Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marcóweczki 2015 ;)

Zgłoś nadużycie #47271 13 stycznia 2017, 12:11

tanka80 Supermama
Cześć Marcóweczki :)
Monija fajnie, że się odezwałaś :) Gratuluję kolejnego bąbelka :) Pierwsze tygodnie drugiej ciąży to często wielkie i ambiwalentne emocje - z jednej strony radość a z drugiej mnóstwo wątpliwości i troska o uczucia pierworodnego. Wszystko minie jak urodzisz. Zobaczysz - okazuje się, że przy dwójeczce, człowiek jest dużo lepiej zorganizowany :) Wszystko będzie dobrze :)
Piotruś rzeczywiście duży chłop - ma pierwsze miejsce wśród naszych marcowych maluchów :)
Sany Oli śliczna księżniczka :)
Michaś wybrał sobie strój pirata choć na początku napalony był na kostium scoobiego - wprost go uwielbia - ma ze 20 filmów, które zna niemalże na pamięć :) Trudno niestety w rozsądnej cenie taki strój kupić a czasu mieliśmy niewiele. Bal będzie we wtorek.

Zgłoś nadużycie #47272 13 stycznia 2017, 21:09

Tasiemka Supermama
hej!
Monija gratulacje! Grono sie poszerza! :) super! Dasz rade, kwarda bądź a nie mietka! Wiadomo, ze w glowie mętlik ale czasem lepiej nie planować i nie analizować a wszystko samo sie ulozy,. PIOTRUS kawal chlopa! Wyglada jak trzylatek! Taki powazny i w ogole przystojniak!

Ninka zamawiałam kozie mleko, i to z platkami owsianymi i Madzia bardzo sie lubi w tym rumiankowym kąpać, fajna ma skore po nim. W ministerstwie to najbardziej poluje na te półkule do kapieli :)

U nas niestety Madzi cos rozkłada, woda jej z nosa cieknie i od czasu do czasu pokasluje suchym kaszlem, mam nadzieje ze w nic większego sie to nie rozwinie :/

Zgłoś nadużycie #47273 14 stycznia 2017, 17:57

hakuna.matata Supermama
Hej :)

Monija serdecznie gratuluję :) Jak się czujesz? Ale Ci zazdroszcze, ja co raz czesciej mysle o córce, ale nie o trzecim dziecku ;)

A Piotruś jest cięższy o 2 kg od mojego 3,5latka :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #47274 14 stycznia 2017, 17:57

hakuna.matata Supermama
Nitka gratuluję córeczki!!!!!!! Bardzo bardzo się cieszę :)

Zgłoś nadużycie #47275 14 stycznia 2017, 18:02

hakuna.matata Supermama
Nitka, skoro mój Starszak mógł lezeć przez pierwsze miesiące w różowej wybrawce to Twojej córze na pewno błękit przeszkadzać nie będzie ;)

Zgłoś nadużycie #47276 14 stycznia 2017, 18:05

hakuna.matata Supermama
Ajlon, śliczna ta Wasza Juleczka :) Ale współczuję zmęczenia :( a co mężowi, ze taką diete musi trzymać?

Zgłoś nadużycie #47277 14 stycznia 2017, 18:06

hakuna.matata Supermama
Moje chłopaki ostatnio się podziębili, ale bez tragedii. A przed chwilą wywieźliśmy ich do babci, bo jutro wyjezdzają z teściami na tydzień :) A mu dziś imprezka urodzinowa, jutro WOŚP :)

Zgłoś nadużycie #47278 14 stycznia 2017, 20:48

Nitkaa Fajna mama
Laski jestem mega chora :( Antybiotyk plus sterydy wziewne, kaszel mnie zamęczy i boję się, ze wykaszle moją nową córkę. Z tego względu właśnie dostałam te sterydy. I gorączka 39st, nie nadążam z paracetamolem, bo biorę i po 4 godzinach jest to samo. Starszak tak kaszlal w nocy, ze zarzygal całe lóżko. Boję się o Jasia :( Co za cholerstwo nas trzyma w zasadzie od świąt to ja juz nie wiem, ręce opadają.

