Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #64271 27 lipca 2013, 15:45

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

nic mi nie mow bo juz wlasnei pisalam na fb...ze mam ostatnio dosyc mojego dziecka...boze jak on wyje i wyje..jest chyba nieraz zazdrosny o amelke... a ja mam ochote mu wpier.... bo wszystko wymusza okropnym wyciem co doprowadza mnie do szalu...............

mały terrorysta ;) moja też wymusza a juz jak wróci od mojej mamy to w ogóle masakra

Zgłoś nadużycie #64272 27 lipca 2013, 15:50

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

nie wiem po co szłam do tego chirurga strata czasu.. zbadął mi piersi-tak jak ginekolog i... wystawił skierowanie na usg. wiec zaś musialam iśc do rejestracji i się zapisać na kiedyś tam na usg, które jeszcze inny lekarz ma robic... ocipiec mozna >:/

a tak poza tym wracając z katowic od lekarza załatwilam jeszcze dwie biblioteki- wzięlam hirkowi bajeczki i jakies książki dla mnie (pytalam m.in. o 50 twarzy grey'a", ale nie było ;P ), byłam w PZU-nic nie załatwiłam, bo chca ze mnie zerżnąc 112/mc za osobę, a gówno w pakiecie no i w dwóch sklepach byłam

padam na ryj. babcie odprawilam, bo po poludniu przyjeźdzają tescie. z babcia musialam sie kłócic, zeby obiad zjadła.. "nie nie, bo ona nas obiadac nei bedzie". w koncu na siłe leczo jej do siatki wcisnelam-niech chociaz wdomu zje.

o to troche się nalatalaś.
a jak sie czujesz w ogóle?

Zgłoś nadużycie #64273 27 lipca 2013, 15:52

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ciulato, mdli mnie, slabo itp. zdjec sobei robie, bo chodze caly dzien w koszuli nocnej, nie chce mi sie kudłów myc, w ogole dupa :P

a tam kudły dawaj fotę i już , brzucholek już widac?

Zgłoś nadużycie #64274 27 lipca 2013, 15:56

aneta74 Fajna mama
wczoraj zostawiłam małą z mamą na noc. masakra poszła spac po polnocy wstala przed siódma rano płakała , szlochała i tylko prowadzala do drzwi i bum bum chciała.kurcze skonczyc ten remont już bym chciala żeby jej nie zostawiać i nie denerwowac się....teraz odsypia to wszystko a ja zamiast ogarnąc burdelllo to siedzę na fm :)

Zgłoś nadużycie #64275 27 lipca 2013, 17:50

elka40 Fajna mama
cześć dziewczyny :-)
ja tak na szybko...reszta śpi po plażowaniu
wakacje super...gorąco jak cholera,woda super,widoki cudne...chałupkę znaleźliśmy po dwóch godzinach.
Nadrobię Was jak wrócimy...teraz zdjęcia
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #64276 27 lipca 2013, 17:55

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

wakacje super...gorąco jak cholera,woda super,widoki cudne...chałupkę znaleźliśmy po dwóch godzinach.

wooww ale widoki i super rodzinka, wszyscy szczęśliwi :) i jak szybko kwaterę znalezliście , jednak warto iśc na żywioł ;)
plażujcie się i wypoczywajcie dalej :) )

Zgłoś nadużycie #64277 27 lipca 2013, 17:58

elka40 Fajna mama
cd...

Zgłoś nadużycie #64278 27 lipca 2013, 18:04

elka40 Fajna mama
cd..więcej po powrocie, bo za duże sa i nie mieszczą się przy przesyłaniu...Zuzka szaleje w wodzi i upał zupełnie jej nie rusza...pozdrawiamy serdecznie Was wszystkie

Zgłoś nadużycie #64279 27 lipca 2013, 18:26

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

wooww ale widoki i super rodzinka, wszyscy szczęśliwi :) i jak szybko kwaterę znalezliście , jednak warto iśc na żywioł ;)
plażujcie się i wypoczywajcie dalej :) )

dzięki :-)
Zuzia podróż przetrwała dzielnie ale jechaliśmy w nocy więc spała cała noc , ale potem pół dnia następnego tez było ok
A kwatera nam się trafiła fuksem fajna...3 minutki od morza...z klimą, jaccuzi na tarasie i dwoma żółwiami w ogródku ( które ciągle się bzykają) i za nieduże pieniądze.
Aha..no i oczywiście naszych tu od diabła i ciut ciut.Jedyny minus miasta....diabelnie pod górę...ciężo nawet samemu a co dopiero z wózkiem...w sumie Zuzka wogóle nie chce w wózku, więc wózek służy nam głównie do wożenia gratów na plażę oraz zapasów piwa z miasta :-)
Budzą się....zaraz spadamy połazić po mieście
Na razie dziewczyny

Zgłoś nadużycie #64280 28 lipca 2013, 11:00

Ulla Fajna mama
Ela, ale tam macie fajnie :D zazdroszcze :D a co to za jegomośc z wózkiem? :D

ciesze sie, ze chociaz udalo sie ta krynice zaliczyc, bo tak poza tym, to cale wakacje mam z dupy przez to moje lezenie :/
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #64281 28 lipca 2013, 17:54

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Ela, ale tam macie fajnie :D zazdroszcze :D a co to za jegomośc z wózkiem? :D

ciesze sie, ze chociaz udalo sie ta krynice zaliczyc, bo tak poza tym, to cale wakacje mam z dupy przez to moje lezenie :/

To Patrycji chłopak :D

Zgłoś nadużycie #64282 28 lipca 2013, 19:54

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

WOW..SUPER WIDOKI!! A GDZIE WY WOGOLE JESTESCIE?BO TO MI NA POLSKE NIE WYGLADA ??

