Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marcowe mamusie 2012

Zgłoś nadużycie #20771 13 kwietnia 2012, 13:42

ewelinakb1 Supermama
Dziewczynki ja to w szoku jestem, Jasiek od początku pięknie podnosił głowę, teraz potrafi ją bardzo długo trzymać, kurcze...dzieciaczki z pokolenia na pokolenie są coraz silniejsze :)

Zgłoś nadużycie #20772 13 kwietnia 2012, 14:20

pati860509 Gotowa na wszystko

ewelinakb1 napisał(a)

Dziewczynki ja to w szoku jestem, Jasiek od początku pięknie podnosił głowę, teraz potrafi ją bardzo długo trzymać, kurcze...dzieciaczki z pokolenia na pokolenie są coraz silniejsze :)

no właśnie :) ale dzięki temu możemy być jeszcze bardziej z nich dumne :) hi hi to co nasze wnuki będą robić, od razu siadać :)

Zgłoś nadużycie #20773 13 kwietnia 2012, 14:59

ale tu pustki ostatnio :( no tak, dzieciaczki są absorbujące :)

Zgłoś nadużycie #20774 13 kwietnia 2012, 15:14

dora27 Supermama
moja cos dlugo spi dzisiaj, mimo ze praktycznie cała nocke przespała, mnie to troche martwi bo i mało je, znaczy owszem wydoi mi cyca ale po 3 godzinach to juz cycki bolą, a ona śpi. Kupek faktycznie mniej robi...Nie płacze, nie kaszle, ma tylko jedną krostke na policzku ale to potówka, wiem bo ją okryłam w nocy zbyt grubo, bo rączki miała lodowate mimo ze ciałko miała ciepłe. Nie dotykam tego, samo zejdzie. Kurcze codziennie cos nowego w Irmince a ja głupieje i sie wiecznie zastanawiam czy to normalne, na dodatek kolejne spiochy odstawilam, matko jak ona szybko rośnie!

Zgłoś nadużycie #20775 13 kwietnia 2012, 15:44

karlla Fajna mama
Cze Kochane, codziennie Was w międzyczasie podglądam, ale coś mi nie wychodzi aktywne odpisywanie, bo mój Synuś coś ostatnio marudzi, podejrzewam, że to brzusio, bo nie płacze tylko tak bardziej stęka i się pręży, biedactwo to mu spać nie pozwala a ja nie wiem co robić;-( ehh serce się kraja... co do podnoszenia główki to Szymon od początku był bardzo silny, potrafi sam obróćić głowkę w drugą stronę leżąć i oczywiście unosi ją jak go trzymamy na klacie, ale mamy siłaczy ;-) mój Nynek też potówek dostał, ale czekam podobnie jak Ty Dorcia jak same znikną... mam nadzieję,że potem uda mi się tu jeszcze zaglądnąć i troszkę  z Wami popisać, myślami i tak jestem z Wami!!! Buziaki

Zgłoś nadużycie #20776 13 kwietnia 2012, 15:49

dora27 napisał(a)

moja cos dlugo spi dzisiaj, mimo ze praktycznie cała nocke przespała, mnie to troche martwi bo i mało je, znaczy owszem wydoi mi cyca ale po 3 godzinach to juz cycki bolą, a ona śpi. Kupek faktycznie mniej robi...Nie płacze, nie kaszle, ma tylko jedną krostke na policzku ale to potówka, wiem bo ją okryłam w nocy zbyt grubo, bo rączki miała lodowate mimo ze ciałko miała ciepłe. Nie dotykam tego, samo zejdzie. Kurcze codziennie cos nowego w Irmince a ja głupieje i sie wiecznie zastanawiam czy to normalne, na dodatek kolejne spiochy odstawilam, matko jak ona szybko rośnie!

to u nas dziś odwrotnie ale to chyba przez pogodę Franio chce wiecznie do cyca i spać ani myśli :)

Zgłoś nadużycie #20777 13 kwietnia 2012, 15:52

Groszekkk Fajna mama

andzi napisał(a)

6w 1- 220 zł 5 w1 -140zł pneumokoki 320 rotawirus 350 meningokoki 170

andzi Ty z wrocławia jesteś z tego co pamiętam tak?
ja mam aptekę w której jest jednak taniej: 6w1 - 188zł, 5w1 - 116zł, pneumo - 268zł, rota - 297zł, menigo nie wiem... jakbyś chciała to mogę dać Ci namiary ;)

