Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #64331 30 lipca 2013, 8:29

aniam Supermama

maryna napisał(a)

[QUOTE=gwonka;1833416]witajcie po weekendzie. u nas wszystko oki. w piatek bylismy z malym u pediatry, lekarz mowil ze nozkami nie mam sie przejmowac, do drugiego roku zycia maja prawo byc lukowate. nieraz jest ta ze jak za malo wit d3 ale to mamy pod kontrola. ogolnie dawke d3 mamy zmniejszona na 400. , ciemiaczko nadal duze, ale tez pod kontrola, na gronkowca zadnych badan nie mamy robic, pprzebadal go i stwierdzil ze nie ma podstaw. nie mamy sie niczego obawiac. na siusiaku maz u malego zauwazyl takie troche sklejone, lekkarz mowil ze rzeczywiscie jest troche, ale nic z tym narazie nie kazal robic, tylko mamy naciagac i obserwowac. waga Kubunia to 9600, jak na mojego zywiolowego synka to i tak super. lekarz mowil tez ze on jak tak bieda to moze przepalac wszystko co zje,. aha no i dostalismy tabletki na jelitka, bo Kuba od tygodnia robi mi zielone kupy, zastanawiamy sie z mezem czy nie zrobic mu badania kalu. wszystko zaczelo sie od podytu nad jeziorem. moze jakies cholerstwo zlapal. tabletki juz 4 dni dostaje i nie ma poprawy. chyba wszysko napisalam :) u nas nastaly ciezkie czasy, otoz zaczely sie zniwa.[/QUOTE
ojjjjj co to znow cos sie przyplatalo ?? zdrowiej nam kubusiu!!! a co z tym sisiakiem ?? mocno do konca macie naciagac?czy tylko troche ?? ja to nie wiem jak z tymi sisiakami jest...ale ogolnei przewaznei jak bylam u lekarzy to nei kazali...jedna tylko jak maly mial chyba z 5 mc.go ogladala od razu pach..jak tez mu z calej sily naciagla..to biedak wyl ze nie moglam go uspokoic..az sie wił.... nawet kasy za wizyte nie chciala bo tak darl sie ze nie slyszalam co mowila...

jesu, jaka baba, przeciez to delikatnie się naciąga, a nie mocno

Zgłoś nadużycie #64332 30 lipca 2013, 11:59

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja miałam przetaczaną krew po CC

tak ?? o matko...a dlaczego ??

Zgłoś nadużycie #64333 30 lipca 2013, 12:24

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

tak ?? o matko...a dlaczego ??

nie mam pojęcia, ale albo miałam za niską hemoglobinę albo sporo jej(krwi) straciłam

Zgłoś nadużycie #64334 30 lipca 2013, 13:20

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Iwonko, mleko modyfikowane jest bardziej ciężkostrawne, niż to z piersi i może brzuszek się jeszcze nie przyzwyczil.

ale on dopiero tak zaczal te zielone kupy robic od tygodnia. jak z nad jeziora wrocilismy. a mleko juz ze dwa miesiace pije, na butli tylko jest okolo miesiaca, wiec to chyba jednak nie mleczko. obawiam sie czy on czasem jakiegos cholerstwa nie zlapal nad jeziorem

Zgłoś nadużycie #64335 30 lipca 2013, 13:21

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

to nie na rozmowę mam iść, dzisiaj na 22 już do pracy bym szła

i co bylas w tej pracy? czy zrezygnowalas?

