Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #64251 25 lipca 2013, 18:01

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

nie wiem po co szłam do tego chirurga strata czasu.. zbadął mi piersi-tak jak ginekolog i... wystawił skierowanie na usg. wiec zaś musialam iśc do rejestracji i się zapisać na kiedyś tam na usg, które jeszcze inny lekarz ma robic... ocipiec mozna >:/
a tak poza tym wracając z katowic od lekarza załatwilam jeszcze dwie biblioteki- wzięlam hirkowi bajeczki i jakies książki dla mnie (pytalam m.in. o 50 twarzy grey'a", ale nie było ;P ), byłam w PZU-nic nie załatwiłam, bo chca ze mnie zerżnąc 112/mc za osobę, a gówno w pakiecie no i w dwóch sklepach byłam
padam na ryj. babcie odprawilam, bo po poludniu przyjeźdzają tescie. z babcia musialam sie kłócic, zeby obiad zjadła.. "nie nie, bo ona nas obiadac nei bedzie". w koncu na siłe leczo jej do siatki wcisnelam-niech chociaz wdomu zje.

ahh te babcie...a ty jak się czujesz? kiedy zobaczymy twoje zdjęcie aktualne?

Zgłoś nadużycie #64252 26 lipca 2013, 8:40

aniam Supermama

maryna napisał(a)

o kurde duzo tego mi sie wydaje.ale jak chce to niech pije...

ostatnio nie moge narzekać, bo je ładnie
rano kaszkę 120-150ml, obiadek, mleko 100-150ml, zupka 200ml, jakiś deserek, kaszka 0k.200ml, mleko 150ml, czasami w nocy ok. 180ml mleka

Zgłoś nadużycie #64253 26 lipca 2013, 8:41

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

mleka wcale :( daje kaszke rano i wieczorem. i czasem w ciagu dnia jogurt albo cos w ten desen

nie dajesz, czy nie chce?

Zgłoś nadużycie #64254 26 lipca 2013, 8:41

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

jezu jaka bzdura! aż strach czytac! :O Aniam, jeśli posmarujesz kleszcza tłustym, odetniesz mu dopływ powietrza i bedzie zygac-wciebie :/ w zyciu tak nie rób!

dlatego napisałam, zę nie stosowałam, a słyszałam :)

Zgłoś nadużycie #64255 26 lipca 2013, 9:55

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

ostatnio nie moge narzekać, bo je ładnie
rano kaszkę 120-150ml, obiadek, mleko 100-150ml, zupka 200ml, jakiś deserek, kaszka 0k.200ml, mleko 150ml, czasami w nocy ok. 180ml mleka

oo to rzeczywiscie sporo....

Zgłoś nadużycie #64256 26 lipca 2013, 12:10

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

nie dajesz, czy nie chce?

nie chce  :(
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #64257 26 lipca 2013, 12:11

Ulla Fajna mama

mala24 napisał(a)

ahh te babcie...a ty jak się czujesz? kiedy zobaczymy twoje zdjęcie aktualne?

ciulato, mdli mnie, slabo itp. zdjec sobei robie, bo chodze caly dzien w koszuli nocnej, nie chce mi sie kudłów myc, w ogole dupa :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #64258 26 lipca 2013, 13:11

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

ciulato, mdli mnie, slabo itp. zdjec sobei robie, bo chodze caly dzien w koszuli nocnej, nie chce mi sie kudłów myc, w ogole dupa :P

zaniedbujesz się moja droga

Zgłoś nadużycie #64259 26 lipca 2013, 13:47

aneta74 Fajna mama
Hej.
ja juz nie wiem jak sie nazywam wiecie co padam na twarz.w srodę odwozilismy starszaki na obóz . caly dzien w samochodzie stres niemiłosierny bo jeżdzić po naszych drogach to na prawde trzeba mieć nerwy stalowe. wieczorem pojechalam po małą bo nie chciałam zostawaiac jej na noc ale dziś będę musiala bo duzo roboty mamy w nowym m. a z mała na razie nie możemy jechac bo wody nie mamy podlączonej.

dziewczyny mam pytanie. kolezanka urodzila dwa tygodnie temu córeczkę, karmi ję piersią .mała prawdopodobnie ma kolki więc mama nie je nic oprócz rosołu jakiegos gotowanego mięsa itd. a do tego ma anemię i nie wie czy moze brać żelazo . jej lekarka powiedziała żeby dietę stosowala bogatą w żelazo ale cięzko to zrobić ze względu na małą . czy któras was miała taka sytuację ??

Zgłoś nadużycie #64260 26 lipca 2013, 14:25

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Hej.
ja juz nie wiem jak sie nazywam wiecie co padam na twarz.w srodę odwozilismy starszaki na obóz . caly dzien w samochodzie stres niemiłosierny bo jeżdzić po naszych drogach to na prawde trzeba mieć nerwy stalowe. wieczorem pojechalam po małą bo nie chciałam zostawaiac jej na noc ale dziś będę musiala bo duzo roboty mamy w nowym m. a z mała na razie nie możemy jechac bo wody nie mamy podlączonej.

dziewczyny mam pytanie. kolezanka urodzila dwa tygodnie temu córeczkę, karmi ję piersią .mała prawdopodobnie ma kolki więc mama nie je nic oprócz rosołu jakiegos gotowanego mięsa itd. a do tego ma anemię i nie wie czy moze brać żelazo . jej lekarka powiedziała żeby dietę stosowala bogatą w żelazo ale cięzko to zrobić ze względu na małą . czy któras was miała taka sytuację ??

z tego co wiem to takie male dziecko nie ma jeszcze kolek..moze co innego jej dolega ?? wiem ze od zelaza jeszcze bardziej bedzie ja bolał brzuszek... nie wiem co poradzic ?? biedna.....

