Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

marcowo kwietniowo majowe 2015

Zgłoś nadużycie #291 15 czerwca 2015, 21:48

Konto usunięte
My też mieliśmy usg bioderek dziś. Za 3 miesiące do kontroli. Póki co wszystko ok. A z ciemieniucha niestety nie pomogę (albo na szczęście ) bo Karol nie miał.
Karolina czekam z niecierpliwością na wagę Kubusia :) a skoro malutki to napewno słodki :) pokaż jak możesz jakieś zdjęcia; )

Zgłoś nadużycie #292 15 czerwca 2015, 23:11

mala24 Supermama

malamimka napisał(a)

My w czartek na szczepienie czy to prawda ze po szczepieniu nie mozna dziecko na slonce wyprowadzać ? Bo zastanawiam sie czy moge wózkiem wracać do domu ? Czy samochodem lepiej? Dacie mi jakies wskazówki porady odnośnie szczepienia ? I tez 23 usg bioderek :) w 4 tyg miała prawie 5 kg teraz az sie boje ale długa niemiłosiernie. Wchodzi w ciuchy 68

pierwsze słyszę że nie można, na każde szczepienie ze starszym szłam wózkiem i większość tak przychodziła

Zgłoś nadużycie #293 15 czerwca 2015, 23:25

malamimka Zaprawiona w bojach

karolina napisał(a)

Nic nie wiem o tym ze nie można wychodzić ma słońce. Wydaje mi się ze normalnie możesz wózkiem jechać.
Jeśli chodzi o bioderka to my byliśmy w zeszłym tygodniu nawet nie pisałam ale wszystko ok. Kubuś zrobił furorę w poczekalni jaki on malutki a na badaniu niestety strasznie płakał :-( następne 3.08

Podobno te sa sonde trzeba ocieplić w rękach pochuchac bo dzieci reagują płaczem gdy doktor przykłada zimna sondę. Jak jest asystentka to dzieci maja pierwszeństwo

Zgłoś nadużycie #294 16 czerwca 2015, 7:35

MonaB Fajna mama

jnwoppl napisał(a)

MOna konsultowałaś to z lekarzem? Mi położna zwracała uwagę że jak będzie śluz to od razu do lekarza

tak, zaleciła nam probiotyk. Ale po nim było gorzej- mały robił częste jeszcze bardziej wodniste kupki :/
Podejrzewaliśmy tez nietolerancję laktozy, więc dawaliśmy cały dzień delicol, a w nocy całą noc się biedaczek męczył z gazami.
Gazy do teraz go męczą, zwłaszcza w nocy

Zgłoś nadużycie #295 16 czerwca 2015, 7:37

MonaB Fajna mama

mala24 napisał(a)

mój też luźne, wydaje mi się że zielone ale ładnie przybiera, nie jest marudny, mam powód do zmartwień?

warto powiedzieć lekarzowi, bo to może różnie być... może być to po prostu i nie ma się czym martwić, ale może ot być objaw albo nietolerancji laktozy albo alergii na cokolwiek..
Ale w sumie skoro nie jest amrudny i nic nie dolega mu z tego co obserwujesz to chyba ok :) moja jak miała alergiczną kupe to hoho... było widać :P

Zgłoś nadużycie #296 16 czerwca 2015, 21:10

gosssiunia Gotowa na wszystko
Witam mamusie, weszłam was tylko poinformować że moja kochana Alicja 6,06 powiekszyła grono aniołków, zmarła śmiercią łóżeczkową,

Zgłoś nadużycie #297 16 czerwca 2015, 21:47

mala24 Supermama

gosssiunia napisał(a)

Witam mamusie, weszłam was tylko poinformować że moja kochana Alicja 6,06 powiekszyła grono aniołków, zmarła śmiercią łóżeczkową,

przykro mi :(

Zgłoś nadużycie #298 16 czerwca 2015, 22:24

Konto usunięte

gosssiunia napisał(a)

Moj Boże współczuję Ci bardzo :(

Zgłoś nadużycie #299 16 czerwca 2015, 22:33

To jrst tragedia...pustka w sercu. Nie mam juz mojej upragnionej maleńkiej córuni

Zgłoś nadużycie #300 16 czerwca 2015, 22:33

To jrst tragedia...pustka w sercu. Nie mam juz mojej upragnionej maleńkiej córuni

Zgłoś nadużycie #301 16 czerwca 2015, 22:54

jnwoppl Zaprawiona w bojach

nowamama napisał(a)

Moj Boże współczuję Ci bardzo :(

Rany bardzo Ci współczuję. Podła śmierć łóżeczkowa, nawet sobie nie wyobrażam co musisz czuć. (i) dla Aniołka.

