Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marcóweczki 2015 ;)

Zgłoś nadużycie #47271 12 stycznia 2017, 10:19

sany89 Supermama
Nina u nas też wczoraj tak sypało dzieciaki ucieszone bo zaczynają im się ferie i na sankach mogą pojeździć :)

Nitko my mamy samochód 5 osobowy z mozliwością rozłożenia siedzenia z tyłu i wtedy jest 7 miejsc :) Cały czas się śmiejemy że możemy mieć jeszcze dwoje dzieci bo sa miejsca w samochodzie :) Kuba jest duży i od prawie 3 lat jeździ na podstawce. Dziewczyny mają foteliki a Kuba na środku na podstawce.

Zgłoś nadużycie #47272 12 stycznia 2017, 10:20

sany89 Supermama
Dziś Oliwka ma balik w przedszkolu. Oczywiście musiała być księżniczką :)
To moja mała aurora :)

Zgłoś nadużycie #47273 12 stycznia 2017, 10:30

Nina1 Fajna mama
Ajlon - Wieczorem poszperam na ich stronie i jeszcze ewentualnie dopytam. Powiedz jeszcze bo tak patrzę te opakowania chyba malutkie. Na ile Tobie wystarcza? Jaką glinkę wzięłaś do twarzy? Ja miałam już marokańską i teraz kończę kostkę z glinką porcelanową i płatkami owsianymi. Są super! Właściwie już tylko tymi mydłami twarz myję.

Monja - Jak miło Cię czytać :) , wracaj do nas! Piotruś duuuży chłop. Jak malec przyjdzie na świat to wszystko się ułoży, zorganizujesz się napewno lepiej niż przy jednym dziecku :) .

Sany - U nas dziś dla odmiany na plusie i wszystko topnieje :) a księżniczka śliczna!

Znikam się uczyć, popołudniu urywam się z domu i jadę popatrzeć na budowę :D !

Zgłoś nadużycie #47274 12 stycznia 2017, 11:11

monija13 Fajna mama
Piotrek kawal faceta to prawda, wazy juz 16,5 kg wiec nawet nie biore go teraz na rece, chociaz pierwsze dni byly ciezkie bo ciagle wolal ,,mama opa,, zeby go wziac a mi serce pekalo. Teraz juz sie troche przyzwyczail ze tata go nosi a z mama np ze schodow schodzi za raczke. Jest niewiele nizszy od rok starszego synka mojego brata, natomiast na pewno jest szerszy ;-)
Jak sie dowiedzialam o ciazy to sie poczatkowo zalamal po pierwsze najpierw wydawalo mi sie ze Piotrek jest jeszcze taki maly i bedzie pokrzywdzony bo bedzie sie musial dzielic rodzicami, a po drugie 15 grudnia zaczęłam umowe na czas okreslony niestety i tydzien pozniej wyszlo ze jestem w ciazy i tak mi zal bylo tej pracy. Dopiero po jakims tygodniu dotarlo do mnie co ja w ogole robie, ze powinnam sie cieszyc (moj chlop juz nerwicy prawie dostal jak patrzyl jak ja sie zachowuje), a jak w sobote uslyszalam u lekarza serduszko to juz w ogole w koncu sie ogarnelam

Zgłoś nadużycie #47275 12 stycznia 2017, 11:14

monija13 Fajna mama
Oliwka prawdziwa ksiezniczka ;-) Sany gratuluje oczywiscie przeprowadzki do nowego domku, najlepiej u siebie i Jula na pewno czuje Twoj spokoj. I podziwiam Twojego meza, na prawde zlota raczka z niego, wszystko potrafi zrobic sam.

Zgłoś nadużycie #47276 13 stycznia 2017, 12:11

tanka80 Supermama
Cześć Marcóweczki :)
Monija fajnie, że się odezwałaś :) Gratuluję kolejnego bąbelka :) Pierwsze tygodnie drugiej ciąży to często wielkie i ambiwalentne emocje - z jednej strony radość a z drugiej mnóstwo wątpliwości i troska o uczucia pierworodnego. Wszystko minie jak urodzisz. Zobaczysz - okazuje się, że przy dwójeczce, człowiek jest dużo lepiej zorganizowany :) Wszystko będzie dobrze :)
Piotruś rzeczywiście duży chłop - ma pierwsze miejsce wśród naszych marcowych maluchów :)
Sany Oli śliczna księżniczka :)
Michaś wybrał sobie strój pirata choć na początku napalony był na kostium scoobiego - wprost go uwielbia - ma ze 20 filmów, które zna niemalże na pamięć :) Trudno niestety w rozsądnej cenie taki strój kupić a czasu mieliśmy niewiele. Bal będzie we wtorek.

Zgłoś nadużycie #47277 13 stycznia 2017, 21:09

Tasiemka Supermama
hej!
Monija gratulacje! Grono sie poszerza! :) super! Dasz rade, kwarda bądź a nie mietka! Wiadomo, ze w glowie mętlik ale czasem lepiej nie planować i nie analizować a wszystko samo sie ulozy,. PIOTRUS kawal chlopa! Wyglada jak trzylatek! Taki powazny i w ogole przystojniak!

