Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2191 17 sierpnia 2015, 11:30

motylek1909 Supermama
Monia - wspieram Cię mocno :*

kinste - podziwiam, ja nie mam siły na nic ostatnio a co dopiero na naukę... choć miałam plan wrócić na studia od października, ale niestety z dzidzią nie damy na razie rady finansowo...

więc może kiedyś uda mi się wrócić do szkoły ;)

U mnie pogoda taka sobie, zrobiłam dziś pierwsze podejscie do lumpka, ale zamknięty :/ więc pójdę później do innego, zobaczę co tam dają :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2192 17 sierpnia 2015, 12:36

Gumsior Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Monia - wspieram Cię mocno :*

kinste - podziwiam, ja nie mam siły na nic ostatnio a co dopiero na naukę... choć miałam plan wrócić na studia od października, ale niestety z dzidzią nie damy na razie rady finansowo...

więc może kiedyś uda mi się wrócić do szkoły ;)

U mnie pogoda taka sobie, zrobiłam dziś pierwsze podejscie do lumpka, ale zamknięty :/ więc pójdę później do innego, zobaczę co tam dają :D

Motylku, jesteś na dziekance czy jak?

Zgłoś nadużycie #2193 17 sierpnia 2015, 14:49

kinste Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

powiem Ci ze ja tez nie mam siły ale trzeba sobie jakoś radzić..

Zgłoś nadużycie #2194 17 sierpnia 2015, 15:30

Pedrova Zaprawiona w bojach

tymama napisał(a)

Pedrova zgłoś się bo już tydzień się nie odzywałaś, a dzisiaj wizyta :)

Zgłaszam się :) Nie odzywałam się, bo mąż wrócił z zagranicy i daleko mi do komputera teraz :P Dziś byliśmy razem na wizycie. Fasolka już nie wygląda jak fasolka. Ma 2,5cm, widać rączki, nóżki. Podskoczyło kilka razy, machało rączkami. Na USG dokładnie było widać, że serduszko puka, więc ginka powiedziała, że nie będziemy na razie męczyć.
Popatrzyła na moje wyniki i kazała zrobić badanie glukozy. Z takiego badania na czczo poziom glukozy wg niej jest podwyższony, więc trzeba sprawdzić, czy to nie przypadkiem cukrzyca ciążowa.
Przed ciążą ważyłam 41kg, dziś 42kg. Ginka dopiero teraz założyła mi kartę ciąży.
Kolejna wizyta 14.09 o godz. 9:00
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #2195 17 sierpnia 2015, 15:45

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Hejj czy ktoras z was kontoluje beta hcg ?? ;) mam pare pytan :p

Zgłoś nadużycie #2196 17 sierpnia 2015, 16:03

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Motylku, jesteś na dziekance czy jak?

Nie, zrezygnowałem całkowicie a teraz żałuje bo w tym roku bym sie broniła o licencjat :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2197 17 sierpnia 2015, 16:05

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

Zgłaszam się :) Nie odzywałam się, bo mąż wrócił z zagranicy i daleko mi do komputera teraz :P Dziś byliśmy razem na wizycie. Fasolka już nie wygląda jak fasolka. Ma 2,5cm, widać rączki, nóżki. Podskoczyło kilka razy, machało rączkami. Na USG dokładnie było widać, że serduszko puka, więc ginka powiedziała, że nie będziemy na razie męczyć.
Popatrzyła na moje wyniki i kazała zrobić badanie glukozy. Z takiego badania na czczo poziom glukozy wg niej jest podwyższony, więc trzeba sprawdzić, czy to nie przypadkiem cukrzyca ciążowa.
Przed ciążą ważyłam 41kg, dziś 42kg. Ginka dopiero teraz założyła mi kartę ciąży.

Ni to cieszę sie ze widziałaś małego wielkiego człowieka!!!! :) i oby do kolejnej wizyty :) ja na szczęście glukozę mam ok, wiec nie mam co sie martwić :) moje tez ostatnio skakalo 2 razy na usg ale miało 2 cm :) masz fotkę ?? ??

Zgłoś nadużycie #2198 17 sierpnia 2015, 16:05

tymama Fajna mama
Pedrova świetne wiadomości :) Ty to dopiero chudzinka :) pewnie przy takiej wadze masz już spory brzuszek :) masz zdjęcie z usg? :)

MamaAnia ja robiłam tylko raz betę na samym początku, ale pytaj może ktoś pomoże :)

Zgłoś nadużycie #2199 17 sierpnia 2015, 16:59

motylek1909 Supermama
Uff wróciłam z zakupów! Kupiłam sobie w lumpku 6 koszulek i spodenki lniane krótkie ;D za całe 22 zł ;) do tego w supermarkecie dokupilam sobie koszule nocna i 2 nowe koszulki markowe (bo tam jest taki outlet) :)

Zgłoś nadużycie #2200 17 sierpnia 2015, 17:22

a ja dzisiaj z przychodni zostałam odesłana z kwitkiem .. chciałam skierowanie na morfologie i mocz to dowiedzialam się ze mi nie przysluguje bo nie chodze do ginekologa w przychodni .. i tyle.. a jak chciałam do jakiegos lekarza to był tylko dziecięcy .. a ona mnie nie przyjmie bo jestem pełnoletnia.. juz raz mnie wywalila z gabinetu.. chyba zmienię przychodnię..

