Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majóweczki 2016

Zgłoś nadużycie #31 2 września 2015, 17:11

Dynamitka1 Fajna mama

Maya napisał(a)

Haha może reszta dziewczyn nie może jeszcze uwierzyć w dwie kreseczki? Yyy dobre pytanie... nie mieszkam w Polsce lecz w uk i tu dopiero lekarza mam mieć mniej więcej w 12tyg od ostatniej @ ale w przyszłym tygodniu jadę do polskiej kliniki żeby się upewnić czy wszystko jest ok i odrazu zapytać który dokładnie tydzień i na kiedy poród. Jak się czujesz?

a ja mieszkam w NO i usg mam dopiero w 20 tc! i to jedno na cala ciaze ! dobrze ze lece do PL za miesiac...

Zgłoś nadużycie #32 2 września 2015, 18:00

dota_88 Fajna mama

Aniula napisał(a)

Hej Dorotko :) Pamietasz mnie ?? Z grudnia 2012 ?? :D

Jasne że pamiętam Aniula ;) )) widzę że ty już coraz bliżej mety, piękne gratulacje, kiedys to się działo na FM. Dynamika, pamiętam Cię, jak byłam w grudniowkach 2012.
U nas Maleństwo było zaplanowane bo nie chcieliśmy ze by Hania była sama.

Zgłoś nadużycie #33 2 września 2015, 18:01

dota_88 Fajna mama

Maya napisał(a)

Haha może reszta dziewczyn nie może jeszcze uwierzyć w dwie kreseczki? Yyy dobre pytanie... nie mieszkam w Polsce lecz w uk i tu dopiero lekarza mam mieć mniej więcej w 12tyg od ostatniej @ ale w przyszłym tygodniu jadę do polskiej kliniki żeby się upewnić czy wszystko jest ok i odrazu zapytać który dokładnie tydzień i na kiedy poród. Jak się czujesz?

Hej Maya, z której części UK jesteś? Xx

Zgłoś nadużycie #34 2 września 2015, 18:13

Dynamitka1 Fajna mama

dota_88 napisał(a)

Jasne że pamiętam Aniula ;) )) widzę że ty już coraz bliżej mety, piękne gratulacje, kiedys to się działo na FM. Dynamika, pamiętam Cię, jak byłam w grudniowkach 2012.
U nas Maleństwo było zaplanowane bo nie chcieliśmy ze by Hania była sama.

Faktycznie kiedys sie dzialo :)
moze teraz tez sie bedzie dzialo haha
Ja tez nie chcialam zeby Madi byla sama, ale jakos nie moglam sie zdecydwac na ten krok
i samo wyszlo :P

Zgłoś nadużycie #35 2 września 2015, 19:08

Maya Zadomowiona
Dynamitka1 to jakiś żart co ci lekarze wymyślają. Ja znalazłam fajna, polska klinikę w Londynie i prywatnie chodziłam w pierwszej ciąży bo bym chyba oszalała mają tylko dwa usg.

dota_88 mieszkam na slough-blisko heathrow.

Zgłoś nadużycie #36 2 września 2015, 19:15

Laviaa Fajna mama
Dynamika a ty nasz na 5 maj termin i prawie 6 tydzień? Jak to możliwe? Ja mam termin na 3 maj i mam równy 5

Zgłoś nadużycie #37 2 września 2015, 21:42

Dynamitka1 Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Dynamika a ty nasz na 5 maj termin i prawie 6 tydzień? Jak to możliwe? Ja mam termin na 3 maj i mam równy 5

wlasnie nie wiem bo jak robilam na kalkulatorze ciazy na necie wyszlo ze termin 5 maja,,, a zrobilam sobie suwaczek tutaj z ostatniej miesiaczki 25.07 i tak wychodzi dziwnie. Pojde do lekarza we wtorek to ciekawe jak mi wyliczy

Zgłoś nadużycie #38 2 września 2015, 22:31

Maya Zadomowiona
Ja robiłam na kilku kalkulatorach i wyszły mi 3 daty. 1,2 i 3 maj. W przyszlym tygodniu powinnam dokładnie poznac date. chociaż ważniejsze jest dla mnie usłyszeć serduszko. Mam nadzieje, ze będzie juz biło jak dzwon😍

Zgłoś nadużycie #39 3 września 2015, 7:08

Laviaa Fajna mama
A długie cykle macie dziewczyny? Dynamika może yy na kwiecień 30 masz termin ale został z nami będzie raźniej. Ja i tak wiem,że urodze w kwietniu bo cesarke mam że względu na nerki ale termin majowy więc zostaje tutaj

Zgłoś nadużycie #40 3 września 2015, 7:36

Maya Zadomowiona
Dzień dobry. Ja miałam 30sto dniowe, ale ostatnia @ dostałam 6 dni wczesniej(chyba zmiana klimatu). Tez niestety będę mieć cesarke ale ze mną będą czekać do dnia porodu.

