Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #64131 22 lipca 2013, 23:51

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

ja jak byłam nastolatką to pozwiedzałam trochę- Hiszpania, Grecja, Włochy, Francja, Anglia, potem miałam przerwę, a jak poznałam m to byliśmy razem na mazurach, w górach, na Słowacji i w Bułgarii, a ostatnie 2 lata akurat jak jesteśmy małżeństwem to nic, w ogóle mój mąż nie widział Bałtyku, także jakby nam się udało wyjechać gdziekolwiek byłoby super.

kawał świata zwiedzilaś :) mi sie zawsze marzyło do Włoch pojechac może kiedys się uda..

Zgłoś nadużycie #64132 22 lipca 2013, 23:56

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

I jeszcze dwa zdjecia:
Z lalą i w trakcie malowania :-)

Niesamowita jest i ten usmiech a jaka malarka z niej :) )

Zgłoś nadużycie #64133 22 lipca 2013, 23:59

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie kochane mamuski po wielkiej mej nieobecnosci. nie bylo mnie na forum tak dlugo, ale kazdego dnia myslalam co u was. ciezko znosilam ta rozlake z wami, ale nie mialam jak wejsc na neta. teraz wiem, musze sie usprawiedliwic. otoz z dniem rozpoczecia remontu naszego pokoju spieprzyl sie nam internet. takze nie bylo jak psac. potem jak juz zrobili to nie bylo czasu wejsc do was, bo trzeba bylo majstra pilnowac, obiadki kawki i takie tam pierdolki. a poza tym mieszkalismy ten czas u tesciowej w pokoju, maly nie mogl sie tam odnalezc, ciagle chcial chodzic, chwili na miejscu nie usiedzial. teraz trzy dni juz po remoncie, musialam caly pokoj na nowo urzadzic. no i mysle ze teraz juz kazdego dnia bede z wami.

super ze jesteś bo my tu juz się martwiłysmy ze na tak dlugo przepadłas ;)

Zgłoś nadużycie #64134 23 lipca 2013, 0:10

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

no w sumie tak ogólnie to d3 wystarczy podawac do roku jesli nie ma dalszych wskazań
nam jeszcze teraz kazała dawać omega3

moja znów mowi ze cały rok podawać najlepiej d3z dha i być tu mądry co lekarz to inna opinia...

Zgłoś nadużycie #64135 23 lipca 2013, 0:12

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Dziewczyny...ja to się juz chyba pożegnam...zaraz mam szefa imieniny wiec pewnei juz nie będe miala jak pisac z pracy. W weekend moge nie dac rady bo mase roboty i zakupów jeszcze przed wyjazdem. Wyjezdzamy w poniedziałek .Wracamy na początku sierpnia.
Wiec życzę Wam i dzieciaczkom dużo zdrówka, miłych forumowych rozmów - żebym miała co nadrabiać i fajnej pogody na spacery.
trzymajcie kciuki,żeby Zuzka w podróży dzielnie się spisała, bo o to najbardziej się martwimy.
Trzymajcie się :-)

Udanego wypoczynku i spokojnej podróży.
Mam tylko nadzieję że jakiegos neta będe miała jak wrócisz , ocipieje bez fm

Zgłoś nadużycie #64136 23 lipca 2013, 0:20

aneta74 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Kasiu, nie zagubiłam się... Przykro mi, ze uważasz, ze jestem złośliwa.... ja po prostu nie wiem czemu tak niesprawiedliwie mnie oceniacie... czemu tylko mnie... Moze trochę przesadziłam, moze mnie poniosło, może nie potrafiłam wyrazić o co mi chodzi. Nie będę się usprawiedliwiać. Jeśli którąś z was uraziły moje słowa, to przepraszam. Ale nadal sadze, ze nie tylko ja przesadziłam.
Pozdrawiam
Ps. Jeśli kogoś to interesuje to po 2 tygodniach Dominice przeszła biegunka, już miałam z nią jechać na izbę, ale dałam jej jeszcze jeden dzień i zrobiła tylko 4 kupy.... teraz już jest dobrze...

