Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marcóweczki 2015 ;)

Zgłoś nadużycie #47271 11 stycznia 2017, 23:06

ajlon Gotowa na wszystko
Dziewczyny, dzięki Wam odkryłam mydła z 94b i właśnie zamówiłam jedno to mycia twarzy z jakąś glinką i drugie do włosów z czerwoną glinką. Na próbę ale jestem pewna, że wpadnę. Ministerstwo znałam ale tego nie.
A sama od jakiegoś czasu używam tylko naturalnych kosmetyków więc super.

Anabelle minerals, sama używam, na razie tlyko podkładu mineralnego, ale mam już drugie opakowanie i jest super, już nie zamienię na żaden inny. Chcę też zamówić róż, ale czekam aż wykończę stary.

Polecam Wam też serdecznie kosmetyki z biochemii urody, jeśłi jeszcze nie znacie. Oraz zielone laboratorium i resibo. Resibo ma genialne serum podobnież, choć jak dla mnie drogie, ale pewnie się skuszę, tylko na razie mam serum z biochemii.

Zgłoś nadużycie #47272 11 stycznia 2017, 23:09

ajlon Gotowa na wszystko
Katka, to niedługo i Ty nas moze zaskoczysz radosną nowiną? :D

Ja bym z jednej strony bardzo chciała kolejne, ale z drugiej, Julka już jest tak absorbująca, ze nie wiem. Tłumaczę sobie że jak będzie dwójka to się trochę sobą zajmą.
A w ogólę bardzi tęsknię za okresem ciąży i zazdroszczę Sany i teraz Nitce dużej grmadki, bardzo bym chciała, ale nie na nasze warunki niestety.

Zgłoś nadużycie #47273 12 stycznia 2017, 3:46

Nina1 Fajna mama
Ajlon - właśnie szukałam kogoś kto już zamawiał coś z anabell. Nie mam pojęcia jaki kolor wziąć! Jaki ty masz? Masz raczej jasna karnacje czy ciemna? Bo ja to bladzioch

Zgłoś nadużycie #47274 12 stycznia 2017, 8:00

monija13 Fajna mama
Hej mamuski !!!
Dawno mnie nie bylo bo ciagle sie cos dzieje ale czytam was raczej na biezaco.
Gratulacje dla nowych ciężarówek !!! No i Nitka super ze w koncu doczekalas sie córy.
U nas Piotrek jest strasznym dokucznikiem, jak nas nie ma w domu to podobno jest aniolkiem natomiast jak jestesmy w domu to masakra zaczyna sie jeczenie i nie mozna nawet na chwile usiasc. Buzia mu sie nie zamyka przez caly dzien, ale w wiekszosci gada na razie po swojemu. Zaczyna pomalu po nas powtarzac np ja na swoja mame mowie ,,mami,, i takim sposobem ja jestem mama a na babcie mowi mami i za nic nie moge go tego oduczyc :) o nocniku nie chce nawet slyszec byl okres ze troche sam wolal a teraz od razu jest na nie, jak mu nie zaloze pieluchy to najpierw sie zsika w majtki i dopiero nocnik przynosi.
No i jeszcze sobie tego nie wyobrazam ale my tez spodziewamy sie rodzenstwa. Dowiedzielismy sie przed samymi swietami i bylam w takim szoku, ze pierwszy tydzien przeplakalam. Teraz juz sie troche oswoilam z ta mysla, ale jakos ciezko mi jest na razie wyobrazic sobie drugiego malucha przy tym moim lobuzie, tym bardziej ze ostatnio najlepiej mu sie spi tylko z mamusia i nie chce wcale w swoim lozeczku spac ... bedzie ciezko ;-)

Zgłoś nadużycie #47275 12 stycznia 2017, 8:02

monija13 Fajna mama
Jeżeli chodzi o mydla z 94b to mam zapas na pol roku chyba. Trzymam je sobie w szafie dzieki temu pieknie pachna tez ubrania. A z ministerstwa mam olejek malinowy i tez jestem mega zadowolona

Zgłoś nadużycie #47276 12 stycznia 2017, 8:06

monija13 Fajna mama
A to moj lobuziak ;-)

Zgłoś nadużycie #47277 12 stycznia 2017, 8:08

monija13 Fajna mama
A to moj lobuziak ;-)

Zgłoś nadużycie #47278 12 stycznia 2017, 9:10

ajlon Gotowa na wszystko
monija, gratulacje! Szaleństwo, kolejna mamusia będzie :) Zdrówka i szczęścia! Jak urodzisz to Piotrek będzie już starszy, poważniejszy i pewnie zachwycony rodzeństwem :)

Na pierwszym zdjęciu faktycznie wygląda łobuzersko ;) I wydaje się duży chłopak.