Zgłoś nadużycie #41 3 września 2015, 7:56

Dynamitka1 Fajna mama
no moze mam na kwiecien nie wiem zobaczymy,a jak bylam kiedys w kwietniowych mamusiach i urodzilam w marcu :P jak juz tutaj przyszlam to tutaj zostane :)

Zgłoś nadużycie #42 3 września 2015, 7:57

Dynamitka1 Fajna mama
wlasnie cykle ostatnio mialam rozne ... raz 28/29 a czasem 30 dni. Tez czesto zmieniam klimat wiec moze to przez to bo zazwyczaj mialam regularnie co 28 dni

Zgłoś nadużycie #43 3 września 2015, 8:07

Laviaa Fajna mama
dziewczyny najwazniejsze zeby nam tu bylo dobrze, i fasolinki rosly zdrowe a czy urodzimy w kwietniu czy w maju to nie ma znaczenia :)

Zgłoś nadużycie #44 3 września 2015, 9:06

dota_88 Fajna mama
Hej dziewczynki. Maya to mieszkamy kawałek od siebie . powiedzie, zmagacie się z jakimiś objawami typu nudności, mega głód, bóle brzucha itp?

Zgłoś nadużycie #45 3 września 2015, 9:42

Maya Zadomowiona

dota_88 napisał(a)

Hej dziewczynki. Maya to mieszkamy kawałek od siebie . powiedzie, zmagacie się z jakimiś objawami typu nudności, mega głód, bóle brzucha itp?

A Ty gdzie mieszkasz?
Mnie troszkę mdli, ale nie jest jeszcze tak źle. No i głodna jestem strasznie, cały czas mogłabym jeść.
Dziewczyny mam pytanie... w pierwszej ciąży gin z polski przepisał mi luteine i brałam do 12stego tygodnia. Przepisał mi "tak na wszelki wypadek"(wcześniej poronilam) i żebym psychicznie lepiej się czuła wiedząc że coś biorę. Powiedział ze w drugiej ciąży zrobi to samo.... w pl bede dopiero w listopadzie ale mam jeszcze dwa opakowania luteine w domu których data ważności minęła w lutym. Myślicie, że mogłabym brać mimo tego że jest przeterminowana? Nie myślcie, że jestem nieodpowiedzialne matka która chce się paszerowac przeterminowanymi lekami. Martwię się troszkę i juz sama nie wiec co zrobić.

Zgłoś nadużycie #46 3 września 2015, 10:28

Laviaa Fajna mama
Maya raczzej juz bym sie bala brac zeby dziecku nie zaszkodzic to ponad 6 miesiecy po terminie... ,a mama nie moze Ci wyslac z pl nowej? ja lece do polski za 2 tyg wiec wezme od lekarza duphaston , moze sie uda wziac luteine to bym Ci podeslala jakby mama nie dala rady.
ja poki co to troszke senna jestem , bardzo leniwa, rozkojarzona i czasmi na krotko czuje lekkie mdlosci, poza tym sutki mam wrazliwe ale tragedi nie ma.... z synem jak bylam w ciazy to tylko na poczatku sennosc i brak okresu,a pozniej juz cala ciaze bezobjawowo. Teraz sie martwie bo gardlo mnie boli od wczoraj mam nadzieje ,ze nie poronie przez to jak ostatnio,pije wode z miodem, witaminy i chyba czosnek z mlekiem zrobie

Zgłoś nadużycie #47 3 września 2015, 10:44

Maya Zadomowiona

Laviaa napisał(a)

Maya raczzej juz bym sie bala brac zeby dziecku nie zaszkodzic to ponad 6 miesiecy po terminie... ,a mama nie moze Ci wyslac z pl nowej? ja lece do polski za 2 tyg wiec wezme od lekarza duphaston , moze sie uda wziac luteine to bym Ci podeslala jakby mama nie dala rady.
ja poki co to troszke senna jestem , bardzo leniwa, rozkojarzona i czasmi na krotko czuje lekkie mdlosci, poza tym sutki mam wrazliwe ale tragedi nie ma.... z synem jak bylam w ciazy to tylko na poczatku sennosc i brak okresu,a pozniej juz cala ciaze bezobjawowo. Teraz sie martwie bo gardlo mnie boli od wczoraj mam nadzieje ,ze nie poronie przez to jak ostatnio,pije wode z miodem, witaminy i chyba czosnek z mlekiem zrobie

Wiesz co chyba tak zrobię. Zadzwonię dzisiaj do lekarza i zapytam czy wpisze mi receptę bez badania.
Laviaa poronilas przez przeziębienie? Jeśli nie chcesz to nie musisz o tym pisać. Wiem jak to jest. Mnie też jakieś chorobsko łapie.

Zgłoś nadużycie #48 3 września 2015, 10:49

Laviaa Fajna mama
no wlasnie sama nie wiem przez co biore rozne opcje pod uwage , byc moze plod byl chory i slaby ,a byc moze przez chorobe bo wtedy mialam grype... ja bylam w ciazy w maju , 26 dowiedzialam sie,ze ciaza slaba nie rozwija sie ,a 1 czerwca mialam zabieg...

Zgłoś nadużycie #49 3 września 2015, 11:01

Maya Zadomowiona
Biedactwo😙
Teraz już wszystko będzie dobrze.
Ja poronilam przez toksoplazmoze i było to dość dawno temu ale stałe się boję.

Zgłoś nadużycie #50 3 września 2015, 11:24

Laviaa Fajna mama
ja mam nadzieje ,ze jednak teraz wszystko skonczy sie dla nas szczesliwie
pracujesz gdzies? czy z dzidzusiem zostalas w domu?