Zgłoś nadużycie #302 16 czerwca 2015, 23:18

Konto usunięte
Ja cały czas jestem w szoku... nie jestem w stanie sobie wyobrazić co czujesz :(
dla Aniołka

Zgłoś nadużycie #303 16 czerwca 2015, 23:31

Cale zycie na nią czekałam tak bardzo pragnelam miec sórcie.

Zgłoś nadużycie #304 16 czerwca 2015, 23:34

gdybym wiedziala....to kupilabym ten pieprzony monitor oddechu😥

Zgłoś nadużycie #305 16 czerwca 2015, 23:44

gosssiunia napisał(a)

gdybym wiedziala....to kupilabym ten pieprzony monitor oddechu😥

wiesz co,to żadne pocieszenie, ale one nic podobno nie dają, tzn. nie zmniejszają liczby śmierci łóżeczkowych. staraj się proszę nie obwiniać... kurcze nie mogę przestać myśleć o Tobie i córci :( Naprawdę współczuję :/

Zgłoś nadużycie #306 16 czerwca 2015, 23:49

Wlasnie ja caly czas mysle co zrobilam zle....co by bylo gdyby...nie moge sie z tym pogodzic tydzien przed smiercia bylysmy na szczepieniu malutka zdrowa i wazyla juz 5kg....zmarla dzien przed urodzinami najstarszego synka

Zgłoś nadużycie #307 16 czerwca 2015, 23:55

gosssiunia napisał(a)

Wlasnie ja caly czas mysle co zrobilam zle....co by bylo gdyby...nie moge sie z tym pogodzic tydzien przed smiercia bylysmy na szczepieniu malutka zdrowa i wazyla juz 5kg....zmarla dzien przed urodzinami najstarszego synka

gossiunia to jest tak niesprawiedliwe, że brak słów. Nic nie zrobiłaś źle, dotknęła Cię największa tragedia, jaką mogę sobie wyobrazić, która nigdy nie powinna się zdarzyć. To los to źle zrobił. Nie Ty, nie Wy, bo to tragedia całej rodziny. Akurat o tych monitorach oddechu to czytałam raport, że nie zmniejszają liczby sids, więc Ci piszę, żebyś nie czuła się winna. Ale nie zmienia to faktu, że musisz czuć się strasznie i kurna nie ma nic mądrego do napisania. Tylko wyrazy współczucia. Aniołkowi w niebie jest dobrze, ale Wy  spotkacie się z nią dopiero po drugiej stronie...

Zgłoś nadużycie #308 16 czerwca 2015, 23:56

mala24 Supermama

gosssiunia napisał(a)

nie mogę przestać o Was myśleć :( żadne słowa nie są w stanie ukoić Twojego bólu :(

Zgłoś nadużycie #309 17 czerwca 2015, 10:00

Konto usunięte

gosssiunia napisał(a)

Nic źle nie zrobiłaś.... tto nie Twoja wina. Co ja Ci będę pisać, że Bóg tak chciał... żadne pocieszenie. Ale pamiętaj, że jesteś wspaniałą mamą. Na pewno dałaś swojej córeczce wszystko co najlepsze, dużo miłości. Przez całe swoje krótkie życie była kochana i szczęśliwa, że ma taką cudowną mamę. Teraz czuwa nad Wami z raju wśród innych Aniołków. A w Waszych sercach pozostanie na zawsze. Wiem, że te słowa nie przyniosą teraz ukojenia.. Ale pamietaj, że tu zawsze znajdziesz wsparcie. I niczego sobie nie zarzucaj.. to naprawde nie Twoja wina.

Zgłoś nadużycie #310 17 czerwca 2015, 13:31

Dziekuje...jestescie kochane. Nie ma sekundy zebym o niej nie myslala