Zgłoś nadużycie #64336 30 lipca 2013, 13:25

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

[QUOTE=gwonka;1833416]witajcie po weekendzie. u nas wszystko oki. w piatek bylismy z malym u pediatry, lekarz mowil ze nozkami nie mam sie przejmowac, do drugiego roku zycia maja prawo byc lukowate. nieraz jest ta ze jak za malo wit d3 ale to mamy pod kontrola. ogolnie dawke d3 mamy zmniejszona na 400. , ciemiaczko nadal duze, ale tez pod kontrola, na gronkowca zadnych badan nie mamy robic, pprzebadal go i stwierdzil ze nie ma podstaw. nie mamy sie niczego obawiac. na siusiaku maz u malego zauwazyl takie troche sklejone, lekkarz mowil ze rzeczywiscie jest troche, ale nic z tym narazie nie kazal robic, tylko mamy naciagac i obserwowac. waga Kubunia to 9600, jak na mojego zywiolowego synka to i tak super. lekarz mowil tez ze on jak tak bieda to moze przepalac wszystko co zje,. aha no i dostalismy tabletki na jelitka, bo Kuba od tygodnia robi mi zielone kupy, zastanawiamy sie z mezem czy nie zrobic mu badania kalu. wszystko zaczelo sie od podytu nad jeziorem. moze jakies cholerstwo zlapal. tabletki juz 4 dni dostaje i nie ma poprawy. chyba wszysko napisalam :) u nas nastaly ciezkie czasy, otoz zaczely sie zniwa.[/QUOTE
ojjjjj co to znow cos sie przyplatalo ?? zdrowiej nam kubusiu!!! a co z tym sisiakiem ?? mocno do konca macie naciagac?czy tylko troche ?? ja to nie wiem jak z tymi sisiakami jest...ale ogolnei przewaznei jak bylam u lekarzy to nei kazali...jedna tylko jak maly mial chyba z 5 mc.go ogladala od razu pach..jak tez mu z calej sily naciagla..to biedak wyl ze nie moglam go uspokoic..az sie wił.... nawet kasy za wizyte nie chciala bo tak darl sie ze nie slyszalam co mowila...

na sile nie mamy sciagac mu tej skorki, tak stopniowo delikatnie. lekarz mu dosyc naciagnal i nic go nie bolalo. my od urodzenia nie naciagalismy, dopiero po jakims casie, jak Kubus juz byl wiekszy, chyba gdzies z pol roku mial. dzisiiaj znowu maly ma biegunke, juz trzy razy kupe robil :( juz nie wiem od czego to :(

Zgłoś nadużycie #64337 30 lipca 2013, 13:28

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moja też niespokojnie spi po całym łożeczku lata i z placzem sie budzi . juz sama nie wiem czy to zęby bo u nas dopiero 5 sztuk

cholipka wie moze i to na zeby :( biedne lobuziaki. albo w nocy przezywaja to co w dzien sie dzieje. moj dzisiaj nad ranem przez sen plakal, rzucal sie po lozku, walil kopytami, przez sen zrobil kupe i chcial spac dalej. czyli widac brzuszek go bolal

Zgłoś nadużycie #64338 30 lipca 2013, 13:30

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alanowi wyszedł 9 ząb ale najlepsze że dzisiaj zauważyłam jak już jest sporych rozmiarów :)

gratulacje :) a ktory wyszedl? dolny gorny? trojka czworka? napisz to bede wiedziala ktorego wypatrywac, heheheh.

Zgłoś nadużycie #64339 30 lipca 2013, 13:33

gwonka Fajna mama
a my wczoraj wieczorem wybralismy sie z malym do centrum handlowego do bydzi , odwiedzilismy kfc, obzarlismy sie, pochodzilismy troche, maly byl w siodmym niebie :) piszczal z radosci, tak mu sie wszystko podobalo. najbardziej szklana winda :) wszystkich zaczepial, dzieci najbardziej :) super wypad mielismy :) za dwa tygodnie jedziemy znowu, na gry tez mamy zamiar z mezem wyskoczyc do galeri :) fajnie mozna sie odstresowac :)

Zgłoś nadużycie #64340 30 lipca 2013, 14:21

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

i co bylas w tej pracy? czy zrezygnowalas?