Zgłoś nadużycie #2201 17 sierpnia 2015, 17:24

jogi Gotowa na wszystko

Pedrova napisał(a)

SUPER :)

Zgłoś nadużycie #2202 17 sierpnia 2015, 17:25

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Uff wróciłam z zakupów! Kupiłam sobie w lumpku 6 koszulek i spodenki lniane krótkie ;D za całe 22 zł ;) do tego w supermarkecie dokupilam sobie koszule nocna i 2 nowe koszulki markowe (bo tam jest taki outlet) :)

super zakupy :)

Zgłoś nadużycie #2203 17 sierpnia 2015, 17:32

jogi Gotowa na wszystko
a ja juz po opiece nad roczniakiem.bylismy w trojke w parku,na spacerku.mamie tej dziewczynki nie mowilam jeszcze ze jestem w ciazy.zrobie to po USG .musi byc przygotowana ze w kazdej chwili moge zrezygnowac jak tylko bedzie mnie to za bardzo obciazac.oczywiscie dam jej odpowiednio wczesniej wypowiedzenie by mogla poszukac sobie kogos innego.jak na dzien dzisiejszy jest ok,mala jest grzeczna a moj 3latek niech przyzwyczaja sie ze juz niedlugo nie bedzie sam :)

Zgłoś nadużycie #2204 17 sierpnia 2015, 17:36

jogi Gotowa na wszystko
dzieczyny musze kupic sobie nowy stanik.piersi to mi tak rosna ze az w szoku jestem.w pierwszej ciazy niewiele mi sie powiekszyl biust.teraz juz conajmniej jeden rozmiar jest wiekszy.chcilabym jednak aby nie urosl za baaardzo bo ja z mojego C to jestem zadowolona i nigdy nie chcialam wiekszych

Zgłoś nadużycie #2205 17 sierpnia 2015, 17:44

jogi napisał(a)

dzieczyny musze kupic sobie nowy stanik.piersi to mi tak rosna ze az w szoku jestem.w pierwszej ciazy niewiele mi sie powiekszyl biust.teraz juz conajmniej jeden rozmiar jest wiekszy.chcilabym jednak aby nie urosl za baaardzo bo ja z mojego C to jestem zadowolona i nigdy nie chcialam wiekszych

a ja właśnie mam obawy.. nie mam mdłości, piersi przestały mnie boleć.. aż się boję wizyty w czwartek.. albo po prostu jestem dziwna :)

Zgłoś nadużycie #2206 17 sierpnia 2015, 17:51

zamówiłam ten detektor tętna :)

Zgłoś nadużycie #2207 17 sierpnia 2015, 17:54

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

a ja właśnie mam obawy.. nie mam mdłości, piersi przestały mnie boleć.. aż się boję wizyty w czwartek.. albo po prostu jestem dziwna :)

nie martw sie.ja w pierwszej ciazy tez praktycznie w ogole nie mialam zadnych objawow a urodzilam cudnego,zdrowego chlopczyka.pewnie jestes nie dziwna tylko szczesciara :) a i w pierwszej ciazy nie przesiadywalam na zadnym forum wiec i pewnie dlatego w ogole sie tym nie stresowalam,nie czytalam o innych kobiet objawach wiec sie nie nakrecalam :) forum jest super sprawa,pomocna,wspierajaca,rozumiejaca ale tez niekiedy mozna sie niepotrzebnie denerwowac.wszystkie musimy wierzyc w to ze jest i bedzie wszystko ok :)

Zgłoś nadużycie #2208 17 sierpnia 2015, 18:00

Lenka87 Fajna mama
Ja jednak wizytę będę miała w piątek a nie w środę. Mąż nie dał rady wolnego załatwić i nie miałabym jak dojechać do gina
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #2209 17 sierpnia 2015, 18:02

Lenka87 napisał(a)

Ja jednak wizytę będę miała w piątek a nie w środę. Mąż nie dał rady wolnego załatwić i nie miałabym jak dojechać do gina

no to w takim razie czekamy na zdjęcie dzidziusia do piątku :)

Zgłoś nadużycie #2210 17 sierpnia 2015, 18:20

Gumsior Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Nie, zrezygnowałem całkowicie a teraz żałuje bo w tym roku bym sie broniła o licencjat :/

No ja właśnie juz powinnam być po obronie ale zmieniłam studia na jednolite magisterskie wiec rok w plecy jestem. Całe okrągłe 3 lata mi zostały. A co najśmieszniejsze to w tym roku zaczynam drugi kierunek bo sie zapisałam zanim sie dowiedziałam ze w ciąży jestem :)