Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

marcowo kwietniowo majowe 2015

Zgłoś nadużycie #371 24 czerwca 2015, 11:28

karolina Gotowa na wszystko

MonaB napisał(a)

ponoć żytni jest cięższy dla organizmu, położna mi mówiła, żebym jadła najlepiej orkiszowy, ale niestety nie umiem, a brzuszek i tak małego nie reaguje przecież na chleb  :P
W ogóle, dieta karmiącej matki to mit, ostatnio się dowiedziałam, że mleko tworzy się z krwi, a nie z jelit przecież....

Nie mówię ze tak nie jest tylko czemu w moim przypadku ma znaczenie co zjem. Od razu odreagowuje to kubuś na swoim brzuszku. I jak jest bardzo źle to aż się drze a nie płacze chociaż tak to jest spokojnym dzieckiem...

Zgłoś nadużycie #372 24 czerwca 2015, 11:29

lencia88jaw Gotowa na wszystko

Sabi85 napisał(a)

Z partnerem :) hehe

Szczescia kochana :) czemu sie nie chwalilas ! Ciesze sie ze Ci sie uklada :)

Zgłoś nadużycie #373 24 czerwca 2015, 14:06

malamimka Zaprawiona w bojach

Sabi85 napisał(a)

nie przesadzaj został mi brzuszek :P ale dziękuję

Jaki on ładny :) )) śliczny podobny do Cirbie

Zgłoś nadużycie #374 24 czerwca 2015, 14:15

karolina napisał(a)

A my robimy chrzciny dopiero na roczek. Razem jako jedną imprezę :-)

my tez pozno chrzcimu dziecko urodziła sie 28 kwietnia a chrzest bedzie 20 września tez ze względów praktycznych początkowo chciałam lipiec sierpień zeby w kościele było cieplej i jej nie przeziębić w koncu wyszło tak ze jedyny termin letni jaki pasuje to 5 lipca a nie wyrobie zalatwic wszystkiego do tego czadu tzn chrzestni obijają sie :/ a potem musiałem dostosować do zjazdowek narzeczonego o teściowej jednocześnie i wtedy najszybciej 20 września nie ma innej opcji

Zgłoś nadużycie #375 24 czerwca 2015, 23:21

malamimka napisał(a)

my tez pozno chrzcimu dziecko urodziła sie 28 kwietnia a chrzest bedzie 20 września tez ze względów praktycznych początkowo chciałam lipiec sierpień zeby w kościele było cieplej i jej nie przeziębić w koncu wyszło tak ze jedyny termin letni jaki pasuje to 5 lipca a nie wyrobie zalatwic wszystkiego do tego czadu tzn chrzestni obijają sie :/ a potem musiałem dostosować do zjazdowek narzeczonego o teściowej jednocześnie i wtedy najszybciej 20 września nie ma innej opcji

Czemu pozno ? Ludzie chrzciny robia nawet jak dziecko rok ma, to jest dopiero pozno ;) moj sie urodzil 19 kwietnia a chrsest bedzie 23 sierpnia :) wiec podobnie

Zgłoś nadużycie #376 24 czerwca 2015, 23:24

Moj synus :D

Zgłoś nadużycie #377 25 czerwca 2015, 9:37

gosiak0512 Gotowa na wszystko
hejka.
kawałek czasu mnie nie było bo kompa nie włączam za bardzo.. jak mała śpiocha to albo dom ogarniam albo książki czytam :) od poniedziałku większe obroty mnie czekają bo chłopaki kończą szkołę i będą w domu 24h ;) więc będzie trzeba upilnować moją trójcę ;)
u nas ogółem ok! mała ładnie rośnie :) śpiocha dużo i jest mega spokojniutka :)
w załączniku jej foto z wczoraj :)
chrzest u nas 15 sierpnia :) a teraz 11 lipca jedziemy na weselicho do mojego brata :)
doczytałam jaka tragedia u Gossiuni :( współczuję Ci kochana z całego serduszka że tak się stało :( pomodlę się za was :*
                                                       TaBeLkA KwIeTnIóWeCzEk :)

Zgłoś nadużycie #378 25 czerwca 2015, 9:38

gosiak0512 Gotowa na wszystko
zapomniałam dodać że fotki oglądałam i piękne te nasze dzieciaczki!

SABI dobrze doczytałam że się z kimś spotykasz? super! cieszę się :)
                                                       TaBeLkA KwIeTnIóWeCzEk :)

Zgłoś nadużycie #379 25 czerwca 2015, 19:11

karolina Gotowa na wszystko

lencia88jaw napisał(a)

Czemu pozno ? Ludzie chrzciny robia nawet jak dziecko rok ma, to jest dopiero pozno ;) moj sie urodzil 19 kwietnia a chrsest bedzie 23 sierpnia :) wiec podobnie

Ja robię jak bedzie miał rok... A to nie dobrze. Bo poczułam się delikatnie skrytykowana...:-/

Zgłoś nadużycie #380 25 czerwca 2015, 20:43

karolina napisał(a)

Ja robię jak bedzie miał rok... A to nie dobrze. Bo poczułam się delikatnie skrytykowana...:-/

nie bierz tego do siebie kwestie chrzcin nikogo juz zazbyt nie interesuje prawdę mówiąc rodzina zawsze swoje 3 gr wtrąci na mnie tez wsiedli ze za pozno zrób koło roku robie we wrześniu co tak pozno u nas jak maja miesiac dwa co nie zrobisz do k... Zle i skomentuje przez to same glupiejemy na mnie tez wsiedli tak sama kwestia ubierania albo raczej przegrzewania :/ masakra mała miała wysypkę pokarmowa alergiczne to moja babka stwierdziła ze popatrzyłam słońcem dziecko :/ albo kapie w emolientach a moja babka z matka wsiadły na mnie ze mam w krochmalu powiedziały dopiero jak kupiłam, miała długo pępowinę z miesiac dosyc gruba i zaczela sie paprać bo juz ponad miesiac gruba sprężyna sir goiła o nastąpił proces psucia sie nir było ropy i pierścienia to babka mnie wyzwala od brudasów ze dziecku zapapralam robiłam tylko octaniseptem

