Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2411 19 sierpnia 2015, 16:35

kinste Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Musze się Wam wyżalić :(

Wracam sobie z dnia próbnego w pracy, ktorej notabene na 99% nie dostałam(nie wiem czemu, może kobieta zauważyła, że dziwnie mi brzuch odstaje). Nie dość, że wytrzymałam 3h w przyciasnych jeansach bo nie mam nic innego to jeszcze jade sobie autobusem i pani X stwierdzila, ze to jej zakupy musza siedzieć a nie człowiek!!! Autobus pelny, ja ledwo zipie a ona nic. Nie bo nie ma gdzie zakupow polozyc! No szlag by ja. Mowie jej ze slabo mi, ze w ciazy, a ona ze nie widac!!! No co za babsko wstretne!!

Zly dzien :(

chyba bym jej te zakupy zrzuciła z tego fotela i powiedziała że siedzenie jest dla ludzi a nie zakupów...

Zgłoś nadużycie #2412 19 sierpnia 2015, 16:46

Gumsior Gotowa na wszystko
No serio!!! Durne babsko :(

Zgłoś nadużycie #2413 19 sierpnia 2015, 16:53

Chyba nie da sie wgrac nagrania

Zgłoś nadużycie #2414 19 sierpnia 2015, 17:01

Już wiem dlaczego moja mama jest taka miła i jest cała w skowronkach :D kupili sobie samochód :D
I powiem Wam ze zaszaleli. .

Zgłoś nadużycie #2415 19 sierpnia 2015, 17:27

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
A ja dostaje do głowy z tesciowa...jak nie to ze mam nie pic wody z cytryna bo uwaga hit"zakwaszam" organizm to kaze mi juz pic bawarke zebym miala pokarm ...i z pretensjami do mnie ze naucze sie normalnie pic herbate...ja pierdziele nienormalne!! A apogeum wszystkiego bylo jak dzisiaj zdjema pranie w komorce i ona ze mam tego nie robic bo to zas kolejne jakies zabobony...no choreee..jak nie robie to narzeka jak zrobie to zle...musze jakos odetchnac i nabrac siły...bo zaniedlugo pierdnac mi nie bedzie mozna...

Zgłoś nadużycie #2416 19 sierpnia 2015, 17:47

MamaAnia25 napisał(a)

A ja dostaje do głowy z tesciowa...jak nie to ze mam nie pic wody z cytryna bo uwaga hit"zakwaszam" organizm to kaze mi juz pic bawarke zebym miala pokarm ...i z pretensjami do mnie ze naucze sie normalnie pic herbate...ja pierdziele nienormalne!! A apogeum wszystkiego bylo jak dzisiaj zdjema pranie w komorce i ona ze mam tego nie robic bo to zas kolejne jakies zabobony...no choreee..jak nie robie to narzeka jak zrobie to zle...musze jakos odetchnac i nabrac siły...bo zaniedlugo pierdnac mi nie bedzie mozna...

Boże jak ja nie lubię jak ktoś cały czas wtyka nos w nie swoje sprawy .. powiedz jej ze jak masz ochotę to i cała cytrynę zjesz i nic jej do tego ..

Zgłoś nadużycie #2417 19 sierpnia 2015, 17:56

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Wkoncu ktos mnie zrozumial...!!! ;)

Zgłoś nadużycie #2418 19 sierpnia 2015, 18:01

MamaAnia25 napisał(a)

Wkoncu ktos mnie zrozumial...!!! ;)

Rozumiem, bo znam ten ból :D

Zgłoś nadużycie #2419 19 sierpnia 2015, 19:30

asienka90 Gotowa na wszystko
witam :) bylam na wizycie wszystko jest dobrze :) ten krwiaczek zniknął, dzidziuś ma 2,28 cm :) serduszko jak to pan doktor powiedział bije i mam mu wierzyć na słowo bo nie bedzie przedłużał wizyty: :) wkurzyłam się bo wizyta 120 zł a on szybko szybko :) za miesiąc zapisalam sie na następna wizytę, a prenetalne badania za 3 tygodnie (koszt 400 zł masakra) wy tez robicie te badania? kazdy ma inna opinie do tych badań. Sama mysle jeszcze niektore z was pisza jakie ma dziecko ma tetno bicia serca a ja nie wiem nic na ten temat bo on mówi ze jest ok ze mryga serce hehe, ale w sumie przeciez jeszcze usłysze serduszko wiec po co męczyć szkraba :)

Zgłoś nadużycie #2420 19 sierpnia 2015, 19:30

meg86 Gotowa na wszystko
Dziewczyny współczuję mieszkania z tesciami rodzicami,nam pomimo że finansowo lekko nie jest to się cieszę ze mieszkam sama,wynajmujemy puki co 2 pokojowe mieszkanie wole biedniej s być sama niż z moją matką...

Ja dziewczyny zastanawiam się jak szybko w 2 ciąży czuje się ruchy bo ja od jakiś paru dni głównie rano i wieczorem czuje takie dziwne bulgotanie na wysokości macicy...

Zgłoś nadużycie #2421 19 sierpnia 2015, 20:26

Gumsior Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Dziewczyny współczuję mieszkania z tesciami rodzicami,nam pomimo że finansowo lekko nie jest to się cieszę ze mieszkam sama,wynajmujemy puki co 2 pokojowe mieszkanie wole biedniej s być sama niż z moją matką...

