Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

marcowo kwietniowo majowe 2015

Zgłoś nadużycie #351 22 czerwca 2015, 11:45

mala24 Supermama

Sabi85 napisał(a)

20.06.2015 Chrzest Kamilka I Kacperka

ślicznie :) ten drugi maluszek siostry? dobrze kojarzę?

Zgłoś nadużycie #352 22 czerwca 2015, 19:44

MonaB Fajna mama

lencia88jaw napisał(a)

Ja wymienilam bialy chleb przenny na czarny zytni. Jest zdrowszy ;) gdybym jeszcze ciasteczka wymienila na dietetyczne byloby super :P hehe

ponoć żytni jest cięższy dla organizmu, położna mi mówiła, żebym jadła najlepiej orkiszowy, ale niestety nie umiem, a brzuszek i tak małego nie reaguje przecież na chleb  :P
W ogóle, dieta karmiącej matki to mit, ostatnio się dowiedziałam, że mleko tworzy się z krwi, a nie z jelit przecież....

Zgłoś nadużycie #353 22 czerwca 2015, 20:44

tanka80 Supermama

MonaB napisał(a)

ponoć żytni jest cięższy dla organizmu, położna mi mówiła, żebym jadła najlepiej orkiszowy, ale niestety nie umiem, a brzuszek i tak małego nie reaguje przecież na chleb  :P
W ogóle, dieta karmiącej matki to mit, ostatnio się dowiedziałam, że mleko tworzy się z krwi, a nie z jelit przecież....

Otóż to - jak zjesz schabowego to nie znaczy że masz w piersiach mleko smażone albo że ma bąbelki jak gazowaną wodę pijesz. Mnie też mądra głowa uświadomiła - doradczyni laktacyjna z dyplomem i z powołaniem, która swoją trójkę maluchów wykarmiła.

Zgłoś nadużycie #354 22 czerwca 2015, 20:48

tanka80 Supermama

tanka80 napisał(a)

Otóż to - jak zjesz schabowego to nie znaczy że masz w piersiach mleko smażone albo że ma bąbelki jak gazowaną wodę pijesz. Mnie też mądra głowa uświadomiła - doradczyni laktacyjna z dyplomem i z powołaniem, która swoją trójkę maluchów wykarmiła.

Osobiście jadam wszystko jeśli tylko jest wiadomego pochodzenia - unikam jedzenia na mieście, nie piję w ogóle alkoholu, nie jem surowego mięsa i staram się żeby to co jem było względnie dobrej jakości.

Zgłoś nadużycie #355 22 czerwca 2015, 21:41

sany89 Supermama

Sabi85 napisał(a)

my chrzest i my wesele

Sabinko super wyglądasz :)

Zgłoś nadużycie #356 22 czerwca 2015, 22:39

malamimka Zaprawiona w bojach

MonaB napisał(a)

Ciastek jest trochę :D
Z Lidla herbatniki, w Aldi i realu są takie ciastka korzenne spekulatius się chyba nazywają, ciastka digestive, ponoć i oryginalne oreo :) no i różne krakersy, paluszki itp, np. te biedronkowe PUB są bezmleczne i bezjajeczne.
Ja niestety właśnie ciągle podjadam i przez to ciężko mi z wagą. Musiałabym chyba przestać karmić żeby schudnac bo mam ciągle napady głodu i zachcianki przekąskowe ;)
Na facebooku jest grupa Mama karmiąca na diecie eliminacyjnej (jakoś tak) i tak mnóstwo własnie pomysłów na dania, stąd też wiem jakie ciastka i gdzie można dostać :) idzie żyć z tą dietą

Ja ambitnie staram sie sprzątać w domu co 2-3 dzien gotować dwa obiady dla siebie i reszty chodze sama na zakupy gdzir do sklepu mam minimum 30 min wszystko staram sie robic sama daje rade jeszcze prasować i zrobienie zasobie kanapeczki jest dla mnie luksusem jak ją zrobie i podłodze herbatę to juz czuje taka ulgę moze sie drzeć i płakać dany rade juz razem zjesc

Zgłoś nadużycie #357 22 czerwca 2015, 22:40

sany89 napisał(a)

Sabinko super wyglądasz :)

Jaka dupencja z Ciebie :D

Zgłoś nadużycie #358 22 czerwca 2015, 22:50

malamimka napisał(a)

Ja ambitnie staram sie sprzątać w domu co 2-3 dzien gotować dwa obiady dla siebie i reszty chodze sama na zakupy gdzir do sklepu mam minimum 30 min wszystko staram sie robic sama daje rade jeszcze prasować i zrobienie zasobie kanapeczki jest dla mnie luksusem jak ją zrobie i podłodze herbatę to juz czuje taka ulgę moze sie drzeć i płakać dany rade juz razem zjesc

