Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

marcowo kwietniowo majowe 2015

Zgłoś nadużycie #71 21 maja 2015, 21:39

lencia88jaw Gotowa na wszystko
Wlasnie Sabi :) 100 lat !

Zgłoś nadużycie #72 22 maja 2015, 10:26

suzana Gotowa na wszystko

Joanna1980 napisał(a)

Suzana a jak Sebastian przyjął braciszka i jak Ty się z trzema chłopami w domu czujesz ? 😊 U nas siły wyrównane teraz 😊

hej :)
u mnie urwanie głowy :) jednak mężczyzni potrzebuja duzo uwagi :) hehe a prawda jest taka ze Seba nam mocno pochorował i przez to bylo naprawde ciezko bo musialam odseparowac malego od Sebastiana ( dwojka dzieci w tym jeden ktory i tak mial ciezko bo pojawil sie braciszek ktory zabiera czas jego mamy atutaj jeszcze nie mogli sie do siebie zblizac zeby malego nie zarazic0 nikomu tego nie zycze)
Sebastian dobrze przyjał malego tylko ta sytuacja troche nam utrudnila ale wychodzimy na prosta. problemem jest panika rodzicow ze Seba zrobi cos dla malego bo on taki niedelikatny, gdyby nie ja z mezem to pewnie by mi malego zacalowal :P
sorki za brak składu w wypowiedzi i brak polskich liter ale pisze z malym na rekach :P a Seba jest jak tornado- robi "porzadek" w salonie....

czytam Was a przynajmniej sie staram ale po prostu nie ogarniam sie czasami. ostatnio smialam sie z mezem ze ja nie wiem jak to kobietom sie udaje, wychodza na spacery dzieci wystrojone, mamusie tez a jak po wyjsciu z domu zastanawiam sie czy chociaz jestem czysta bo nie mam kiedy w lustro spojrzec :)

Zgłoś nadużycie #73 22 maja 2015, 11:39

MonaB Fajna mama
suzana mam tak samo z tym wychodzeniem z domu... ja w jakiejś bluzie żeby było ciepło i na szybko ubrać, a tam mamusie w płaszczykach, ładnie wystrojone.. :P no cóż, z córką jak była sama i miała kilka miesięcy to też tak mogłam :P

Zgłoś nadużycie #74 22 maja 2015, 11:39

MonaB Fajna mama
Ale mój mały ma tempo... W 3 tygodnie przybrał 1100 g, dziś się ważyliśmy i ma 5110 g już
a suwaczek chyba się zatrzymał- mój mały ma 29 dni, jutro mamy miesiąc :)

Zgłoś nadużycie #75 22 maja 2015, 13:38

Sabi85 Gotowa na wszystko

lencia88jaw napisał(a)

Karmie go piersia ale i tak dokarmiam bo ciagle jest glodny. Krostki troszke zeszly.

Może nie jedz nabiału co ?
http://fajnamama.pl/forum/temat/marcowo-kwietniowo-majowe-2015/

Zgłoś nadużycie #76 22 maja 2015, 13:43

gosiak0512, mala24, Joanna1980

dziękuje za życzenia :)

Joanna1980 daj spokój pisze do mnie tylko raz w miesiącu jak się upomne że 10 minął a pieniedzy nie ma których się umawialismy co miesiąc to przelewa 14 frajer , sam z siebie nic..

Tylko tekst zobaczymy komu sąd przyzna prawa do małego no napewno jemu co dziecka nie widział ani razu na oczy hehe bo mysli ze jak zmienił prace na lepszą to sąd mu da prawa do małego haha

Zgłoś nadużycie #77 22 maja 2015, 13:44

lencia88jaw napisał(a)

Wlasnie Sabi :) 100 lat !

dziekuje :)

Zgłoś nadużycie #78 22 maja 2015, 13:45

MonaB napisał(a)

Ale mój mały ma tempo... W 3 tygodnie przybrał 1100 g, dziś się ważyliśmy i ma 5110 g już
a suwaczek chyba się zatrzymał- mój mały ma 29 dni, jutro mamy miesiąc :)

to sporo już waży :) mój teraz niecałe 6 kg waży

Zgłoś nadużycie #79 22 maja 2015, 14:09

justysia123 Zaprawiona w bojach
Lencia jak wyglada ten tradzik ?? gdzie sie pokazujr?

Zgłoś nadużycie #80 22 maja 2015, 14:21

justysia123 napisał(a)

Lencia jak wyglada ten tradzik ?? gdzie sie pokazujr?

justyna byś wiedziała gdyby to był trądzik, bo to są takie normalne pryszcze jak u nastolatków z białymi łebkami się zdarzają, wyskakuje na buźce i dziecko wygląda naprawdę brzydko, u mnie Sebastian miał i naprawdę straszny był ten trądzik. Jeśli te pryszczyki są takie jaśniutkie malutkie gęsto wysypane to nie trądzik- ja obstawiam potówki, u mnie mały też ma takie pryszczyki które widać bardziej jak np płacze czy mu gorąco, np jak je i myślę, że to takie uroki maluszków, jednak ta skóra bardzo delikatna

Zgłoś nadużycie #81 22 maja 2015, 14:28

tutaj masz zdjęcie jak wygląda trądzik niemowlęcy :)

Zgłoś nadużycie #82 22 maja 2015, 15:00

tulips Gotowa na wszystko

lencia88jaw napisał(a)

