Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #64031 19 lipca 2013, 10:23

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

A to moje dziecko...próbuje zarabiac na zabawki.
Opis zdjęć:
1. Posiedze...moze coś dadzą
2. Chyba za mało sie usmiechałam
3.O ten wyglada bogato a nie daje! łobuz!

boska Zuzinka :) fajny opis dalas :)

Zgłoś nadużycie #64032 19 lipca 2013, 10:26

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

I jeszcze dwa zdjecia:
Z lalą i w trakcie malowania :-)

ale ci rosnie pikasso :) super.

Zgłoś nadużycie #64033 19 lipca 2013, 10:30

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

Z dzidzią ok, ale nie bardzo był za tym, żebym przerywała wychowawczy i szła na L4. obawia się kontroli-że niby teraz, gdy urlopy macierzyńskie są roczne, to niby ZUS tych L4 bardzo pilnuje. Więc mam poczekać chociaz kilka miesięcy jeszcze i dopiero na L4. Że niby jak teraz pójde, to za długo bym była... no ale ja przecież nie chce nic wyłudzać-mam ciążę zagrożoną... no ale nie chce też jemu problemów robić, więc zaczekam do jesieni.

I mam w piersi jakies zgubienie. Powiedział, że najprawdopodobniej to urok ciąży, ale tak na wszelki wypadek dał skierowanie do chirurga. I Mam na 25 lipca.

ssuper ze z dzidzia oki. trzymam kciuki zebys donosila ta ciaze. no ciekawe co to za zgrubienie, ale idz do lekarza bedziesz spokojniejsza

Zgłoś nadużycie #64034 19 lipca 2013, 10:35

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

te krzywe nóżki, niby to normalne i powinno się samo wyprostować, ale lekarz woli żeby to zobaczyl specjalista

ja tez mam zamiar wybrac sie z malym do lekarza. moja mama mowi ze robia mu sie krzywe nozki. ja nie wiem co o tym myslec, dlatego mam zamiar tez to sprawdzic u specjalisty.ale dzieciaczki chyba na poczatku tak maja ze tak nozki sie wykrzywiaja co?

Zgłoś nadużycie #64035 19 lipca 2013, 10:38

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no w nocy im daje popalic...a odpukac u mnie ja klade ...mojego w tym czasie hustam neistety w wozku i nawet nie zdarze go uspac a mala juz spi... 
moj ma kaszelek delikatny nieraz od 3 dni i slinotok strasznuy i katarek nieraz  wiec podejrzewam ze na dole chyba trójki ida..ma dopiero 8 a gdzie tu dalej... ?? ja to sie boje najbardziej zeby sie nie rozchorowal bo u niego kazdy zab to niestety antybiotyk...mial juz ich 6 :( :( :( :( ..............dlatego jak juz slysze kaszel to na bacznosc....

zdrowka dla Oliwierka. biedaczek :(

Zgłoś nadużycie #64036 19 lipca 2013, 10:39

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

A to moje dziecko...próbuje zarabiac na zabawki.
Opis zdjęć:
1. Posiedze...moze coś dadzą
2. Chyba za mało sie usmiechałam
3.O ten wyglada bogato a nie daje! łobuz!

cudna :) i te jej minki :)

Zgłoś nadużycie #64037 19 lipca 2013, 10:39

elka40 Fajna mama
[QUOTE=gwonka;1811754]tak dostaje butle w nocy, cos kolo 12 i potem 5 albo 6 . dzisiaj np nie dostal o 12 bo spal ladnie i dopiero dostal o 4.[/QUOTEP
Powoli się odzwyczai i od tego ale wszystko wymaga czasu...najwazniejsze,ze juz nei wisi przy cycku...zresztą mysle,że z punktu widzenia dzieci picie z butli tez jest fajne, bo mozna to robic wszędzie :D nawet w czasie zabawy
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #64038 19 lipca 2013, 10:41

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

no wlasnei ja tez sie balam z takim malym daleko.. a w zeszly rok jak mielismy slub mielismy jechac nad morze niestety sie wszyscy rozchorowalismy lacznie z malym i do dzis nie bylo podrozy poslubnej..buuuu mam nadzieje ze teraz we wrzesniu na rocznice se pojedziemy....

my też po ślubie jechać mieliśmy ale nie wyszło ale teraz w maju nad morzem byliśmy :) teraz w góry bym chciała jechać :) Alan jest z Karpacza :) hi hi

Zgłoś nadużycie #64039 19 lipca 2013, 10:41

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

I jeszcze dwa zdjecia:
Z lalą i w trakcie malowania :-)

gazeta za mała do malowania :)

Zgłoś nadużycie #64040 19 lipca 2013, 10:42

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja tez mam zamiar wybrac sie z malym do lekarza. moja mama mowi ze robia mu sie krzywe nozki. ja nie wiem co o tym myslec, dlatego mam zamiar tez to sprawdzic u specjalisty.ale dzieciaczki chyba na poczatku tak maja ze tak nozki sie wykrzywiaja co?

Podobno zaczynaja sie prostowac jak dziecko juz dobrze chodzi, no ale zawsze warto sprawdzić

Zgłoś nadużycie #64041 19 lipca 2013, 10:42

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

no szok..tez jestem w szoku.... a wszystko czytalas ?? no naprawde malo nas juz tu jest...i jeszcze te tajemnicze znikniecie gwonki ?? ?!!!! gdziez ona sie podziewa ?? ?ma ktoras do niej tel ??

tajemnicze znikniecie, hehheehh. no racja zniknelam, ale juz sie odnalazlam. ja bez was zyc nie potrafie. milo ze myslalyscie o mnie. kochane jestescie.

