Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

marcowo kwietniowo majowe 2015

Zgłoś nadużycie #151 31 maja 2015, 12:26

Konto usunięte

karolina napisał(a)

Zapomnialam napisać :-P kubuś po szczepieniu waga 3850 :-)

Ważyłaś go teraz w środę? Bo ja się ważyłam z Karolem wczoraj przed kąpielą i wyszło 4800-4900 bo waga ma 1 miejsce po przecinku. Tylko, że on nie jest jakiś gruby bardzo. Ma pućki, kilka waleczkow, ale wyglada normalnie. A jaki rozmiar nosi Kubuś? Karol 56-62 zależy jakiej firmy. No i bedzie mial z 58-59 cm wyprostowany. Mierzylas tak moze Kubusia? Sory ze tak wypytuje, ale startowali mniej wiecej z taka samą masą i długością dlatego ich porównuje. Wiem ze to bez sensu, bo kazde dziecko jest inne, ale ciekawosc jest silniejsza :) nie mam Karola do kogo porównać, bo nie znam innego dziecka urodzonego tak jak on poza Twoim. Bo to byl mniej wiecej ten sam tydzien ciazy.

Zgłoś nadużycie #152 31 maja 2015, 12:30

Konto usunięte
Dziewczyny świetne te Wasze dzieciaczki :) ucałujcie je wszystkie :)

Zgłoś nadużycie #153 31 maja 2015, 13:05

Konto usunięte
Powiedzcie mi, ale tak szczerze... Czy Karol jest gruby? Lekarka mówi, że przybiera ok... Ale chyba się paranoizuję wagą Kubusia Karoliny :P Te dwa zdjęcia na których jest sam są z dziś :)

Zgłoś nadużycie #154 31 maja 2015, 16:16

lencia88jaw Gotowa na wszystko
Nie jest gruby ;) sliczny bobas

Zgłoś nadużycie #155 31 maja 2015, 23:46

Joanna1980 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny.
Nowamama, Ty to masz fazy 😜 Najpierw w ciąży się wkręcałaś, że masz brzuch mały a teraz że Karolek gruby 😜 Normalny bobas 😊

Dziewczyny co do problemów skórnych nie pomogę, bo moje jedno i drugie dzidzi nie miało na szczęście problemów, więc nie wiem jak zaradzić. A co do smoczka, to ja owszem Alusiowi daję ale w sumie to nie jest tak że on bez niego żyć nie może, bo jak jest spiący to zasypia bez. A córcia to smoczka prawie nie chciała czasem tylko, więc i nie miałam jej czego oduczać.

Dzisiaj byłyśmy z córcią na dniu dziecka organizowaną przez polonie. Kurcze dawno nie widziałam na raz tylu polaków haha. Synek pierwszy raz został na dłużej z tatą, bo nas nie było 4 godziny. Stresowałam się ale świetnie sobie chlopaki poradzili. A co najważniejsze, że córeczka była przeszczęśliwa, bo dużo dzieci, kupa zabawy i mama tylko dla niej 😊

Muszę Wam się pochwalić, że synek już trzy noce zasypia ok 21' ej a wstaje ok 6'ej rano. Kurcze przesypiam całe noce 😊 Kochany Szkrab !

Zgłoś nadużycie #156 1 czerwca 2015, 9:38

Dzień dobry dziewczyny 😊

Wszystkiego najlepszego dla Waszych kochanych maluszków z okazji dnia dziecka 😊

Zgłoś nadużycie #157 1 czerwca 2015, 15:19

lencia88jaw Gotowa na wszystko
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich bobasów :)

Zgłoś nadużycie #158 2 czerwca 2015, 0:16

Suzana co u Ciebie ?
Gosssiunia, Mrs.blaszczyk, Badylek, Gosiak ?