Zgłoś nadużycie #47279 14 stycznia 2017, 20:52

Nitkaa Fajna mama
Monija, wielkie gratulacje!!! Dasz radę, wszystko będzie dobrze!
Jak miał się urodzić Jasiek, to bardzo niepokoiła mnie myśl, jak zdołam pokochać drugie dziecko tak jak pierwsze :) Kocham moich chłopczyków nad życie, obydwu jednakowo, za to teraz zastanawiam się, jak to będzie tak pokochać dziewczynkę :)

Zgłoś nadużycie #47280 14 stycznia 2017, 20:54

Nitkaa Fajna mama
Hakuna miłej i wesołej imprezki! I fajnie, ze się w końcu odezwałaś.

Zgłoś nadużycie #47281 14 stycznia 2017, 22:06

Tasiemka Supermama
o rany, Nitka trzymajcie się wszyscy!!
U mnie Madzia smarka,przez co maruda do potęgi, a moja mama dziś pod dwoma kocami i kołdrą - takie jej zimno... , nosy czerwone od kataru, mi pomału przechodzi, ale też jeszcze się smarkam - jakieś dziadostwo jest teraz w powietrzu, grypowe coś... wszyscy narzekają...

Hakuna nie za dobrze Wam? ;) gdzie dzieciaki jadą z dziadkami? :) A Ty w końcu pracujesz gdzieś? bo trochę wypadłam z obiegu...

Zgłoś nadużycie #47282 14 stycznia 2017, 23:26

Katka82 Supermama
O Hakuna ale masz dobrze! :)

Nitko zdrówka!Co to się przyplątało za choróbsko!;(Trzymaj się!

Tasiemko dla Was też zdrówka!

Monia gratki!Ale synusia masz duzego!!!!
"Jak reaktor mam atomową w sercu siłę, moc!"

Zgłoś nadużycie #47283 15 stycznia 2017, 0:37

monija13 Fajna mama
Hej.
Dziewczyny współczuję tych chorobsk okropnych. Nitka na was to już sie jakoś uparly, mam nadzieję że szybko minie i już całkiem odpusci.
Dziękuję za wszystkie mile słowa. Czuje sie na szczęście dobrze, musze tylko jeść regularnie bo jak robie sie glodna to zaczyna mi sie robic niedobrze, a no i notorycznie usypiam razem z moim dzieckiem wieczorem. Ide go uspic ok. 20 zasypiam razem z nim i budze sie wlasnie tak jak teraz ide sie umyc i rozbudzam sie.
Piotrek też trochę chory, już mu przechodzi na szczęście. Zaczęło sie katarem i u niego konczy sie bezdechami od razu. Dzis juz byl tylko okropny katar i pare razy w ciagu dnia tylko zakaszlal. Juz mu sie syrasznie przykszy w domu, bo caly tydzien nigdzie nie wychodzil i strasznie lobuzuje.

Zgłoś nadużycie #47284 15 stycznia 2017, 0:39

monija13 Fajna mama
Hakuna to Twoj starszak chyba drobniutki ?? ? Piotrek jest dosyc wysoki, w ubraniu wyglada na troche okraglutkiego ale jak go rozbieram do kapania to sie czasami zastanawiam gdzie te wszystkie jego kilogramy ... A Adas ile wazy?

Zgłoś nadużycie #47285 15 stycznia 2017, 8:41

tanka80 Supermama
Nitka trzymajcie się - okropnie Was poniewierają te choróbska. Dobrze, że temperatura Ci chociaż schodzi po paracetamolu. Siedź w domu i się kuruj - dbaj o córeczkę :) Olej sesję - chyba są przygotowani na takie ewentualności...
Hakuna ja też coraz intensywniej myślę o córeczce - dlatego nie zdecyduję się na trzecie dziecko :(
Poza tym przeraża mnie myśl o kolejnej ciąży.