Zgłoś nadużycie #20778 13 kwietnia 2012, 15:53

mama myślała że śpię... a ja na to że nie ;)

Zgłoś nadużycie #20779 13 kwietnia 2012, 15:57

Groszekkk Fajna mama
była u mnie wczoraj pediatra z polecenia - super babka! i powiem Wam że powiedziała mi że te niby pojawiające i znikające potówki na buzi to wcale nie są potówki bo na buzi potówki nie występują!!! tylko jest to trądzik niemowlęcy który pojawia się jak jest cieplej w otoczeniu i znika jak jest chłodniej. nic się z tym nie robi, samo powinno zejść. kazała mi tylko przemywać gazą z solą fizjologiczną (powiedizła że to jest czystsze niż woda przegotowana w której niewiadomo co jest i tak) :D tak a propos dziwnych wysypek na buzi.... ;)

Zgłoś nadużycie #20780 13 kwietnia 2012, 16:00

Groszekkk Fajna mama
aa i polecila jeszcze stosowanie Delicolu. mimo ze Natka kolek nie ma ale trudno jej kupke było zrobić i strasznie się meczyła. Delicol ma ponoc jakies dodatkowe enzymy trawienne ktore ulatwiaja rozklad laktozy i faktycznie działa! robi kupke ekspresowo bez stekania i meczenia sie :D wiec polecam ;) i czytam dalej co tam pisałyście jak mnie nie było 8)

Zgłoś nadużycie #20781 13 kwietnia 2012, 16:02

Groszekkk Fajna mama

pati860509 napisał(a)

hahahahaha skąd ja znam ten widok!!!! boski :D chociaż jak dziś od rana z mała walczę żeby usnęła to te oczy spod kołderki już mnie dobijały hehehe :D ale usnęła wreszcie uufff

Zgłoś nadużycie #20782 13 kwietnia 2012, 16:03

Groszekkk napisał(a)

była u mnie wczoraj pediatra z polecenia - super babka! i powiem Wam że powiedziała mi że te niby pojawiające i znikające potówki na buzi to wcale nie są potówki bo na buzi potówki nie występują!!! tylko jest to trądzik niemowlęcy który pojawia się jak jest cieplej w otoczeniu i znika jak jest chłodniej. nic się z tym nie robi, samo powinno zejść. kazała mi tylko przemywać gazą z solą fizjologiczną (powiedizła że to jest czystsze niż woda przegotowana w której niewiadomo co jest i tak) :D tak a propos dziwnych wysypek na buzi.... ;)

Mój Franek też tak ma, to samo usłyszeliśmy od położnej co do buziaczka :)

Zgłoś nadużycie #20783 13 kwietnia 2012, 16:05

andzi Supermama

Groszekkk napisał(a)

aa i polecila jeszcze stosowanie Delicolu. mimo ze Natka kolek nie ma ale trudno jej kupke było zrobić i strasznie się meczyła. Delicol ma ponoc jakies dodatkowe enzymy trawienne ktore ulatwiaja rozklad laktozy i faktycznie działa! robi kupke ekspresowo bez stekania i meczenia sie :D wiec polecam ;) i czytam dalej co tam pisałyście jak mnie nie było 8)

tak z wrocławia ,mozesz napisac jaka apteka to sobie kupie bo mozna se swoja do przychodni isc bo połozna mowiła ,a co to za pediatra ? jak dobr dobrze miec taka ,
a wy z jakiej czesci wrocławia jestescie ?

Zgłoś nadużycie #20784 13 kwietnia 2012, 16:06

andzi Supermama

pati860509 napisał(a)

ale fajny i ma minke jakby zarty z mamy robił haha

Zgłoś nadużycie #20785 13 kwietnia 2012, 16:06

Groszekkk Fajna mama

ewelinakb1 napisał(a)

Hej :)
Herbatka tydzień temu poszła do szpitala i była już wtedy chyba 8 dni po terminie... pewnie za dwa dni się odezwie :)
Mój Jaś już drugą noc spał 4i pół godziny w nocy, nie budzę go po 3 na jedzenie, nie wiem, czy dobrze robię, ma już prawie 7 tygodni :)

oo właśnie! ja nad tym samym się zastanawiałam... i też jej nie budzę już po 3h. i też max mi spała 4,5h i nie wiem czy dobrze robię... ??

