Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #64011 19 lipca 2013, 9:26

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

my dwa lata temu zamiast pojechać w podróż poślubną to wzięliśmy się za dobudówkę, a zaraz potem w ciąże zaszłam, a w zeszłym roku nie chciało mi się jeździć z malutkim dzieckiem

My tez nawet nie bralismy pod uwage zadnych wczasów w tamtym roku...dziecku było najlepiej w ogródku pod drzewem
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #64012 19 lipca 2013, 9:26

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

damy radę :) człowiek jak musi to się nauczy i już. będziemy się nawzajem motywować ;) niech tylko już się przeprowadzę bo teraz to na nic nie ma czasu. dziś wrócilam zerwalam wiadro ogorków i prawie dwa szparagówki. no i trza to wszystko obrobić. na szczęście jutro odpoczywam ;) mam robotę na miejscu w PL

a jezuuu jak ja bym zjadla se takeij fasoli..mowie mamie zeby mi zaprawila a je se wezme tutaj do szwajcarii bo nie bede kupowac.. ale ona nie ma czasu...a ja uwielbiam....zawsze zaprawialam ale jak teeraz jak jestem tutaj.... ?? ja to codzien prawie robie komopot z owocow... glownie truskawek.... juz mezowi mowie kur...przestan kupowac bo ja nic innego nie robie jak co dzien kompot...on wypija tego hektolitry!!!!!!!!!!!!!!!! zreszta oliwier to pewnie za nim....hi

Zgłoś nadużycie #64013 19 lipca 2013, 9:27

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Władysławowo jest cudne tylko że jest małe i w sezonie takie "pełne" że o..pieć idzie. My byliśmy ze 2 razy we wrześniu i potem jak pojechaliśmy w lipcu to miasta nie mogłam poznać. Godź. 23 a ludu tyle że się przez ulicę nie dało przejść. A na plaży ręczniki/kocyki z ludźmi jak puzzle poukładane. Masakra. Byliśmy też kilka razy na Rozewiu, w Jastrzębiej Górze, Karwi- to rzut beretem od Władka i zawsze o Władka wtedy zahaczaliśmy.
Ela mnie Łeba średnio porywa :D . Wydmy jak wydmy ;) nic szczególnego.
Tak na me oko to te nasze nadmorskie miejscowości wszystkie bardzo do siebie podobne... macie podobne wrażenie? Kilka razy przejechaliśmy całą linię brzegową od Władka do Świnoujścia i byliśmy w większości nadmorskich miejscowości. Coś tam nas urzekło w Ustce, podoba nam się Grzybowo i Międzyzdroje... ale część miejscowości nam się po prostu ze sobą myli.
Aha i cudownie wspominam plażę w Wisełce i bardzo długie "wejście" w morze z wodą do kolan. :D :D :D

no wlasnie ja tez mam takie wrazenie ze wszystko podobne.. przeciez tu plaza.tam plaza...tu morze tam morze..hihi 
a wiselka to czasem niedaleko dziwnowa jest ?? cosik mi sie kojarzy ze tam bylismy i wlasnie tam oliweira zrobilismy..hihih ;) ;) ;)

Zgłoś nadużycie #64014 19 lipca 2013, 9:28

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

A to moje dziecko...próbuje zarabiac na zabawki.
Opis zdjęć:
1. Posiedze...moze coś dadzą
2. Chyba za mało sie usmiechałam
3.O ten wyglada bogato a nie daje! łobuz!

hehe dobre, super ujęcia :) ja wczoraj wyszłam ze sklepu a tam mąz na krawężniku siedzi, a Julia obok na kostce, tez super wyglądali :)

Zgłoś nadużycie #64015 19 lipca 2013, 9:30

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

No w sumie racja....całe wybrzeże podobne....piach piach piach :-)
My nad morzem byliśmy w sumie cztery razy : dwa razy w Krynicy Morskiej, jak Patrycja była malutka, dwa lata temu w Międzywodziu i raz w przelocie w Sopocie przy okazji koncertu w Gdańsku. Poza tym zawsze góry - wolimy połazić i pooglądać. No a od kilku lat to już Chorwacja i kraje ościenne. Ale już mi brakuje gór..tam są ale latem nie da sie po nich chodzić w 40 stopniowym upale - raz próbowalismy i dalismy spokój, wiec tylko do popatrzenia z daleka. Musimy wybrac sie w nasze polskie góry bez Zuzi albo poczekac aż dorośnie. Patrycję wzięliśmy pierwszy raz jak miała 5 lat,ale połowę drogi trzeba ja było jeszcze nosić.

o wlasnie w miedzywodziu tez bylismy dwa lata temu co pracowalismy nas 'oliwierkiem'..hihi

Zgłoś nadużycie #64016 19 lipca 2013, 9:30

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

ja jak byłam nastolatką to pozwiedzałam trochę- Hiszpania, Grecja, Włochy, Francja, Anglia, potem miałam przerwę, a jak poznałam m to byliśmy razem na mazurach, w górach, na Słowacji i w Bułgarii, a ostatnie 2 lata akurat jak jesteśmy małżeństwem to nic, w ogóle mój mąż nie widział Bałtyku, także jakby nam się udało wyjechać gdziekolwiek byłoby super.

wow///to super...neizle zwiedzilas..

