Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

marcowo kwietniowo majowe 2015

Zgłoś nadużycie #411 26 czerwca 2015, 16:21

Konto usunięte

malamimka napisał(a)

Poza tym jak skomentujesz jeżdżenie wózkiem z fotelikiem ?. Dzieciaczek ma brzuch ściśnięty lezy skrępowany plecki wygięte głowa na brzuchu? Jest to o wiele częstsze zjawisko... Specjalnie szukałam nosidełko lepszej firmy zeby jak najmniej mu zaszkodzić mimo to ze zdarzyło sie trzy piec razy od poczatku Jest duza ilośc zaczepów wiec dziecko jest dobrze ułożone oraz miara odnośnie wzrostu dziecka

Ja na szybkie zakupy albo krotka wizyte u lekarza mam dziecko w foteliku i wozku. Na dlugie zakupy, albo jak bylam w poradni retinopatii na pol dnia zawsze biore gondole . Akurat mi sie miesci z tylu w aucie z fotelikiem. Ostatnio musialam odebrac auto z naprawy wprawdzie na osiedlu ale tez usialam karola w wozku z fotelikie wziac zeby go potem autem przywiezc.

Zgłoś nadużycie #412 26 czerwca 2015, 17:50

lencia88jaw Gotowa na wszystko

Badylek89 napisał(a)

mamusie a jak kladziecie malenstwa do snu? w jakiej pozycji?

Do snu tylko na plecach. Moim zdaniem tak jest bezpiecznie. Moj synus nie lubi byc na brzuszku i szybko sie przewraca na bok a pozniej na plecy.

Zgłoś nadużycie #413 26 czerwca 2015, 18:04

sesja rodzinna i Kaspianka :)

Zgłoś nadużycie #414 26 czerwca 2015, 19:17

Konto usunięte

lencia88jaw napisał(a)

Wszyscy wygladacie wspaniale! :)

Zgłoś nadużycie #415 26 czerwca 2015, 22:59

mala24 Supermama

karolina napisał(a)

Moja siostra młodsza miała tak chrzciny. Ze dla mnie to nic dziwnego to starszego syna tak chrzcilam i kubuś też tak bedzie miał :-)

starszy mój miał 3 tyg jak był chrzczony a teraz nie mamy nawet chrzestnych jeszcze

Zgłoś nadużycie #416 26 czerwca 2015, 23:03

mala24 Supermama

lencia88jaw napisał(a)

uwielbiam takie zdjęcia :) sama myślałam nad sesją, pamiątka potem :)

Zgłoś nadużycie #417 27 czerwca 2015, 0:05

nowamama napisał(a)

Wszyscy wygladacie wspaniale! :)

Oj dziekuje, ale zle sie czuje, jak hipopotam jakis. Jutro zaczynam konkretna diete. Dzisiaj na kolacje tylko jogurt. Moj cel to - 15 kg. Jestem dobrej mysli :)

Zgłoś nadużycie #418 27 czerwca 2015, 0:09

mala24 napisał(a)

uwielbiam takie zdjęcia :) sama myślałam nad sesją, pamiątka potem :)

Ja planuje jak bede w polsce isc na sesje z pradziadkiem i dziadkami. Nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie "ten" czas a dziecko bedzie mialo pamiatke. Ja gdyby nie zdjecia to bym nie pamietala jak dziadek i babcia od strony taty wygladaja, ale niestety zdjec z nimi nie mam.

Zgłoś nadużycie #419 27 czerwca 2015, 0:11

mala24 napisał(a)

starszy mój miał 3 tyg jak był chrzczony a teraz nie mamy nawet chrzestnych jeszcze

Na szczescie chrzesnych juz mam. A nie bd ukrywac ze co do chrzesnego to sie obawialam.

Zgłoś nadużycie #420 27 czerwca 2015, 0:21

yoko1 Zaprawiona w bojach
malaminka ..... ja bym tam nawet na 1 sekunde tak moje dzieciaki nie nosiła ;) w takim Wisiadle nie nosidle ;) i to jeszcze przodem ... w Nosidłach nie w Wisiadłach dzieci można nosić jak dobrze samodzielne siedzą !!! jest to dość istotna sprawa ... to ze pisze od ilus tam kg to jeszcze nic nie znaczy dziecko musi dobrze samodzielnie siedzieć do takiego nosidła .... masz odwage mimo dobrych bioderek chodz nie tylko o nie tutaj chodzi ja bym tam na pipci wisieć nie chciała ;) dziecko ma mieć w nosidłach nóżki dobrze na boki rozstawione a nie wisieć na swoich narządach płuciowych i do tego przodem....i ułożenie kręgosłupa dziecka tez jest bardzo ważne.....

My chrzest Madzi mamy 2 sierpnia czyli będzie miała 4 miesiące....pierworodny identycznie miał chrzest majac 4 miesiące a sredni miał 3 miesiące.

Mamuski piękne i słodziutkie te Wasze małe pociechy az się mordka sama uśmiecha na ich widok :D są do schrupania :)

Nasza mała księżniczka wazy równe 4 kg i z tego co czytam to chyba jest najmniejsza tutaj ... jest nawet drobniejsza niż jej bracia chodz oni tez nigdy jak byli tacy mali zresztą teraz również nie byli jacyś do przodu z tymi kg....ale nasza mała to już przesadza z ledwością na 3 centylu jesteśmy....

