Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63731 11 lipca 2013, 12:48

aniam Supermama

seshella napisał(a)

Kuzynka, która ma 4 miesięczną corke powiedziałam mi, że ona to by się na drugie dziecko teraz nie zdecydowała, bo szkoda by jej było dziecka, że nie chciałaby jej zaniedbywać, że nie umiałaby dzielić tej  miłości między dwójkę. troche przykro mi sie zrobiło i wcale nie uważam żebym zaniedbywała Julię, a podobno miłości się wtedy nie dzieli na dwa tylko mnoży razy dwa.

co za głupoty ta kuzynka gada, fajnie, ze będziesz mieć drugie, ja jeszcze troszke poczekam, jak sie wyjaśnie sparwa z pracą i też macham kolejne, głowa do góry

Zgłoś nadużycie #63732 11 lipca 2013, 12:49

aniam Supermama

seshella napisał(a)

dokładnie, tym bardziej, że zarówno 2,3 czy 4 latek tez potrzebuje mamusi i wtedy jak dziecko się pojawia tez jest zazdrosne i może czuć się odrzucone. a ja jak się zdecydowałam na pierwsze dziecko to od razu nie chciałam żeby było jedynakiem.

im dziecko starsze, tym większa zazdrość, widzę to u brata i szwagierki :)
a tak jedno przy drugim się chowa

Zgłoś nadużycie #63733 11 lipca 2013, 12:50

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Głupoty gada...zresztą...każdy ma inne podejscie...nie słuchaj jej. Ona by się nie zdecydowała, to niech się nie decyduje...Ty się zdecydowałaś i dasz radę kochac oboje :D
Ja Ci moge powiedzieć,ze u mnie...pomimo,że jest taka duza różnica wieku...nic w miłości do Patrycji sie nie zmieniło...dziecko to nie jest zabawka,ze jedno odkładasz na bok bo masz nowe drugie :-)

święte słowa, Asia słuchaj starszej!!

Zgłoś nadużycie #63734 11 lipca 2013, 14:48

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Życzę Wam,żeby Natalka dzielnie się spisała w podróży.Trzymam kciuki.
Ja też Zuzi musze kupic kilka nowych rzeczy, pierdółek takich ,zeby sie zajęła...tylko ze...widziałam kiedys w biedronce takie fajne grzechotki jak piłka zbydowana na zasadzie plastra miodu...mi samej sie to podobało...pomyslałam,ze Zuzka zajmie sie tym chwilę i jak mi sie trafi to jej kupie. No i poszlyśmy wczoraj do biedronki....są! No to dałam Zuzi ,zeby zobaczyć czy jej się spodoba...po 10 sekundach mi oddała...druga próba...oddała. Czyli jednak bez sensu.Trudno wyczuć co ją zajmie..najszybciej pęk kluczy albo jakichś kabli :D

ja ta kule kupilam jak oli sie urodzil.. duzo sie nia bawil...ale ostatnio to go zabawki nie interesuja.stoi pudlo...nieraz nawet nieruszane..... a uwielbia klucze... i wszystko co dzwoni..a wczoraj mu dalam moje podpaski i z jakim zaciekaweiniem odklejal kazda torebke..hihi dziecka nie bylo normalnie!

Zgłoś nadużycie #63735 11 lipca 2013, 14:50

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

Martyna nie myśl o tym...widocznie tak miało być. jeszcze będzie rodzeństwo dla Oliwierka :)

no ja wiem..nie mysle jakos tak ze sie zalamuje... ale samo przez sie..tak jakos... przeleci mysl przez glowe ze a to juz by bylo... ciekawe co by bylo... no i wogole ze to juz ten miesiac by byl...nie umiem tego wymazac.... a wogoel to u mnie w rodzinie nikomu nie powiedzialam..wei tylko moja przyjaciolka no i wy....

Zgłoś nadużycie #63736 11 lipca 2013, 14:53

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

ciaza?

nie raczej nie... jednak uwazamy teraz..... jeszcze chyba nie.. skoro poronilam to byl dla mnie znak ze jeszcze nie teraz..musze sie wziazc za jakis kurde kurs jezyka i cos zaczac dzialac....bo siedze jak tluman w chacie..i co...

