Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marcóweczki 2015 ;)

Zgłoś nadużycie #40171 23 czerwca 2015, 22:20

lola111 Zaprawiona w bojach

Nitkaa napisał(a)

Króluje "Tomek i przyjaciele" :-)
Oprócz tego "Smerfy", "Masza i niedźwiedź" i "Stacyjkowo" :-)

Niestety stacyjkowo i tomek i przyjaciele odpadają bo to "bajki dla chlopakow są". I zqdna szanujaca sie ksiezniczko- wróżko- baletnico-piosenkarka takich rzeczy nie ogląda ☺☺ haha

Zgłoś nadużycie #40172 23 czerwca 2015, 22:23

ewelinas1986 Fajna mama

Nitkaa napisał(a)

U starszaka stan zapalny w uchu, generalnie zapalenie gornych dróg - czyli to, co ja miałam w zeszłym tyg. Oczywiście nebulizacja z pulmicortu, krople do uszu i zestaw syropków, a jak nie zadziała to od jutra antybiotyk. Kaszle okropnie, takim suchm, męczącym kaszlem. Jak Jasiek to wszystko przetrwa bez szwanku, to będzie bohaterem.
Tanka, jak dawkujeszMichasiowi z y r t e c? Mój bierze 2razy po 8kropli.

Pogoda w nas paskudna, leje od rana. Jasia zapakowałam do leżaczka, opatuliłam w kocyk i śpi przy otwartym balkonie.

U nas dzisiaj tez straszna pogoda. Córka była na wycieczce.... myślałam, że odwołają, ale jednak pojechali. Zmarzła mi tam, ale wróciła szczęśliwa.

Zgłoś nadużycie #40173 23 czerwca 2015, 22:26

sany89 Supermama

ewelinas1986 napisał(a)

U nas dzisiaj tez straszna pogoda. Córka była na wycieczce.... myślałam, że odwołają, ale jednak pojechali. Zmarzła mi tam, ale wróciła szczęśliwa.

Mój syn też dziś miał wycieczkę ale nie spacerowali po dworze więc przemoczony nie był. Przyjechał też bardzo zadowolony bo piekł bułeczki, zwiedzali starą chatę z traktorami no i oczywiście odwiedzili mcdonalda :)

Zgłoś nadużycie #40174 23 czerwca 2015, 22:33

ewelinas1986 Fajna mama

sany89 napisał(a)

Mój syn też dziś miał wycieczkę ale nie spacerowali po dworze więc przemoczony nie był. Przyjechał też bardzo zadowolony bo piekł bułeczki, zwiedzali starą chatę z traktorami no i oczywiście odwiedzili mcdonalda :)

To moja była w Farmie Iluzji niedaleko nas.... i chodzili prawie cały czas po dworze. No, ale zadowolona ona to i ja. Buty miała suche, wiec raczej jej nic nie będzie.

Zgłoś nadużycie #40175 23 czerwca 2015, 22:39

Tasiemka Supermama
Umowilam sie na czwartek do fryzjera na ombre - teraz mam stresa :-P hehe ;)

D
Tymczasem ide w kimono,.dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #40176 23 czerwca 2015, 22:41

tanka80 Supermama
Michaś dziś u dziadków nocuje i mieliśmy z M. nadzieję na wspólny wieczór ale Krzyś jako antykoncepcja jest niezawodny. Nie mogę zejść z łóżka bo od razu menda mała czuje że nie ma mamy i się budzi...echhhh...
U nas z bajek jeszcze pan robótka,ciekawski george, psia paczka, psi patrol, baranek schoun, smurfy, klub myszki mikey scoobi doo i polska klasyka - kot filemon, zaczarowany ołówek, reksio :)

Zgłoś nadużycie #40177 23 czerwca 2015, 22:45

ewelinas1986 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Umowilam sie na czwartek do fryzjera na ombre - teraz mam stresa :-P hehe ;)

D
Tymczasem ide w kimono,.dobranoc :)

