Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #64111 22 lipca 2013, 8:18

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

caleszczescie ze nie pamietal. ja to juz na pogotowie chcialam jechac tak sie o niego balam :( mnie nigdy osa nie uzadlila wiec nawet nie wiedialam co robic

mnie 3 lata temu użarło 9 os, nie mam uczulenia na jad, ale byłam jakaś taka wymęczona, najbardziej mi napuchło na kolanie, miałam drugie kolano na jednej nodze... inna na dupie.. :)

Zgłoś nadużycie #64112 22 lipca 2013, 8:19

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

czytalam teraz troche o tych krzywych nozkach i mozliwe ze Kubus nadal ma za malo wit d3. kurcze ale on i tak dostaje podwojna dawke, do tego w mleczku ma, sloneczko do tego. no on nadal jeszcze ma duze ciemiaczko, wiec moze to to.

mojemu uz zarosło ciemiączko

Zgłoś nadużycie #64113 22 lipca 2013, 8:19

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

chcialam wam napisac ze z moim paluchem juz lepiej. ale zobaczymy co we wtorek powie chirurg. ale zeby nie bylo tak rozowo to nabawilam sie nowego potwora, otoz wyszedl mi guziol na nadgarstu, zwie sie to ganglion, to jest torbiel, kiedys juz to mialam i mialam zabieg, a teraz mi znowu wyszlo :( jak nie urok to sraczka

to super, ze oki

Zgłoś nadużycie #64114 22 lipca 2013, 9:05

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

A to moje dziecko...próbuje zarabiac na zabawki.
Opis zdjęć:
1. Posiedze...moze coś dadzą
2. Chyba za mało sie usmiechałam
3.O ten wyglada bogato a nie daje! łobuz!

kurcze te jej hipnotyzujace oczeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #64115 22 lipca 2013, 9:06

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

o@! no proszę...a kiedy? bo my w drugiej połowie lipca...cały czas lało

my bylismy koniec sierpnia a poczatek wrzesnia.tez nie bylo juz pogody....weic w domku zajmowalismy sie produkowaniem oliwiera.....hihi

Zgłoś nadużycie #64116 22 lipca 2013, 9:07

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie kochane mamuski po wielkiej mej nieobecnosci. nie bylo mnie na forum tak dlugo, ale kazdego dnia myslalam co u was. ciezko znosilam ta rozlake z wami, ale nie mialam jak wejsc na neta. teraz wiem, musze sie usprawiedliwic. otoz z dniem rozpoczecia remontu naszego pokoju spieprzyl sie nam internet. takze nie bylo jak psac. potem jak juz zrobili to nie bylo czasu wejsc do was, bo trzeba bylo majstra pilnowac, obiadki kawki i takie tam pierdolki. a poza tym mieszkalismy ten czas u tesciowej w pokoju, maly nie mogl sie tam odnalezc, ciagle chcial chodzic, chwili na miejscu nie usiedzial. teraz trzy dni juz po remoncie, musialam caly pokoj na nowo urzadzic. no i mysle ze teraz juz kazdego dnia bede z wami.

no nareszcie...jak ja myslalam co u ciebie i czemu sie nie odzywasz ?? wiele razy wspominalam...szkoda ze nie mialam tel bo juz dawno bym do ciebie pisala ...dobrze ze u was ok.i ze kubus odstawiony od cycusia..ze poszlo dobrze!!!

Zgłoś nadużycie #64117 22 lipca 2013, 9:08

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a wczoraj przezylam koszmar. Kubus siedzial w piaskownicy, ja wieszalam pranie, ciagle patrzac na malego. nagle patrze a on cos probuje zlapac w paluszki, wiecie co to bylo? osa!!!!!!!! no i ta franca go uzadlila :( :( :( w kciuka prawej raczki. boze jak on plakal. godzine na okraglo, nie szlo go uspokoic az krzyczal z bolu , wyginal sie, az purpurowy sie robil. myslalam ze umre ze strachu. dobrze ze tesciowa byla w domu, zaraz wziela cebule, natarla mu paluszka, podalam mmu paracetamol, potem nasmarowalam fenistilem i po godzienie strasznego placzu zasnal tesciowej na rekach, potem wzielam go spiacego na podusie i tak go trzymalam przez poltorej godziny i ryczalam :( :( :( obudzil sie i juz go nie bolalo, nie pamietal o niczym, bogu dzieki. zadla nie bylo, paluszek cale szczescie nie puchl.juz jest oki. to byl horror. jeszcze nigdy mi Kubus tak nie plakal :( :( :(

jeju..juz to sobie wyobrazam...masakra ..biedny....

