Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #64051 19 lipca 2013, 10:49

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

oooooooooooooo...hehe...Karpacz piękny...nie ma się co dziwic,ze Was nastroiło :-)
Nasza Zuzka z Czarnogóry się przywlokła .

a nasz Kubus z domku :)

Zgłoś nadużycie #64052 19 lipca 2013, 10:50

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

no ba! ona potrafi przejśc po całym mieszkaniu i co krok postawic jakiegos mazaja na podłodze...teraz czekam az załapie ze sciany tez się nadają ;-)

oj jakie wtedy dzieła na ścianach będziesz miała :)

Zgłoś nadużycie #64053 19 lipca 2013, 10:52

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

Marty nie ma z Nami, Wiktor Kasi miał temperaturę na zęby, Szymek Extremalnej ma dupkę odparzoną, Aniam ma kornika w kuchni :)

a czemu nie ma marty? co sie stalo? biedny Wiiktorek, te zebole glupie go wymecza. Kubus tez walczy z dupka odpazona, ma czerwona juz dlugi czas i juz nic nie pomaga. aniam ma kornika, hehehhe to najlepsze :) ja tez mam w korytarzu :)

Zgłoś nadużycie #64054 19 lipca 2013, 10:52

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

mi was tez brakowalo bardzo. a co takiego sie dzialo. dalej piszcie mi wszystko. bo zanim nadrobie to wieki mina

ogólnie coś ciężko dzieciaki ząbki przechodzą, Filip Dominiki też coś miał temperaturę z tego co kojarzę

Zgłoś nadużycie #64055 19 lipca 2013, 10:53

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

a czemu nie ma marty? co sie stalo? biedny Wiiktorek, te zebole glupie go wymecza. Kubus tez walczy z dupka odpazona, ma czerwona juz dlugi czas i juz nic nie pomaga. aniam ma kornika, hehehhe to najlepsze :) ja tez mam w korytarzu :)

oj to z Martą to poemat można napisać :) zaczęła się czepiać prawie każdej więc już jej niema

Zgłoś nadużycie #64056 19 lipca 2013, 10:55

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

a wczoraj przezylam koszmar. Kubus siedzial w piaskownicy, ja wieszalam pranie, ciagle patrzac na malego. nagle patrze a on cos probuje zlapac w paluszki, wiecie co to bylo? osa!!!!!!!! no i ta franca go uzadlila :( :( :( w kciuka prawej raczki. boze jak on plakal. godzine na okraglo, nie szlo go uspokoic az krzyczal z bolu , wyginal sie, az purpurowy sie robil. myslalam ze umre ze strachu. dobrze ze tesciowa byla w domu, zaraz wziela cebule, natarla mu paluszka, podalam mmu paracetamol, potem nasmarowalam fenistilem i po godzienie strasznego placzu zasnal tesciowej na rekach, potem wzielam go spiacego na podusie i tak go trzymalam przez poltorej godziny i ryczalam :( :( :( obudzil sie i juz go nie bolalo, nie pamietal o niczym, bogu dzieki. zadla nie bylo, paluszek cale szczescie nie puchl.juz jest oki. to byl horror. jeszcze nigdy mi Kubus tak nie plakal :( :( :(

ojej...biedulek :-( dla takiego dzieciaczka straszne musi byc takie użądlenie. U mnie tez się osy kręcą kolo Zuzki w piaskownicy czasem i tez się boję. Dobrze,że potem juz Kubuś nic nie pamiętał...widac juz go nie bolało
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #64057 19 lipca 2013, 10:55

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kurcze....szkoda tego L4, ale co zrobisz. A co do piersi...lepiej sprawdzić. Nie mógł Ci gin zrobic u siebie w razie czego usg?

no tez sie zdziwilam, bo co ma chirurg do piersi? no ale ja sie tak nei znam na tym
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #64058 19 lipca 2013, 10:58

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ogólnie coś ciężko dzieciaki ząbki przechodzą, Filip Dominiki też coś miał temperaturę z tego co kojarzę

no my mamy 8 zabkow, narazie cisza, nie marudzi Kuba wiec pewnie reszta sie jeszcze nie pcha, chodz dziaselka ma popuchniete. biedne te nasze maluszki

Zgłoś nadużycie #64059 19 lipca 2013, 10:58

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

Wiecie co...moja Zuzka tez długo wojowała z odparzona dupcia...smarowałam i oliwka, i bepathenem i sudokremem i kremami róznymi,ale dopiero jak kupiłam z Nivea kojący krem przeciw odparzeniom to jest ok juz od długiego czasu....także polecam.

