Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

marcowo kwietniowo majowe 2015

Zgłoś nadużycie #391 26 czerwca 2015, 13:15

mala24 Supermama

malamimka napisał(a)

nie bierz tego do siebie kwestie chrzcin nikogo juz zazbyt nie interesuje prawdę mówiąc rodzina zawsze swoje 3 gr wtrąci na mnie tez wsiedli ze za pozno zrób koło roku robie we wrześniu co tak pozno u nas jak maja miesiac dwa co nie zrobisz do k... Zle i skomentuje przez to same glupiejemy na mnie tez wsiedli tak sama kwestia ubierania albo raczej przegrzewania :/ masakra mała miała wysypkę pokarmowa alergiczne to moja babka stwierdziła ze popatrzyłam słońcem dziecko :/ albo kapie w emolientach a moja babka z matka wsiadły na mnie ze mam w krochmalu powiedziały dopiero jak kupiłam, miała długo pępowinę z miesiac dosyc gruba i zaczela sie paprać bo juz ponad miesiac gruba sprężyna sir goiła o nastąpił proces psucia sie nir było ropy i pierścienia to babka mnie wyzwala od brudasów ze dziecku zapapralam robiłam tylko octaniseptem

lALUNIA :)

Zgłoś nadużycie #392 26 czerwca 2015, 13:16

mala24 Supermama

Badylek89 napisał(a)

witajcie mamusie mnie dlugo nie bylo...za c Was bardzo prezpraszam! powoli nadrabiam co u Was :) u Nas dobrze Kubus wazy juz 5 kilo :) dalej karmie piersia :) Cudowne wasze malenstwa!a tak uroslismy my :)

mamusia i synuś jak z obrazka

Zgłoś nadużycie #393 26 czerwca 2015, 13:18

mala24 Supermama
my wczoraj pierwsze sczepienie, Eryk waży 5100, karmiony piersią a w dniu wypisu miał coś koło 3200

Zgłoś nadużycie #394 26 czerwca 2015, 13:20

mala24 Supermama

Badylek89 napisał(a)

mamusie a jak kladziecie malenstwa do snu? w jakiej pozycji?

ja na boczku chodź to mały cwaniaczek i chce spać na podusi, nie powinno się niby ale co mam zrobić jak lubi, jest płaska więc pozwalam, ale tylko w dzień

Zgłoś nadużycie #395 26 czerwca 2015, 14:20

Badylek89 Gotowa na wszystko
a moj Kubus w dniu narodzin wazyl 2330 a wczoraj wazyl juz 5 kilo, karmie tylko piersia i jak narazie dobrze nam idzie wspolpraca :) :) a moj urwis uwielbia spac na brzuszku, pozwalam mu w dzien bo mam nianie...

Zgłoś nadużycie #396 26 czerwca 2015, 14:38

karolina Gotowa na wszystko

lencia88jaw napisał(a)

Kochana poprostu nie doczytalam Twojej wiadomosci i glupio wyszlo :* jak dziecko ma rok to sama przyznasz ze to jest pozny chrzest ale okolicznosci czasami nie pozostawiaja nam wyboru. Nie gniewaj sie i nie odbieraj tego osobiscie :)

Moja siostra młodsza miała tak chrzciny. Ze dla mnie to nic dziwnego to starszego syna tak chrzcilam i kubuś też tak bedzie miał :-)

Zgłoś nadużycie #397 26 czerwca 2015, 14:42

karolina Gotowa na wszystko

Badylek89 napisał(a)

a moj Kubus w dniu narodzin wazyl 2330 a wczoraj wazyl juz 5 kilo, karmie tylko piersia i jak narazie dobrze nam idzie wspolpraca :) :) a moj urwis uwielbia spac na brzuszku, pozwalam mu w dzien bo mam nianie...

Starszy od 3 miesiąca tylko na brzuszku spał a kubuś z powodu bardzo słabej główki bała bym się tak zostawić na noc i inna sprawa ze bardzo nie lubi być na brzuszku :-P takze śpi na pleckach

Zgłoś nadużycie #398 26 czerwca 2015, 14:57

Konto usunięte

Badylek89 napisał(a)

Na plecach na noc, a w dzien roznie, ale nie na brzuchu.

Zgłoś nadużycie #399 26 czerwca 2015, 14:59

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

znam takich co dzieci  chodzą do szkoły a nie ochrzczone

Mój chrzesniak byl chrzczony w wieku 7 lat.

Zgłoś nadużycie #400 26 czerwca 2015, 15:03

Konto usunięte

karolina napisał(a)

Starszy od 3 miesiąca tylko na brzuszku spał a kubuś z powodu bardzo słabej główki bała bym się tak zostawić na noc i inna sprawa ze bardzo nie lubi być na brzuszku :-P takze śpi na pleckach

Karol też nie lubi leżeć na brzuszku ale neurolog i ortopeda kazaly czesto tak kłaść wiec sue meczymy troszkę :)

Zgłoś nadużycie #401 26 czerwca 2015, 15:04

malamimka Zaprawiona w bojach

nowamama napisał(a)

Sliczna ta twoja córeczka :) czy dobrze widze, ze nosisz ją w nosidełku w pionie? Slyszalam ze tak mozna dopiero jak dziecko ma 4 miesiace. Tez mam takie nosidełko ale jeszcze sie boje karola tak nosic.