Zgłoś nadużycie #47286 15 stycznia 2017, 14:54

tanka80 Supermama

tanka80 napisał(a)

Nitka trzymajcie się - okropnie Was poniewierają te choróbska. Dobrze, że temperatura Ci chociaż schodzi po paracetamolu. Siedź w domu i się kuruj - dbaj o córeczkę :) Olej sesję - chyba są przygotowani na takie ewentualności...
Hakuna ja też coraz intensywniej myślę o córeczce - dlatego nie zdecyduję się na trzecie dziecko :(
Poza tym przeraża mnie myśl o kolejnej ciąży.

Boszszszeeee a może się jednak zdecyduję.... Błagam zniechęćcie mnie do tego....błagam!!!!
Czasem ogarnia mnie taka mania, że gdybym mogła to natychmiast zrobiłabym sobie trzeciego bąbla - na szczęście trzeba do tego dwojga i jeszcze trochę przemyśleń bo wpadka jest nierealna jak sądzę.

Nie poruszaliśmy z M. tego tematu ale składając życzenia świąteczne mojej mamie, życzył jej jeszcze wnuczki do kompletu :)

Zwariuję prędzej czy później, albo menopauza mnie dopadnie.... ;)

Zgłoś nadużycie #47287 15 stycznia 2017, 15:30

Nina1 Fajna mama
Tanka - Pogadaj z M i idźcie za głosem serca :D , tyle Ci mogę poradzić. Jestem zdania, że jeśli ktoś chce mieć 3,4 czy więcej dzieci i stać go na to - to czemu nie?

U Ciebie problemem może być rozczarowanie trzecim chłopakiem, chociaż nie wiem czy tak Ci się tylko nie wydaje. Bo jakbyś miała taką 3 jak w rodzince.pl to byś kochała całym sercem i na żadną dziewczynkę ich nie zamieniła.

Ja chciałam dziewczynkę, a drugiego chłopaka już kocham jak szalona :D .

Alu demonstruje na pytanie "gdzie jest twój braciszek" pokazuje na mój brzuch, a jak się go pyta czy będzie kochał braciszka to mój "taaaak". Kilka razy w rozmowach przewinął się Julek (imię syna jest teraz tematem nr 1 u nas w domu). I Alu pokazując na brzuch mówi "Jul". Więc kto wie czy Alek za nas nie zdecyduje z tym imieniem. Oszaleć można z tym wyborem :D .

Zgłoś nadużycie #47288 15 stycznia 2017, 15:39

Nina1 Fajna mama
Nitka - Zdrowiej szybko! Leż w łóżku i nie przejmuj się sesją. Niech szukają zastępstwa. Strasznie długo was trzymają te wirusy.

Zgłoś nadużycie #47289 15 stycznia 2017, 18:40

sany89 Supermama
Hej mamusie :)
Nitko dużo zdrówka dla Ciebie i Twoich dzieciaczków. W powietrzu musi wisieć jakieś cholerstwo bo moja trójca też chora. Do mnie w czwartek jak Oli miała balik pani z przedszkola dzwoniła że mała źle się czuję i czy mogę po nią szybciej przyjechać. Jak przyjechałam to Oli cała czerwona i gorąca była. W domu po zmierzeniu temp miała 39 stopni i tak już 4 dzień zmagam się z gorączką a do tego doszedł Kuba i Jula.
Wczoraj byliśmy na 18 mojego brata dzieciaczki tylko na chwilkę a później pojechali do teściowej. Balowaliśmy do 4 rano :)
A to moi bracia :)

Zgłoś nadużycie #47290 15 stycznia 2017, 18:47

sany89 Supermama
Tanko może faktycznie porozmawiaj z M co o tym sądzi :) Ja miałam taką manię że dzień w dzień myślałam tylko o następnym dziecku a jak widziałam takie maleństwa w wózkach to po prostu wariowałam :)