Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #64151 24 lipca 2013, 0:25

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

mamuski a orientujecie sie jak to jest ze stópkami dzeici ?? bo moj ma jakby takie plaskie jak plaskostopie... nie wiem do jakiego wieku tak musi byc i czy pozniej sie to samo robi?czy jak ?? wogole to moj maz ma plaskostopie...czy to jest dziedziczne| ??

kurcze nie mam pojęcia

Zgłoś nadużycie #64152 24 lipca 2013, 0:27

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

hej!!! co tu pustki takie dzisiaj? hmmm?

wszystkie korzystają z pogody :)

Zgłoś nadużycie #64153 24 lipca 2013, 0:29

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

dzisiaj nad jeziorkiem :)

Świetny jest :) fajowo w tym kole wygląda i odwazny jaki ze tak smiga samodzielnie.

Zgłoś nadużycie #64154 24 lipca 2013, 8:00

aniam Supermama

maryna napisał(a)

mamuski a orientujecie sie jak to jest ze stópkami dzeici ?? bo moj ma jakby takie plaskie jak plaskostopie... nie wiem do jakiego wieku tak musi byc i czy pozniej sie to samo robi?czy jak ?? wogole to moj maz ma plaskostopie...czy to jest dziedziczne| ??

"Dziecko ma płaskie stópki
We wczesnym dzieciństwie płaskostopie jest normą, a nie wyjątkiem. Kości i stawy, także w stópce, są jeszcze bardzo giętkie, a mięśnie wzmacniające je jeszcze nie w pełni rozwinięte. Maluch musi dużo chodzić, by odpowiednio się rozwinęły. A ponieważ robi to od niedawna, mięśnie nie miały jeszcze szansy się wzmocnić. Ciężar ciała malca sprawia zaś, że łuk stopy spłaszcza się i jest niewidoczny. Dodatkowo warstewka tłuszczyku skutecznie ukrywa jakiekolwiek wyżłobienie. 
Nasza rada. Nie denerwuj się, bo płaskostopie w pierwszych trzech latach życia dziecka jest całkiem normalne. Czekając na prawidłowe wysklepienie się stópki, nie ulegaj pokusie, by sprawić mu wkładki czy ortopedyczne buty. Pozwól biegać boso, ale tylko po miękkim podłożu (piasek, trawa, dywan). Kupuj buty ze sztywnym zapiętkiem."

Zgłoś nadużycie #64155 24 lipca 2013, 8:00

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

jaki radosny, widać, zę szcześliwy

Zgłoś nadużycie #64156 24 lipca 2013, 9:42

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Kasiu, nie zagubiłam się... Przykro mi, ze uważasz, ze jestem złośliwa.... ja po prostu nie wiem czemu tak niesprawiedliwie mnie oceniacie... czemu tylko mnie... Moze trochę przesadziłam, moze mnie poniosło, może nie potrafiłam wyrazić o co mi chodzi. Nie będę się usprawiedliwiać. Jeśli którąś z was uraziły moje słowa, to przepraszam. Ale nadal sadze, ze nie tylko ja przesadziłam.
Pozdrawiam
Ps. Jeśli kogoś to interesuje to po 2 tygodniach Dominice przeszła biegunka, już miałam z nią jechać na izbę, ale dałam jej jeszcze jeden dzień i zrobiła tylko 4 kupy.... teraz już jest dobrze...

Biedna kochana Dominiczka , dobrze ze juz lepiej ;)
Marta to ze zachowalas sie zlosliwie nie ulega jakiej kolwiek watpliwosci, ale temat jest skonczony, nie mam zamieru tych brudow wyciagac tu na forum.

Zgłoś nadużycie #64157 24 lipca 2013, 9:45

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

mój kornik zamienił się w bulgot kiszonych ogórów :P

hehe co za urwis ;)

Zgłoś nadużycie #64158 24 lipca 2013, 9:47

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

a tu dla tych co nie maja fb... nasz sobotni wyjazd na baseny...bylo super!!

juz pisalam na fb ale naprawde super fotki ;) ehhh zazdroszcze naprawde takich wypadow ;)

Zgłoś nadużycie #64159 24 lipca 2013, 9:48

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:0 moja też się zaciesza jak sama przejdzie parę kroczków a robi ich coraz więcej. i zaczyna wlazić na wszystko fotele krzesła masakra z oka spuścić nie mozna

niom, zegnaj spokoju ;)

Zgłoś nadużycie #64160 24 lipca 2013, 9:50

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

hmm do ortopedy musisz sie wybrac dla swietego spokoju chyba? nie wiem naprawde ;)

Zgłoś nadużycie #64161 24 lipca 2013, 9:55

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Esterka Alanuś boski, widać ze mu wielka radosc sprawiliscie ;)
Jeju jak ja wam zazdroszcze my nawet nigdzie nad woda w tym roku nie bylismy.

