Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #2111 15 sierpnia 2015, 16:56

kinste Gotowa na wszystko

Lenka87 napisał(a)

Ja czekam aż ziemniaki się ugotują, bo padam z głodu

Hahaha :D przypomnialas mi :D
-mamo kiedy będzie obiad?
-jak się ziemniaki ugotuja
-czyli kiedy?
-jak będą miękkie

To było dawno ..

Zgłoś nadużycie #2112 15 sierpnia 2015, 16:58

jogi Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Dziewczyny, tak zmieniając temat dla odstresowania to chciałam się Was o dwie rzeczy zapytać.

Pierwsza to czy kąpiecie się normalnie w jeziorach? Bo mi lekarz powiedział, że mogę jeżeli będę miała 100% pewności, że woda jest czysta. No i nie wiem co robić w ten upał.

A druga sprawa to czy mieścicie się normalnie w ubrania :) Ja mam mały problem, ale to chyba przez wzdęcia no bo na brzuchol to chyba za wcześnie?

odnosnie kapania w jeziorach to ja np zrezygnowalam z basenu a regularnie chodzilismy co tydzien w niedziele z mezem i synkiem.nie chce ryzykowac np.jakas infekcja itp.to samo mysle o jeziorach i temu podobnie.nigdy nie ma sie pewnosci czy jest na pewno czysto,nie ma jakiejs bakteri itp ,
a odnosnie tego czy mieszcze sie w ubrania,to jeszcze tak :) choc kazdego dnia widze juz powiekszajacy sie brzuszek :)

Zgłoś nadużycie #2113 15 sierpnia 2015, 17:00

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Nikogo nie straszysz :) ja właśnie zajadam się krowkami sandomierskimi :)
Tak uwielbiam Sandomierz ze mam ochotę tu zostać :)

tez uwielbiam Sandomierz :) czesto tam bywalam bo i stosunkowo niedaleko od mojego miasta. a Ty kinste przypomnij kochana skad jestes?

Zgłoś nadużycie #2114 15 sierpnia 2015, 17:00

tymama Fajna mama
Cześć :)

Lenka okrąglutki masz brzuszek :) piękny :)

Gumsior ja kąpię się tylko w basenie w ogrodzie, w jeziorze bym się chyba bała że złapię jakieś świństwo. Co do ubrań to odłożyłam na bok tylko bardzo obcisłe spodnie :)

Motylku brzuszek fajny, wystaje od dołu- fasol robi sobie miejscówkę :)

Ja upiekłam murzynka (Turboślimak z Twojego przepisu) i zrobiłam sernik na zimno, wieczorem mamy gości. Ehh, a ja taka mało towarzyska wieczorami. Jak tylko Tymek idzie spać to mam chęć przytulić się do poduszki i nie wstawać :)

Zgłoś nadużycie #2115 15 sierpnia 2015, 17:01

jogi Gotowa na wszystko

Lenka87 napisał(a)

Ja czekam aż ziemniaki się ugotują, bo padam z głodu

ja tez glodna jestem :) gotuje wlasnie obiad,dzis bedzie gulasz z kasza :)

Zgłoś nadużycie #2116 15 sierpnia 2015, 17:03

jogi Gotowa na wszystko
dziewczyny piekne brzuszki :)

Zgłoś nadużycie #2117 15 sierpnia 2015, 17:06

tymama Fajna mama
Dziewczyny Wy tu o jedzeniu a ja na nie patrzeć nie mogę. Nawet jak mi burczy w brzuchu to na myśl o posiłku mam odruch wymiotny. Tylko rano mąż jak wstaje do pracy to robi mi bułkę i herbatę z imbirem i pilnuje żebym nakarmiła jego potomka w brzuchu :D
Dziś zjadłam tylko garść paluszków i 2malutkie ziemniaczki. Na mięso nawet nie mogę spojrzeć a jak poczuję zapach to momentalnie wiszę nad kibelkiem.

Zgłoś nadużycie #2118 15 sierpnia 2015, 17:07

jogi napisał(a)

tez uwielbiam Sandomierz :) czesto tam bywalam bo i stosunkowo niedaleko od mojego miasta. a Ty kinste przypomnij kochana skad jestes?