Koniecznie proszę o fotkę ;-)
Dobranoc

Zgłoś nadużycie #40178 23 czerwca 2015, 23:30

sany89 Supermama
Ja też poproszę o zdjęcie po wizycie :)

Dobranoc marcóweczki :)

Zgłoś nadużycie #40179 24 czerwca 2015, 8:01

Tasiemka Supermama
Dzień dobryyy ;)

Milego dnia mamity :)

Zgłoś nadużycie #40180 24 czerwca 2015, 8:47

tanka80 Supermama
Dzień dobry Marcóweczki :)
Wieczór - dramat. O północy rozdzierający płacz przez godzinę - przyczyny nie ustaliłam. Tata uśpił na klacie. Noc jako tako.

Zgłoś nadużycie #40181 24 czerwca 2015, 9:37

Marrrtha Fajna mama
Dzień dobry :)
Tanka no to faktycznie Krzyś zadbał porządnie o to żeby mama i tata nie broili tylko zajęli się dzieckiem ;)

Tasiemka dziękuję za doping :) I pokaż się z tym ombre :)

Wykąpałam wczoraj Kacpra wcześniej, bo chcę go trochę przestawić (wcześniej kąpałam o 21). A żeby zapewnić sobie dłuższą noc postanowiłam spróbować nakarmić go przed miom pójściem spać. Przed północą nakarmiłam go na śpiąco, zasnął ładnie a ja - podekscytowana myślą że mogę przespać pierwszy raz całą noc i obudzić się o świcie a nawet i o 6 rano (!) nie mogłam zasnąć przez 2 godziny :) A Kacper obudził się o 3 więc średnio mi to wyszło ;)

Zgłoś nadużycie #40182 24 czerwca 2015, 10:09

tanka80 Supermama

Marrrtha napisał(a)

Dzień dobry :)
Tanka no to faktycznie Krzyś zadbał porządnie o to żeby mama i tata nie broili tylko zajęli się dzieckiem ;)

Tasiemka dziękuję za doping :) I pokaż się z tym ombre :)

Wykąpałam wczoraj Kacpra wcześniej, bo chcę go trochę przestawić (wcześniej kąpałam o 21). A żeby zapewnić sobie dłuższą noc postanowiłam spróbować nakarmić go przed miom pójściem spać. Przed północą nakarmiłam go na śpiąco, zasnął ładnie a ja - podekscytowana myślą że mogę przespać pierwszy raz całą noc i obudzić się o świcie a nawet i o 6 rano (!) nie mogłam zasnąć przez 2 godziny :) A Kacper obudził się o 3 więc średnio mi to wyszło ;)

Ach...Ty i ja to najlepszy przykład na to że przy dzieciach nawet najlepiej opracowany plan zwykle bierze w łeb ;)
Dziś jedziemy do przedszkola michasiowego dowiedzieć się co, gdzie, kiedy i za ile. Na obuad od dwóch dni planuję mielone i ciągke nie wychodzi. Wczoraj teściowa nas na krokiety zaprosiła a dziś nie ma Michasia to nie opłaca mi się pichcić - pewnie zjemy cokolwiek.
Martha u nas z tą kupą co 3 dni to była sprawka ryżu, który dość często jadłam ostatnio. Odstawiłam i kupa jest codziennie. Oczywiście z ryżu nie zrezygnuję bo ostatecznie mały nie miał zaparcia ale dobrze jest znać przyczynę.

Zgłoś nadużycie #40183 24 czerwca 2015, 11:01

Nitkaa Fajna mama
Czołem Dzieweczki!

Noc upłynęła bez kaszlu, tzn.starszak spał jak drzewo, za to Jasio budził się 3 razy na jedzenie i wcale nie chciało mu się od razu zasypiać. Ewidentnie zamienił sobie dzień i noc pod wzgl.jedzeniowym, bo w ciągu dnia to najchętniej co 4h by jadł, a jak pośpi na spacerze to nawet dłuższą przerwę sobie zrobi.

Też planuję fryzjera w najbl.poniedziałek. Już się nie mogę doczekać! Strzyżonko plus szamponik koloryzujący siądzie jak nigdy!

