Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #64171 24 lipca 2013, 10:41

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

mój kornik zamienił się w bulgot kiszonych ogórów :P

hheheh dobre :)

Zgłoś nadużycie #64172 24 lipca 2013, 10:42

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no widzisz a tak się obawiałas a radzisz sobie że hej :)

no musze sobie radzic ale wierzysz czy nie nieraz mam taka kuuuurrrwice...bo ten moj to juz tak marudzi..... bo amelka to spokojna.... a ten moj to gwiazdor jakich malo.............wrrrrrrrrrrr

Zgłoś nadużycie #64173 24 lipca 2013, 10:43

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

mnie 3 lata temu użarło 9 os, nie mam uczulenia na jad, ale byłam jakaś taka wymęczona, najbardziej mi napuchło na kolanie, miałam drugie kolano na jednej nodze... inna na dupie.. :)

az tyle os? oj wspolczuje. to ty do ula weszlas czy co? :)

Zgłoś nadużycie #64174 24 lipca 2013, 10:44

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no nareszcie...jak ja myslalam co u ciebie i czemu sie nie odzywasz ?? wiele razy wspominalam...szkoda ze nie mialam tel bo juz dawno bym do ciebie pisala ...dobrze ze u was ok.i ze kubus odstawiony od cycusia..ze poszlo dobrze!!!

no czytalam ze pisalas o mnie sie martwilas. wybaczcie mi ta nieobecnosc. teraz juz was nie opuszcze na tak dlugo. pseplasam. tesknilam za wami :(

Zgłoś nadużycie #64175 24 lipca 2013, 10:45

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

a co to za kolor ??

jasniutki fiotel :)

Zgłoś nadużycie #64176 24 lipca 2013, 10:45

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Esterka Alanuś boski, widać ze mu wielka radosc sprawiliscie ;)
Jeju jak ja wam zazdroszcze my nawet nigdzie nad woda w tym roku nie bylismy.

Od msca chorujemy ;(
Teraz tez Wiktor choruje pisalam na fb ze bylismy na prywatnej wizycie bo mial wysoka temp przez dwa dni i mimo tego ze doslownie przed tymi dwoma dniami bylam u doktor i zapewniala mnie ze nic sie z malym nie dzieje ze to na zabki, ze mocz wyszedl dobrze to ja i tak mialam przeczucie ze jakis wirus znow sie rozwinal i mialam racje bo synus ma wirusowe zapalenie gardla, strasznie jest wymeczony , bo to sie powtorzylo , zdazyl wybrac bactrim i po tyg znowu go dopadlo.
A gdzie takie fajne kolo kupiliscie?

kasiu a co to ten bactrim?idzie to bez recepty dostac ?? no i zdrowka dla wiktorka... pislas na fb...ze duzo spi.ale to dobry znak bo zdrowieje!!przez sen sie organizm regeneruje

Zgłoś nadużycie #64177 24 lipca 2013, 10:46

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

hehehheh u nas grucha nie jest walona :) hehhehe przerobilam lapke.

hihi.... leje....
a gwonka apropo fb to chociaz sprobuj...naprawde warto!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #64178 24 lipca 2013, 10:48

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

a tu dla tych co nie maja fb... nasz sobotni wyjazd na baseny...bylo super!!

cudne z was rodzinka, Oliwierek sliczniutki, a gdzie on trzyma tego swojego paluszka? :D

Zgłoś nadużycie #64179 24 lipca 2013, 10:50

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

moja znów mowi ze cały rok podawać najlepiej d3z dha i być tu mądry co lekarz to inna opinia...

Kuba dostaje omega i wit d3 800

Zgłoś nadużycie #64180 24 lipca 2013, 10:53

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

od niczego, po prostu niektóre dzieci tak mają, my byliśmy w niedziele w kazimierzu, ja odpoczywałam na ławce a mąż był na trawie z Julcią, obok mnie siedziała babcia  z wnuczką i komentują ale fajny tuptuś, a jakie ma krzywe nogi. po czym Julcia cieszy się i idzie w ich stronę, myślały że do nich, a ona do mnie.
swoją drogą wzieliśmy też mojego męza chrześnika i stwierdziliśmy, że jak się urwiś urodzi to chyba przez 5 lat będziemy siedziec w domu, tamten niby 5 lat ma, ale taki niegrzeczny i niesłuchany, że masakra

nno niektorzy ludzie nie przebieraja w slowach. twierdza ze krzywe nozki to wina rodzicow. ale ja nie wiem jaka tam wina rodzicow. jezeli dziecko takie nozki ma od malenkosci to co zrobisz. ewentualnie cwiczenia, ale przeciez nie polamiesz dziecku nozek i na nowo nie zlozysz.

