Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #64191 24 lipca 2013, 14:55

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

nno niektorzy ludzie nie przebieraja w slowach. twierdza ze krzywe nozki to wina rodzicow. ale ja nie wiem jaka tam wina rodzicow. jezeli dziecko takie nozki ma od malenkosci to co zrobisz. ewentualnie cwiczenia, ale przeciez nie polamiesz dziecku nozek i na nowo nie zlozysz.

weź sie nie przejumuj, wszystko jest do skorygowania, z tego co piszesz to nie wiem czy czasem nie za duzo tej wit d3 maly dostaje bo za malo to napewno nie. Najwazniejsze ze trzymasz reke na pulsie a opiniami innych bym sie nie przejmowala. Pojdziecie do lekarza i bedzie wszystko wiadomo.

Zgłoś nadużycie #64192 24 lipca 2013, 14:56

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

kiedy ja bardziej wole tutaj. tutaj jestem taka bardziej anonimowa. tam juz jest innaczej. poza tym bardzo lubie nasze fm i nie chce sie z nim rozzstawac. moze kiedys pomysle o fb

można pisać i tu i na fb :) dalej zakładaj tam konto :) czasem nie wszystkie rzeczy tu można napisać a tam jak najbardziej

Zgłoś nadużycie #64193 24 lipca 2013, 14:57

kasia17 Fajna mama
Matko ale sie najadlam, az nie moge sie ruszac. Chlopaki spia a ja ide zrobić sobie kawkę ;)

Zgłoś nadużycie #64194 24 lipca 2013, 14:58

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

no musze sobie radzic ale wierzysz czy nie nieraz mam taka kuuuurrrwice...bo ten moj to juz tak marudzi..... bo amelka to spokojna.... a ten moj to gwiazdor jakich malo.............wrrrrrrrrrrr

teraz widzisz że dziecko - dziecku nierówne :) masz praktyke na potem :)

Zgłoś nadużycie #64195 24 lipca 2013, 14:59

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

no czytalam ze pisalas o mnie sie martwilas. wybaczcie mi ta nieobecnosc. teraz juz was nie opuszcze na tak dlugo. pseplasam. tesknilam za wami :(

my za Tobą też :)

Zgłoś nadużycie #64196 24 lipca 2013, 15:01

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

byłam na jagodach i spadły na mnie :(

ała to musiało boleć :(

Zgłoś nadużycie #64197 24 lipca 2013, 15:29

maryna Fajna mama
jak jagody spadly na ciebie ?? ?aniam ?? nie kumam.....

Zgłoś nadużycie #64198 24 lipca 2013, 15:40

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

jak jagody spadly na ciebie ?? ?aniam ?? nie kumam.....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;) Martyna ;)
Wariatko aniam jak byla na jagodach to osy na nia spadly ;)

Zgłoś nadużycie #64199 24 lipca 2013, 20:43

ewelina6660 Fajna mama
Hej kobitki.My juz po urlopie i od wczoraj jestesmy w domu.W Hamburgu jak zawsze super.Natalka bya przeszczesliwa,bo z kazdej strony ja adorowali hehe.Droga to istna masakra.

Zgłoś nadużycie #64200 25 lipca 2013, 8:57

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;) Martyna ;)
Wariatko aniam jak byla na jagodach to osy na nia spadly ;)

hihi a to o to chodzilo....no widzisz kasiu dlatego ja zachecam do face bo tu potem sie zapomina kto o czym pisal...i nie wiadomo o co.....a na fb to jest motyw i mozna sobie poczytac co i kto itd....laski chodzcie na fb!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #64201 25 lipca 2013, 9:24

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

byłam na jagodach i spadły na mnie :(

ojej wspolczuje kochana. to musialo byc straszne :( wyobrazam sobie jak musialo cie bolec tyle uzadlen na raz. a zadla pozostawialy? czym wyciagalas?

Zgłoś nadużycie #64202 25 lipca 2013, 9:27

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

weź sie nie przejumuj, wszystko jest do skorygowania, z tego co piszesz to nie wiem czy czasem nie za duzo tej wit d3 maly dostaje bo za malo to napewno nie. Najwazniejsze ze trzymasz reke na pulsie a opiniami innych bym sie nie przejmowala. Pojdziecie do lekarza i bedzie wszystko wiadomo.

ale serce peka jak wiesz ze dziecko nie ma nozek takich jakie powinno miec. jutro dowiem sie wiecej bo do Kubusia pediatry jedziemy

Zgłoś nadużycie #64203 25 lipca 2013, 9:29

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Hej kobitki.My juz po urlopie i od wczoraj jestesmy w domu.W Hamburgu jak zawsze super.Natalka bya przeszczesliwa,bo z kazdej strony ja adorowali hehe.Droga to istna masakra.

super ze urlop udany. witaj spowrotem. Natalka nadal na cycusiu?