Tak teraz jest ciekawa świata to w druga strone zawsze jak jedziemy gdzirs na jakies większe zakupy np robimy łazienkę i szukaliśmy wanny po Praktikerze jakis wiekszy sklep nie hangar to wkładam ja w nosidełko bo w foteliku więdnie ręka albo nie opłaca sie składać wózka do samochodu . W sumie nie mozna ale ja moze nosiłam ją 5 razy od momentu urodzin byłam na usg bioderek nie zaszkodziłam tym u nas mała jest silna ale tez doczekałam jakies 6 tyg tez słyszałam ta teorie ale używam tego raz na jakis czas na jskies 15-20 min najwiecej . Te nosidełko jest super ja je uwielbiam

Zgłoś nadużycie #402 26 czerwca 2015, 15:11

Badylek89 napisał(a)

witajcie mamusie mnie dlugo nie bylo...za c Was bardzo prezpraszam! powoli nadrabiam co u Was :) u Nas dobrze Kubus wazy juz 5 kilo :) dalej karmie piersia :) Cudowne wasze malenstwa!a tak uroslismy my :)

Nie wyglada na 5 kg dalej taka kruszynka ładnie go ubierasz

Zgłoś nadużycie #403 26 czerwca 2015, 15:13

MonaB napisał(a)

generalnie noszenie dziecka przodem do świata to katastrofa dla maleństwa :(

Oj tam raz kiedyś taka atrakcja ale i tak dała rade zasnąć w takiej pozie

Zgłoś nadużycie #404 26 czerwca 2015, 15:19

MonaB napisał(a)

generalnie noszenie dziecka przodem do świata to katastrofa dla maleństwa :(

Poza tym jak skomentujesz jeżdżenie wózkiem z fotelikiem ?. Dzieciaczek ma brzuch ściśnięty lezy skrępowany plecki wygięte głowa na brzuchu? Jest to o wiele częstsze zjawisko... Specjalnie szukałam nosidełko lepszej firmy zeby jak najmniej mu zaszkodzić mimo to ze zdarzyło sie trzy piec razy od poczatku Jest duza ilośc zaczepów wiec dziecko jest dobrze ułożone oraz miara odnośnie wzrostu dziecka

Zgłoś nadużycie #405 26 czerwca 2015, 15:22

Badylek89 napisał(a)

na pleckach i ułoży sobie sama główkę jak jej wygodnie kiedyś na bok bo bałam sir ze jej uleje ale blednie teraz jest taka wierci pieta ze by sie przekręciła :/

Zgłoś nadużycie #406 26 czerwca 2015, 15:24

mala24 napisał(a)

znam takich co dzieci  chodzą do szkoły a nie ochrzczone

jak dla mnie to jest chore ze dziecko ma narzucona wiarę nie moze samo wybrac gdy bedzie dorosłe :/

Zgłoś nadużycie #407 26 czerwca 2015, 15:27

mala24 napisał(a)

my wczoraj pierwsze sczepienie, Eryk waży 5100, karmiony piersią a w dniu wypisu miał coś koło 3200

Bardzo ładnie rosnie nam dyzy chłopak :) u mnie dziewucha niby tez ogromna urodziła sie 3939 w dniu wypisu 3745 a teraz tydzien temu miałam prawie 5700 na pierwszym szczepieniu

Zgłoś nadużycie #408 26 czerwca 2015, 15:31

mala24 napisał(a)

ja na boczku chodź to mały cwaniaczek i chce spać na podusi, nie powinno się niby ale co mam zrobić jak lubi, jest płaska więc pozwalam, ale tylko w dzień

Ja mimo materaca złożyłam rożek w pol do wózka i tez ma mięciutko u nas młoda wszystko skopie kupiłam śpiworek a jak wściekła sie drze mimo to ze jest duzo miejsca na kopanie tylko cienki kocyk ktory i tak skopie żadne otulacze w szpitalu zawsze wyjmowałes rączki z rożka i machała tak długo rękoma dopóki nie spadły niedrapki

Zgłoś nadużycie #409 26 czerwca 2015, 15:34

Badylek89 napisał(a)

Gratuluje duzy postęp nianie elektroniczna ? Czy opiekunkę ? Pracujesz ? Moja siostra uwielbiała na brzuchu niby dobrze dla bioderek plecków ale my biegaliśmy co chwile sprawdzać puls

Zgłoś nadużycie #410 26 czerwca 2015, 15:38

karolina napisał(a)

Moja tez nir lubi na brzuchu chociaż silnie trzyma główkę