Zgłoś nadużycie #159 3 czerwca 2015, 1:45

jnwoppl Zaprawiona w bojach
Znalazłam :) dołączam :) u nas pierwszy miesiąc minął ok. Poza tematem "walka o naturalne karmienie" większych problemów nie ma. Mam nadzieję, że uda się i z karmieniem, bo ja owszem, miałam i mam estetyczne zastrzeżenia, ale kurcze przez wzgląd na zdrowie synka planowałam karmić. A tu taka orka na ugorze...
I jeszcze jedno, co myślicie o czymś takim? 
http://www.amazon.com/NuRoo-Pocket-Skin-Black/dp/B00BH0OJV8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&q...
Janek nie lubi wózka i łóżeczka, najbardziej lubi spać z piersią w buzi,ewentualnie na rękach... nie mam możliwości tak z nim cały dzień spędzać, ale i nie wyobrażam sobie włożenia dziecka do łóżeczka na zasadzie "wypłacze się i zaśnie". I ta bluzka mi się rzuciła w oczy... tyle tylko że jest mega droga, więc byłoby fajnie, żeby nie okazała się jakimś bublem.

Zgłoś nadużycie #160 3 czerwca 2015, 7:10

wioletka94 Gotowa na wszystko
Czesc :-) mam pytanie . Jestem 3 msc po porodzie czy moge uzywac juz tamponow ?

Zgłoś nadużycie #161 3 czerwca 2015, 8:57

Konto usunięte

wioletka94 napisał(a)

Czesc :-) mam pytanie . Jestem 3 msc po porodzie czy moge uzywac juz tamponow ?

Ja używałam juz 6 ygodni po porodzie.

Zgłoś nadużycie #162 3 czerwca 2015, 13:59

tulips Gotowa na wszystko

jnwoppl napisał(a)

Znalazłam :) dołączam :) u nas pierwszy miesiąc minął ok. Poza tematem "walka o naturalne karmienie" większych problemów nie ma. Mam nadzieję, że uda się i z karmieniem, bo ja owszem, miałam i mam estetyczne zastrzeżenia, ale kurcze przez wzgląd na zdrowie synka planowałam karmić. A tu taka orka na ugorze...
http://www.amazon.com/NuRoo-Pocket-Skin-Black/dp/B00BH0OJV8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&q...
Janek nie lubi wózka i łóżeczka, najbardziej lubi spać z piersią w buzi,ewentualnie na rękach... nie mam możliwości tak z nim cały dzień spędzać, ale i nie wyobrażam sobie włożenia dziecka do łóżeczka na zasadzie "wypłacze się i zaśnie". I ta bluzka mi się rzuciła w oczy... tyle tylko że jest mega droga, więc byłoby fajnie, żeby nie okazała się jakimś bublem.

hej, taniej kupisz chuste do noszenia dziecka i tez bedzie ok, jak nie lepiej :)

Zgłoś nadużycie #163 3 czerwca 2015, 18:31

MonaB Fajna mama

justysia123 napisał(a)

Troche slabo widac i nasz sa juz troszke przygasniete myje mala emolium i uzywamy balsamu z emolium i zelu na ciemieniuche te 2 z dzis a 3 jak sie zaczybalo

kurcze jakoś mało widać... no nic, za tydzien idziemy do lekarki to zobaczymy co nam na nasze powie. W taką pogode to pewnie i potówki się pojawiać beda dodatkowo

Zgłoś nadużycie #164 3 czerwca 2015, 18:32

MonaB Fajna mama

Joanna1980 napisał(a)

Cześć dziewczyny.
Nowamama, Ty to masz fazy 😜 Najpierw w ciąży się wkręcałaś, że masz brzuch mały a teraz że Karolek gruby 😜 Normalny bobas 😊
Dziewczyny co do problemów skórnych nie pomogę, bo moje jedno i drugie dzidzi nie miało na szczęście problemów, więc nie wiem jak zaradzić. A co do smoczka, to ja owszem Alusiowi daję ale w sumie to nie jest tak że on bez niego żyć nie może, bo jak jest spiący to zasypia bez. A córcia to smoczka prawie nie chciała czasem tylko, więc i nie miałam jej czego oduczać.
Dzisiaj byłyśmy z córcią na dniu dziecka organizowaną przez polonie. Kurcze dawno nie widziałam na raz tylu polaków haha. Synek pierwszy raz został na dłużej z tatą, bo nas nie było 4 godziny. Stresowałam się ale świetnie sobie chlopaki poradzili. A co najważniejsze, że córeczka była przeszczęśliwa, bo dużo dzieci, kupa zabawy i mama tylko dla niej 😊
Muszę Wam się pochwalić, że synek już trzy noce zasypia ok 21' ej a wstaje ok 6'ej rano. Kurcze przesypiam całe noce 😊 Kochany Szkrab !

ale super z tymi nockami! A Ty karmisz piersią? Heh, ja jeśli mój mały śpi to nie śpię bo córka przychodzi bo bez smoczka jak sie w nocy przebudzi to potrzebuje sie do mamy przytulać i jęczy...