zrezygnowałam jednak :(

Zgłoś nadużycie #64341 30 lipca 2013, 14:21

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

gratulacje :) a ktory wyszedl? dolny gorny? trojka czworka? napisz to bede wiedziala ktorego wypatrywac, heheheh.

górna czwórka (chyba) po prawej stronie

Zgłoś nadużycie #64342 30 lipca 2013, 14:22

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

a my wczoraj wieczorem wybralismy sie z malym do centrum handlowego do bydzi , odwiedzilismy kfc, obzarlismy sie, pochodzilismy troche, maly byl w siodmym niebie :) piszczal z radosci, tak mu sie wszystko podobalo. najbardziej szklana winda :) wszystkich zaczepial, dzieci najbardziej :) super wypad mielismy :) za dwa tygodnie jedziemy znowu, na gry tez mamy zamiar z mezem wyskoczyc do galeri :) fajnie mozna sie odstresowac :)

super :) czasem fajnie jest się odstresować :)

Zgłoś nadużycie #64343 30 lipca 2013, 15:24

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

na sile nie mamy sciagac mu tej skorki, tak stopniowo delikatnie. lekarz mu dosyc naciagnal i nic go nie bolalo. my od urodzenia nie naciagalismy, dopiero po jakims casie, jak Kubus juz byl wiekszy, chyba gdzies z pol roku mial. dzisiiaj znowu maly ma biegunke, juz trzy razy kupe robil :( juz nie wiem od czego to :(

chyba cos jednak nei tak... moze cos nie tak zjadl ?? albo i rzeczywiscie nie daj Boze cos zalapal z wody ??

Zgłoś nadużycie #64344 30 lipca 2013, 20:57

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

u nas tez cos nie tak....odtyg robi po 3 kupy,ale konsystencja normalna.Daj mu Dicoflor albo Biogaje.

Zgłoś nadużycie #64345 31 lipca 2013, 8:05

maryna Fajna mama
laseczki moje kochane ....zapraszamy na fb...tam naprawde sie dzieje..i nikt nieupowazniony przez naszego góru nie ma do tego dostepu!!

Zgłoś nadużycie #64346 31 lipca 2013, 10:58

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

chyba cos jednak nei tak... moze cos nie tak zjadl ?? albo i rzeczywiscie nie daj Boze cos zalapal z wody ??

sama nie wiem co sie dzieje. on w sumie nie kapal sie tak zeby sie napic tej wody no ale lapki maczal, albo od tego piachu nad jeziorem, cholera wie co tak w nom jest. pety, gowna, szczochy. mogl wziac lapki do buzki i bach. az strach gdzies jezdzic. w tym roku juz napewno nie pojedziemy nad jezioro. musi mu wystarczyc piasek w piaskownicy

Zgłoś nadużycie #64347 31 lipca 2013, 11:00

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

u nas tez cos nie tak....odtyg robi po 3 kupy,ale konsystencja normalna.Daj mu Dicoflor albo Biogaje.

moze to cos w powietrzu krazy. ja juz mu podaje na jelitka dierol. jak moge naturalnie mu zatrzymac biegunke? ryzu nie chce, jagodek tez nie. macie jakis pomysl?

Zgłoś nadużycie #64348 31 lipca 2013, 11:01

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

laseczki moje kochane ....zapraszamy na fb...tam naprawde sie dzieje..i nikt nieupowazniony przez naszego góru nie ma do tego dostepu!!

hehhhe a kto jest tym goru? wszystkie opuszczacie fm? bede plakac :( :( :(

Zgłoś nadużycie #64349 31 lipca 2013, 11:09

gwonka Fajna mama
kurcze nie ma nawet co czytac. aniam mala maryna gdzie jestescie? wy zawsze bylyscie. wracac mi tu natychmiast

Zgłoś nadużycie #64350 31 lipca 2013, 11:10

gwonka Fajna mama
dzis Kubulinek juz lepiej spal, tylko raz sie w nocy obudzil. ale tez chlodniej w pokoju mielismy