Zgłoś nadużycie #64042 19 lipca 2013, 10:42

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

witajcie kochane mamuski po wielkiej mej nieobecnosci. nie bylo mnie na forum tak dlugo, ale kazdego dnia myslalam co u was. ciezko znosilam ta rozlake z wami, ale nie mialam jak wejsc na neta. teraz wiem, musze sie usprawiedliwic. otoz z dniem rozpoczecia remontu naszego pokoju spieprzyl sie nam internet. takze nie bylo jak psac. potem jak juz zrobili to nie bylo czasu wejsc do was, bo trzeba bylo majstra pilnowac, obiadki kawki i takie tam pierdolki. a poza tym mieszkalismy ten czas u tesciowej w pokoju, maly nie mogl sie tam odnalezc, ciagle chcial chodzic, chwili na miejscu nie usiedzial. teraz trzy dni juz po remoncie, musialam caly pokoj na nowo urzadzic. no i mysle ze teraz juz kazdego dnia bede z wami.

super że już jesteś, brakowało Nam Ciebie i dużo się działo :)

Zgłoś nadużycie #64043 19 lipca 2013, 10:44

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

[QUOTE=gwonka;1811754]tak dostaje butle w nocy, cos kolo 12 i potem 5 albo 6 . dzisiaj np nie dostal o 12 bo spal ladnie i dopiero dostal o 4.[/QUOTEP
Powoli się odzwyczai i od tego ale wszystko wymaga czasu...najwazniejsze,ze juz nei wisi przy cycku...zresztą mysle,że z punktu widzenia dzieci picie z butli tez jest fajne, bo mozna to robic wszędzie :D nawet w czasie zabawy

o tak, a juz ladnie sam pije wieczorem :) kladzie sie na podusi i sam buteleczke trzyma :) a ja go wtedy tule :)

Zgłoś nadużycie #64044 19 lipca 2013, 10:44

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

my też po ślubie jechać mieliśmy ale nie wyszło ale teraz w maju nad morzem byliśmy :) teraz w góry bym chciała jechać :) Alan jest z Karpacza :) hi hi

oooooooooooooo...hehe...Karpacz piękny...nie ma się co dziwic,ze Was nastroiło :-)
Nasza Zuzka z Czarnogóry się przywlokła .

Zgłoś nadużycie #64045 19 lipca 2013, 10:44

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

a wczoraj przezylam koszmar. Kubus siedzial w piaskownicy, ja wieszalam pranie, ciagle patrzac na malego. nagle patrze a on cos probuje zlapac w paluszki, wiecie co to bylo? osa!!!!!!!! no i ta franca go uzadlila :( :( :( w kciuka prawej raczki. boze jak on plakal. godzine na okraglo, nie szlo go uspokoic az krzyczal z bolu , wyginal sie, az purpurowy sie robil. myslalam ze umre ze strachu. dobrze ze tesciowa byla w domu, zaraz wziela cebule, natarla mu paluszka, podalam mmu paracetamol, potem nasmarowalam fenistilem i po godzienie strasznego placzu zasnal tesciowej na rekach, potem wzielam go spiacego na podusie i tak go trzymalam przez poltorej godziny i ryczalam :( :( :( obudzil sie i juz go nie bolalo, nie pamietal o niczym, bogu dzieki. zadla nie bylo, paluszek cale szczescie nie puchl.juz jest oki. to byl horror. jeszcze nigdy mi Kubus tak nie plakal :( :( :(

ooo ja jakiego strachu się najadłaś, ale to nie Twoja wina :/

Zgłoś nadużycie #64046 19 lipca 2013, 10:45

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

gazeta za mała do malowania :)

no ba! ona potrafi przejśc po całym mieszkaniu i co krok postawic jakiegos mazaja na podłodze...teraz czekam az załapie ze sciany tez się nadają ;-)

Zgłoś nadużycie #64047 19 lipca 2013, 10:45

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Podobno zaczynaja sie prostowac jak dziecko juz dobrze chodzi, no ale zawsze warto sprawdzić

no oby tak bylo. ale sprawdze bo mi to spokoju nie daje.we wtorek mam swojego chirurga, a w srode z malym wtedy do lekarza ide. zobaczymy co powie

Zgłoś nadużycie #64048 19 lipca 2013, 10:46

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

super że już jesteś, brakowało Nam Ciebie i dużo się działo :)

mi was tez brakowalo bardzo. a co takiego sie dzialo. dalej piszcie mi wszystko. bo zanim nadrobie to wieki mina

Zgłoś nadużycie #64049 19 lipca 2013, 10:48

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ooo ja jakiego strachu się najadłaś, ale to nie Twoja wina :/

no niby nie moja ale nie moge sobie tego wybaczyc. dziekuje bogu ze on nie wzial tej osy do buzki. bo ma zwyczaj ze wszystko bierze. powiedzialam sobie ze juz nigdy go na dworze nawet na chwile nie zostawie samego. nie odejde nawet na krok. NIGDY !!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #64050 19 lipca 2013, 10:49

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

napiszcie mi w skrocie co u was. wszystkie dzieciaczki zdrowe? jak urlopowiczki? mamusie wszystkie w formie?

Marty nie ma z Nami, Wiktor Kasi miał temperaturę na zęby, Szymek Extremalnej ma dupkę odparzoną, Aniam ma kornika w kuchni :)