Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marcóweczki 2015 ;)

Zgłoś nadużycie #48631 7 lutego 2018, 22:41

Nitkaa Fajna mama
Sany u nas zaczęło sypać ok.17tej i jest bajkowo! Mamy park za oknem, widok piękny. Dzieciaki już ok, jeszcze ostatni glut im schodzi, Starszak poszedł do przrdszkola i to już jest duża ulga. Zeszły dydzoeń to była totalna kicha- troje mocno przeziębionych małych dzieci. Ze trzy razy dziennie miałam ochotę dać sobie w łeb :/

Zgłoś nadużycie #48632 7 lutego 2018, 23:38

Tasiemka Supermama
Dzięki dziewczyny :)

U nas też zima, do doktorka jak jeżdżę 20 minut tam dzisiaj jechałam 40... Bo jak zwykle zima zaskoczyła drogowców... A Madzia już fika z radości, że jutro będziemy lepic bałwana :)

Hakuna to wróciła tych wakacji w ogóle? :)

Zgłoś nadużycie #48633 9 lutego 2018, 14:23

MAMA_ZOSKI Świeżo upieczona
UWAGA!!!
WSPÓŁPRACA W „PROJEKCIE TYLKO DLA KOBIET”
Szukam kilku Mam do współpracy przy super kobiecym projekcie online

Wymagania:
dostęp do komputera lub telefonu z internetem
dyspozycyjność przez 10 h tygodniowo
komunikatywność, kreatywność
chęć zdobywania wiedzy i rozwijania się
zaangażowanie

Oferujemy:
pracę w miłej atmosferze
pracę w domu
pakiet darmowych szkoleń
zarobki na początek od 100 zł
dla zaangażowanych podwyżki do 3000 zł
możliwość szybkiego awansu i rozwoju
wypłatę co 3 tygodnie
nagrody i bonusy

JESTEŚ ZAINTERESOWANA NAPISZ DO MNIE MAILA: marlena_pitura@onet.pl
LUZ NA FACEBOOKu: https://www.facebook.com/marlena.pitura

Zgłoś nadużycie #48634 14 lutego 2018, 22:28

sany89 Supermama
Helo kobitki :)

Dziś byłam z Martyną na szczepieniu. Bombulek waży 5 i pół kila :)
Byłam też z Julką bo od 2 tygodnie ma wysypkę na jednej stronie ciała. Całą lewą stronę ma w swędzących chrostkach. Lekarka nie wie co to jest ale przepisała maść ze sterydem żeby tak mocno ją to nie swędziało.
Dziś byłam na łowach zakupowych. Kupiłam dla siebie kilka rzeczy i dla dzieci. Są jeszcze mega fajne promocje :)

A co u Was mamusie :)

Zgłoś nadużycie #48635 Dzisiaj, 08:29

Tasiemka Supermama
No hej. My po weekendzie z tatusiem wracamy do szarej rzeczywistości. Madzia za dwa tygodnie kończy 3 lata... Ale leci... Jest już taka duża i samodzielna i takie ma teksty czasem, że oczy mu z orbit wychodzą. Jest taki radar, że szok. Niby się bawi, a wszystko słyszy, potrafi wszystko powtórzyć. Byłyśmy ostatnio u fryzjera, chciałam jej pociąć trochę włosy, bo się jej takie gniazdo z tyłu robi, ale ona u fryzjera powiedziała, że teraz nie chce się obcinać, przyjedzie wieczorem 😂 oczywiście na każde wspomnienie o fryzjerze słyszę odpowiedź - jutro wieczorem, a potem spazmy odstawia. Nie chcę jej brać na siłę, żeby się nie zrazila. Może jej przejdzie jeszcze :)

Ogólnie - na razie jesteśmy zdrowe. Ja dostałam pudło ciuchów dla Wojtka i w tym tygodniu zamierzam robić pierwsze pranie 😁