Zgłoś nadużycie #64017 19 lipca 2013, 9:32

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

my dwa lata temu zamiast pojechać w podróż poślubną to wzięliśmy się za dobudówkę, a zaraz potem w ciąże zaszłam, a w zeszłym roku nie chciało mi się jeździć z malutkim dzieckiem

no wlasnei ja tez sie balam z takim malym daleko.. a w zeszly rok jak mielismy slub mielismy jechac nad morze niestety sie wszyscy rozchorowalismy lacznie z malym i do dzis nie bylo podrozy poslubnej..buuuu mam nadzieje ze teraz we wrzesniu na rocznice se pojedziemy....

Zgłoś nadużycie #64018 19 lipca 2013, 9:33

elka40 Fajna mama
I jeszcze dwa zdjecia:
Z lalą i w trakcie malowania :-)

Zgłoś nadużycie #64019 19 lipca 2013, 9:50

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

o wlasnie w miedzywodziu tez bylismy dwa lata temu co pracowalismy nas 'oliwierkiem'..hihi

o@! no proszę...a kiedy? bo my w drugiej połowie lipca...cały czas lało

Zgłoś nadużycie #64020 19 lipca 2013, 9:59

gwonka Fajna mama
witajcie kochane mamuski po wielkiej mej nieobecnosci. nie bylo mnie na forum tak dlugo, ale kazdego dnia myslalam co u was. ciezko znosilam ta rozlake z wami, ale nie mialam jak wejsc na neta. teraz wiem, musze sie usprawiedliwic. otoz z dniem rozpoczecia remontu naszego pokoju spieprzyl sie nam internet. takze nie bylo jak psac. potem jak juz zrobili to nie bylo czasu wejsc do was, bo trzeba bylo majstra pilnowac, obiadki kawki i takie tam pierdolki. a poza tym mieszkalismy ten czas u tesciowej w pokoju, maly nie mogl sie tam odnalezc, ciagle chcial chodzic, chwili na miejscu nie usiedzial. teraz trzy dni juz po remoncie, musialam caly pokoj na nowo urzadzic. no i mysle ze teraz juz kazdego dnia bede z wami.

Zgłoś nadużycie #64021 19 lipca 2013, 10:00

gwonka Fajna mama
ciezko bedzie mi nadrobic zaleglosci ale sie postaram, niby duzo tego nie ma, ale przy takim malym rozrabiaku to nie lada wyczyn :)

Zgłoś nadużycie #64022 19 lipca 2013, 10:01

gwonka Fajna mama
napiszcie mi w skrocie co u was. wszystkie dzieciaczki zdrowe? jak urlopowiczki? mamusie wszystkie w formie?

Zgłoś nadużycie #64023 19 lipca 2013, 10:03

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie kochane mamuski po wielkiej mej nieobecnosci. nie bylo mnie na forum tak dlugo, ale kazdego dnia myslalam co u was. ciezko znosilam ta rozlake z wami, ale nie mialam jak wejsc na neta. teraz wiem, musze sie usprawiedliwic. otoz z dniem rozpoczecia remontu naszego pokoju spieprzyl sie nam internet. takze nie bylo jak psac. potem jak juz zrobili to nie bylo czasu wejsc do was, bo trzeba bylo majstra pilnowac, obiadki kawki i takie tam pierdolki. a poza tym mieszkalismy ten czas u tesciowej w pokoju, maly nie mogl sie tam odnalezc, ciagle chcial chodzic, chwili na miejscu nie usiedzial. teraz trzy dni juz po remoncie, musialam caly pokoj na nowo urzadzic. no i mysle ze teraz juz kazdego dnia bede z wami.

ooooooooooooo...znalazła się zguba!
dobrze,że nic powaznego się z Toba nie działo..uffff
to mieliscie troche roboty, ale dobrze,że juz koniec

