Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2251 18 sierpnia 2015, 9:47

Kaari Fajna mama
A jeszcze Dziewczyny Wam powiem, że moja koleżanka nie miała plamień, ona miała krwotok....a tydzień temu widziałam jej piękne, zdrowe maleństwo.

Zgłoś nadużycie #2252 18 sierpnia 2015, 10:11

kinste Gotowa na wszystko

Kaari napisał(a)

Cześć Dziewczyny, czytam czasem co u Was ale nic się nie odzywam. Dzisiaj muszę zająć się mieszkaniem i zrobić porządek ale w granicach rozsadku bo po zabiegu wysilać też za bardzo się nie mogę. Myślę też co u Moni, jak się czuje.
Kinste Ty jesteś z woj. Łódzkiego. Ja na 14.10 mam umówioną wizytę na darmowe USG genetyczne (zapisałam się na 2 trymestr). Ja i tak już nie skorzystam ale może Ty byś chciała? (Pewnie by się dało zmienić w rejestracji zapis) Musiałabyś przyjechać do Łodzi. Przemyśl sobie bo ja i tak będę tam dzwonić i odwoływać wizytę.

Bardzo mi miło ze o mnie pomyslalas.. z chęcią bym skorzystała ale czy te darmowe badania dotyczą kobiet w każdym wieku?

Zgłoś nadużycie #2253 18 sierpnia 2015, 10:18

Kaari i Monia ja wierzę ze już niedługo będziecie nosiły pod sercem swoje maleństwa :) musicie znaleźć w sobie jeszcze troszkę siły :)

Zgłoś nadużycie #2254 18 sierpnia 2015, 10:19

tymama Fajna mama
Kaari bardzo się cieszę, że jakoś się trzymasz :) i jak czujesz że odpoczynek Ci potrzebny to jak najbardziej korzystaj z urlopu.
Ja progesteron robiłam jak tylko się dowiedziałam o ciąży. Dziwię się, że nie jest to obowiązkowe badanie po pozytywnym teście.

Zgłoś nadużycie #2255 18 sierpnia 2015, 10:25

Powiem Wam ze mam dość już swojej przychodni .. z jednego gabinetu do drugiego odsyłają a drugiego do recepcji i tak miesiąc minął jak nie ma moich wyników badań kily i toksoplazmozy. . Teraz mój K. pojechał załatwić sprawę bo ja już nie mam siły do tych kobit. . 7 bab na zapleczu kolo recepcji pije kawusie i je ciasto a jak stoisz i czekasz to udają ze Cię nie widzą ..

Zgłoś nadużycie #2256 18 sierpnia 2015, 10:33

Kaari Fajna mama

kinste napisał(a)

Bardzo mi miło ze o mnie pomyslalas.. z chęcią bym skorzystała ale czy te darmowe badania dotyczą kobiet w każdym wieku?

Tak, ta fundacja ma teraz jakiś projekt więc przyjmuja kobiety niezaleznie od wieku. Wyślij mi na priv swoje imie i nazwisko. Jutro tam zadzwonie i dam znać czy się udało. Tydzień na suwaczku jest dobry? Bo pamietam ze mnie o to pytali.
Tymama teraz tez widze jak progesteron jest wazny. Dlatego tez chcę sobie to wszystko sprawdzić tak żeby być w pełni gotowa gdy przyjdzie czas.

Zgłoś nadużycie #2257 18 sierpnia 2015, 10:44

jogi Gotowa na wszystko
Monia,Kaari- fajnie ze sie odezwalyscie!trzymam za Was kciuki,przytulam i zycze wszystkiego naj!jestescie bardzo dzielne kobietki.trzymajcie sie!

Zgłoś nadużycie #2258 18 sierpnia 2015, 10:46

jogi Gotowa na wszystko
witam,
jak sie czujecie brzuchatki? chyba juz po upalach ?

Zgłoś nadużycie #2259 18 sierpnia 2015, 10:47

Kaari napisał(a)

Tak, ta fundacja ma teraz jakiś projekt więc przyjmuja kobiety niezaleznie od wieku. Wyślij mi na priv swoje imie i nazwisko. Jutro tam zadzwonie i dam znać czy się udało. Tydzień na suwaczku jest dobry? Bo pamietam ze mnie o to pytali.
Tymama teraz tez widze jak progesteron jest wazny. Dlatego tez chcę sobie to wszystko sprawdzić tak żeby być w pełni gotowa gdy przyjdzie czas.

Już wysłałam Ci na pw ..
Po pobraniu krwi ręka ruszyć nie moge.. babka która pobiera krew ma jakieś 60-70 lat .. przynajmniej dzisiaj miała dobry humor ..

