Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #59471 13 maja 2013, 11:15

Ulla Fajna mama
a i wczoraj sie dowiedziałam, ze mi dziecko nie urośnie... a to wszystko przez to, ze mąż zrobił nad nim krok :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #59472 13 maja 2013, 11:15

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

i biore co dzien magnez i nic nie pomaga.... i od srebra mi widze sie czarne uszy robia...a kiedys mi ktos mowil ze to swiadczy o chorobie serca...aaaaaaa ciekawe czy to prawda ??
sie zdrzemnelam wczoraj a maz pilnowal malego i bylo lepiej... mi sie wydaje ze to ze zmeczenia i na okres

Ja znowu słyszałam,ze jak organizm jest chory to srebro na Tobie czarnieje.
Sama z własnego doswiadczenia wiem,ze jak rodziłam Patrycję, a miałam założone srebrne pierscionki, to po porodzie patrzę..a one calutkie czarne...tylko przez czas porodu tak ściemniały.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #59473 13 maja 2013, 11:17

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

a może herbatka z melisy? a jesli smak nie bedzie odpowiadał, to melisa z jabłkiem :)

melisę dostaje normalnie do picia...nie działa na nią kompletnie :D

Zgłoś nadużycie #59474 13 maja 2013, 11:20

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

mi sie wydaje, ze jak dziecko bedzie mialo gorszy dzien, to te 150km bedzie cięzko przejechac. a może miec lepszy dzien i 1000 zrobicie bez problemu. nigdy nei wiadomo jak trafisz

Dlatego robimy próby...na razie obie nieudane niestety. Zrobimy jeszcze ze dwie i wtedy zdecydujemy.

Zgłoś nadużycie #59475 13 maja 2013, 11:23

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a oto Kubuniu z ttusia felgami :)

Super chłopak i raczej daleko mu jeszcze do zagłodzenia. Olej docinki.

Zgłoś nadużycie #59476 13 maja 2013, 11:25

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

a i wczoraj sie dowiedziałam, ze mi dziecko nie urośnie... a to wszystko przez to, ze mąż zrobił nad nim krok :P

aha...stary przesąd...to moje też nie urośnie bo ciagle nad nia przełazimy :D

Zgłoś nadużycie #59477 13 maja 2013, 11:27

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

powiem wam dziewczyny, że mam załamke. w sobote bylismy na zakupach i za sama spożywkę wydałam jakieś 400zł. zostało mi 75zł na koncie, a u męża 70zł :( a jeszcze tpsa nie zapłacona...kuźwa, jak w tym kraju mam żyć?! :(
z innej beczki-bylismy wczoraj u teściów i dostawąłam reklamowkę ze schabem i kiełbasami... kto ma fb ten wie o co kaman :D

No widzisz...to już jakas pociecha...teraz zaoszczędzisz
A swoją droga to faktycznie...ja jakoś do tej pory nie martwilam sie o kasę...zawsze starczało na to i owo...ale ostatnio tez zaczynam wpadac w panike niestety. Pieniadze lecą jak woda w wodospadzie.

Zgłoś nadużycie #59478 13 maja 2013, 11:28

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

Dziewczyny , które robiły chrzciny w lokalu....ile zamawiałyscie posiłków? ja brałam pod uwagę dwa gorace,ale słyszę,ze dużo osób zamawia tylko obiad...nie bardzo wiem co zrobić...rodzinę mam taka,ze lubi zjeść i się zabawić.

Ela to zależy ile czasu przewidujecie siedziec. Mysmy zamawiali obiad, "zimną plytę" po obiedzie a potem około 17 ciepłą przekąske (krokiet i barszczyk czerwony). Ale mysmy przewidywali ze długo bedziemy siedziec- bylo mnostwo naszych dobrych znajomych z ktorymi sie długo nie widzieismy.

Zgłoś nadużycie #59479 13 maja 2013, 11:34

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

Czuje się już w miarę teraz- boli wiadomo ale pocieszam się że teraz tylko lepiej. kubuś super przybrał :-)
Julki minka boska. tort też super, aż bym zjadła a ja teraz dieta. a dzisiaj jeszcze na głodzie :-(

no wlasnie przy wyrostku tak jest ze dieta scisla... tylko ty szczuplutka to sie jak kijanka nam tu zrobisz!! ;)

Zgłoś nadużycie #59480 13 maja 2013, 11:36

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a oto Kubuniu z ttusia felgami :)

hihi super!! a i moj oliwier ma identyczna czapulke! :)

Zgłoś nadużycie #59481 13 maja 2013, 11:36

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

no bardzo bym chciala zeby nadal tak przybieral :) ale inni w rodzinie nie widza nadal tego :( w sobote ktos mi powiedzial ze do konca malego zaglodze jak bede go karmic co trzy godziny :( :( :( BOze jak mnie to zabolalo :(

a tam sie nei przejmuj...a co masz zatuczyc dziecko ze uwlec sie nei bedzei moglo ?? zle nie wyglada....niech kazdy patrzy na siebie

Zgłoś nadużycie #59482 13 maja 2013, 11:39

maryna Fajna mama
[QUOTE=gwonka;1649903]dzieki za mile slowa, wy jedne mnie rozumiecie. ale to dobija jak ktos ciagle cie krytykuje i poniza. uwaza ze jestem zla matka.[/QUOTE
no napewno boli..ale ty wiesz co dla twojego dziecka najlepsze i neich inni spier...............dalaja!!!!!!!!!!!!!!1

Zgłoś nadużycie #59483 13 maja 2013, 11:39

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

bardzo spóźnione ale wielkie i gorące STO LAT dla Oliwierka!!! Nie miałam jak zaglądać na fm przez poprzedne kilka dni. Ale myślałam o małych solenizantach :D :D :D  
Także oprócz Oliwierka wszystkiego dobrego jeszcze dla cudnej Natalci i kochanego Kamilka vel Płodzisława :D :D :D Rośnijcie zdrowo małe zuchy :D

dziekuje!!!