Zgłoś nadużycie #64204 25 lipca 2013, 9:30

gwonka Fajna mama
Kuba dzisiaj mega marudny, teraz zasnal, mam nadzieje ze jak sie obudzi to bedzie mial lepszy humorek. sam nie wie czego chce. oj oj oszalec idzie

Zgłoś nadużycie #64205 25 lipca 2013, 9:31

gwonka Fajna mama
dziewcczyny ile wasze dzieciaczki dziennie wypijaja mleka?chodzi mi o mm

Zgłoś nadużycie #64206 25 lipca 2013, 9:33

gwonka Fajna mama
a ja juz niedlugo przechodze na diete. musimy jeszcze z mezem jechac do kfc sie nawpierdzielac a potem juz koniec z zarciem. musze zgubic to sadelko

Zgłoś nadużycie #64207 25 lipca 2013, 9:35

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

ale serce peka jak wiesz ze dziecko nie ma nozek takich jakie powinno miec. jutro dowiem sie wiecej bo do Kubusia pediatry jedziemy

nie martw się tak:
Szpotawość kolan jest naturalna u dzieci do drugiego roku życia. Krzywe kolana ukształtowały się w ten sposób w łonie matki.

Kolana dziecka

Dziecko od urodzenia do około trzeciego roku życia ma szpotawe kolana i nie jest to powód do niepokoju – w ten sposób kolana zostały ukształtowane w życiu płodowym. W okresie przedszkolnym u wielu dzieci następuje odwrócenie szpotawości kolan, a kolana stają się wygięte w drugą stronę. Są to wtedy kolana koślawe, które mają kształt litery „X”. Koślawość kolan z kolei powinna przejść około dziesiątego roku życia.

my już byliśmy u pediatry i nie stwierdził nieprawidłowości, z kolei ortopeda (co leczyliśmy u niego dysplazje bioderek) dał nam skierowanie do ortopedy dziecięcego, lepiej sprawdzić, chociaż na razie nic strasznego się nie dzieje. bardziej martwi mnie , że miesa nie chce jeść, w żadnej postaci

Zgłoś nadużycie #64208 25 lipca 2013, 9:36

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

dziewcczyny ile wasze dzieciaczki dziennie wypijaja mleka?chodzi mi o mm

moja raz dziennie pije rano 200, 210 ml kubkiem ze słomką i na wieczór kaszka albo mleczno ryżowa, albo zbozowa z mm na gęsto je łyżeczką

Zgłoś nadużycie #64209 25 lipca 2013, 9:41

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

nie martw się tak:
Szpotawość kolan jest naturalna u dzieci do drugiego roku życia. Krzywe kolana ukształtowały się w ten sposób w łonie matki.

Kolana dziecka

Dziecko od urodzenia do około trzeciego roku życia ma szpotawe kolana i nie jest to powód do niepokoju – w ten sposób kolana zostały ukształtowane w życiu płodowym. W okresie przedszkolnym u wielu dzieci następuje odwrócenie szpotawości kolan, a kolana stają się wygięte w drugą stronę. Są to wtedy kolana koślawe, które mają kształt litery „X”. Koślawość kolan z kolei powinna przejść około dziesiątego roku życia.

my już byliśmy u pediatry i nie stwierdził nieprawidłowości, z kolei ortopeda (co leczyliśmy u niego dysplazje bioderek) dał nam skierowanie do ortopedy dziecięcego, lepiej sprawdzić, chociaż na razie nic strasznego się nie dzieje. bardziej martwi mnie , że miesa nie chce jeść, w żadnej postaci

dziekuje uspokoilas mnie troszke. a Julcia jak lezy i ma wyprostowane nozki to tez ma krzywe czy tylko jak chodzi? bo Kuba tylko jak chodzi raczej

Zgłoś nadużycie #64210 25 lipca 2013, 9:43

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

nie martw się tak:

Kolana dziecka

to wegetarianka ci rosnie. no miesko rzecz wazna, niedobrze ze nie chce jesc. a ty nigdy nie mialas z jedzeniem u niej problemow nie? cos jej sie widze odwidzialo. moj na szczescie kazde miesko teraz zje, kiedys nie ruszyl a teraz sie zajada, bogu dzieki