Sany, jesteś naszą forumową idolką! Rumieńcami się nie przejmuj, na pewno Ci w nich o twarzy :-)
A gdzie xOna? Też ma 3 dzieci, pamiętam, że jej ostatni post był taki lekko depresyjny...Czy któraś z Was ma jej nr tel.?

Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #40184 24 czerwca 2015, 11:25

Katka82 Supermama
Hej!
U NAS nocka taka sobie,pobudka co poltorej godziny na cyca,od 3.30do4.30 przerwa w spaniu na kupe,ktora biedny cisnal I cisnal I malo co tam wycisnal,w koncu go przytulilam do cyca I zasnal na godzine,potem znowu cyc I spalismy do 9! A o 10 kupa wyszla sama po cichu taka wielka w koncu,ze mam nadzieje,ze bedziej juz lepiej,chociaz dalej dominuja raczki mamy. Mialam gotowac zupe na obiad,ale narazie Cycamy I przysypia. Moze cos mi sie zaraz uda zdzialac.
"Jak reaktor mam atomową w sercu siłę, moc!"

Zgłoś nadużycie #40185 24 czerwca 2015, 11:33

U nas za to noc taka jak jak zawsze. Młoda poszla spac o 20:30. Wstala po 5 na jedzenie i dalej poszla spac do 8. Wstala zjadla, pobawila sie do 9 i poszla spac ☺ spi nadal a ja razem z nia ☺

Zgłoś nadużycie #40186 24 czerwca 2015, 11:35

Ale coz pora wstawac. Kawusi mi sie zachciało ☺

Zgłoś nadużycie #40187 24 czerwca 2015, 11:52

Co do wieczornego zasypiania to tez nie ma większego problemu. Zje ok 20-20:30. Wkladam ja do lozka, daje smoczek i wychodze z pokoju. Zasypia sama. Często jeszcze wracam bo jej wypadnie, ale i tak nie jest źle. Ale bywaja gorsze dni. Zreszta Zocha jak kazde dziecko ma lepsze i gorsze dni. .

Zgłoś nadużycie #40188 24 czerwca 2015, 11:55

Teraz pora wziąć sie do roboty. A tak mi sie nie chce 😐 zadanie na dziś- koszenie trawnika 😠

Zgłoś nadużycie #40189 24 czerwca 2015, 13:05

Agarette Fajna mama
Hej mamuśki :)

U nas noc standardowa, dwie albo trzy pobudki na cyca, nie pamietam dokladnie bo juz dzialam jak automat :D cyc do buzi i spimy dalej. Wstalysmy o 8 bo na 9 na szczepienie. I zauwazylam ze przy malym dziecku swiat jest maly, wczoraj w tym osrodku spotkalam kolezanke ze szkoly rodzenia, z ktora potem bylam w szpitalu, dzisiaj w poczekalni siedzialam z babka z ktora ostatnio gadalam przy kontroli bioderek w innej przychodni, a potem doszla kobitka, z ktora bylam na sali przedporodowej w szpitalu na drugim koncu miasta :D nie moglysmy sie nagadac, potem tak pomyslalam ze szkoda ze nie wymienilysmy sie numerami. Bardzo fajna dziewczyna i wtedy tez nam sie super gadalo jak caly dzien zasuwalysmy z kroplowkami po oddziale :P
A szczepienie generalnie spoko, Mala chwile poplakala i spokoj, potem mi zasnela w chuscie. Wazy juz 6 kilo! Wrocilysmy do domku to sie obudzila i miala tak rewelacyjny humor ze caly czas sie smiala :) nastawilam rosol no i spimy teraz :)

Zgłoś nadużycie #40190 24 czerwca 2015, 13:07

Nitkaa Fajna mama

lola111 napisał(a)

U nas za to noc taka jak jak zawsze. Młoda poszla spac o 20:30. Wstala po 5 na jedzenie i dalej poszla spac do 8. Wstala zjadla, pobawila sie do 9 i poszla spac ☺ spi nadal a ja razem z nia ☺

Lola, a karmisz piersią czy butlą?