Zgłoś nadużycie #64261 26 lipca 2013, 14:26

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Hej.

z tego co wiem to takie male dziecko nie ma jeszcze kolek..moze co innego jej dolega ?? wiem ze od zelaza jeszcze bardziej bedzie ja bolał brzuszek... nie wiem co poradzic ?? biedna.....

Zgłoś nadużycie #64262 26 lipca 2013, 14:28

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

dzięki. no wlasnie nie wiem też czy to kolki. drze jej się pól godziny po jedzeniu.może nie dojada albo co bo duża się urodziła 4,350. po żelazie tez chyba zaprcia sa i nie wiem czy u malej tez by nie było? obiecalam jej ze popytam doświadczonych mam bo sama nie wiem co jej doradzić
.

Zgłoś nadużycie #64263 26 lipca 2013, 18:12

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

e tam co włosy, rób fotę i wstawiaj :)

Zgłoś nadużycie #64264 27 lipca 2013, 15:17

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

niom, zegnaj spokoju ;)

o fakt teraz oczyt trzeba miec dookoła głowy :)

Zgłoś nadużycie #64265 27 lipca 2013, 15:23

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Esterka Alanuś boski, widać ze mu wielka radosc sprawiliscie ;)
Jeju jak ja wam zazdroszcze my nawet nigdzie nad woda w tym roku nie bylismy.

Od msca chorujemy ;(
Teraz tez Wiktor choruje pisalam na fb ze bylismy na prywatnej wizycie bo mial wysoka temp przez dwa dni i mimo tego ze doslownie przed tymi dwoma dniami bylam u doktor i zapewniala mnie ze nic sie z malym nie dzieje ze to na zabki, ze mocz wyszedl dobrze to ja i tak mialam przeczucie ze jakis wirus znow sie rozwinal i mialam racje bo synus ma wirusowe zapalenie gardla, strasznie jest wymeczony , bo to sie powtorzylo , zdazyl wybrac bactrim i po tyg znowu go dopadlo.

A gdzie takie fajne kolo kupiliscie?

dużo zdrowka dla Was Kasiu

Zgłoś nadużycie #64266 27 lipca 2013, 15:27

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

kiedy ja bardziej wole tutaj. tutaj jestem taka bardziej anonimowa. tam juz jest innaczej. poza tym bardzo lubie nasze fm i nie chce sie z nim rozzstawac. moze kiedys pomysle o fb

to tak jak Ja :) )

Zgłoś nadużycie #64267 27 lipca 2013, 15:33

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Hej kobitki.My juz po urlopie i od wczoraj jestesmy w domu.W Hamburgu jak zawsze super.Natalka bya przeszczesliwa,bo z kazdej strony ja adorowali hehe.Droga to istna masakra.

Super ze urlopik udany szkoda tylko ze podróz taka masakrczna ale tyle km. to i dorosłemu cu=iężko wysiedziec a co dopiero dziecku

Zgłoś nadużycie #64268 27 lipca 2013, 15:34

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

dziewcczyny ile wasze dzieciaczki dziennie wypijaja mleka?chodzi mi o mm

u mnie rano i wieczorem po 150-180ml

Zgłoś nadużycie #64269 27 lipca 2013, 15:36

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

tak moj synek korzysta z nocnika :D

:) ) ale agent z niego :)

Zgłoś nadużycie #64270 27 lipca 2013, 15:44

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

byliśmy dziś u pediatry i ona z kolei nie widzi problemu z nóżkami, mówi tylko żeby d3 cały czas dawać i sie wyprostuja, ale i tak pojedziemy do tego otwocka (tym bardziej że to po drodze nad morze :) ) poza tym waży 11,5 kg, waga super, nie mierzyła jej ale powiedziała że duża dziewczynka jest i na pewni będzie wysoka po rodzicach. co do mięsa to kazała próbowac, ale wie że dziecka się nie zmusi, może to być spowodowane nałożeniem się ząbkowania i buntu decydowania o sobie. kazała spróbować dawać mieso rano jak wstanie i jest głodna, ale wątpie że to przejdzie.
czuje się różnie, raz lepiej raz gorzej, zależy jak Julia da popalić, bo jak jest grzeczna to da się nawet troszkę odpocząć przy niej. połówkowe juz miałam, z dzidzią ok, będzie synek :)

Julka duża pannica, a ten bunt z mięsem to faktycznie coś w tym jest. moje tez juz rozne przechodziła teraz też jest na etapie mięsowstrętu .je same kasze jaglana albo kuskus i groszek z marchewką
Super że usg ok. :)