Zgłoś nadużycie #64181 24 lipca 2013, 10:55

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

dzisiaj nad jeziorkiem :)

ale super :) swietny plywak z Alanka :)

Zgłoś nadużycie #64182 24 lipca 2013, 10:57

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

cudne z was rodzinka, Oliwierek sliczniutki, a gdzie on trzyma tego swojego paluszka? :D

hihi on to mame najwiecej denerwuje ale to taki synus mamusi ze szok...i przytula sie czesto do cycochow moich... i pokazuje ze tam mama ma cyce....hihi

Zgłoś nadużycie #64183 24 lipca 2013, 10:58

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Od msca chorujemy ;(
Teraz tez Wiktor choruje pisalam na fb ze bylismy na prywatnej wizycie bo mial wysoka temp przez dwa dni i mimo tego ze doslownie przed tymi dwoma dniami bylam u doktor i zapewniala mnie ze nic sie z malym nie dzieje ze to na zabki, ze mocz wyszedl dobrze to ja i tak mialam przeczucie ze jakis wirus znow sie rozwinal i mialam racje bo synus ma wirusowe zapalenie gardla, strasznie jest wymeczony , bo to sie powtorzylo , zdazyl wybrac bactrim i po tyg znowu go dopadlo.

oj biedny Wiktorek :( tak pieknie na dworku a on sie rozchorowal :( ucaluj go od cioci gwonki. zdrowka zycze skarbenkowi malemu

Zgłoś nadużycie #64184 24 lipca 2013, 11:01

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi.... leje....
a gwonka apropo fb to chociaz sprobuj...naprawde warto!!!!!!!!!

no moze wkoncu sie odwaze,ale narazie musze was nadrobic, pare rzeczy na alegro zamowic, poczte przejrzec bo juz z miesiac nie wchodzilam. jednym slowem musze sie ogarnac, hhehhehe

Zgłoś nadużycie #64185 24 lipca 2013, 11:03

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi on to mame najwiecej denerwuje ale to taki synus mamusi ze szok...i przytula sie czesto do cycochow moich... i pokazuje ze tam mama ma cyce....hihi

oj to cycol mamusi :) Kubus mi ciagle raczki za bluzke wklada :) normalnie wrodzil sie w tatusia :)

Zgłoś nadużycie #64186 24 lipca 2013, 11:55

kasia17 Fajna mama
Bactrim dziala bakterjobojczo podobnie jak antybiotyk ale nie jest antybiotykiem. No raczej tylko na recepte.

Zgłoś nadużycie #64187 24 lipca 2013, 14:50

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

kiedy ja bardziej wole tutaj. tutaj jestem taka bardziej anonimowa. tam juz jest innaczej. poza tym bardzo lubie nasze fm i nie chce sie z nim rozzstawac. moze kiedys pomysle o fb

na fb jestes bardziej anonimowa bo nikt oprocz nas tam nie zaglada a tu kazdy moze wejsc.

Zgłoś nadużycie #64188 24 lipca 2013, 14:51

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

co mnie nie zabije to mnie wzmocni :) najwazniejsze ze Kubus jest zdrowy, to jest dla mnie proirytet, ja sobie podarze :) spoko :) silna jestem babka :)

to dobrze, zdrowka silna babko ;)

Zgłoś nadużycie #64189 24 lipca 2013, 14:52

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

az tyle os? oj wspolczuje. to ty do ula weszlas czy co? :)

byłam na jagodach i spadły na mnie :(

Zgłoś nadużycie #64190 24 lipca 2013, 14:54

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

Od msca chorujemy ;(

szwagierka kupiła ale Nikola nie chciała do niego nawet wejść i my mamy tym oto sposobem :) a kupili chyba w brico marche