Zgłoś nadużycie #59484 13 maja 2013, 11:40

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

Nasza córcia zaczyna przesypiac noce w całości...pewnei dlatego,ze jest więcej na świezym powietrzu. dziś znów spała calutką noc. A co do cierpliwości...no zdecydowanie testuja dzieciaczki,ale....byłam wczoraj u siostry która ma dziewuszkę rok i 8 m-cy...uwierzcie mi...będzie gorzej :D

nooooo.... będzie gorzej :D :D :D  
ale co tam. Są i uroki tych naszych urwisów co nie :D

Zgłoś nadużycie #59485 13 maja 2013, 11:41

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Ela to zależy ile czasu przewidujecie siedziec. Mysmy zamawiali obiad, "zimną plytę" po obiedzie a potem około 17 ciepłą przekąske (krokiet i barszczyk czerwony). Ale mysmy przewidywali ze długo bedziemy siedziec- bylo mnostwo naszych dobrych znajomych z ktorymi sie długo nie widzieismy.

Cóż mogę rzec...nasza rodzina siedzi zawsze do końca imprezy...na każdym weselu i innych imprezach wychodzimy na końcu,bawimy sie długo, zawsze pomagamy w sprzątaniu jak trzeba ..wiec impreza w stylu 2-3 godziny nie wchodzi w grę raczej. Jeszcze najlepiej jakby bylo z tańcami :D ale tego nie przewiduję.Po zastanowieniu się tez stwierdzilam że nie ma co sobie zawracać głowy jednym daniem.W razie czego wezmę łóżeczko turystyczne na salę dla Zuzki, bo pewnie bedzie chciała spać.Wstawię je dzień wcześniej i już

Zgłoś nadużycie #59486 13 maja 2013, 11:42

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

nooooo.... będzie gorzej :D :D :D  
ale co tam. Są i uroki tych naszych urwisów co nie :D

NO BA!!!!! :D

Zgłoś nadużycie #59487 13 maja 2013, 11:44

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

wiesz co...no generalnie też jestem przeciwna takim środkom,ale chodzi o dwie dawki tylko...jak bedzie spała to ok, potem przez jakis czas ją zabawimy a jak już nie bedzie wyjscia to wtedy podam,żeby przysnęła na dłużej. Wiec kwestia jednej dawki dziennie.I tylko na powrót
No trzeba by kupic troche nowych zabawek, może własnei ten stolik podróżny i wysypac na niego ryżyku ;-)
Cała rodzina nastawiona na wczasy , zięć już kase zbiera, mąż samochód szykuje a tu dupa ;-) Trzeba nad dzieckiem popracować, a jak się nei da to wtedy odpuścimy

my dalismy rade 1200km..a nieraz jest tak ze 20 km jedziemy na zakupy a ten sie wygina i wygina...wiec nei ma reguly...moze bedzie git

Zgłoś nadużycie #59488 13 maja 2013, 11:44

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

wiesz co...no generalnie też jestem przeciwna takim środkom,ale chodzi o dwie dawki tylko...jak bedzie spała to ok, potem przez jakis czas ją zabawimy a jak już nie bedzie wyjscia to wtedy podam,żeby przysnęła na dłużej. Wiec kwestia jednej dawki dziennie.I tylko na powrót
No trzeba by kupic troche nowych zabawek, może własnei ten stolik podróżny i wysypac na niego ryżyku ;-)
Cała rodzina nastawiona na wczasy , zięć już kase zbiera, mąż samochód szykuje a tu dupa ;-) Trzeba nad dzieckiem popracować, a jak się nei da to wtedy odpuścimy

my dalismy rade 1200km..a nieraz jest tak ze 20 km jedziemy na zakupy a ten sie wygina i wygina...wiec nei ma reguly...moze bedzie git

Zgłoś nadużycie #59489 13 maja 2013, 11:44

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ja znowu słyszałam,ze jak organizm jest chory to srebro na Tobie czarnieje.
Sama z własnego doswiadczenia wiem,ze jak rodziłam Patrycję, a miałam założone srebrne pierscionki, to po porodzie patrzę..a one calutkie czarne...tylko przez czas porodu tak ściemniały.

aaaaaaaaaaaaa..czy juz tak zle ze mna ?? o matko.... moze umieram ??

Zgłoś nadużycie #59490 13 maja 2013, 11:47

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

wczoraj skladalam Natalce zyczonka, a na smierc zapomnialam o naszej Ewuni ukochanej. Ewciu dla ciebie rowniez wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinek, duzo duzo zdrowka

no jasne i dla Ewulki sto latek !!!!! Słodkie buziaki :*:*