Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Mamy alergików- kącik wsparcia

Zgłoś nadużycie #351 16 stycznia 2018, 18:50

Cyberemilka Zadomowiona
Rejestracja: Sty, 2018 Posty: 73 Podziękowania: 0
A czego dokładnie dotyczy ta alergia? Jeśli maleństwo ma kłopoty ze skórą to zalecam odwiedzić odpowiednią poradnię specjalistyczna. W poradni tego typu w Centrum Medycznym http://www.cmvolver.pl/ uzyskałam odpowiedzi na wszelkie pytania, które dręczył mnie odnośnie zdrowia mojego dziecka.

Zgłoś nadużycie #352 26 stycznia 2018, 22:03

Tintanka Początkująca
Rejestracja: Cze, 2017 Posty: 28 Podziękowania: 1
Bardzo pomocnym urządzeniem przy leczeniu alergii jest oczyszczacz powietrza . Na prawde wiele daje ;) a przy tym jeszcze nawilża powietrze ;) https://goodair.pl/sklep/sharp-kc-a60euw/

Zgłoś nadużycie #353 24 lutego 2018, 8:41

szymikar Początkująca
Rejestracja: Lut, 2018 Posty: 21 Podziękowania: 0
Po naszym domu zaczęły grasować myszy! To była jakaś tragedia! A wiecie, co było w tym wszystkim najgorsze? Moje dziecko, jak się później okazało, właśnie na nie miało alergię! Myszy wywołały wysypkę, kichanie. :( Próbowaliśmy wielu sposobów, aby się ich pozbyć, wszystko na marne. Dopiero artykuły zakupione od Centrus http://www.hruzewicz.pl/ pozwoliły nam wyplenić ten mały, szary kłopot!

Zgłoś nadużycie #354 16 kwietnia 2018, 12:28

kelosol Zadomowiona
Rejestracja: Lut, 2017 Posty: 57 Podziękowania: 0
to u mnie dziecko niby alergii nie ma, ale ma jakoś tak dziwne swędzące placki na skórze, lekarka mi,że to albo azs albo łuszczyca, kazała mi kupić Cetaphil MD dermoprotektor, bo to idealny balsam do ciała dla takich małych dzieci(od pierwszego dnia życia) Poki co, balsam współgra idealnie z ciałem dziecka, jest bardzo skuteczny :)