Zgłoś nadużycie #64283 29 lipca 2013, 7:31

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

wow, rodzinka w komplecie, super widoki :)

Zgłoś nadużycie #64284 29 lipca 2013, 7:31

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

cd...

no proszę jakiego przystojniaka dorwała;d

Zgłoś nadużycie #64285 29 lipca 2013, 7:32

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

cd..więcej po powrocie, bo za duże sa i nie mieszczą się przy przesyłaniu...Zuzka szaleje w wodzi i upał zupełnie jej nie rusza...pozdrawiamy serdecznie Was wszystkie

wow, zazdroszczę

Zgłoś nadużycie #64286 29 lipca 2013, 7:33

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Zuzia podróż przetrwała dzielnie ale jechaliśmy w nocy więc spała cała noc , ale potem pół dnia następnego tez było ok
A kwatera nam się trafiła fuksem fajna...3 minutki od morza...z klimą, jaccuzi na tarasie i dwoma żółwiami w ogródku ( które ciągle się bzykają) i za nieduże pieniądze.
Aha..no i oczywiście naszych tu od diabła i ciut ciut.Jedyny minus miasta....diabelnie pod górę...ciężo nawet samemu a co dopiero z wózkiem...w sumie Zuzka wogóle nie chce w wózku, więc wózek służy nam głównie do wożenia gratów na plażę oraz zapasów piwa z miasta :-)
Na razie dziewczyny

czad, wózek rulez :P

Zgłoś nadużycie #64287 29 lipca 2013, 9:44

gwonka Fajna mama
witajcie po weekendzie. u nas wszystko oki. w piatek bylismy z malym u pediatry, lekarz mowil ze nozkami nie mam sie przejmowac, do drugiego roku zycia maja prawo byc lukowate. nieraz jest ta ze jak za malo wit d3 ale to mamy pod kontrola. ogolnie dawke d3 mamy zmniejszona na 400. , ciemiaczko nadal duze, ale tez pod kontrola, na gronkowca zadnych badan nie mamy robic, pprzebadal go i stwierdzil ze nie ma podstaw. nie mamy sie niczego obawiac. na siusiaku maz u malego zauwazyl takie troche sklejone, lekkarz mowil ze rzeczywiscie jest troche, ale nic z tym narazie nie kazal robic, tylko mamy naciagac i obserwowac. waga Kubunia to 9600, jak na mojego zywiolowego synka to i tak super. lekarz mowil tez ze on jak tak bieda to moze przepalac wszystko co zje,. aha no i dostalismy tabletki na jelitka, bo Kuba od tygodnia robi mi zielone kupy, zastanawiamy sie z mezem czy nie zrobic mu badania kalu. wszystko zaczelo sie od podytu nad jeziorem. moze jakies cholerstwo zlapal. tabletki juz 4 dni dostaje i nie ma poprawy. chyba wszysko napisalam :) u nas nastaly ciezkie czasy, otoz zaczely sie zniwa.

Zgłoś nadużycie #64288 29 lipca 2013, 9:47

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

byliśmy dziś u pediatry i ona z kolei nie widzi problemu z nóżkami, mówi tylko żeby d3 cały czas dawać i sie wyprostuja, ale i tak pojedziemy do tego otwocka (tym bardziej że to po drodze nad morze :) ) poza tym waży 11,5 kg, waga super, nie mierzyła jej ale powiedziała że duża dziewczynka jest i na pewni będzie wysoka po rodzicach. co do mięsa to kazała próbowac, ale wie że dziecka się nie zmusi, może to być spowodowane nałożeniem się ząbkowania i buntu decydowania o sobie. kazała spróbować dawać mieso rano jak wstanie i jest głodna, ale wątpie że to przejdzie.
czuje się różnie, raz lepiej raz gorzej, zależy jak Julia da popalić, bo jak jest grzeczna to da się nawet troszkę odpocząć przy niej. połówkowe juz miałam, z dzidzią ok, będzie synek :)

super ze z dzidzia wszystko dobrze :) to bedzie braciszek dla Juleczki :) super :)

Zgłoś nadużycie #64289 29 lipca 2013, 9:50

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

a no dobrze ze mowisz..bo rutkowskiego bysmy najely czasem....hihi to na krotko jedziecie.daleko masz do mamy?

na jeden dzien bylismy, do mamy mam 15 km. zawsze raz w tygodniu jade do mamy, no aalbo czesciej nieraz jak sie da. pediatre mamy w miescie gdzie mama mieszka, zawsze maz nas raano tam zostawia i jedzie do pracy, a pod wieczor nas odbiera

Zgłoś nadużycie #64290 29 lipca 2013, 9:50

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

Na razie dziewczyny

jakie widoki macie super :) i ta ostatnia fotka najlepsza :) widać po co Wam wózek :)