Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2291 18 sierpnia 2015, 16:35

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny megaaa sie stresuje moja wizyta czwarykowa;((( trzymajcie kciuki ;) ) kurdeee mam takie wachania nastaraju zemasakra raz czuje zewszystko kest w porzadku a raz ze moze byc cos nie tak...martwi mnie troche moje beta hcg bo rosnie ale nieco za mało i nie wiem co myśleć;(((

Zgłoś nadużycie #2292 18 sierpnia 2015, 16:36

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

To wrzucaj foty!! Ja też nie wytrzymałam i kupiłam pierwsze body :)

Ja kupiłam prześcieradło do łóżeczka, 10 pieluch tetrowych zwykłych, 2 smoczki, śpiochy i łapki-niedrapki! ALe jestem zadowolona ;D meeeeega!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2293 18 sierpnia 2015, 16:37

motylek1909 Supermama

MamaAnia25 napisał(a)

Dziewczyny megaaa sie stresuje moja wizyta czwarykowa;((( trzymajcie kciuki ;) ) kurdeee mam takie wachania nastaraju zemasakra raz czuje zewszystko kest w porzadku a raz ze moze byc cos nie tak...martwi mnie troche moje beta hcg bo rosnie ale nieco za mało i nie wiem co myśleć;(((

Trzymam kciuki zeby jednak wszystko było ok :* nie denerwuj siena zapas!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2294 18 sierpnia 2015, 16:44

Gumsior Gotowa na wszystko

MamaAnia25 napisał(a)

Ja unikam stresogennych czynników jak ognia! I tak jak sobie czytam forum to postanowiłam nie robić bety ponownie dopóki lekarz nie zleci. Dzisiaj za to odebrałam wyniki "pakietu ciążowego" i niestety mam morfologię pokręconą, ale pewnie dlatego, że miałam anginę ropną i mój organizm jeszcze nie doszedł do siebie. Też się dzidzie martwiłam, że ta angina zaszkodzi no i antybiotyki, ale liczę na to, że ma końskie zdrowie po tacie :D

Mówię Ci będzie dobrze beta to ogólny wyznacznik, a każda z nas jest inna. Niech sobie beta rośnie jak chce. Oby inne wyniki były perfekcyjne i już na wizycie przekonasz się, że wszystko jest cacy! :D

Zgłoś nadużycie #2295 18 sierpnia 2015, 16:50

Mi lekarka zaleciła kontrole bety ...ahhh stresuje sie bo w sumie zaszlam w kolejna ciaze odrazu po poronieniu..i nawet nie to że nie doszlam do siebie...ale boje sie tego zeby sie nie powtorzyla ostatnia historia .

Zgłoś nadużycie #2296 18 sierpnia 2015, 16:58

Gumsior Gotowa na wszystko
No tak, ale beta rośnie. Jak chce co prawda, ale rośnie, a to najważniejsze! Wszystkie trzymamy za Ciebie i Twoją fasolkę kciuki. Pozytywne myślenie i wiara w siebie też ma wpływ na nasze zdrowie, więc głowa do góry!

Zgłoś nadużycie #2297 18 sierpnia 2015, 17:00

kinste Gotowa na wszystko

MamaAnia25 napisał(a)

Wszystko będzie dobrze :*

Zgłoś nadużycie #2298 18 sierpnia 2015, 17:41

tymama Fajna mama
MamaAnia a jak rośnie? Podaj wyniki. Wiesz że beta na tym etapie ciąży wolniej przyrasta?

Ja nic nie kupiłam i nawet mnie nie kusi :) po pierwsze sporo rzeczy mam po Tymku a po drugie jak dla mnie duuużo za wcześnie :) z Tymkiem pierwsze rzeczy kupiłam koło 14tyg :)

Zgłoś nadużycie #2299 18 sierpnia 2015, 18:16

tymama napisał(a)

MamaAnia a jak rośnie? Podaj wyniki. Wiesz że beta na tym etapie ciąży wolniej przyrasta?

Ja nic nie kupiłam i nawet mnie nie kusi :) po pierwsze sporo rzeczy mam po Tymku a po drugie jak dla mnie duuużo za wcześnie :) z Tymkiem pierwsze rzeczy kupiłam koło 14tyg :)

Moje wyniki kolejno wynosza: 37506,75 ; 49648,5 ; 64220; 74564; 87124... Wyniki jak wspominalam robione co 4 dni (poniedzialek/czwartek)

Zgłoś nadużycie #2300 18 sierpnia 2015, 18:26

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny :) Jestem Sylwia i dopisuje się do Was jako ze jestem w 9 tyg ciąży termin 20 marca :) 2 ciąża choć pierwsza zakończona niepowodzeniem- puste jajo płodowe i zabieg w 7 tyg. Mam nadzieje ze mnie ciepło przyjmiecie. A jestem ze Szczecina :) pozdrawiam Was ciepło i będę starała się udzielać :)