Zgłoś nadużycie #64024 19 lipca 2013, 10:07

gwonka Fajna mama
u nas wszystki wporzadeczku. Kubus odstawiony od cycusia :) nie pije juz chyba ze dwa tygodnie, a ja nadal mam mleczko. no ale obylo sie bez tabletek na zatrzymanie. jak czulam bol w piersi to odciagalam troszke tak zeby poczuc ulge, teraz juz od dwoch dni cycuchy nie bola wogole, choc nadal mleczko jest. od razu nam sie nie udalo Kubusia odstawic tak jak chcialam. pierwszej nocy dostal z butli mleczko, ale strasznie nam plakal, wiec dostal cyca, potem kazdej nocy dostawal i butle i cyca, zeby mogl sie przyzwyczaic i tak stopniowo zamienilismy cyca na butelke. obylo sie bez placzu, swietnie nam to poszlo. nie byl ani marudny, ani zly, po prostu moment i zapomnial o cycusiu. teraz ardzo pokochal buteleczke :) ciesze sie bardzo bo w koncu moge troszke odsapnac. no i w nocy duzo lepiej spi odkad przeszlismy na butelke, odpukac.

Zgłoś nadużycie #64025 19 lipca 2013, 10:14

gwonka Fajna mama
a wczoraj przezylam koszmar. Kubus siedzial w piaskownicy, ja wieszalam pranie, ciagle patrzac na malego. nagle patrze a on cos probuje zlapac w paluszki, wiecie co to bylo? osa!!!!!!!! no i ta franca go uzadlila :( :( :( w kciuka prawej raczki. boze jak on plakal. godzine na okraglo, nie szlo go uspokoic az krzyczal z bolu , wyginal sie, az purpurowy sie robil. myslalam ze umre ze strachu. dobrze ze tesciowa byla w domu, zaraz wziela cebule, natarla mu paluszka, podalam mmu paracetamol, potem nasmarowalam fenistilem i po godzienie strasznego placzu zasnal tesciowej na rekach, potem wzielam go spiacego na podusie i tak go trzymalam przez poltorej godziny i ryczalam :( :( :( obudzil sie i juz go nie bolalo, nie pamietal o niczym, bogu dzieki. zadla nie bylo, paluszek cale szczescie nie puchl.juz jest oki. to byl horror. jeszcze nigdy mi Kubus tak nie plakal :( :( :(

Zgłoś nadużycie #64026 19 lipca 2013, 10:15

elka40 Fajna mama

gwonka napisał(a)

u nas wszystki wporzadeczku. Kubus odstawiony od cycusia :) nie pije juz chyba ze dwa tygodnie, a ja nadal mam mleczko. no ale obylo sie bez tabletek na zatrzymanie. jak czulam bol w piersi to odciagalam troszke tak zeby poczuc ulge, teraz juz od dwoch dni cycuchy nie bola wogole, choc nadal mleczko jest. od razu nam sie nie udalo Kubusia odstawic tak jak chcialam. pierwszej nocy dostal z butli mleczko, ale strasznie nam plakal, wiec dostal cyca, potem kazdej nocy dostawal i butle i cyca, zeby mogl sie przyzwyczaic i tak stopniowo zamienilismy cyca na butelke. obylo sie bez placzu, swietnie nam to poszlo. nie byl ani marudny, ani zly, po prostu moment i zapomnial o cycusiu. teraz ardzo pokochal buteleczke :) ciesze sie bardzo bo w koncu moge troszke odsapnac. no i w nocy duzo lepiej spi odkad przeszlismy na butelke, odpukac.

No to super,że tak ładnie poszło :D A je jeszcze w nocy ?

Zgłoś nadużycie #64027 19 lipca 2013, 10:16

gwonka Fajna mama
no a Kubus juz nie chodzi, dziewczyny on biega. ile on ma w sobie energi. to taki moj strus pedziwiatr :)

Zgłoś nadużycie #64028 19 lipca 2013, 10:18

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

ooooooooooooo...znalazła się zguba!
dobrze,że nic powaznego się z Toba nie działo..uffff
to mieliscie troche roboty, ale dobrze,że juz koniec

no cale szczescie ze koniec, teraz mamy juz ladniutki pokoik, w koloze krolowej nocy :) sliczny jest, bardzo mi sie podoba. a najwazniejsze ze grzyba nie ma, no i mamy nadzieje ze juz nie wyjdzie

Zgłoś nadużycie #64029 19 lipca 2013, 10:20

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

tak dostaje butle w nocy, cos kolo 12 i potem 5 albo 6 . dzisiaj np nie dostal o 12 bo spal ladnie i dopiero dostal o 4.

Zgłoś nadużycie #64030 19 lipca 2013, 10:21

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

probowalismy dawac mu wode, fakt napil sie, zasnal ale byl glodny i sie ciagle budil, jak dostal mleczko to spal bez przerwy 6 godzin