Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63831 15 lipca 2013, 12:00

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a tak w ogóle to Dzień Dobry!! Synuś śpi a ja kawka i czas dla siebie. Teraz mój mąż ma 2 tyg urlopu ale tak go nie ma :( teściom pomaga w remoncie (czyt.robi wszystko sam)

No tak..czyli ani Ty nie masz pociechy z męża ani on z urlopu :-(
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63832 15 lipca 2013, 12:04

elka40 Fajna mama
Chyba oszaleję! od 8 do 12 odbierałam tylko telefony...głównie Patrycja i mąż, poza tym klient i moja mama. Nie zdąże skończyc rozmawiac z jednym a już sie dobijaja inni...zwariowac mozna.
Patrycja byla dziś u lekarza..powiedziala o tym,ze była na pogotowiu , ale ze głowa nadal ją boli...dostała skierowanie do neurologa w trybie pilnym i jutro idzie. Zobaczymy co jej powie.
Miała też wczesneij skierowanie go gastrologa, ale u nas nei ma gastrologów a chodzi o zrobienie gastroskopii...lekarz jej powiedział,ze nei moze jej wypisac skierowania bezposrednio na gastroskopię. Oszalec można...mąz poszedł do ogólnego i dostał bez problemu a tu inny lekarz i inne podejście....chociaz przychodnia ta sama

Zgłoś nadużycie #63833 15 lipca 2013, 14:06

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dziewczyny mam pytanko czy łóżeczko turystyczne ma jakieś usztywnienie na podłodze ?? ?m mi przywiózl fajne łóżeczko ale coś mi za miękkie się wydaje.co prawda materaca jeszcze nie wsadzałam ale jakoś tak dziwnie...
no i powiem wam że wczoraj mała mi spadła z łózka . uspiłam ją i nie przekładałam do łóżeczka poszłam do kuchni robić ogórasy i zerkałam co chwile . nagle patrzE a moje dziecko siedzi na podłodze zaspana.wydaje mi się ze spadła dobrze że łóżko niskie i gruby dywan to w miarę lądowanie miała. nawet nie zapłakała. przytuliła i spała dalej

może nie spadła, tylko obudziła sie, sama zeszła i siedziała taka zaspana?
mielismy pozyczone łózeczko, to taki niby materacyk był-bardzo sztywny. zeby hirkowi bylo jako tako przyjeniej, to chyba ze trzy grube koce dawałam + przescieradło.
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #63834 15 lipca 2013, 14:07

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

przynajmniej wiesz, zę gdzieś na boku nie bzyknął sobie, skoro ma taki apetyt na sex :P

no własnie. menu na mieście moze czytac, byleby obiad jadl w domu :D

Zgłoś nadużycie #63835 15 lipca 2013, 14:17

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

ej a co sie dzieje z gwonka ?? bo sobie nie przypominam zeby miala gdzies wyjechac a jej dawno oj dawno nie bylo ?? ? :( :( :(

tez o niej ostatnio myślałam. ona coś z piersiami/karmieniem miała nie halo chyba? no i z palcem tez nie teges...

Zgłoś nadużycie #63836 15 lipca 2013, 14:29

Ulla Fajna mama
Aneta, wielkie dzieki za przesyłkę :D

Zgłoś nadużycie #63837 15 lipca 2013, 14:31

Ulla Fajna mama
bylismy z hireczkiem dzis w przychodni, bo mu sie zrobily w buzi biale krosti na wewnetrznej stronie policzkow. pai doktor przepisala nystatyne i oslonowo cos (np. acidolac ) i jeszcze hascosept

Zgłoś nadużycie #63838 15 lipca 2013, 14:53

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

tez o niej ostatnio myślałam. ona coś z piersiami/karmieniem miała nie halo chyba? no i z palcem tez nie teges...

no wlasnie..martwie sie...kurcze ze tez nie mam do niej tel.....juz bym pisala...dzwonila....