Zgłoś nadużycie #64060 19 lipca 2013, 10:59

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

oj to z Martą to poemat można napisać :) zaczęła się czepiać prawie każdej więc już jej niema

oj to nieladnie :(

Zgłoś nadużycie #64061 19 lipca 2013, 11:01

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

ojej...biedulek :-( dla takiego dzieciaczka straszne musi byc takie użądlenie. U mnie tez się osy kręcą kolo Zuzki w piaskownicy czasem i tez się boję. Dobrze,że potem juz Kubuś nic nie pamiętał...widac juz go nie bolało

caleszczescie ze nie pamietal. ja to juz na pogotowie chcialam jechac tak sie o niego balam :( mnie nigdy osa nie uzadlila wiec nawet nie wiedialam co robic

Zgłoś nadużycie #64062 19 lipca 2013, 11:02

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Wiecie co...moja Zuzka tez długo wojowała z odparzona dupcia...smarowałam i oliwka, i bepathenem i sudokremem i kremami róznymi,ale dopiero jak kupiłam z Nivea kojący krem przeciw odparzeniom to jest ok juz od długiego czasu....także polecam.

no ja wlasnie tez wszystkim smarowalam i nic. od wczoraj wieczor robie nivea na odparzenia i zobaczymy.

Zgłoś nadużycie #64063 19 lipca 2013, 11:04

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

no tez sie zdziwilam, bo co ma chirurg do piersi? no ale ja sie tak nei znam na tym

No właśnie.
Już chyba onkolog bardziej.
Ja raz w roku zawsze prosze gina,zeby mi zrobił usg a jak mnie cos jeszcze niepokoi to sobie ide na mammografię ( przyjemna nie jest ), ale raczej gin zawsze dobrze mnie przebada i powie co i jak

Zgłoś nadużycie #64064 19 lipca 2013, 11:04

gwonka Fajna mama
czytalam teraz troche o tych krzywych nozkach i mozliwe ze Kubus nadal ma za malo wit d3. kurcze ale on i tak dostaje podwojna dawke, do tego w mleczku ma, sloneczko do tego. no on nadal jeszcze ma duze ciemiaczko, wiec moze to to.

Zgłoś nadużycie #64065 19 lipca 2013, 11:05

Ulla Fajna mama
Ela, Zuzia super i jakie ma oczy wielkie :O

Gwonka, my już sie zastanawiałysmy, gdzie sie podziewasz :) szkoda Kubusia. ze tez sie za ose łapie...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #64066 19 lipca 2013, 11:07

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no ja wlasnie tez wszystkim smarowalam i nic. od wczoraj wieczor robie nivea na odparzenia i zobaczymy.

Oby zadziałało...nasza Zuzka to wczesniej juz nawet takie krosteczki miała, niektóre z ropką. Mialam gdzies jeszcze reklamówke tego kremu od połoznej i spróbowałam...okazało sie,ze działa ...kupiłam dużą tubke...już się kończy...ale dupcia bez zarzutu :-)

Zgłoś nadużycie #64067 19 lipca 2013, 11:07

gwonka Fajna mama
chcialam wam napisac ze z moim paluchem juz lepiej. ale zobaczymy co we wtorek powie chirurg. ale zeby nie bylo tak rozowo to nabawilam sie nowego potwora, otoz wyszedl mi guziol na nadgarstu, zwie sie to ganglion, to jest torbiel, kiedys juz to mialam i mialam zabieg, a teraz mi znowu wyszlo :( jak nie urok to sraczka

Zgłoś nadużycie #64068 19 lipca 2013, 11:08

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

czytalam teraz troche o tych krzywych nozkach i mozliwe ze Kubus nadal ma za malo wit d3. kurcze ale on i tak dostaje podwojna dawke, do tego w mleczku ma, sloneczko do tego. no on nadal jeszcze ma duze ciemiaczko, wiec moze to to.

No to może faktycznie brak witaminy. U nas ciemiączko już zarosło.

Zgłoś nadużycie #64069 19 lipca 2013, 11:09

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Oby zadziałało...nasza Zuzka to wczesniej juz nawet takie krosteczki miała, niektóre z ropką. Mialam gdzies jeszcze reklamówke tego kremu od połoznej i spróbowałam...okazało sie,ze działa ...kupiłam dużą tubke...już się kończy...ale dupcia bez zarzutu :-)

no Kuba na szczescie tylko czerwone ma, bez krostek. biedna Zuzka :( oby malemu pomoglo. jak nie pomoze to mu zdrobie kapiel w kali

Zgłoś nadużycie #64070 19 lipca 2013, 11:10

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

chcialam wam napisac ze z moim paluchem juz lepiej. ale zobaczymy co we wtorek powie chirurg. ale zeby nie bylo tak rozowo to nabawilam sie nowego potwora, otoz wyszedl mi guziol na nadgarstu, zwie sie to ganglion, to jest torbiel, kiedys juz to mialam i mialam zabieg, a teraz mi znowu wyszlo :( jak nie urok to sraczka

o rany! no Ty to masz atrakcje non stop :-/