U nas jest tak samo, z teściową aniołek, tylko my wracamy to inne dziecko. Ale to normalne, dziecko najlepiej, najbezpieczniej i najpewniej czuje się z rodzicami i przy nich może pokazać wszystkie swoje emocje, z którymi często sobie nie radzi.

Zgłoś nadużycie #47279 12 stycznia 2017, 9:12

ajlon Gotowa na wszystko
Ninka, ja mam kryjący i odcień chyba golden fairest ale sprawdzę na pewno jak wrócę do domu. Mam ciemniejszą karnację, choć ostatnio latem w ogóle się nie opalam więc też raczej blada jestem. Na zimę jest ok, na lato na pewno wezmę ciemniejszy.

Zgłoś nadużycie #47280 12 stycznia 2017, 10:13

sany89 Fajna mama
Witam mamusie :)

Wchodzę a tu 2 strony do przeczytania :) aż miło :)

Witaj Ajlon :) Córeczka bardzo podobna do Ciebie. Mała ślicznotka z małymi różkami :) Chyba Julki tak mają takie słodkie, śliczne a jakie małe diabełki. Moja Jula tez ma napady płaczu i złości ale widzę że z dnia na dzień jest coraz lepsza i grzeczniejsza :) Może dlatego że ja też jestem teraz spokojniejsza po przeprowadzce i ona to widzi.
Zazdroszczę takich zabaw interaktywnych. U nas nic takiego nie ma :/

Monija witaj :) Wielkie gratulacje i spokojnych 9 miesięcy. Nie martw się na pewno dasz sobie radę.
Z Piotrusia duży chłopak wyrósł :) I te jego piękne oczy.

Nitko ale nowina :) Gratulacje córeczki :) Ja do Julki miałam ubranka po Oliwce ale gdy widziałam te piękne sukieneczki, opaseczki czy buciki nigdy nie mogłam się powstrzymac i musiałam kupić. Tak jak napisałaś bardziej dla przyjemności zakupy niz z potrzeby. Chłopcy na pewno będą zaskoczeni jak urodzi im się mała siostrzyczka.
Nitko imię macie już jakieś wybrane?

Katko to szybciutko podleczyć tarczycę i staranka o rodzeństwo dla Mateuszka :)

Dla wszystkich chorych dzieciaczków dużo zdrówka :)

Zgłoś nadużycie #47281 12 stycznia 2017, 10:19

sany89 Fajna mama
Nina u nas też wczoraj tak sypało dzieciaki ucieszone bo zaczynają im się ferie i na sankach mogą pojeździć :)

Nitko my mamy samochód 5 osobowy z mozliwością rozłożenia siedzenia z tyłu i wtedy jest 7 miejsc :) Cały czas się śmiejemy że możemy mieć jeszcze dwoje dzieci bo sa miejsca w samochodzie :) Kuba jest duży i od prawie 3 lat jeździ na podstawce. Dziewczyny mają foteliki a Kuba na środku na podstawce.

Zgłoś nadużycie #47282 12 stycznia 2017, 10:20

sany89 Fajna mama
Dziś Oliwka ma balik w przedszkolu. Oczywiście musiała być księżniczką :)
To moja mała aurora :)

Zgłoś nadużycie #47283 12 stycznia 2017, 10:30

Nina1 Fajna mama
Ajlon - Wieczorem poszperam na ich stronie i jeszcze ewentualnie dopytam. Powiedz jeszcze bo tak patrzę te opakowania chyba malutkie. Na ile Tobie wystarcza? Jaką glinkę wzięłaś do twarzy? Ja miałam już marokańską i teraz kończę kostkę z glinką porcelanową i płatkami owsianymi. Są super! Właściwie już tylko tymi mydłami twarz myję.

Monja - Jak miło Cię czytać :) , wracaj do nas! Piotruś duuuży chłop. Jak malec przyjdzie na świat to wszystko się ułoży, zorganizujesz się napewno lepiej niż przy jednym dziecku :) .

Sany - U nas dziś dla odmiany na plusie i wszystko topnieje :) a księżniczka śliczna!

Znikam się uczyć, popołudniu urywam się z domu i jadę popatrzeć na budowę :D !

