Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2171 16 sierpnia 2015, 21:26

motylek1909 Supermama

tymama napisał(a)

Hejka :)
U mnie dzisiaj brak słońca ale i tak duszno, wczoraj była burza ale co z tego, jak to co napadało to wyparowało w 10minut i było jeszcze gorzej.

Meg może niedługo Twoje mdłości się skończą, za chwilkę kończysz 1trymestr :) ja od miesiąca wymiotuję. Bleee.

Motylku oddawaj mi ten wiatraczek! :D

A w życiu! Dzieki niemu mam nadzieje na lepsze funkcjonowanie bo prasowanie mnie jutro czeka ;D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2172 16 sierpnia 2015, 21:56

kinste Gotowa na wszystko
moja mama wjeżdżając na podwórko rozjechało mojego kochanego psa... rodzice w ogóle nie tolerowali tego psiaka a on był taki kochany .. spał z nami, budził nas rano .. traktowaliśmy go jak takiego małego dzieciaczka ..

Zgłoś nadużycie #2173 16 sierpnia 2015, 22:08

tymama Fajna mama
Kinste to straszne :( ale napewno nie zrobiła tego specjalnie. Sama czasem jak wjeżdżam do teściów to mam problem z ogarnięciem gdzie jest ich pies bo goni koło samochodu.

Zgłoś nadużycie #2174 16 sierpnia 2015, 22:16

tymama napisał(a)

Kinste to straszne :( ale napewno nie zrobiła tego specjalnie. Sama czasem jak wjeżdżam do teściów to mam problem z ogarnięciem gdzie jest ich pies bo goni koło samochodu.

Nie mogę tego ogarnąć .. o tej porze byl zawsze wykapany i leżał między nami w łóżku .. zwykły kochany kundelek.. jak ktoś wjechał na podwórko albo przechodził droga to nas budził a jak nie wstawalismy to lizal mojego K. po twarzy :) był bardzo czujny ..

Zgłoś nadużycie #2175 16 sierpnia 2015, 22:19

Brewa Gotowa na wszystko
Kinste pprzykro mi! Kocham psy I nie wyobrażam sobie takiej straty

Zgłoś nadużycie #2176 17 sierpnia 2015, 9:31

motylek1909 Supermama
Konstruktor to smutne :( sama miałam psy wiec wiem jak to boli :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #2177 17 sierpnia 2015, 9:42

wybraliśmy rano miejsce w naszym lasku i tam go zakopaliśmy razem z jego ulubionymi zabawkami, kosteczką i rękawiczką którą cały czas gryzł ..
moj K. jest właśnie na kursie a ja szukam jakiegoś kursu dla siebie i myślę o opiekunie medycznym, pracowniku administracyjno-biurowym i nie wiem co jeszcze .. patrze na APEdukacja .. stwierdziliśmy że nie ma sensu siedzieć u moich rodzicow .. dostaliśmy zjeby za to że wyjechaliśmy na weekend.. ja już po prostu mam tego dość..
cały czas twierdzą że bez nich nigdy nie damy sobie rady ..

Zgłoś nadużycie #2178 17 sierpnia 2015, 9:48

tymama Fajna mama
Dzień dobry, Tymuś ma drzemkę to zerknę tutaj :)

Kinste naprawdę sytuacja z Twoimi rodzicami jest co najmniej nieprzyjemna, trzymam kciuki żeby udało się Wam iść na swoje jak najszybciej :)

U mnie w nocy była taka burza że ludziom domy zalewało, ciągle straż jeździła. Średnio się wyspałam :P

Zgłoś nadużycie #2179 17 sierpnia 2015, 9:55

Gumsior Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

wybraliśmy rano miejsce w naszym lasku i tam go zakopaliśmy razem z jego ulubionymi zabawkami, kosteczką i rękawiczką którą cały czas gryzł ..
moj K. jest właśnie na kursie a ja szukam jakiegoś kursu dla siebie i myślę o opiekunie medycznym, pracowniku administracyjno-biurowym i nie wiem co jeszcze .. patrze na APEdukacja .. stwierdziliśmy że nie ma sensu siedzieć u moich rodzicow .. dostaliśmy zjeby za to że wyjechaliśmy na weekend.. ja już po prostu mam tego dość..
cały czas twierdzą że bez nich nigdy nie damy sobie rady ..

Kinste, na pewno dacie rade! A jezeli rodzice sa tak toksyczni to lepiej sie wyprowadzic. Wiadomo, ze finansowo ciężej, ale psychicznie o niebo lepiej. Teraz najważniejszy jest dzidziuś a stresy i przykrości nie działają na jego korzyść.

