Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marcowe mamusie 2011

Zgłoś nadużycie #11 18 listopada 2010, 14:58

Iwona.Magdalena Świeżo upieczona
Witam wszystkie marcowe mamusie!Jak samopoczucie?ja czekam z utęsknieniem na moje maleństwo.Termin mam na 7marca :-) więc to już niedługo!Jak u was z przygotowaniami?a może jest jakaś marcówka z łodzi i wie gdzie mogę kupić dobre tanie ciuszki dla maleństwa.
Jedynym moim takim problemem jest wypadanie włosów :-( ,sądziłam że spotka mnie to po ciąży!dosyć ze mam cienkie,słabe i mało to jeszcze to wypadanie,mam nadzieje że mi to przejdzie,a może macie jakieś sposoby na to?Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #12 2 stycznia 2011, 8:54

jagienka11 Świeżo upieczona
Ja mam termin wg ostatniej miesiączki na 4 marca a wg USG na 27 lutego. Podobnie jak Ty nie moge się doczekać rozwiązania, im bliżej porodu tym bardziej mi się dłuży. Niestety jestem z Wrocławia , więc co do sklepów to Ci nie pomogę. Pozdrawiam,

Zgłoś nadużycie #13 3 stycznia 2011, 11:13

aga Świeżo upieczona
Witajcie
Mój termin porodu to 4 marca .Bardzo się ciesze bo podobno będzie synek ( trzeci ) Jednak dolegliwości ciążowe to nic takiego w porównaniu z złamaną nogą i ciążą jednocześnie jestem pełna optymizmu i gips będzie zdjęty dwa tygodnie przed porodem . Cała rodzina się mobilizuje jak nigdy dotąd myślę , że jest to nowe doświadczenie dla nas wszystkich . Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #14 3 stycznia 2011, 11:15

aga Świeżo upieczona
Witajcie
Mój termin porodu to 4 marca .Bardzo się ciesze ,bo podobno będzie synek ( trzeci ). Jednak dolegliwości ciążowe to nic takiego w porównaniu z złamaną nogą i ciążą jednocześnie . Jestem pełna optymizmu i gips będzie zdjęty dwa tygodnie przed porodem . Cała rodzina się mobilizuje jak nigdy dotąd myślę , że jest to nowe doświadczenie dla nas wszystkich . Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #15 4 stycznia 2011, 15:30

aga Świeżo upieczona
[

Zgłoś nadużycie #16 5 stycznia 2011, 15:43

magdziarz Świeżo upieczona
A to ja najdłużej muszę czekać na Miniaturowego Człowieczka, jak widzę :) Termin na 13 marca. Ale szybko leci :) Włosy też mi wypadają, chociaż teraz powoli się to już normuje [samo z siebie]. Biodro usiłuje mnie zabić, krzyż też coś się buntuje, a od środka jestem pewnie pełna siniaków ;) Już się nie mogę doczekać, kiedy będę mogła przytulić Miniaturkę :)
"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"

Zgłoś nadużycie #17 5 stycznia 2011, 20:31

kasia.iwko Świeżo upieczona
Witam wszystkie marcowe mamy! Ja mam termin na 2 marca, ale przeczucie,że dzidzia zawita już w lutym.

Zgłoś nadużycie #18 5 stycznia 2011, 20:34

Wiem,że w brzuszku siedzi mała Hania, już się nie mogę jej doczekać.
Co do wypadających włosów moja położna twierdzi,że bardzo korzystny wpływ ma sok pomidorowy. Ja na szczęście nie mam tego problemu, ale może warto spróbować?

Zgłoś nadużycie #19 6 stycznia 2011, 11:17

Ale ten sok pomidorowy to ja mam pić czy wcierać we włosy? ;D

Zgłoś nadużycie #20 6 stycznia 2011, 12:30

Pić, jak najwięcej :) ! Ponoć o wiele lepiej jest pić sok niż jeść pomidory. Ja tam wolę świeżutkiego pomidorka. Nie wiem czy to działa, ale jeśli lubisz soczek to pij na zdrowie i piękne włosy :) !

Zgłoś nadużycie #21 7 stycznia 2011, 9:57

Magdoska Świeżo upieczona
Witam marcowe mamuśki. ja mam termin z @ na 7 marca ale prawdopodobnie będą mnie kroić w połowie lutego ( w 37 tyg. ) ponieważ to moje trzecie dziecko a 2 poprzednie porody rozwiązane były cc.
Oczywiście mam mnóstwo obaw ponieważ mieszkam obecnie w Gdańsku i tu będę rodzić po raz pierwszy ( nie znam obyczajów tutejszych szpitali).

Zgłoś nadużycie #22 7 stycznia 2011, 10:00

Ach, zapomniałam dodać że spodziewam się córeczki. Imię już wybrane - Amelka. W domu mam już synka w wieku 7 lat i córkę w wieku 3l.

Zgłoś nadużycie #23 7 stycznia 2011, 10:01

Ach, zapomniałam dodać że spodziewam się córeczki. Imię już wybrane - Amelka. W domu mam już synka w wieku 7 lat i córkę w wieku 3l.

Zgłoś nadużycie #24 7 stycznia 2011, 10:01

Zgłoś nadużycie #25 11 stycznia 2011, 0:00

Dziewczyny, pytanie mam :) Od którego miesiąca miałyście 'wypukły pępek'? Pytam, bo jestem w 32 tyg. i nie mam...czasem nawet ludzie nie zauważają, że jestem w ciąży-no, chyba że stanę bokiem ;)