Zgłoś nadużycie #64118 22 lipca 2013, 9:08

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

no cale szczescie ze koniec, teraz mamy juz ladniutki pokoik, w koloze krolowej nocy :) sliczny jest, bardzo mi sie podoba. a najwazniejsze ze grzyba nie ma, no i mamy nadzieje ze juz nie wyjdzie

a co to za kolor ??

Zgłoś nadużycie #64119 22 lipca 2013, 9:13

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja tez mam zamiar wybrac sie z malym do lekarza. moja mama mowi ze robia mu sie krzywe nozki. ja nie wiem co o tym myslec, dlatego mam zamiar tez to sprawdzic u specjalisty.ale dzieciaczki chyba na poczatku tak maja ze tak nozki sie wykrzywiaja co?

ojej... my bylismy teraz w sobote na basenie i byla z nami kumpela z coreczka mlodsza o miesiac od oliwiera..kurde jakie ona ma krzywa nózki...jestem w szoku..nie dosc ze jakby stopkii do srodka jej sie chowaja to od kolan strasznie krzywe.. biedna.. zle to wyglada... ale nic tam nei gadalam...nie weim od czego to sie robi?

Zgłoś nadużycie #64120 22 lipca 2013, 9:13

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

my też po ślubie jechać mieliśmy ale nie wyszło ale teraz w maju nad morzem byliśmy :) teraz w góry bym chciała jechać :) Alan jest z Karpacza :) hi hi

hihi ....widze ze nasze majowki to kazdy z innego regionu sie wzial...hih

Zgłoś nadużycie #64121 22 lipca 2013, 13:05

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

mój kornik zamienił się w bulgot kiszonych ogórów :P

ha ha :)

Zgłoś nadużycie #64122 22 lipca 2013, 13:06

mala24 Supermama
jestem! my weekend spędziliśmy u mojej siostry :)

Zgłoś nadużycie #64123 22 lipca 2013, 14:17

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

chcialam wam napisac ze z moim paluchem juz lepiej. ale zobaczymy co we wtorek powie chirurg. ale zeby nie bylo tak rozowo to nabawilam sie nowego potwora, otoz wyszedl mi guziol na nadgarstu, zwie sie to ganglion, to jest torbiel, kiedys juz to mialam i mialam zabieg, a teraz mi znowu wyszlo :( jak nie urok to sraczka

o matko...ciagle widze cos...

Zgłoś nadużycie #64124 22 lipca 2013, 14:33

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Gwonka Marty nie ma z nami bo sie biedna dziewczyna zagubiła sama ze sobą ;( Duzo tzreba by bylo pisać . Szkoda ze tak wyszło, ze okazala sie tak złośliwą mamuską . Kurcze mysle ze jednak kiedys zrozumie swoje zachowanie. Na fb jest wszystko napisane.
Wogole to moglybyscie sie przeniesc na fb , brakuje nam tam tylko Eli, Anety ( chociaz aneta juz sie zalogowala) i Ciebie gwonka , pozatym wszystkie nawet stare wyjadaczki fm siedza tylko tam ;)
Na poczatku tez nie obczajalam tego fb a teraz tam jest naprawde latwiej i szybciej obczaic co u ktorej ;)

no wlasnei na fb jest tak suuuuper i przynajmniej nikt nie powolany nei czyta naszych postow a tu kazdy moze zajrzec