super że już dobrze z Dominiką duzo zdrówka dla Was

Zgłoś nadużycie #64137 23 lipca 2013, 0:22

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

a tu dla tych co nie maja fb... nasz sobotni wyjazd na baseny...bylo super!!

super rodzinka :) a mój zięc cuudownyy :)

Zgłoś nadużycie #64138 23 lipca 2013, 0:26

aneta74 Fajna mama
a u mnie norma , zap...ol jak diabli.jutro trochę lużniejszy dzień a w srodę jedziemy zaltwiac szkołe dzieciom a potem odwozimy ich na obóz pod lębork.cały dzien w aucie w ten upał ...załamka

Zgłoś nadużycie #64139 23 lipca 2013, 8:52

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

Kasiu, nie zagubiłam się... Przykro mi, ze uważasz, ze jestem złośliwa.... ja po prostu nie wiem czemu tak niesprawiedliwie mnie oceniacie... czemu tylko mnie... Moze trochę przesadziłam, moze mnie poniosło, może nie potrafiłam wyrazić o co mi chodzi. Nie będę się usprawiedliwiać. Jeśli którąś z was uraziły moje słowa, to przepraszam. Ale nadal sadze, ze nie tylko ja przesadziłam.
Pozdrawiam
Ps. Jeśli kogoś to interesuje to po 2 tygodniach Dominice przeszła biegunka, już miałam z nią jechać na izbę, ale dałam jej jeszcze jeden dzień i zrobiła tylko 4 kupy.... teraz już jest dobrze...

najważniejsze, ze małej nic nie jest

Zgłoś nadużycie #64140 23 lipca 2013, 8:53

aniam Supermama

maryna napisał(a)

a tu dla tych co nie maja fb... nasz sobotni wyjazd na baseny...bylo super!!

wow, jakie foty, zazdroszczę Wam tych basenów :)

Zgłoś nadużycie #64141 23 lipca 2013, 10:26

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

"Dziecko ma krzywe nóżki
Łukowato wygięte nóżki (ze szparą między kolankami) ma większość maluchów zaczynających chodzić. Jeśli dziecko ma urozmaiconą dietę, w której jest odpowiednia ilość witaminy D, albo otrzymuje tę witaminę z mlekiem modyfikowanym (czy w kroplach), szpotawość kolan jest częścią normalnego rozwoju, nie objawem krzywicy. Do drugich urodzin kolanka powinny się wyprostować.
Nasza rada. Jeśli wygięcie nóżek jest niesymetryczne, utrudnia chodzenie albo też pogłębia się po skończeniu przez dziecko dwóch lat, zgłoście się do lekarza. Taka sytuacja wymaga specjalistycznej oceny."

u nas to nie od witaminy d, bo kazali na lato odstawić, lekarz powiedział że często dzieci tak mają, ale lepiej żeby specjalista obejrzał i mamy wizytę w otwocku 3 września

Zgłoś nadużycie #64142 23 lipca 2013, 10:32

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej... my bylismy teraz w sobote na basenie i byla z nami kumpela z coreczka mlodsza o miesiac od oliwiera..kurde jakie ona ma krzywa nózki...jestem w szoku..nie dosc ze jakby stopkii do srodka jej sie chowaja to od kolan strasznie krzywe.. biedna.. zle to wyglada... ale nic tam nei gadalam...nie weim od czego to sie robi?

od niczego, po prostu niektóre dzieci tak mają, my byliśmy w niedziele w kazimierzu, ja odpoczywałam na ławce a mąż był na trawie z Julcią, obok mnie siedziała babcia  z wnuczką i komentują ale fajny tuptuś, a jakie ma krzywe nogi. po czym Julcia cieszy się i idzie w ich stronę, myślały że do nich, a ona do mnie.
swoją drogą wzieliśmy też mojego męza chrześnika i stwierdziliśmy, że jak się urwiś urodzi to chyba przez 5 lat będziemy siedziec w domu, tamten niby 5 lat ma, ale taki niegrzeczny i niesłuchany, że masakra