Zgłoś nadużycie #20786 13 kwietnia 2012, 16:08

Groszekkk Fajna mama

andzi napisał(a)

tak z wrocławia ,mozesz napisac jaka apteka to sobie kupie bo mozna se swoja do przychodni isc bo połozna mowiła ,a co to za pediatra ? jak dobr dobrze miec taka ,

na beżowej w przychodni jest apteka. to przed leśnica blisko kosmonautów. i my tam też mieszkamy, a Wy? ;)

Zgłoś nadużycie #20787 13 kwietnia 2012, 16:11

Groszekkk Fajna mama

andzi napisał(a)

bardzo fajna babka leczy od 3lat moją kuzynkę mała. 110zł bierze za wizytę w domu, jest dostępna pod tel zawsze i jak zadzwonisz że potrzebujesz jej pomocy to po kilku h przyjeżdża. pełna profeska... bo w mojej przychodni pediatra słaby... i już tam raczej nie pójdziemy :/ wolę zapłacić i mieć pewność a nie jak mi opowiadają dyrdymały kupuje stos leków w aptece a później się okazuje że to i tak coś innego

Zgłoś nadużycie #20788 13 kwietnia 2012, 16:14

Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę, i zamieszkać w hotelu, w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop, pojechał więc o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety omylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która wróciła właśnie do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy na poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie:
Do: Moja ukochana żona
Temat: Jestem już na miejscu.
Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maile do najbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że twoja podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja. PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco".

Podchodzi mąż do żony i mówi:
- Kochanie może dziś spróbujemy jakiejś innej pozycji- na to żona
- Dobrze kochanie to ty stoisz przy zlewie i myjesz, a ja siadam w fotelu i puszczam bąki

Zaproponuję to chyba kiedyś mojemu wężowi :)

Zgłoś nadużycie #20789 13 kwietnia 2012, 16:17

Groszekkk Fajna mama
dziewczyny stosujecie śliniaczki? albo macie może jakieś metody na ulewanie? moja Natka tak ulewa że przebieram ją z 10x dziennie już się nie wyrabiam z praniem :/ patrzyłam dziś za śliniakami takimi z woreczkiem (dość mocno potrafi chlusnąć) - stosujecie coś takiego? dziś w nocy 2x musiałam ją przebrać od stóp do głów, siebie i jeszcze poduszkę!!! nie wyrabiam :D

Zgłoś nadużycie #20790 13 kwietnia 2012, 16:20

Groszekkk napisał(a)

dziewczyny stosujecie śliniaczki? albo macie może jakieś metody na ulewanie? moja Natka tak ulewa że przebieram ją z 10x dziennie już się nie wyrabiam z praniem :/ patrzyłam dziś za śliniakami takimi z woreczkiem (dość mocno potrafi chlusnąć) - stosujecie coś takiego? dziś w nocy 2x musiałam ją przebrać od stóp do głów, siebie i jeszcze poduszkę!!! nie wyrabiam :D

ja podkładam pieluszkę tetrową, śliniaczki mi się z Sebkiem nie sprawdziły a tetrówki jak najbardziej :)

Przed ślubem:
Ona - Ciał Janek.
On - No nareszcie, już tak długo czekam.
Ona - Może chcesz żebym poszła?
On - Nie! Co Ci przyszło do głowy? Sama myśl o tym jest dla mnie straszna!
Ona - Kochasz mnie?
On - Oczywiście, o każdej porze dnia i nocy.
Ona - Czy mnie kiedyś zdradziłeś?
On - Nie! Nigdy! Dlaczego pytasz?
Ona - Chcesz mnie pocałować?
On - Tak, za każdym razem i przy każdej okazji.
Ona - Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył?
On - Zwariowałaś? Przecież wiesz jaki jestem.
Ona - Czy mogę Ci zaufać?
On - Tak.
Ona - Kochanie.
Siedem lat po ślubie:
Czytajcie od dołu...

i ostatni na poprawę humoru dzisiaj:

Wraca żona do domu i widzi kartkę na drzwiach:
- "Sprzedam żonę za 360 zł". I Mówi do męża:
- Czyś Ty zwariował, mnie sprzedasz i to za 360 zł, skąd to wziąłeś?
Mąż na to:
- Wiesz, 80 kilo wagi razy 2zł, kilo żywca plus 200 zł obrączka.
Na drugi dzień mąż wraca i widzi kartkę:
- "Sprzedam męża za 1,10zł". Mąż zdenerwowany mówi:
- Ja wszystko rozumiem ale za 1,10? Skąd to wzięłaś? A żona mówi:
- 2 jajka po 0,30 groszy i rurka bez kremu po 0,50 groszy!