Zgłoś nadużycie #64125 22 lipca 2013, 15:52

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Gwonka Marty nie ma z nami bo sie biedna dziewczyna zagubiła sama ze sobą ;( Duzo tzreba by bylo pisać . Szkoda ze tak wyszło, ze okazala sie tak złośliwą mamuską . Kurcze mysle ze jednak kiedys zrozumie swoje zachowanie. Na fb jest wszystko napisane.
Wogole to moglybyscie sie przeniesc na fb , brakuje nam tam tylko Eli, Anety ( chociaz aneta juz sie zalogowala) i Ciebie gwonka , pozatym wszystkie nawet stare wyjadaczki fm siedza tylko tam ;)
Na poczatku tez nie obczajalam tego fb a teraz tam jest naprawde latwiej i szybciej obczaic co u ktorej ;)

Kasiu, nie zagubiłam się... Przykro mi, ze uważasz, ze jestem złośliwa.... ja po prostu nie wiem czemu tak niesprawiedliwie mnie oceniacie... czemu tylko mnie... Moze trochę przesadziłam, moze mnie poniosło, może nie potrafiłam wyrazić o co mi chodzi. Nie będę się usprawiedliwiać. Jeśli którąś z was uraziły moje słowa, to przepraszam. Ale nadal sadze, ze nie tylko ja przesadziłam.
Pozdrawiam
Ps. Jeśli kogoś to interesuje to po 2 tygodniach Dominice przeszła biegunka, już miałam z nią jechać na izbę, ale dałam jej jeszcze jeden dzień i zrobiła tylko 4 kupy.... teraz już jest dobrze...

Zgłoś nadużycie #64126 22 lipca 2013, 15:56

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

Kasiu, nie zagubiłam się... Przykro mi, ze uważasz, ze jestem złośliwa.... ja po prostu nie wiem czemu tak niesprawiedliwie mnie oceniacie... czemu tylko mnie... Moze trochę przesadziłam, moze mnie poniosło, może nie potrafiłam wyrazić o co mi chodzi. Nie będę się usprawiedliwiać. Jeśli którąś z was uraziły moje słowa, to przerażam. Ale nadal sadze, ze nie tylko ja przesadziłam.
Pozdrawiam super
Ps. Jeśli kogoś to interesuje to po 2 tygodniach Dominice przeszła biegunka, już miałam z nią jechać na izbę, ale dałam jej jeszcze jeden dzień i zrobiła tylko 4 kupy.... teraz już jest dobrze...

superże Dominice przeszło i jest już zdrowa

Zgłoś nadużycie #64127 22 lipca 2013, 16:15

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

Kasiu, nie zagubiłam się... Przykro mi, ze uważasz, ze jestem złośliwa.... ja po prostu nie wiem czemu tak niesprawiedliwie mnie oceniacie... czemu tylko mnie... Moze trochę przesadziłam, moze mnie poniosło, może nie potrafiłam wyrazić o co mi chodzi. Nie będę się usprawiedliwiać. Jeśli którąś z was uraziły moje słowa, to przerażam. Ale nadal sadze, ze nie tylko ja przesadziłam.
Pozdrawiam

PO DWOCH TYGODNACH ?? szok..dlugo ja trzymalo..biedna... ale dobrze ze wkoncu jest poprawa...

Zgłoś nadużycie #64128 22 lipca 2013, 16:16

maryna Fajna mama
a tu dla tych co nie maja fb... nasz sobotni wyjazd na baseny...bylo super!!

Zgłoś nadużycie #64129 22 lipca 2013, 16:29

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

a tu dla tych co nie maja fb... nasz sobotni wyjazd na baseny...bylo super!!

cudny Oliwierek :) najlepsze zdjęcie to wspólne wasze :)

Zgłoś nadużycie #64130 22 lipca 2013, 23:47

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

no własnei wczoraj znowu po ogródku próbowała sama...najfajniejsza ma minę wtedy, kiedy sama sobie stoi albo idzie kawałek i jest zdziwiona i dumna jednoczesnei,ze jej sie udało...sama do siebei się usmiecha :-)

:0 moja też się zaciesza jak sama przejdzie parę kroczków a robi ich coraz więcej. i zaczyna wlazić na wszystko fotele krzesła masakra z oka spuścić nie mozna