Zgłoś nadużycie #64143 23 lipca 2013, 13:21

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

u nas to nie od witaminy d, bo kazali na lato odstawić, lekarz powiedział że często dzieci tak mają, ale lepiej żeby specjalista obejrzał i mamy wizytę w otwocku 3 września

nam też ortopeda kazał przyjśc do kontroli jak mała zacznie sama chodzić. ale na razie chyba poczekam bo puszcza się na razie po parę kroczków woli za rączkę chodzić

Zgłoś nadużycie #64144 23 lipca 2013, 13:55

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

wow, jakie foty, zazdroszczę Wam tych basenów :)

powiem ci ze w zyciu takich basenow nie widzialam..niczym w tunezji sie czulam.. zaluje ze nie zrobilam wiecej zdjec i tych wszysktich basenow..a ile atrakcji dla dzieci.... do dzis jestem pod wrazeniem...o dziwo w pl; za takie cos to by wolali jak za zboze a tam to grosze sie placi i siedzisz caly dzionek!!!

Zgłoś nadużycie #64145 23 lipca 2013, 13:56

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

od niczego, po prostu niektóre dzieci tak mają, my byliśmy w niedziele w kazimierzu, ja odpoczywałam na ławce a mąż był na trawie z Julcią, obok mnie siedziała babcia  z wnuczką i komentują ale fajny tuptuś, a jakie ma krzywe nogi. po czym Julcia cieszy się i idzie w ich stronę, myślały że do nich, a ona do mnie.
swoją drogą wzieliśmy też mojego męza chrześnika i stwierdziliśmy, że jak się urwiś urodzi to chyba przez 5 lat będziemy siedziec w domu, tamten niby 5 lat ma, ale taki niegrzeczny i niesłuchany, że masakra

hihi no z dwojka to juz o wiele gorzej i ciezej...ja wiem jak teraz siedze z moim olim i amelka.. matka to juz musi sie oddac dzieciom.... ale ja i tak co dzien posprzatane.ugotowane itd..nie wiem sama jak ja to robie ??

Zgłoś nadużycie #64146 23 lipca 2013, 14:01

maryna Fajna mama
mamuski a orientujecie sie jak to jest ze stópkami dzeici ?? bo moj ma jakby takie plaskie jak plaskostopie... nie wiem do jakiego wieku tak musi byc i czy pozniej sie to samo robi?czy jak ?? wogole to moj maz ma plaskostopie...czy to jest dziedziczne| ??

Zgłoś nadużycie #64147 23 lipca 2013, 21:08

mala24 Supermama
hej!!! co tu pustki takie dzisiaj? hmmm?

Zgłoś nadużycie #64148 23 lipca 2013, 22:09

mala24 Supermama
dzisiaj nad jeziorkiem :)

Zgłoś nadużycie #64149 24 lipca 2013, 0:19

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

powiem ci ze w zyciu takich basenow nie widzialam..niczym w tunezji sie czulam.. zaluje ze nie zrobilam wiecej zdjec i tych wszysktich basenow..a ile atrakcji dla dzieci.... do dzis jestem pod wrazeniem...o dziwo w pl; za takie cos to by wolali jak za zboze a tam to grosze sie placi i siedzisz caly dzionek!!!

ale pewnie nie raz się jeszcze wybierzecie to i fotki zrobisz i nam wtedy pokażesz :)

Zgłoś nadużycie #64150 24 lipca 2013, 0:24

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi no z dwojka to juz o wiele gorzej i ciezej...ja wiem jak teraz siedze z moim olim i amelka.. matka to juz musi sie oddac dzieciom.... ale ja i tak co dzien posprzatane.ugotowane itd..nie wiem sama jak ja to robie ??

no widzisz a tak się obawiałas a radzisz sobie że hej :)