Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

marcowo kwietniowo majowe 2015

Zgłoś nadużycie #511 13 lipca 2015, 12:43

Sabi85 Gotowa na wszystko
nasze maleństwo :) :)
http://fajnamama.pl/forum/temat/marcowo-kwietniowo-majowe-2015/

Zgłoś nadużycie #512 13 lipca 2015, 12:52

sany89 Supermama

Sabi85 napisał(a)

Cudowny skarbek :) A jakie ma śliczne włoski :)

Zgłoś nadużycie #513 13 lipca 2015, 14:12

Konto usunięte

Sabi85 napisał(a)

Śliczny :) i świetne włoski ma :) Mój Karol ma teraz takie liche piórka... :P

Zgłoś nadużycie #514 13 lipca 2015, 14:13

mala24 Supermama

Sabi85 napisał(a)

hej dziewczyny jak wasze dzieciaczki bo mojemu zaczynają wychodzić ząbki wielki szok :)

będzie miał czym gryźć :) mocno marudny?

Zgłoś nadużycie #515 13 lipca 2015, 14:14

mala24 Supermama

Sabi85 napisał(a)

cudny i jaką ma super fryzurkę

Zgłoś nadużycie #516 13 lipca 2015, 21:27

malamimka Zaprawiona w bojach

nowamama napisał(a)

Fantastyczne!

Śliczne :)

Zgłoś nadużycie #517 13 lipca 2015, 21:31

My musieliśmy z mała do poznania 80 km to samo :/ bez klimy dlatego wyjechaliśmy z samego rano koło 6-7 ale droga powrotna przeciez tez była i mAsakra dzieciak w pampersie tylko

Zgłoś nadużycie #518 13 lipca 2015, 21:38

mala24 napisał(a)

duży chłopak :) ma bystre oczka :)

A wez przestań u mnie Kari widzie Tate tak co 2 tyg teraz bedzie 4

Zgłoś nadużycie #519 13 lipca 2015, 21:38

mala24 napisał(a)

duży chłopak :) ma bystre oczka :)

A wez przestań u mnie Kari widzie Tate tak co 2 tyg teraz bedzie 4

Zgłoś nadużycie #520 13 lipca 2015, 21:50

margolcia88 napisał(a)

oj jak ja Cię rozumiem! Nasza Hanka nie lubiła być do nas przyklejona od urodzenia. Niedrapek i skarpetek nie toleruje (skarpetki czasami mi się uda jej założyć na legginsy to wytrzyma w nich chwilkę). Rożka też nie lubiła i też od razu kopała, na szczęście śpiworki dużo za duże akceptuje. Śpi z kocem na głowie :P A co do nosidła to mamy podobne i też tak dziecko noszę. Choć też zdarzyło się dopiero parę razy, próbowaliśmy tyłem do świata ale wpadła w taki szloch i wściekłość że szkoda dziecka. A na rękach też chce być noszona tylko przodem, jest bardzo mocna, pięknie trzyma głowę i bierze się do siadania więc nie uważam żebym jej zaszkodziła. Wg lekarki motorycznie jest rozwinięta ponad swój wiek, a każda mama wie co dla jej dziecka jest odpowiednie. Aaa i to nie jest "wisiadło" bo to są tzw ergonomiczne i przynajmniej w moim Mała bardziej siedzi niż wisi i jest zachwycona jak ją do niego wsadzamy, a tak jak pisałam zdarza się to rzadko. Prędzej do sklepu itd bierzemy cały wózek.

Mój szogun jest tez takim dzikusem prEkreca sie na boku na przewijaku zeby zmienic jej pampersa to wyczyn tak sie kręci i rzuca jak karp w wannie moge ja kocykiem przykryć i tak go skopie ostatnio jak spała to sie obudziła sie głowa pod przewijakiem albo w poprzeg głowa lewo prawo i placek ma wytarty dzisiaj spi o tak i smoka sobie sama wyjmuje

Zgłoś nadużycie #521 13 lipca 2015, 21:52

nowamama napisał(a)

My po szczepieniu. 5w1 i pneumokoki. Potem pojechałam do teściów. Nie wzięłam do teściów gondoli, tylko sam stelaż i fotelik więc zamontowaliśmy tam spacerówkę, bo u nich stała. Doszłam do wniosku, że na te upały spacerówka lepsza i przywiozłam ją do domu :D Aaaaa... najważniejsze dla mnie: MOŻEMY ROZSZERZAĆ DIETĘ :) Lekarka powiedziała, że soczki typu jabłko lub malina mogłam już podawać jak skończył 3 miesiące. Powiedziała też, że niedobrze jest czekać jak dziecko skończy 6 miesięcy nawet jak jest karmione piersią, bo potem jest bardziej wybredne. Tylko nie wiem, bo powiedziała, że owoce już, a obiadki jak skończy 4 miesiące czyli za 2 tygodnie, ale ja zacznę od marchewki, podobno po owocach dzieci nie bardzo chcą jeść warzywa. Ponieważ mąż wraca jutro wieczorem z marchewką zaczekam do soboty, żeby mógł uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu :D

ja mam tyle mleka ze wykarmie sąsiadów wiec herbatek nie bede kupowac jak mam takie zapasy w piersiach u mnie chwila moment sa zastoje 2-3 razy z innej strony w nocy tak potem kamień i leje sir jak z fontanny notorycznie

