Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2371 19 sierpnia 2015, 10:59

jogi Gotowa na wszystko
witam i o zdrowko pytam :)
u nas pochmurny poranek i zanosi sie na deszcz.caly dzien deszczowy :( chyba zwariuje z dwojka szkrabow w domu.a mam dzisiaj roczniaczke do opieki i az do 17.poki co ogladaja bajki na tablecie wiec jest chwilka spokoju.no ale tak nie bedzie przez wiekszosc dnia.musze sie zmobilizowac i im powymyslac jakies zabawy.

Zgłoś nadużycie #2372 19 sierpnia 2015, 11:02

jogi Gotowa na wszystko
och jak ja sie juz nie moge doczekac jutrzejszego dnia by upewnic sie ze wszystko jest ok..

Zgłoś nadużycie #2373 19 sierpnia 2015, 11:06

meg86 Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

och jak ja sie juz nie moge doczekac jutrzejszego dnia by upewnic sie ze wszystko jest ok..

No ja mam wizytę dopiero w poniedziałek więc jeszcze parę dni muszę być cierpliwa :-(

Zgłoś nadużycie #2374 19 sierpnia 2015, 11:07

tymama Fajna mama
U mnie ładna pogoda, słońce świeci i jest 20*C, idealnie :)
Jogi o której jutro wizyta?
Tymek poszedł się zdrzemnąć, a ja nie mam ochoty nic robić. Siadłam i siedzę :D

Powiedzcie dziewczyny jak z waszymi mdłościami? Przechodzą powoli?
U mnie dziś rano już 2 pawiki, nie zanosi się, żeby kiedykolwiek miało się to skończyć :P

Zgłoś nadużycie #2375 19 sierpnia 2015, 11:09

kinste Gotowa na wszystko
U mnie mdłości jak nie było tak nie ma :) za to moja mama się mną zainteresowala tylko jeszcze nie wiem dlaczego ..

Zgłoś nadużycie #2376 19 sierpnia 2015, 11:36

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach

jogi napisał(a)

Mam to samo ;) ) wczoraj mialam dola a dzisiaj po waszych komentarzach jestem pelna optymizmu ;) )) choc niecierpliwa :p

Zgłoś nadużycie #2377 19 sierpnia 2015, 11:41

meg86 Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

U mnie dziś rano już 2 pawiki, nie zanosi się, żeby kiedykolwiek miało się to skończyć :P

U mnie mdłości też nie odpuszczają pomimo że w piątek zacznę 13 tydzień :-( ostatnio nawet mężowi się wyryczalam bo już mam naprawdę dosyć takiego samopoczucia :-( kapcia w buzi i wogole do dupy :-(

Zgłoś nadużycie #2378 19 sierpnia 2015, 11:47

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach

meg86 napisał(a)

U mnie mdłości też nie odpuszczają pomimo że w piątek zacznę 13 tydzień :-( ostatnio nawet mężowi się wyryczalam bo już mam naprawdę dosyć takiego samopoczucia :-( kapcia w buzi i wogole do dupy :-(

Ja wczoraj narzeczonemu ryczalam :p haha i to nie z powodu mdlosci a z powodu strachu przed wizyta :p

Zgłoś nadużycie #2379 19 sierpnia 2015, 11:58

Gumsior Gotowa na wszystko
Dzien dobry :)

Witam Cytrynke bo wcześniej niestety nie zauważyłam(z gory przepraszam)

Wy tu o zakupach dla dzidzi, a ja dzisiaj postanowilam zakupic kombinezon ciążowy. Wczoraj widzialam babeczke w takim jednym pieknym no i nie spoczne poki takiego nie znajde! Szkoda, ze gdzies szla ta kobitka bo bym do niej podeszla i sie zapytala skad ma bo jest piękny i też chce taki :) )

Dzisiaj tez powinnam rejestrowac sie z wynikami do gina, wiec w tym tyg powinnam miec wizyte to Wam powiem co i jak. W 8 tyg dokladnie moja fasolka miala 19 mm. Mimo, ze zawsze marzylam, zeby syn byl pierwszy(zawsze chcialam miec starszego brata) to mam przeczucie ze bedzie sliczna dziewuszka :)