Od msca chorujemy ;(
Teraz tez Wiktor choruje pisalam na fb ze bylismy na prywatnej wizycie bo mial wysoka temp przez dwa dni i mimo tego ze doslownie przed tymi dwoma dniami bylam u doktor i zapewniala mnie ze nic sie z malym nie dzieje ze to na zabki, ze mocz wyszedl dobrze to ja i tak mialam przeczucie ze jakis wirus znow sie rozwinal i mialam racje bo synus ma wirusowe zapalenie gardla, strasznie jest wymeczony , bo to sie powtorzylo , zdazyl wybrac bactrim i po tyg znowu go dopadlo.

A gdzie takie fajne kolo kupiliscie?

Zgłoś nadużycie #64162 24 lipca 2013, 10:27

gwonka Fajna mama
dzien doberek. maly spi wiec jestem. wczoraj bylam u chirurga, jest poprawa mowil, sciagac paznokcia na razie nie bedzie, ale jest jeszcze stan zapalny, nadal mam robic azotanem albo jodyna. jakby cos to przyjsc do niego. u nas ogolnie wszystko oki. w niedziele bylismy nad jeziorkiem :)

Zgłoś nadużycie #64163 24 lipca 2013, 10:29

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Gwonka ty bidoku co z Toba? ciagle cos ci dolega! kurcze zdrowka kochana ;)

co mnie nie zabije to mnie wzmocni :) najwazniejsze ze Kubus jest zdrowy, to jest dla mnie proirytet, ja sobie podarze :) spoko :) silna jestem babka :)

Zgłoś nadużycie #64164 24 lipca 2013, 10:31

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Gwonka Marty nie ma z nami bo sie biedna dziewczyna zagubiła sama ze sobą ;( Duzo tzreba by bylo pisać . Szkoda ze tak wyszło, ze okazala sie tak złośliwą mamuską . Kurcze mysle ze jednak kiedys zrozumie swoje zachowanie. Na fb jest wszystko napisane.
Wogole to moglybyscie sie przeniesc na fb , brakuje nam tam tylko Eli, Anety ( chociaz aneta juz sie zalogowala) i Ciebie gwonka , pozatym wszystkie nawet stare wyjadaczki fm siedza tylko tam ;)
Na poczatku tez nie obczajalam tego fb a teraz tam jest naprawde latwiej i szybciej obczaic co u ktorej ;)

kiedy ja bardziej wole tutaj. tutaj jestem taka bardziej anonimowa. tam juz jest innaczej. poza tym bardzo lubie nasze fm i nie chce sie z nim rozzstawac. moze kiedys pomysle o fb

Zgłoś nadużycie #64165 24 lipca 2013, 10:34

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

o! to  z tym nadgarstiem, to nasza dominika miała (albo dalej ma?). ustaliłyśmy, że to od nadmiernego walenia gruchy Jackowi :P

hehehheh u nas grucha nie jest walona :) hehhehe przerobilam lapke.

Zgłoś nadużycie #64166 24 lipca 2013, 10:35

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

bidulek kochany...
dobrze, ze nie ma uczulenia na jad os, bo wtedy szybciutko na pogotowie musiałabys jechać :(

no wlasnie tego sie obawialam, tego uczulenia. mnie jak komar urabie to zaraz wszystko mi puchnie, balam sie ze Kuba bedzie mial to samo. na szczescie nie

Zgłoś nadużycie #64167 24 lipca 2013, 10:37

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

witaj w klubie, mojego tez nie sposób oszukać wodą

bo ja uwazam ze oni po prostu potrzebuja tego nocnego podjadania, nasze chudzinki kochane. ja tam mu nie zabraniam, jak chce to daje.

Zgłoś nadużycie #64168 24 lipca 2013, 10:39

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

zrób fotę jak wyglądają te krzywe nóżki, bo ja nie widziałam tego :(

jak bede miala chwile to zrobie i wkleje. ale on ma raczej takie krzywe tylko jak chodzi, bo jak sie polozy i wyprostuje nozki to raczej nie. w piatek idziemy z nim do lekarza wiec zobaczymy co powie

Zgłoś nadużycie #64169 24 lipca 2013, 10:40

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

doczytałam, zę krzywe nóżki to z niedoboru witaminy D się robią

no bardzo mozliwe ze to od tego. ale on duzo dostaje bo ma podwojna dawke, teraz jeszcze w mleku ma, sloneczko, w jedzeniu. no to chyba nie jest malo

Zgłoś nadużycie #64170 24 lipca 2013, 10:40

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

ale zadowolony!! a moj wlasnei nie chcial w takim kólku za bardzo bo znajomi co byli z nami mieli i go wsadzilam...moze musi sie oswoic ?? wkoncu tez pierwszy raz byl na takich basenach gdzie ludu od groma!!