Zgłoś nadużycie #47284 12 stycznia 2017, 11:11

monija13 Fajna mama
Piotrek kawal faceta to prawda, wazy juz 16,5 kg wiec nawet nie biore go teraz na rece, chociaz pierwsze dni byly ciezkie bo ciagle wolal ,,mama opa,, zeby go wziac a mi serce pekalo. Teraz juz sie troche przyzwyczail ze tata go nosi a z mama np ze schodow schodzi za raczke. Jest niewiele nizszy od rok starszego synka mojego brata, natomiast na pewno jest szerszy ;-)
Jak sie dowiedzialam o ciazy to sie poczatkowo zalamal po pierwsze najpierw wydawalo mi sie ze Piotrek jest jeszcze taki maly i bedzie pokrzywdzony bo bedzie sie musial dzielic rodzicami, a po drugie 15 grudnia zaczęłam umowe na czas okreslony niestety i tydzien pozniej wyszlo ze jestem w ciazy i tak mi zal bylo tej pracy. Dopiero po jakims tygodniu dotarlo do mnie co ja w ogole robie, ze powinnam sie cieszyc (moj chlop juz nerwicy prawie dostal jak patrzyl jak ja sie zachowuje), a jak w sobote uslyszalam u lekarza serduszko to juz w ogole w koncu sie ogarnelam

Zgłoś nadużycie #47285 12 stycznia 2017, 11:14

monija13 Fajna mama
Oliwka prawdziwa ksiezniczka ;-) Sany gratuluje oczywiscie przeprowadzki do nowego domku, najlepiej u siebie i Jula na pewno czuje Twoj spokoj. I podziwiam Twojego meza, na prawde zlota raczka z niego, wszystko potrafi zrobic sam.

Zgłoś nadużycie #47286 13 stycznia 2017, 12:11

tanka80 Supermama
Cześć Marcóweczki :)
Monija fajnie, że się odezwałaś :) Gratuluję kolejnego bąbelka :) Pierwsze tygodnie drugiej ciąży to często wielkie i ambiwalentne emocje - z jednej strony radość a z drugiej mnóstwo wątpliwości i troska o uczucia pierworodnego. Wszystko minie jak urodzisz. Zobaczysz - okazuje się, że przy dwójeczce, człowiek jest dużo lepiej zorganizowany :) Wszystko będzie dobrze :)
Piotruś rzeczywiście duży chłop - ma pierwsze miejsce wśród naszych marcowych maluchów :)
Sany Oli śliczna księżniczka :)
Michaś wybrał sobie strój pirata choć na początku napalony był na kostium scoobiego - wprost go uwielbia - ma ze 20 filmów, które zna niemalże na pamięć :) Trudno niestety w rozsądnej cenie taki strój kupić a czasu mieliśmy niewiele. Bal będzie we wtorek.

Zgłoś nadużycie #47287 13 stycznia 2017, 21:09

Tasiemka Supermama
hej!
Monija gratulacje! Grono sie poszerza! :) super! Dasz rade, kwarda bądź a nie mietka! Wiadomo, ze w glowie mętlik ale czasem lepiej nie planować i nie analizować a wszystko samo sie ulozy,. PIOTRUS kawal chlopa! Wyglada jak trzylatek! Taki powazny i w ogole przystojniak!

Ninka zamawiałam kozie mleko, i to z platkami owsianymi i Madzia bardzo sie lubi w tym rumiankowym kąpać, fajna ma skore po nim. W ministerstwie to najbardziej poluje na te półkule do kapieli :)

U nas niestety Madzi cos rozkłada, woda jej z nosa cieknie i od czasu do czasu pokasluje suchym kaszlem, mam nadzieje ze w nic większego sie to nie rozwinie :/

Zgłoś nadużycie #47288 14 stycznia 2017, 17:57

hakuna.matata Supermama
Hej :)

Monija serdecznie gratuluję :) Jak się czujesz? Ale Ci zazdroszcze, ja co raz czesciej mysle o córce, ale nie o trzecim dziecku ;)

A Piotruś jest cięższy o 2 kg od mojego 3,5latka :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #47289 14 stycznia 2017, 17:57

hakuna.matata Supermama
Nitka gratuluję córeczki!!!!!!! Bardzo bardzo się cieszę :)

Zgłoś nadużycie #47290 14 stycznia 2017, 18:02

hakuna.matata Supermama
Nitka, skoro mój Starszak mógł lezeć przez pierwsze miesiące w różowej wybrawce to Twojej córze na pewno błękit przeszkadzać nie będzie ;)