Masz cudowne dzieci skoro dają Ci zjesc ja jem wafle ryżowe jest jedna chałwa w ibi tak jak duzo szybek na mięsnym maja wypisany skład jem tez wafle ryżowe w intermache sa nawet z karmelem Laysy solone smaruje tez ramą odpowiednia tam jest na samych olejach mielone tez z samym żółtkiem ryba obsmażona tylko obtoczone w mące jabłek i bananów jem na potegę te ciastka korzenne to sa takie serduszka lub dzwoneczki imbirowe sa w mili byle polo lub netto ogolnie to tez nie mozna cielęciny i wołowiny większość szynek jest spulchnioną rożnymi konserwantami i moze byc tam tez białko karmtugoryczbir szybko z foli wody smakowe maja benzoesan sodu

Zgłoś nadużycie #359 22 czerwca 2015, 22:55

karolina napisał(a)

Nowamama prosiłas ostatnio o zdjęcia.

Ładny pyszczek ;)

Zgłoś nadużycie #360 22 czerwca 2015, 22:56

My mamy chrzciny 20 września bo tak wyszło nie mogłam pogodzić wszystkich urlopów i potrzebomuje pomocy w organizacji chrzcin bo sama nie dam rady

Zgłoś nadużycie #361 23 czerwca 2015, 9:10

karolina Gotowa na wszystko

malamimka napisał(a)

My mamy chrzciny 20 września bo tak wyszło nie mogłam pogodzić wszystkich urlopów i potrzebomuje pomocy w organizacji chrzcin bo sama nie dam rady

A my robimy chrzciny dopiero na roczek. Razem jako jedną imprezę :-)

Zgłoś nadużycie #362 23 czerwca 2015, 10:40

jnwoppl Zaprawiona w bojach

karolina napisał(a)

A my robimy chrzciny dopiero na roczek. Razem jako jedną imprezę :-)

A my w sierpniu, dokładnie w rocznicę naszego ślubu :)

Zgłoś nadużycie #363 23 czerwca 2015, 11:09

Sabi85 Gotowa na wszystko

lencia88jaw napisał(a)

Kochana z kim jestes na zdjeciach? :)

Z partnerem :) hehe
http://fajnamama.pl/forum/temat/marcowo-kwietniowo-majowe-2015/

Zgłoś nadużycie #364 23 czerwca 2015, 11:11

mala24 napisał(a)

ślicznie :) ten drugi maluszek siostry? dobrze kojarzę?

tak dobrze kojarzysz :)

A dziękuję dziewczyny za miłe komentarze do mojej osoby

Na zdjeciach nowy partner i chrzestny kamilka w jednym :)

Zgłoś nadużycie #365 23 czerwca 2015, 11:16

jnwoppl Zaprawiona w bojach

Sabi85 napisał(a)

tak dobrze kojarzysz :)

A dziękuję dziewczyny za miłe komentarze do mojej osoby

Na zdjeciach nowy partner i chrzestny kamilka w jednym :)

No to gratulujemy. A Ty serio rodziłaś ?? ? Bo wyglądasz jakbyś ostatni rok spędziła raczej na siłowni ;)

Zgłoś nadużycie #366 23 czerwca 2015, 11:23

jnwoppl napisał(a)

No to gratulujemy. A Ty serio rodziłaś ?? ? Bo wyglądasz jakbyś ostatni rok spędziła raczej na siłowni ;)

nie przesadzaj został mi brzuszek :P ale dziękuję

Zgłoś nadużycie #367 23 czerwca 2015, 18:13

Konto usunięte
Sabi pięknie wyglądasz, a syneczek cudowny i jak pięknie rośnie :) I cieszę się, że masz nowego partnera, życzę Ci szczęścia :)

Zgłoś nadużycie #368 23 czerwca 2015, 18:19

Konto usunięte
A taki prezencik dał tatusiowi Karolek na dzień ojca :D

Zgłoś nadużycie #369 23 czerwca 2015, 22:27

mala24 Supermama

Sabi85 napisał(a)

nie przesadzaj został mi brzuszek :P ale dziękuję

szczęścia życzę :) słodziak malutki :*

Zgłoś nadużycie #370 24 czerwca 2015, 11:27

lencia88jaw Gotowa na wszystko

MonaB napisał(a)

Chodzi mi o to by schudnac :) bo stoje w miejscu i wygladam jak slon :D