Zgłoś nadużycie #2260 18 sierpnia 2015, 10:48

Gumsior Gotowa na wszystko
Generalnie Motylku jesli chodzi o moje studia to nie wyobrażam sobie tego noe robić. To jest kwestia zmotywowania samej siebie, ale przede wszystkim lubie to czego sie ucze i gdybym przez ciaze miala oddac jedyna moja pasje taka w ktora sie angazuje na 100 % to bylabym nieszczesliwa i pozniej byl zalowala. Poza tym smiejemy sie z moim P. Ze teraz on zarabia a ja bede z dzidzia a pozniej sie zamienimy :)

Co do rzeczy na rozstepy to ja juz pisalam ze uzywam Palmersa :) uzywam balsamu na cale cialo raz dziennie i masla na brzuch i piersi 2 razy dziennie. Brzuch mi juz wywalilo jak po obiedzie świątecznym, skora jest naciagnieta ale na rozstepy sie nie zapowiada(a mam kilka starych po tym jak szybko stracilam na wadze i pozniej przytylam) wiec mysle ze dziala.

Kinste jesli chodzi o wyprawke to ja do konca grudnia chce miec wszystko gotowe bo pozniej mam sesje i wolalabym ja zdac bez wiekszych potkniec ;) Mysle ze wszystko oprocz fotelika samochodowego bedzie uzywane, chyba ze tesciowa faktycznie mi kupi moj wymarzony wozek :)

No i dziewczyny, bardzo sie ciesze ze sie trzymacie po tych miłych doświadczeniach i mam nadzieje ze nastepnym razem nie bedzie juz nieprzyjemnych komplikacji. Trzymam za Was kciuki ;)

Zgłoś nadużycie #2261 18 sierpnia 2015, 10:49

jogi Gotowa na wszystko
jak u Was z cera,wlosami?
ja od jakiegos tygodnia widze ze wlosy moje nabieraja blasku,dobrze sie ukladaja a i cera jest fajniutka i gladziutka :)

Zgłoś nadużycie #2262 18 sierpnia 2015, 10:50

jogi napisał(a)

witam,
jak sie czujecie brzuchatki? chyba juz po upalach ?

U mnie 30 stopni..

Zgłoś nadużycie #2263 18 sierpnia 2015, 10:52

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

U mnie 30 stopni..

czyli dalej upaly nie chca ustapic ;/

Zgłoś nadużycie #2264 18 sierpnia 2015, 10:53

jogi napisał(a)

czyli dalej upaly nie chca ustapic ;/

Ale dzisiaj jest wiaterek to może przywieje jakieś chmurki :)

Zgłoś nadużycie #2265 18 sierpnia 2015, 10:55

motylek1909 Supermama

Brewa napisał(a)

A właśnie dziewczyny czego używacie, że ustrzec się rozstępów. W pierwszej ciąży używałam Mustelli, no ale przy drugim dziecku tnę koszty i uzywam Liren serii dla mam. Ciekawa jestem czy skutek też będzie dobry.

Ja używam z rossmanna kremu z serii babydream. Póki co jest oki :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2266 18 sierpnia 2015, 10:58

Gumsior Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

ja od jakiegos tygodnia widze ze wlosy moje nabieraja blasku,dobrze sie ukladaja a i cera jest fajniutka i gladziutka :)

Zazdroszcze! Moje wlosy sa suche i łamliwe. Cera, ktora była generalnie sucha teraz jest na czole tłusta strasznie a na nosie sahara. I co by było najśmieszniejsze zaczęły mi puchnac i jrwawic dziąsła. Ponoć noralne na 9 tygodnia ale calkiem uciążliwe :(

Zgłoś nadużycie #2267 18 sierpnia 2015, 11:00

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

Ja mam twarz w pryszczach, łącznie z dekoltem i ramionami :/ włosy tylko mniej wypadają... :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2268 18 sierpnia 2015, 11:02

jogi Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Zazdroszcze! Moje wlosy sa suche i łamliwe. Cera, ktora była generalnie sucha teraz jest na czole tłusta strasznie a na nosie sahara. I co by było najśmieszniejsze zaczęły mi puchnac i jrwawic dziąsła. Ponoć noralne na 9 tygodnia ale calkiem uciążliwe :(

oj jak to ciaza roznie i inaczej na kobiety dziala.mi dziasla tez troszke krwawia,jednak nie bardzo wiec nie jest to dla mnie uciazliwe ale wlosy czy cera -perfect

Zgłoś nadużycie #2269 18 sierpnia 2015, 11:02

motylek1909 Supermama
A co do tsh... Zaraz po teście viazowym zbadała mi powyżej 4 bylo. Od razu dostałam leki. Teraz kontroluje co miesiac. Ostatniodelikatnie urosło i było nadal powyżej 4 wiec zwiększyli mi dawkę. A wizyte teraz mam 28.08 u Endo wiec zobaczymy. Moja lekarka mowi ze w oazy lepiej brać większa dawkę euthyroxu niz za mała... Wiec tak tez robimy :) i póki co odpukać! Wszystko jest idealnie z dzidzia i mam nadziee ze tak zostanie do marca :)

Zgłoś nadużycie #2270 18 sierpnia 2015, 11:07

motylek1909 napisał(a)

Ja mam twarz w pryszczach, łącznie z dekoltem i ramionami :/ włosy tylko mniej wypadają... :)

Identycznie mam .. na samym początku była gladziutka cera a teraz jest jakas masakra ..
Jedynie włosy się stały w miarę posluszne :)