Okolice Rawy Mazowieckiej w woj. Łódzkim :)

Zgłoś nadużycie #2119 15 sierpnia 2015, 17:08

jogi Gotowa na wszystko
witam,
ja od dwoch godzin mam wolne :) tzn wolne od syna i meza :) a jak wiadomo kobieta w domu ma zawsze co robic.wiec to wolne to nie tak do konca wolne :) maz zabral synka i pojechali ze znajomymi na jakis tam festyn.mi sie nie chcialo kompletnie jechac.zostalam w domu,troszke ogarnelam chate i wlasnie gotuje obiad.pomaluje paznokcie,chwilke odsapne i juz pewnie wroca chlopaki.ale za to jutro wybieram sie wieczorkiem z kolezanka do kina.a wiec bedzie ta chwila wolnego tylko dla siebie :)

Zgłoś nadużycie #2120 15 sierpnia 2015, 17:10

Lenka87 Fajna mama

Gumsior napisał(a)

A powiedz mi czy to Twoja pierwsza ciąża?

Troche mnie to przeraża bo ja niska i krępa jestem więc boję się, że troche jak czołg będę :o

No trudno, na egzaminy wrześniowe będę musiała uzupełnić garderobę :)

To nie jest moja pierwsza ciąża. Ja też jestem dość niska 166 cm i 65 kg
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #2121 15 sierpnia 2015, 17:10

jogi Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Dziewczyny Wy tu o jedzeniu a ja na nie patrzeć nie mogę. Nawet jak mi burczy w brzuchu to na myśl o posiłku mam odruch wymiotny. Tylko rano mąż jak wstaje do pracy to robi mi bułkę i herbatę z imbirem i pilnuje żebym nakarmiła jego potomka w brzuchu :D
Dziś zjadłam tylko garść paluszków i 2malutkie ziemniaczki. Na mięso nawet nie mogę spojrzeć a jak poczuję zapach to momentalnie wiszę nad kibelkiem.

biedna :( ja nie mam problemu z apetytem :) i juz nawet zachcianki mam :)

Zgłoś nadużycie #2122 15 sierpnia 2015, 17:12

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Okolice Rawy Mazowieckiej w woj. Łódzkim :)

to kawalek masz do Sandomierza.ja zdecydowanie blizej- woj.podkarpackie

Zgłoś nadużycie #2123 15 sierpnia 2015, 17:13

tymama napisał(a)

To sobie wyobraź jak ja wczoraj nad jeziorem wysłałam mojego K. po zapiekanke, nawet pół nie zjadłam bo zachciało mi się gofra, kupiłam gofra i jak wracałam na miejsce to kupiłam jeszcze loda :D
Poszliśmy do nalesnikarni to ja wzięłam naleśnika na słodko a mój K. mięsnego :) oczywiście swojego nie zjadłam ale za to naleśnik K. był bardzo dobry :D

Zgłoś nadużycie #2124 15 sierpnia 2015, 17:15

tymama Fajna mama

kinste napisał(a)

To sobie wyobraź jak ja wczoraj nad jeziorem wysłałam mojego K. po zapiekanke, nawet pół nie zjadłam bo zachciało mi się gofra, kupiłam gofra i jak wracałam na miejsce to kupiłam jeszcze loda :D
Poszliśmy do nalesnikarni to ja wzięłam naleśnika na słodko a mój K. mięsnego :) oczywiście swojego nie zjadłam ale za to naleśnik K. był bardzo dobry :D

Hahaha :D

Dziewczyny a jak u Was z wagą?
U mnie 2kg na minusie.

Zgłoś nadużycie #2125 15 sierpnia 2015, 17:15

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

tez zachcianki masz :D

Zgłoś nadużycie #2126 15 sierpnia 2015, 17:16

jogi Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Hahaha :D

Dziewczyny a jak u Was z wagą?
U mnie 2kg na minusie.

a ja 1kg na plusie

Zgłoś nadużycie #2127 15 sierpnia 2015, 17:17

jogi napisał(a)

to kawalek masz do Sandomierza.ja zdecydowanie blizej- woj.podkarpackie

No kawałek jest ale to miasto ma swój urok :)

Zgłoś nadużycie #2128 15 sierpnia 2015, 17:19

jogi Gotowa na wszystko
ciagle mecza Was te upaly? slyszalam ze od nast tygodnia ma sie juz troszke ochlodzic.u nas teraz jest 20st i sloneczko :) super pogoda :)

Zgłoś nadużycie #2129 15 sierpnia 2015, 17:19

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

No kawałek jest ale to miasto ma swój urok :)

to prawda :) piekne to miasteczko :)

Zgłoś nadużycie #2130 15 sierpnia 2015, 17:19

jogi napisał(a)

tez zachcianki masz :D

Mój K. nie chce ze mną już chodzić jeść :D stwierdził że zbankrutuje :D