No i generalnie zycze Wam zebyscie mialy bezstresowy dzien :)

Zgłoś nadużycie #2380 19 sierpnia 2015, 12:05

motylek1909 Supermama

tymama napisał(a)

Ja mam mdłości tylko jak mi jakis zapach zaleci a tak to nie... Wiec jest ok :) i mam nadziee ze wymioty fo mnie nie wrócą :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2381 19 sierpnia 2015, 12:06

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Dzien dobry :)

Witam Cytrynke bo wcześniej niestety nie zauważyłam(z gory przepraszam)

Wy tu o zakupach dla dzidzi, a ja dzisiaj postanowilam zakupic kombinezon ciążowy. Wczoraj widzialam babeczke w takim jednym pieknym no i nie spoczne poki takiego nie znajde! Szkoda, ze gdzies szla ta kobitka bo bym do niej podeszla i sie zapytala skad ma bo jest piękny i też chce taki :) )

Dzisiaj tez powinnam rejestrowac sie z wynikami do gina, wiec w tym tyg powinnam miec wizyte to Wam powiem co i jak. W 8 tyg dokladnie moja fasolka miala 19 mm. Mimo, ze zawsze marzylam, zeby syn byl pierwszy(zawsze chcialam miec starszego brata) to mam przeczucie ze bedzie sliczna dziewuszka :)

No i generalnie zycze Wam zebyscie mialy bezstresowy dzien :)

Moja fasolka tez w 8t5d miała 19mm :) idziemy łeb w łeb :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2382 19 sierpnia 2015, 12:33

No jestem ciekawa ile teraz ma :) Pewnie z 2.5 cm. Niestety nie wiem kiedy nastepne usg. Mam nadzieje ze teraz mi chociaz zalozy karte ciazy moj gin. Ja jestem juz tak uprzedzona do lekarzy w moim miescie, ze w ogole im nie ufam.

Zgłoś nadużycie #2383 19 sierpnia 2015, 12:42

Korzystacie w ogole z jakichs aplikacji ciazowych? Bo mi jakis dziwne rzeczy wychodza co do wieku ciazy. A korzystam z aplikacji Kalkulator ciąży czy cos takiego. W ogole moj suwaczek chyba też jest jakis zamulony bo jestem w 9t i 7d ciazy. Tak mysle :) No bo skoro w czwartek 6.08. Bylam w 8t0d ciazy no to tak wychodzi. Czy mi soe juz cos pomieszalo? Nam takie nieogarniecie bo moja ciaza nie jest liczona od dnia ostatniej miesiączki tylko z usg bo zaszlam w ciaze najprawdopodobniej w dniu, w kotrym powonnam dostac kolejna miesiaczke.

Zgłoś nadużycie #2384 19 sierpnia 2015, 12:57

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

No jestem ciekawa ile teraz ma :) Pewnie z 2.5 cm. Niestety nie wiem kiedy nastepne usg. Mam nadzieje ze teraz mi chociaz zalozy karte ciazy moj gin. Ja jestem juz tak uprzedzona do lekarzy w moim miescie, ze w ogole im nie ufam.

Ja generalnie wizyte mam 27.08 ale nie wiem czy usg mi zrobi :( myśle ze następne to dopiero prenatalne 9.09! Jak ja tyle wytrzymam...

Zgłoś nadużycie #2385 19 sierpnia 2015, 12:58

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Korzystacie w ogole z jakichs aplikacji ciazowych? Bo mi jakis dziwne rzeczy wychodza co do wieku ciazy. A korzystam z aplikacji Kalkulator ciąży czy cos takiego. W ogole moj suwaczek chyba też jest jakis zamulony bo jestem w 9t i 7d ciazy. Tak mysle :) No bo skoro w czwartek 6.08. Bylam w 8t0d ciazy no to tak wychodzi. Czy mi soe juz cos pomieszalo? Nam takie nieogarniecie bo moja ciaza nie jest liczona od dnia ostatniej miesiączki tylko z usg bo zaszlam w ciaze najprawdopodobniej w dniu, w kotrym powonnam dostac kolejna miesiaczke.