Zgłoś nadużycie #165 3 czerwca 2015, 20:38

karolina Gotowa na wszystko

nowamama napisał(a)

Ważyłaś go teraz w środę? Bo ja się ważyłam z Karolem wczoraj przed kąpielą i wyszło 4800-4900 bo waga ma 1 miejsce po przecinku. Tylko, że on nie jest jakiś gruby bardzo. Ma pućki, kilka waleczkow, ale wyglada normalnie. A jaki rozmiar nosi Kubuś? Karol 56-62 zależy jakiej firmy. No i bedzie mial z 58-59 cm wyprostowany. Mierzylas tak moze Kubusia? Sory ze tak wypytuje, ale startowali mniej wiecej z taka samą masą i długością dlatego ich porównuje. Wiem ze to bez sensu, bo kazde dziecko jest inne, ale ciekawosc jest silniejsza :) nie mam Karola do kogo porównać, bo nie znam innego dziecka urodzonego tak jak on poza Twoim. Bo to byl mniej wiecej ten sam tydzien ciazy.

Wage mieliśmy na szczepienit 27.05. A jeśli chodzi o ubranka to większość 56 chodź 50 te które miałam też są jeszcze dobre na niego. Nie przeszkadza mi to wcale że porównujesz'a sama go nie mierze takze Ci nie powiem jak wielkość

Zgłoś nadużycie #166 3 czerwca 2015, 22:19

Marrrtha Fajna mama

justysia123 napisał(a)

U nas wyszly krosteczki raz mi powiedzieli, ze to skaza bialkowa albo tradzik noworodkowy.. napoczatku miala kilka krostek a teraz cala buzia i glowka. Wczoraj bylam u lekarza i wyszlo lojotokowe zapalenie skory spowodowane alergia prawdoodobnie na mleko krowie i od wczoraj jestesmy na bebilonie pepti.

Witaj, mam pytanie - widziałam zdjęcia Twojego dziecka a u mój też ma problemy ze skórą i wygląda to bardzo podobnie, lekarka stwierdziła AZS i mam skierowanie do alergologa i przechodzimy na bebilon pepti. Powiedz mi jak u was po tym bebilonie? Widać poprawę? A jak reszta ciałka wygląda?

Zgłoś nadużycie #167 4 czerwca 2015, 10:03

Sabi85 Gotowa na wszystko

nowamama napisał(a)

Powiedzcie mi, ale tak szczerze... Czy Karol jest gruby? Lekarka mówi, że przybiera ok... Ale chyba się paranoizuję wagą Kubusia Karoliny :P Te dwa zdjęcia na których jest sam są z dziś :)

Fajny jest :) podoba mi się zdjęcie z tatą :)

A powiedz mi gdzie takie buciki można kupić mój też ma ale po synku siostry a chciałabym mu kupić nowe
http://fajnamama.pl/forum/temat/marcowo-kwietniowo-majowe-2015/

Zgłoś nadużycie #168 4 czerwca 2015, 10:07

jnwoppl napisał(a)

Mój ma różne dni jak dziecko , często sam zasypia w łóżeczku bez płaczu , po gada sobie i nagle patrze a on śpi hehe :) a teraz usypia ze mna na moim łóżku a po tem już spi u siebie , nie noszę go staram się usypiać na łóżku lub w jego łóżeczku

No własnie mamusie czy wasze dzieci gaworzą bo mój juz dawno i lekarka była zachwycona i zszokowana że tak wczas hehe

Zgłoś nadużycie #169 4 czerwca 2015, 10:16

Dwa pierwsze zdjęcia z wczoraj jedno ostatnie z dziś 
Za 16 dni chrzest Moje Syna Kamilka i Chrzest Kacperka syna siostry

Zgłoś nadużycie #170 4 czerwca 2015, 10:21

Mój gdy wyszlismy do domku ważył 3800 g po trzech tygodniach 4110 g potem po 6 tygodniach 5000 g a teraz nie wiem dowiemy się 15 czerwca bo idziemy na drugie szczepienie