Zgłoś nadużycie #2180 17 sierpnia 2015, 10:00

Kinste i jeszcze tak od siebie dodam, ze moze rozwazylabys pojscie na studia? Skoro chcesz isc na kursy? Bo z tego co poszesz to na 100% dostalabys stypendium socjalne przez 10 mc w roku.

Zgłoś nadużycie #2181 17 sierpnia 2015, 10:32

jogi Gotowa na wszystko
kinste- przykro mi z powodu pieska :( a i trzymam kciuki za wyprowadzke od rodzicow.nie bedzie latwo na poacztku ale dacie rade.najwazniejsze jest spokoj rodziny,ten okruszek w Twoim brzuszku potrzebuje szczesliwych rodzicow

Zgłoś nadużycie #2182 17 sierpnia 2015, 10:36

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,
a mi wlasnie dzwonili z przychodni ze mojego gp nie ma jutro i mam wizyte przelozona na czwartek.takze musze czekac 2dni dluzej by uslyszec kruszynki serduszko.nie moge sie juz doczekac.a i mam troszke niepokoj czy wszystko jest ok po tych naszych ostatnich forumowych stratach :(

Zgłoś nadużycie #2183 17 sierpnia 2015, 10:38

jogi Gotowa na wszystko
Monia- dzisiaj masz zabieg :( trzymaj sie dzielnie!
Karri,Monia-jak sie dziewczyny czujecie? :(

Zgłoś nadużycie #2184 17 sierpnia 2015, 10:42

jogi Gotowa na wszystko
ja wczoraj mialam chwilke relaxu,tylko dla siebie :) bylam z kumpela w kinie :) fajny wieczorek :)

Zgłoś nadużycie #2185 17 sierpnia 2015, 10:43

Gumsior napisał(a)

Kinste i jeszcze tak od siebie dodam, ze moze rozwazylabys pojscie na studia? Skoro chcesz isc na kursy? Bo z tego co poszesz to na 100% dostalabys stypendium socjalne przez 10 mc w roku.

Zdecydowanie wolę iść na kursy i w przeciągu trzech lat zrobić trzy, bo zawsze coś może się przydać .. a tak jak wspomniałam chcę się starać o dotacje na rozpoczęcie działalności żeby otworzyć jakiś sklep z ubrankami dla dzieci bo to zawsze będzie schodzić, dzieci rosną :)

Zgłoś nadużycie #2186 17 sierpnia 2015, 10:44

tymama Fajna mama
Pedrova zgłoś się bo już tydzień się nie odzywałaś, a dzisiaj wizyta :)

Jogi właśnie miałam pytać o Twoją wizytę, no cóż, trzeba poczekać :)

Codziennie myślę o dziewczynach, które straciły maluszki. Wierzę, że niedługo będziecie nosić pod sercem dzieciątko i tym razem wszystko dobrze się skończy :*

Zgłoś nadużycie #2187 17 sierpnia 2015, 10:48

kinste napisał(a)

Zdecydowanie wolę iść na kursy i w przeciągu trzech lat zrobić trzy, bo zawsze coś może się przydać .. a tak jak wspomniałam chcę się starać o dotacje na rozpoczęcie działalności żeby otworzyć jakiś sklep z ubrankami dla dzieci bo to zawsze będzie schodzić, dzieci rosną :)

No to administracja biurowa w sumie pasuje. Podziwiam. Ja bym nie ogarnela dzidziusia i wlasnej dzialalnosci.

Zgłoś nadużycie #2188 17 sierpnia 2015, 10:49

tymama napisał(a)

Codziennie myślę o dziewczynach, które straciły maluszki. Wierzę, że niedługo będziecie nosić pod sercem dzieciątko i tym razem wszystko dobrze się skończy :*

Dokładnie to samo miałam pisać :) mocno trzymam kciuki żeby następnym razem się udało :*

Zgłoś nadużycie #2189 17 sierpnia 2015, 10:51

Gumsior napisał(a)

No to administracja biurowa w sumie pasuje. Podziwiam. Ja bym nie ogarnela dzidziusia i wlasnej dzialalnosci.

Ja też nie wiem czy dam radę ale jest garstka osób na które mogę liczyć i wiem że zwłaszcza w takiej sytuacji mi pomogą. .

Zgłoś nadużycie #2190 17 sierpnia 2015, 11:22

No ja tak samo sie ciesze, ze mam bliskich co mi pomoga. Chociaz moja mama to o malo zawalu nie dostala jak je powiedziałam, że będzie babcią :)

Tez trzymam kciuki za Was dziewczyny! Mam nadzieje, ze juz taka przykra sytuacja sie tutaj nie wydarzy.