U mnie laktator idzie 2-3 razy na dzien. Czesto jest tak ze z butelki mu daje bo przez problemy z jezyczkiem zamiast jedzenia z piersi jest krzyk

lenciu, trzymaj się, ściskam Cię mocno:*

Zgłoś nadużycie #83 22 maja 2015, 15:04

Joanna1980 napisał(a)

Mi wczoraj dzieciaczki oba o 20'ej poszly spac, a zaraz po nich tatus sie polozyl. Kurcze mialam wieczor dla siebie. Odstrzelilam sobie kapiel ze pilingami, maseczkami na wlosy, twarz i itd., itp. Potem filmik w spokoju obejrzalam. Kurcze ale bylo pieknie, takiego spokoju mi bylo trzeba 😊

wow, tylko pozazrdościć. też bym chciała miec taki luzik. ale przy moim małym krzykaczu to niemozliwe :)

Zgłoś nadużycie #84 22 maja 2015, 15:05

sabi, spóźnione życzenia :) wszystkiego naj :)

Zgłoś nadużycie #85 22 maja 2015, 16:34

MonaB Fajna mama
Dziewczyny, ponawiam pytanie o zasypianie waszych dzieci- bo mnie z dnia na dzień jest ciężej :(
Mój mały zje, przyśnie albo nie, poleży trochę i potem już marudzenie i płacz. No i paniczne szukanie. Nie umie zasnąć sam :( potrzebuje cycka, na rękach też raczej się nie uspokaja. A jak je to czasem się denerwuje że mu mleko leci. A ja nawet do sklepu nie mogę wyjść bez niego

Zgłoś nadużycie #86 22 maja 2015, 16:42

MonaB napisał(a)

Dziewczyny, ponawiam pytanie o zasypianie waszych dzieci- bo mnie z dnia na dzień jest ciężej :(
Mój mały zje, przyśnie albo nie, poleży trochę i potem już marudzenie i płacz. No i paniczne szukanie. Nie umie zasnąć sam :( potrzebuje cycka, na rękach też raczej się nie uspokaja. A jak je to czasem się denerwuje że mu mleko leci. A ja nawet do sklepu nie mogę wyjść bez niego

mój tez ma odruch ssania i ja wtedy juz daje mu smoczka i on spi i sobie ciumcia, jak wypluje to sie wybudza i krzyczy ale jak dostaje go spowrotem to dalej spi

Zgłoś nadużycie #87 22 maja 2015, 17:55

Joanna1980 Gotowa na wszystko
Suzana, kurcze ja tez nie wiem jak te mamy to robia ze takie idstrojone na tych spacerach i dzieci takie ogarniete 😊 Ja obstawiam ze mieszkaja ze swoimi mamami i mamy ogarniaja dom, obiady i cala reszte a one tylko siebie i dzieci 😊 No nie powiem jak moje pociechy maja dobry dzien, to mi sie udaje wyskrobac troche czasu dla siebie, ale czasem to jest meksyk !

MonaB, kurcze nie zazdroszcze Ci bo moj maly jak wszystko mu gra i nadchodzi jego pora na spanie (ok.21.00), to go klade do lozeczka i on sie troche porozglada i zasypia sam, bez smoczka. Ale czasem jak ma gorszy humor to ratuje sie smoczkiem, pociumka troche i spi. Moze tez ze smoczkiem sprobuj jak ma taki silny odruch ssania, czy nie chcesz smoczka uzywac?

Sabi a na jakiej podstawie on chce prawa do dziecka? Kurcze wkurzaja mnie tacy faceci, dziecko sie urodzilo, to sie do synka nawet nie pofatygowal, ale kutfa bedzie w sadzie o prawa walczyl, no masakra jakas !

Zgłoś nadużycie #88 22 maja 2015, 17:55

Suzana, kurcze ja tez nie wiem jak te mamy to robia ze takie idstrojone na tych spacerach i dzieci takie ogarniete 😊 Ja obstawiam ze mieszkaja ze swoimi mamami i mamy ogarniaja dom, obiady i cala reszte a one tylko siebie i dzieci 😊 No nie powiem jak moje pociechy maja dobry dzien, to mi sie udaje wyskrobac troche czasu dla siebie, ale czasem to jest meksyk !

MonaB, kurcze nie zazdroszcze Ci bo moj maly jak wszystko mu gra i nadchodzi jego pora na spanie (ok.21.00), to go klade do lozeczka i on sie troche porozglada i zasypia sam, bez smoczka. Ale czasem jak ma gorszy humor to ratuje sie smoczkiem, pociumka troche i spi. Moze tez ze smoczkiem sprobuj jak ma taki silny odruch ssania, czy nie chcesz smoczka uzywac?

Sabi a na jakiej podstawie on chce prawa do dziecka? Kurcze wkurzaja mnie tacy faceci, dziecko sie urodzilo, to sie do synka nawet nie pofatygowal, ale kutfa bedzie w sadzie o prawa walczyl, no masakra jakas !

Zgłoś nadużycie #89 22 maja 2015, 18:07

justysia123 Zaprawiona w bojach
Jezeli chodzi o spanie to albo przy butelce albo ze smoczkiem... bylam wczoraj z nia u lekarza i ona sama nie wie. Albo tradzik albo skaza bialkowa.

Zgłoś nadużycie #90 22 maja 2015, 18:10

Suzana, kurcze a tej choroby Sebastiana to wspolczuje jemu i Tobie, moge sobie tylko wyobrazic jaki mlyn w domu mialas.