Ja dziewczyny zastanawiam się jak szybko w 2 ciąży czuje się ruchy bo ja od jakiś paru dni głównie rano i wieczorem czuje takie dziwne bulgotanie na wysokości macicy...

My tez właśnie postanowiliśmy wynająć. Raz ze z rodzicami ciasno a dwa to zawsze sa mądrzejsi. Zwłaszcza mama mojego bo ma trójkę i myśli troche, ze wszystko wie.

Ja co prawda słucham uważnie jej rad, ale dzidzius bedzie wychowany po naszemu i zgodnie z naszymi planami a nie jej.

Tak poza tym dziewczyny to nie mogę sie doczekać jutrzejszej wizyty!! Zwariuje do 13.30 ;( ale i tak w sumie ani usg ani nic nie bedzie.

Asienka90 ja sie do tej pory zastanawiam na prenatalnymi bo niby ważne badanie, ale drogie. Nie wiem czy na liście dzidziusiowych wydatków nie ma jakichś ważniejszych punktów. W końcu w kwiecie wieku jestem rozrodczego to dzidzia powinna być jak ta lala :)

Zgłoś nadużycie #2422 19 sierpnia 2015, 20:32

meg86 napisał(a)

Ja nie wiem jak to się "czuje" już się nie mogę doczekać :) ale wiem że w brzuchu mam wiercipiete :D co raz to w innym miejscu się kładzie :D teraz słyszę piękne uderzenia takie czysciutkie :)

Zgłoś nadużycie #2423 19 sierpnia 2015, 20:37

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Ja nie wiem jak to się "czuje" już się nie mogę doczekać :) ale wiem że w brzuchu mam wiercipiete :D co raz to w innym miejscu się kładzie :D teraz słyszę piękne uderzenia takie czysciutkie :)

Kinste może o tym wiesz a może nie ;-) ale napiszę bo dla mnie pierwsza ciąża to też same nowości i jak czekałam na ruchy dziecka to spodziewałam się ich na wysokości pępka a mnie miki pierwszy raz dotknal na wysokości jak się kończą włosy lonowe ;-) także tam trzeba wyczekiwac ruchow ;-)

Zgłoś nadużycie #2424 19 sierpnia 2015, 20:38

Gumsior napisał(a)

My tez właśnie postanowiliśmy wynająć. Raz ze z rodzicami ciasno a dwa to zawsze sa mądrzejsi. Zwłaszcza mama mojego bo ma trójkę i myśli troche, ze wszystko wie.

Ja co prawda słucham uważnie jej rad, ale dzidzius bedzie wychowany po naszemu i zgodnie z naszymi planami a nie jej.

Tak poza tym dziewczyny to nie mogę sie doczekać jutrzejszej wizyty!! Zwariuje do 13.30 ;( ale i tak w sumie ani usg ani nic nie bedzie.

Asienka90 ja sie do tej pory zastanawiam na prenatalnymi bo niby ważne badanie, ale drogie. Nie wiem czy na liście dzidziusiowych wydatków nie ma jakichś ważniejszych punktów. W końcu w kwiecie wieku jestem rozrodczego to dzidzia powinna być jak ta lala :)

A my się wstrzymujemy z wynajeciem. . Na razie .. chcemy ale z kolei mój K. twierdzi że lepiej żeby ktoś przy mnie był nawet mój brat młodszy :)
W domu też się poprawiło ale boję się żeby nie było to na chwilę ..

Zgłoś nadużycie #2425 19 sierpnia 2015, 20:40

meg86 napisał(a)

Kinste może o tym wiesz a może nie ;-) ale napiszę bo dla mnie pierwsza ciąża to też same nowości i jak czekałam na ruchy dziecka to spodziewałam się ich na wysokości pępka a mnie miki pierwszy raz dotknal na wysokości jak się kończą włosy lonowe ;-) także tam trzeba wyczekiwac ruchow ;-)

Jeju :) a nawet nie wiem do czego porównać to dotknięcie :)

Zgłoś nadużycie #2426 19 sierpnia 2015, 20:44

meg86 Gotowa na wszystko
W pierwszej ciąży nie czułam takich bulgotek tylko w 16 tygodniu odrazu takie delikatne pukniecie teraz czuje się takie hm przelewanie czy coś

Zgłoś nadużycie #2427 19 sierpnia 2015, 20:45

meg86 Gotowa na wszystko
Ale właśnie drugą i kolejne ciąże się szybciej czuje ruchy

Zgłoś nadużycie #2428 19 sierpnia 2015, 20:47

tymama Fajna mama

meg86 napisał(a)

A jak szybko czułaś w pierwszej?
Jeszcze chyba trochę za wcześnie na ruchy :) w pierwszej ciąży czuje się niby ok 18-20tc a w następnej może być ok 2 tygodnie wcześniej :)

Zgłoś nadużycie #2429 19 sierpnia 2015, 20:48

tymama Fajna mama
Meg czytasz mi w myślach :)
To myślę że teraz pierwszych możesz koło 15 wyczekiwać :)
Podobno często te bulgotki to przyciśnięte do macicy jelita.

Zgłoś nadużycie #2430 19 sierpnia 2015, 20:50

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

MamaAnia25 napisał(a)

Heheh no przestań będziesz się denerwować teściowa? Ja od mojej usłyszałam takie rzeczy ze nie gadamy juz 2 tyg i tez się naplakalam i nawsciekalam ale po co? Szkoda naszych nerwów zamiast to wspominać włącz sobie muzykę relaksująca albo jakaś komedie :) :) :*