Zgłoś nadużycie #63839 15 lipca 2013, 14:53

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

no własnie. menu na mieście moze czytac, byleby obiad jadl w domu :D

hihi dobre

Zgłoś nadużycie #63840 15 lipca 2013, 14:55

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

Aneta, wielkie dzieki za przesyłkę :D

co fajnego dostalas ?? ?? pochwal sie....ja tez kiedys od anetki dostalam jajko wlasnorecznie robione..ona jest niemozliwa!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #63841 15 lipca 2013, 14:55

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

podejrzewam,ze od leków przeciwbólowych i ewentualnie zmiana tabletek anty...
Cały poprzedni tydzień bolała mnie głowa...jak nigdy...calutki tydzien i to ostro...żeby jakos łazić brałam prochy i chyba przedobrzyłam, a do tego nowe anty..moze to tez wpływa

ajjjjj..... to niezazdroszcze

Zgłoś nadużycie #63842 15 lipca 2013, 18:23

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a tak się na mnie patrzy moje dziecko jak cos jest nie po jej mysli :) m mówi że po mnie ma takie miny ha haha. cos w tym jest dla porównania ja dawno dawno temu ;)

haha , rzeczywiście, obie jesteście nieziemskie ;)

Zgłoś nadużycie #63843 15 lipca 2013, 18:34

kasia17 Fajna mama
Anetka szykuj sie na powrót męza ;) Fajnie ze taki steskniony wraca , milo bardzo ;) A mala moe rzeczywiscie zeszla z lozka a nie spadla ;)

Hiruś jest przecudny kochany wspolpracuje z mama i dba o siostryczkę ;)

Ela napewno bedzie dobre z Patrycja , nie stresuj sie tam ;) A na wątrobe polecam ostropest plamisty ! naprawdę rewelka!

Wlasnie ja te radko zagladam i te auwaylam nieobecnosc gwonki;(

Ekstremalna tez mam takie fazy z Wiktorem z ta roznica ze on nie bije ale wyje i wyrywa sie !

Zgłoś nadużycie #63844 15 lipca 2013, 18:48

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

co fajnego dostalas ?? ?? pochwal sie....ja tez kiedys od anetki dostalam jajko wlasnorecznie robione..ona jest niemozliwa!!! :) :) :)

luteine do pipki i nospe-zostalo jej i nei chciala zeby sie zmarnowalo :)

Zgłoś nadużycie #63845 15 lipca 2013, 18:51

Ulla Fajna mama
kto nie zagląda na fb, to wam powiem, ze była taka jadka, ze marty z nami juz nie ma. tzn. tam nie, moze tu bedzie zaglądać.

Zgłoś nadużycie #63846 15 lipca 2013, 21:31

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

No tak..czyli ani Ty nie masz pociechy z męża ani on z urlopu :-(

pocieszam się ze korytarz ma do zrobienia i łazienkę tylko bo kuchnie jakis czas temu zrobił

Zgłoś nadużycie #63847 15 lipca 2013, 21:32

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

bylismy z hireczkiem dzis w przychodni, bo mu sie zrobily w buzi biale krosti na wewnetrznej stronie policzkow. pai doktor przepisala nystatyne i oslonowo cos (np. acidolac ) i jeszcze hascosept

oby szybko Hirkowi zeszło :)

Zgłoś nadużycie #63848 16 lipca 2013, 6:30

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

czyli jednak pleśniawki :(

Zgłoś nadużycie #63849 16 lipca 2013, 7:13

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

kto nie zagląda na fb, to wam powiem, ze była taka jadka, ze marty z nami juz nie ma. tzn. tam nie, moze tu bedzie zaglądać.

ojej...nieciekawie
o co poszło?

Zgłoś nadużycie #63850 16 lipca 2013, 7:21

elka40 Fajna mama
Cześc dziewczyny....u mnie zdrowie lepsze tylko nerwy zszargane. Wczoraj poszedł mi laptop...cos z systemem...zdechło zasilanie jak system się odpalał i czarna du....
Oczywiscie szlag mnei trafił bo nie wiadomo było czy cos z dyskiem...a tam wszystkie dane księgowe naszej firmy plus kilku znajomych, programy księgowe różne, zusowskie itd, wszystkie Zuzki zdjęcia i nasze inne też . Częśc nagrana i w archiwach ale dużo nie. Jedyne kopie bo miesiąc temu szlag mi trafił dysk przenośny i duzego pendriva.
Co z tego że mam kopie systemu zrobiona na dyskach jak nie da sie tego odtworzyć! No już się wczoraj załamałam, bo ile to mozna. A jeszcze zmieniałam kompa w pracy i wczoraj zdążyłam zrobic w straym czystkę, bo mam przeciez na dysku w domu, a tu masz!
No ale na szczęście dysk jest ok, przyniosłam go do pracy i przegrywam wszystko. Części juz nei odzyskam ale te najwazniejsze chyba się uda. tylko wszystko się pieprzy wtedy, kiedy brak czasu.
Ostatni tydzień przed wyjazden...plan i tak napiety jak struna a tu jeszcze takie problemy. A wczoraj Zuzka usnęła po 20, ja szczęśliwa usiadłam do kompa ,zeby poksiegowac faktury a tu masz! D...a!