Powinnaś miec 9t6d i tak widze na suwaczku wiec est ok :)

Zgłoś nadużycie #2386 19 sierpnia 2015, 13:28

turboslimak Fajna mama
czesc kochane Dziewczyny! powrociłam do żywych z wyjazdu.....

Witam tez nowe przyszłe mamusie -ale się nas gęsto zrobiło ;-)

ja mam za dwa dni prenatalne badania....oczywiscie gdzies z tyłu glowy myślę o tym....ale obstawia ze bedzie wszystko okej :-)

mdlosci mam coraz mniejsze...pojawiaja sie czasem....na zapachu dalej mnie mdli-tochyba sie nie zmieni do konca ciazy
ale wrocila ochota na slodycze :D i na mieso....

motylek urocze zakupy...

ja na razie nic nie kupuję bo czekam na kasę z Zusu i okazalo sie ze ze se poczekam dwa ponad mieisace...bo jakaś pinda nie wysłała informacji ze mam skladki w termienie oplacone!
i zostałam bez zadnego przychodu....

ale mowiac o pozytywach- to ciesze sie ze Was czytam bo sie stesknilam :)

Zgłoś nadużycie #2387 19 sierpnia 2015, 13:36

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

czesc kochane Dziewczyny! powrociłam do żywych z wyjazdu.....

Witam tez nowe przyszłe mamusie -ale się nas gęsto zrobiło ;-)

ja mam za dwa dni prenatalne badania....oczywiscie gdzies z tyłu glowy myślę o tym....ale obstawia ze bedzie wszystko okej :-)

mdlosci mam coraz mniejsze...pojawiaja sie czasem....na zapachu dalej mnie mdli-tochyba sie nie zmieni do konca ciazy
ale wrocila ochota na slodycze :D i na mieso....

motylek urocze zakupy...

ja na razie nic nie kupuję bo czekam na kasę z Zusu i okazalo sie ze ze se poczekam dwa ponad mieisace...bo jakaś pinda nie wysłała informacji ze mam skladki w termienie oplacone!
i zostałam bez zadnego przychodu....

ale mowiac o pozytywach- to ciesze sie ze Was czytam bo sie stesknilam :)

nsresxcie jedtes! Kurka to moze za 2 dni wstepnie poznasz plec!!! Ale czad :)

Niedlugo rocznica zwiaxku, planujesz cos?

Zgłoś nadużycie #2388 19 sierpnia 2015, 14:03

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

nsresxcie jedtes! Kurka to moze za 2 dni wstepnie poznasz plec!!! Ale czad :)

Niedlugo rocznica zwiaxku, planujesz cos?

motylek no kurde jakbym poznała plec to bym sie zajarała :D
bo dla chlopca to imie juz mamy! :D

no wlasnie mam rocznice...myslałam o jakiejs kolacji...kurde nie mam pomyslu...a moze wy mi cos podpowiecie ??
w sumie ile mozna jesc ;p

chociaz wczoraj wrocilam z wyjazdu bo byłam 10 dni osobno od mojego i normalnie powiedziałam mu ze sie rozstajemy....ze nic nie czuje ze sie nie steskniłam ze odchodze ....kurde dziecko w drodze a mnie chyba pofisiało...
ja chyba w tej ciazy musze isc do psychiatry...bo kurde...bzdury wygaduję...
albo wyzywam sie na nim tak ze siebie nie poznaje...

az mi wstyd - naprawde, wstyd za siebie.

moj chyba tego nie wzial na powazne tego mojego wywowdu i wyznania uznal ze to hormony....bo jakos dzis przeszedl do porzadku dziennego...

Zgłoś nadużycie #2389 19 sierpnia 2015, 14:19

kinste Gotowa na wszystko
A ja właśnie słucham serduszka mojego Bąbelka :)

Zgłoś nadużycie #2390 19 sierpnia 2015, 14:54

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

A ja właśnie słucham serduszka mojego Bąbelka :)

masz teraz wizyte? czy masz urzadzenie domowe? :) :) :)