Zgłoś nadużycie #2301 18 sierpnia 2015, 18:53

jogi Gotowa na wszystko
ja tutaj jestem jedna ze starszych bo mam 33 lata i studia dawno za soba.nie zaluje ze studiowalam,5 lat ciezkich studiow dziennych na Politechnice i tutul magistra ekonomii i stosunkow miedzynarodowych mam w kieszeni.odbylam tez krotki staz i zaraz po nim wyjechalam za granice.tutaj studia kompletnie mi sie nie przydaly (zaczynalam prace jako barmanka,pozniej zostalam tam jakby kierownikiem tej restauracji a druga i zarazem ostatnia,dlugoletnia moja praca to byla w human resources tutejszej firmy finansowej) jednakze jestem bardzo szcesliwa i dumna ze udalo mi sie je skonczyc.tak jak pisze to bylo kilka lat temu.teraz majac "swoje" lata,rodzine,dziecko i kolejne w drodze nie wyobrazam sobie jakbym miala zaczac gdzies nauke .nie mam po prostu sil a i pewnie checi tez.swoje zrobilam.ale to prawda,jesli tylko chcecie studiowac,macie sily,checi,motywacje- warto sie tego podjac.chocby tylko dla wlasnej satysfakcji.zeby byc szczesliwa i dumna z siebie.powodzenia tym ktore chca i planuja sie uczyc :)

Zgłoś nadużycie #2302 18 sierpnia 2015, 18:54

jogi Gotowa na wszystko
gratuluje pierwszych zakupow :)

Zgłoś nadużycie #2303 18 sierpnia 2015, 18:55

jogi Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Cześć dziewczyny :) Jestem Sylwia i dopisuje się do Was jako ze jestem w 9 tyg ciąży termin 20 marca :) 2 ciąża choć pierwsza zakończona niepowodzeniem- puste jajo płodowe i zabieg w 7 tyg. Mam nadzieje ze mnie ciepło przyjmiecie. A jestem ze Szczecina :) pozdrawiam Was ciepło i będę starała się udzielać :)

witaj kochana w naszych progach :) rozgosc sie :)

Zgłoś nadużycie #2304 18 sierpnia 2015, 18:57

jogi Gotowa na wszystko

MamaAnia25 napisał(a)

to jestesmy dwie.ja tez mam wizyte w czwartek i tez sie troszke stresuje.mysle ze to przez te ostatnie przykre wydarzenia na forum :( ale na pewno bedzie wszystko dobrze.musimy w to wierzyc!

Zgłoś nadużycie #2305 18 sierpnia 2015, 19:10

Apropo stresu, będąc na ost wizycie w 8 tyg dowiedziałam się ze dziecko ma 19 mm serducho prawidłowo bije a wyniki idealne szczęśliwa wyszłam z gabinetu, minął prawie tydzień a ja straciłam objawy... Zwłaszcza piersi tak jak były nabrzmiałe tak zrobiły się zwiotczałe choć tylko trochę zmalały rano minęły mdłości no i panika:/ cała ndz przeżywałam jak to maź powiedział: wprowadziłam nerwowa atmosferę :) w pn rano pojechaliśmy do lekarza a tam żywe 25 mm i bardzo ładnie ukształtowany mały człowieczek szok! Wyszłam z gabinetu i szlag mnie trafił ze głupia znowu nie potrzebnie się stresowałam bo po co? Czasami nie mamy wpływu na pewne rzeczy... Głowa do góry poronienia się zdarzają ale ile rodzi się zdrowych dzieci ?? Od groma!! I właśnie my dołączymy do tych statystyk :) :) :)

Zgłoś nadużycie #2306 18 sierpnia 2015, 19:16

tymama Fajna mama
MamaAnia znalazłam na necie, wydaje mi się, że nie masz się czym martwić :)

W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG.

Zgłoś nadużycie #2307 18 sierpnia 2015, 19:20

tymama Fajna mama
Jasmin witaj :)

Zgłoś nadużycie #2308 18 sierpnia 2015, 19:27

tymama napisał(a)

MamaAnia znalazłam na necie, wydaje mi się, że nie masz się czym martwić :)

W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża starsza tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje USG.

Tak sobie traz mysle ze w sumie po tych dwoch pierwszych wynikach ktore podalam wczesniej byłam na usg i bylo wszystko w porzadku serduszko bilo...

Zgłoś nadużycie #2309 18 sierpnia 2015, 19:42

MamaAnia25 napisał(a)

Tak sobie traz mysle ze w sumie po tych dwoch pierwszych wynikach ktore podalam wczesniej byłam na usg i bylo wszystko w porzadku serduszko bilo...

MamaAnia a z ciekawości jakie wymiary miało twoje maleństwo na ost usg?

Zgłoś nadużycie #2310 18 sierpnia 2015, 19:43

10 mm ;)