Ninka zamawiałam kozie mleko, i to z platkami owsianymi i Madzia bardzo sie lubi w tym rumiankowym kąpać, fajna ma skore po nim. W ministerstwie to najbardziej poluje na te półkule do kapieli :)

U nas niestety Madzi cos rozkłada, woda jej z nosa cieknie i od czasu do czasu pokasluje suchym kaszlem, mam nadzieje ze w nic większego sie to nie rozwinie :/

Zgłoś nadużycie #47278 14 stycznia 2017, 17:57

hakuna.matata Supermama
Hej :)

Monija serdecznie gratuluję :) Jak się czujesz? Ale Ci zazdroszcze, ja co raz czesciej mysle o córce, ale nie o trzecim dziecku ;)

A Piotruś jest cięższy o 2 kg od mojego 3,5latka :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #47279 14 stycznia 2017, 17:57

hakuna.matata Supermama
Nitka gratuluję córeczki!!!!!!! Bardzo bardzo się cieszę :)

Zgłoś nadużycie #47280 14 stycznia 2017, 18:02

hakuna.matata Supermama
Nitka, skoro mój Starszak mógł lezeć przez pierwsze miesiące w różowej wybrawce to Twojej córze na pewno błękit przeszkadzać nie będzie ;)

Zgłoś nadużycie #47281 14 stycznia 2017, 18:05

hakuna.matata Supermama
Ajlon, śliczna ta Wasza Juleczka :) Ale współczuję zmęczenia :( a co mężowi, ze taką diete musi trzymać?

Zgłoś nadużycie #47282 14 stycznia 2017, 18:06

hakuna.matata Supermama
Moje chłopaki ostatnio się podziębili, ale bez tragedii. A przed chwilą wywieźliśmy ich do babci, bo jutro wyjezdzają z teściami na tydzień :) A mu dziś imprezka urodzinowa, jutro WOŚP :)

Zgłoś nadużycie #47283 14 stycznia 2017, 20:48

Nitkaa Fajna mama
Laski jestem mega chora :( Antybiotyk plus sterydy wziewne, kaszel mnie zamęczy i boję się, ze wykaszle moją nową córkę. Z tego względu właśnie dostałam te sterydy. I gorączka 39st, nie nadążam z paracetamolem, bo biorę i po 4 godzinach jest to samo. Starszak tak kaszlal w nocy, ze zarzygal całe lóżko. Boję się o Jasia :( Co za cholerstwo nas trzyma w zasadzie od świąt to ja juz nie wiem, ręce opadają.

Zgłoś nadużycie #47284 14 stycznia 2017, 20:52

Nitkaa Fajna mama
Monija, wielkie gratulacje!!! Dasz radę, wszystko będzie dobrze!
Jak miał się urodzić Jasiek, to bardzo niepokoiła mnie myśl, jak zdołam pokochać drugie dziecko tak jak pierwsze :) Kocham moich chłopczyków nad życie, obydwu jednakowo, za to teraz zastanawiam się, jak to będzie tak pokochać dziewczynkę :)

Zgłoś nadużycie #47285 14 stycznia 2017, 20:54

Nitkaa Fajna mama
Hakuna miłej i wesołej imprezki! I fajnie, ze się w końcu odezwałaś.

Zgłoś nadużycie #47286 14 stycznia 2017, 22:06

Tasiemka Supermama
o rany, Nitka trzymajcie się wszyscy!!
U mnie Madzia smarka,przez co maruda do potęgi, a moja mama dziś pod dwoma kocami i kołdrą - takie jej zimno... , nosy czerwone od kataru, mi pomału przechodzi, ale też jeszcze się smarkam - jakieś dziadostwo jest teraz w powietrzu, grypowe coś... wszyscy narzekają...

Hakuna nie za dobrze Wam? ;) gdzie dzieciaki jadą z dziadkami? :) A Ty w końcu pracujesz gdzieś? bo trochę wypadłam z obiegu...

Zgłoś nadużycie #47287 14 stycznia 2017, 23:26

Katka82 Fajna mama
O Hakuna ale masz dobrze! :)

Nitko zdrówka!Co to się przyplątało za choróbsko!;(Trzymaj się!

Tasiemko dla Was też zdrówka!

Monia gratki!Ale synusia masz duzego!!!!
"Jak reaktor mam atomową w sercu siłę, moc!"

Zgłoś nadużycie #47288 15 stycznia 2017, 0:37

monija13 Fajna mama
Hej.
Dziewczyny współczuję tych chorobsk okropnych. Nitka na was to już sie jakoś uparly, mam nadzieję że szybko minie i już całkiem odpusci.
Dziękuję za wszystkie mile słowa. Czuje sie na szczęście dobrze, musze tylko jeść regularnie bo jak robie sie glodna to zaczyna mi sie robic niedobrze, a no i notorycznie usypiam razem z moim dzieckiem wieczorem. Ide go uspic ok. 20 zasypiam razem z nim i budze sie wlasnie tak jak teraz ide sie umyc i rozbudzam sie.
Piotrek też trochę chory, już mu przechodzi na szczęście. Zaczęło sie katarem i u niego konczy sie bezdechami od razu. Dzis juz byl tylko okropny katar i pare razy w ciagu dnia tylko zakaszlal. Juz mu sie syrasznie przykszy w domu, bo caly tydzien nigdzie nie wychodzil i strasznie lobuzuje.

Zgłoś nadużycie #47289 15 stycznia 2017, 0:39

monija13 Fajna mama
Hakuna to Twoj starszak chyba drobniutki ?? ? Piotrek jest dosyc wysoki, w ubraniu wyglada na troche okraglutkiego ale jak go rozbieram do kapania to sie czasami zastanawiam gdzie te wszystkie jego kilogramy ... A Adas ile wazy?

Zgłoś nadużycie #47290 15 stycznia 2017, 8:41

tanka80 Supermama
Nitka trzymajcie się - okropnie Was poniewierają te choróbska. Dobrze, że temperatura Ci chociaż schodzi po paracetamolu. Siedź w domu i się kuruj - dbaj o córeczkę :) Olej sesję - chyba są przygotowani na takie ewentualności...
Hakuna ja też coraz intensywniej myślę o córeczce - dlatego nie zdecyduję się na trzecie dziecko :(
Poza tym przeraża mnie myśl o kolejnej ciąży.