U nas dużo by pisać lezcz czasu brak czekam az w końcu u nas się te cholerne kolki skończą a mamy masakryczne :/ nie zyczę nikomu takich przeżyć jakie mamy ....

gosiunia strasznie mi przykro ......

nowamama badylek karolina, napiszcie mi z jaką wagą i długością się Wasze dzieciaki urodziły i jak teraz to wygląda ... pytam bo nasze dzieciaki mniej więcej tak samo urodzone i chce porównać no mojej małej ( wiem nie powinnam porównywać no ale ;) same wiecie jak jest ;) )

Pozdrawiam Was mamuśki i wycałujcie swoje szkraby :*

Zgłoś nadużycie #421 27 czerwca 2015, 14:58

Konto usunięte

yoko1 napisał(a)

malaminka ..... ja bym tam nawet na 1 sekunde tak moje dzieciaki nie nosiła ;) w takim Wisiadle nie nosidle ;) i to jeszcze przodem ... w Nosidłach nie w Wisiadłach dzieci można nosić jak dobrze samodzielne siedzą !!! jest to dość istotna sprawa ... to ze pisze od ilus tam kg to jeszcze nic nie znaczy dziecko musi dobrze samodzielnie siedzieć do takiego nosidła .... masz odwage mimo dobrych bioderek chodz nie tylko o nie tutaj chodzi ja bym tam na pipci wisieć nie chciała ;) dziecko ma mieć w nosidłach nóżki dobrze na boki rozstawione a nie wisieć na swoich narządach płuciowych i do tego przodem....i ułożenie kręgosłupa dziecka tez jest bardzo ważne.....

My chrzest Madzi mamy 2 sierpnia czyli będzie miała 4 miesiące....pierworodny identycznie miał chrzest majac 4 miesiące a sredni miał 3 miesiące.

Mamuski piękne i słodziutkie te Wasze małe pociechy az się mordka sama uśmiecha na ich widok :D są do schrupania :)

Nasza mała księżniczka wazy równe 4 kg i z tego co czytam to chyba jest najmniejsza tutaj ... jest nawet drobniejsza niż jej bracia chodz oni tez nigdy jak byli tacy mali zresztą teraz również nie byli jacyś do przodu z tymi kg....ale nasza mała to już przesadza z ledwością na 3 centylu jesteśmy....

U nas dużo by pisać lezcz czasu brak czekam az w końcu u nas się te cholerne kolki skończą a mamy masakryczne :/ nie zyczę nikomu takich przeżyć jakie mamy ....

gosiunia strasznie mi przykro ......

nowamama badylek karolina, napiszcie mi z jaką wagą i długością się Wasze dzieciaki urodziły i jak teraz to wygląda ... pytam bo nasze dzieciaki mniej więcej tak samo urodzone i chce porównać no mojej małej ( wiem nie powinnam porównywać no ale ;) same wiecie jak jest ;) )

Pozdrawiam Was mamuśki i wycałujcie swoje szkraby :*

Urodził się 2000 i 48. Teraz 25.06 5640 i 61

Zgłoś nadużycie #422 27 czerwca 2015, 19:09

karolina Gotowa na wszystko
Kubuś urodził się 1932 g wielkość 47 cm . Waga z 27.06 to 4400 a ubranka wkładamy 62 chociaż długości nie znam.

Zgłoś nadużycie #423 28 czerwca 2015, 14:58

Sabi85 Gotowa na wszystko

gosiak0512 napisał(a)

zapomniałam dodać że fotki oglądałam i piękne te nasze dzieciaczki!

SABI dobrze doczytałam że się z kimś spotykasz? super! cieszę się :)

tak dobrze doczytałaś a dziękuję zawstydzacie mnie dziewczyny hehe a no już dwa miesiące jestem z nim :)

Lencia sliczny chłopczyk
http://fajnamama.pl/forum/temat/marcowo-kwietniowo-majowe-2015/

Zgłoś nadużycie #424 28 czerwca 2015, 15:02

ale nam rosną dzieciaczki mój już po drugim szczepieniu trzecie pod koniec lipca w czerwcu 15 mały ważył 6800 g przy wypisie 3800 g w dniu porodu 3950 g i 56 cm teraz ciuszki na 62 i niektóre 68 ale są o wiele za duże

Zgłoś nadużycie #425 28 czerwca 2015, 15:02

ja też myślę nad sesją na pamiątkę

Zgłoś nadużycie #426 28 czerwca 2015, 15:13

karolina Gotowa na wszystko

Sabi85 napisał(a)

tak dobrze doczytałaś a dziękuję zawstydzacie mnie dziewczyny hehe a no już dwa miesiące jestem z nim :)

Lencia sliczny chłopczyk

Super ze znalazł się ktoś z kim Ci się wkońcu układa. Gratuluję i szczęścia życzę :-)

Zgłoś nadużycie #427 28 czerwca 2015, 23:36

mala24 Supermama
to i ja się pochwalę moimi skarbami :*

Zgłoś nadużycie #428 28 czerwca 2015, 23:40

mala24 napisał(a)

Super ;)

Zgłoś nadużycie #429 29 czerwca 2015, 10:31

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

Fajne dzieciaczki :)

Zgłoś nadużycie #430 29 czerwca 2015, 10:35

Konto usunięte
Ja przy okazji wizyty u mojej prababci muszę ją namówić na zdjęcie. Na sesję nie pójdzie bo ogolnie mało z domu wychodzi. Ale to fascynujące bo Karol ma praprababcię, a nawet dwie, ale z tą drugą mam słaby kontakt i raczej nie jesteśmy blisko.