Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Mama w pracy

Zgłoś nadużycie #11 21 lutego 2012, 11:57

Mia Moderator
Rejestracja: Sty, 2011 Posty: 149 Podziękowania: 67
Moje drogie! Fajna Mama własnie rozpoczęła współpracę z serwisem Mamo Pracuj. Będą artykuły, dyskusje i mnóstwo dobrych rad. Na początek polecamy konkurs Mamo Pracuj nad CV, w którym nagrodą jest między innymi konsultacja  dotycząca kariery zawodowej i bezpłatne sporządzenie przez serwis KreatorzyKariery.pl  życiorysu i listu motywacyjnego pod wybraną przez Mamę ofertę pracy/branżę. Pospieszcie się, bo na zgłoszenia czekają tylko do 29 lutego!

Zgłoś nadużycie #12 22 sierpnia 2018, 19:56

telene Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2018 Posty: 200 Podziękowania: 2
Bez problemu wiele na temat zarabiania pieniędzy, oraz późniejszej jej inwestycji dowiesz się na http://www.pracawbiurze.pl/kredyty-prywatne/ bardzo przydatna strona, z której sama korzystam

Zgłoś nadużycie #13 16 października 2018, 21:49

gritplok Zadomowiona
Rejestracja: Wrz, 2018 Posty: 128 Podziękowania: 0
Coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę jakie zyski potrafią dawać kryptowaluty, dla osób, które jeszcze nie ogarniają dobrze tematu, a chciałyby się w niego wgłębić polecam portal https://www.biznes.info.pl/najlepsze-kryptowaluty-ranking/

Zgłoś nadużycie #14 27 lutego 2019, 20:29

lanoli Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sie, 2015 Posty: 68 Podziękowania: 0
Jak interesuje Was kwestia pracy, to sobie sprawdźcie taką stronę: https://poradnikpracownika.pl można dowiedzieć się tam bardzo dużo informacji na temat form zatrudnienia, czasu pracy, rozwoju, kariery, ale także zakładania działalności gospodarczej.