Zgłoś nadużycie #522 13 lipca 2015, 22:23

justysia123 napisał(a)

Czesc mamusie :) dawno mnie tu nie bylo jak przeczytalam o tragedii Gosi to.az sie boje pojsc spac :( Hania rosnie wazy prawie 6kg :) powiedzcie mi mamy, ktore dzieciatka nie spieszyly sie na swiat kiedy rozszerzac diete? Czy to ze przenoszone ma jakies znCzenie?

Moja ogółem jest bardziej rozwinięta przez to i szybko lapie mowę umiejętności a wprowadzanie to czekam do pol roku mam tyle tego Że możecie mi podrzucać z herbatami tez odpuszczam ze mnie sie poprostu leje ;/

Zgłoś nadużycie #523 14 lipca 2015, 1:39

Badylek89 Gotowa na wszystko
Sabi no wloski wymiataja :) u Nas jeszcze zabkow nie widac, jak narazie faza slinotoku :)

Zgłoś nadużycie #524 14 lipca 2015, 10:55

lencia88jaw Gotowa na wszystko

Sabi85 napisał(a)

Śliczny :) włoski super

Zgłoś nadużycie #525 14 lipca 2015, 11:01

malamimka napisał(a)

My musieliśmy z mała do poznania 80 km to samo :/ bez klimy dlatego wyjechaliśmy z samego rano koło 6-7 ale droga powrotna przeciez tez była i mAsakra dzieciak w pampersie tylko

My mamy klime w aucie, nie do konca jest dobra. Włączyłam na minimum i nie schłodziłam bardzo auta a Kaspian później katar miał i podejrzewam ból głowy bo mnie tak bolała że masakra. Odzwyczaiłam sie i teraz sie cierpi a dodam ze uklad wyczyszczony i swiezo nabita jest.... wiec klimy unikamy lub tylko na chwile włączamy by organizm przyzwyczaić

Zgłoś nadużycie #526 14 lipca 2015, 11:04

Badylek89 napisał(a)

Sabi no wloski wymiataja :) u Nas jeszcze zabkow nie widac, jak narazie faza slinotoku :)

Dokladnie, moj tak samo ma. Pìąstki są najsmaczniejsze :)

Zgłoś nadużycie #527 14 lipca 2015, 13:21

lencia88jaw napisał(a)

Dokladnie, moj tak samo ma. Pìąstki są najsmaczniejsze :)

U mnie jeden śliniak po całym dniu jest mokry jak ściera. Piachy wkłada i sie dławi albo palca z paznokciem pod podniebienie kiedy dziecko samo zaczyna chwytać w sensie ze wyciągnie do rzeczy reke i ja weźmie?

Zgłoś nadużycie #528 14 lipca 2015, 13:44

Konto usunięte

malamimka napisał(a)

U mnie jeden śliniak po całym dniu jest mokry jak ściera. Piachy wkłada i sie dławi albo palca z paznokciem pod podniebienie kiedy dziecko samo zaczyna chwytać w sensie ze wyciągnie do rzeczy reke i ja weźmie?

Karol gdzieś od dwóch tygodni chwyta, ale na ile to w pełni świadome to nie wiem. Jak mu dotykam czymś rączkę to otwiera dłoń i chwyta, ale nie patrzy na to. Wiszące zabawki chwyta i ciągnie. I obowiązkowo musi mieć pieluszkę tetrową do trzymania, bo inaczej łapie body na klatce piersiowej, miętosi, pcha do buzi, naciąga i wygląda jakbym mu ubranka ze śmietnika przynosiła :D

Zgłoś nadużycie #529 14 lipca 2015, 13:45

Sabi85 Gotowa na wszystko
u nas widać ząbki dwa na dole na razie jest nieźle chodź momentami płacz nieziemski hehe :) kupiliśmy coś na dziąseł-ka

Wasze pociechy też tak gaworzą?
http://fajnamama.pl/forum/temat/marcowo-kwietniowo-majowe-2015/

Zgłoś nadużycie #530 14 lipca 2015, 13:49

Konto usunięte
Piąstki do buzi też pcha... Tylko, że teraz coraz częściej zamiast przykładać piąstki do buzi to dźwiga głowę do piąstek :P
jeszcze 3 dni i mamy 4 miesiące :D