Zgłoś nadużycie #381 25 czerwca 2015, 20:54

Konto usunięte

karolina napisał(a)

Wiesz ja np nikogo nie krytykuje, to osobista decyzja każdego i każdy robi jak uważa za słuszne. Z jednej strony sama nie wiem kiedy ochrzcze, bo ksiadz nie chce dac siostrze mateusza zgody na bierzmowanie, bo pomimo ze chodzi na wszystkie spotkania przygotowujące to nie pojechała na jeden wyjazd weekendowy bo miala szkole, poza tym to kosztowalo 120 zl. Poza tym teraz u nas z kasa krucho. Z drugiej strony gdyby cos sie karolowi (tfu!) Stalo to mialabym zal do siebie ze nie zdążyłam go ochrzcic. I nie bierz tego do siebie, bo nie chce cie krytykowac. To jest twoja decyzja, ale ktos moze uwazac ze to jest pozno. Moja siostra byla chrzczona jak miala rok i 2 miesiace :)

Zgłoś nadużycie #382 25 czerwca 2015, 21:34

Konto usunięte

malamimka napisał(a)

nie bierz tego do siebie kwestie chrzcin nikogo juz zazbyt nie interesuje prawdę mówiąc rodzina zawsze swoje 3 gr wtrąci na mnie tez wsiedli ze za pozno zrób koło roku robie we wrześniu co tak pozno u nas jak maja miesiac dwa co nie zrobisz do k... Zle i skomentuje przez to same glupiejemy na mnie tez wsiedli tak sama kwestia ubierania albo raczej przegrzewania :/ masakra mała miała wysypkę pokarmowa alergiczne to moja babka stwierdziła ze popatrzyłam słońcem dziecko :/ albo kapie w emolientach a moja babka z matka wsiadły na mnie ze mam w krochmalu powiedziały dopiero jak kupiłam, miała długo pępowinę z miesiac dosyc gruba i zaczela sie paprać bo juz ponad miesiac gruba sprężyna sir goiła o nastąpił proces psucia sie nir było ropy i pierścienia to babka mnie wyzwala od brudasów ze dziecku zapapralam robiłam tylko octaniseptem

Sliczna ta twoja córeczka :) czy dobrze widze, ze nosisz ją w nosidełku w pionie? Slyszalam ze tak mozna dopiero jak dziecko ma 4 miesiace. Tez mam takie nosidełko ale jeszcze sie boje karola tak nosic.

Zgłoś nadużycie #383 25 czerwca 2015, 23:41

Badylek89 Gotowa na wszystko
witajcie mamusie mnie dlugo nie bylo...za c Was bardzo prezpraszam! powoli nadrabiam co u Was :) u Nas dobrze Kubus wazy juz 5 kilo :) dalej karmie piersia :) Cudowne wasze malenstwa!a tak uroslismy my :)

Zgłoś nadużycie #384 26 czerwca 2015, 0:00

Gosssssiunia moje wyrazy wspolczucia trzymaj sie kochana! :*

Zgłoś nadużycie #385 26 czerwca 2015, 0:06

Konto usunięte

Badylek89 napisał(a)

witajcie mamusie mnie dlugo nie bylo...za c Was bardzo prezpraszam! powoli nadrabiam co u Was :) u Nas dobrze Kubus wazy juz 5 kilo :) dalej karmie piersia :) Cudowne wasze malenstwa!a tak uroslismy my :)

Swietny maluszek :) i fajnie ze karmisz piersią. Mi przez ulewanie karola i dokarmianie zageszczonym modyfikowanym zaburzyla sie laktacja. Tez jeszcze karmie ale juz na przemian z mm. Za radą Justyny w nocy karmię piersia, ale juz rano dostaje mm kolo 8... i tak na dobe mm minimum 3 razy :(

Zgłoś nadużycie #386 26 czerwca 2015, 8:13

MonaB Fajna mama

nowamama napisał(a)

Sliczna ta twoja córeczka :) czy dobrze widze, ze nosisz ją w nosidełku w pionie? Slyszalam ze tak mozna dopiero jak dziecko ma 4 miesiace. Tez mam takie nosidełko ale jeszcze sie boje karola tak nosic.

generalnie noszenie dziecka przodem do świata to katastrofa dla maleństwa :(

Zgłoś nadużycie #387 26 czerwca 2015, 12:25

karolina napisał(a)

Kochana poprostu nie doczytalam Twojej wiadomosci i glupio wyszlo :* jak dziecko ma rok to sama przyznasz ze to jest pozny chrzest ale okolicznosci czasami nie pozostawiaja nam wyboru. Nie gniewaj sie i nie odbieraj tego osobiscie :)

Zgłoś nadużycie #388 26 czerwca 2015, 12:37

mamusie a jak kladziecie malenstwa do snu? w jakiej pozycji?

Zgłoś nadużycie #389 26 czerwca 2015, 13:13

mala24 Supermama

lencia88jaw napisał(a)

Moj synus :D

śmieszek :) no proszę mamusia już uczy samodzielności

Zgłoś nadużycie #390 26 czerwca 2015, 13:14

mala24 Supermama

karolina napisał(a)

znam takich co dzieci  chodzą do szkoły a nie ochrzczone