Zgłoś nadużycie #63737 11 lipca 2013, 15:51

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

nie raczej nie... jednak uwazamy teraz..... jeszcze chyba nie.. skoro poronilam to byl dla mnie znak ze jeszcze nie teraz..musze sie wziazc za jakis kurde kurs jezyka i cos zaczac dzialac....bo siedze jak tluman w chacie..i co...

przestan gadac takie rzeczy, jaki znak? poprostu organizm nie byl gotowy i tak mialo byc, zacznij brac jakis kwas foliowy i do dziela, macie warunki, kiedy jak nie teraz a w ciazy tez mozesz latac na kurs jezyka ;)
Poki maz zarabia to bierzcie sie za dzieci , odchowacie jedno przy drugim i z glowy. Kurcze ja tez juz bym chciala , musze pracy poszukac i popracowac z rok.
Hehe smaic mi sie chce bo wszytkie na 2015 sie uawialy i chyba nie doczekaja bo co jedna to jeczy ze juz chce drugie ;)

Zgłoś nadużycie #63738 11 lipca 2013, 22:20

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

no wlasnie ze nie..ostatnio wszystko mnie drazni.... okrez za dobra dwa tyg... a chlop to mnie tak wkur....jak nigdy..... masakra jakas..jak niemaly to maz.,......aaaaaaaaaaa co sie ze mna dzieje ostatnio ??

cały czas się coś u Was dzieje i to w tak krótkim czasie więc masz prawo być poddenerwowana. mnie też teraz momentami nerwy puszczaja bo tyle sie dzieje. dzisiaj na starszaków nakrzyczałam kurcze bo mówię i mówię i nie dociera jak do ściany ecch . dobrze że m nie ma bo jemu to by się przy okazji oberwało w pierwszej kolejności

Zgłoś nadużycie #63739 11 lipca 2013, 22:22

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

Kuzynka, która ma 4 miesięczną corke powiedziałam mi, że ona to by się na drugie dziecko teraz nie zdecydowała, bo szkoda by jej było dziecka, że nie chciałaby jej zaniedbywać, że nie umiałaby dzielić tej  miłości między dwójkę. troche przykro mi sie zrobiło i wcale nie uważam żebym zaniedbywała Julię, a podobno miłości się wtedy nie dzieli na dwa tylko mnoży razy dwa.

Asia proszę nie słuchaj tych farmazonów , głupoty gada ta kuzynka ze aż ręce opadają.

Zgłoś nadużycie #63740 11 lipca 2013, 22:27

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

A tak wogóle to my mamy problem z obydwoma autami, a nasz mechanik ucieka po niedzieli na urlop....du....
Mąz się stresuje a ja zaczynam się cieszyć,ze jednak nic nie rezerwowaliśy bo wyjazd może sie opóźnić.My zawsze mamy problem z autem przed wczasami. Norma. A raz nawet po drodze nam sie zepsuło ale na szczęście na granicy zobaczyliśmy to wrócilismy się kawałek, znaleźlismy mechanika i szybko zrobił.

to się macie z tymi awariami, złośliwośc rzeczy martwych jak nic

Zgłoś nadużycie #63741 11 lipca 2013, 23:12

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

ja ta kule kupilam jak oli sie urodzil.. duzo sie nia bawil...ale ostatnio to go zabawki nie interesuja.stoi pudlo...nieraz nawet nieruszane..... a uwielbia klucze... i wszystko co dzwoni..a wczoraj mu dalam moje podpaski i z jakim zaciekaweiniem odklejal kazda torebke..hihi dziecka nie bylo normalnie!

moja ostatni ma napad na szafki nie można jej odgonic. wielkiego bałaganu nie robi bo co wyjmie

Zgłoś nadużycie #63742 11 lipca 2013, 23:14

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

przestan gadac takie rzeczy, jaki znak? poprostu organizm nie byl gotowy i tak mialo byc, zacznij brac jakis kwas foliowy i do dziela, macie warunki, kiedy jak nie teraz a w ciazy tez mozesz latac na kurs jezyka ;)
Poki maz zarabia to bierzcie sie za dzieci , odchowacie jedno przy drugim i z glowy. Kurcze ja tez juz bym chciala , musze pracy poszukac i popracowac z rok.
Hehe smaic mi sie chce bo wszytkie na 2015 sie uawialy i chyba nie doczekaja bo co jedna to jeczy ze juz chce drugie ;)

no tez bym chciala..... biore caly czas kwas foliowy odkad poronilam a no i juz chyba z 4mc falwit mama.... no bo trzeba brac juz jakis czas przed ciaza....

Zgłoś nadużycie #63743 11 lipca 2013, 23:15

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

cały czas się coś u Was dzieje i to w tak krótkim czasie więc masz prawo być poddenerwowana. mnie też teraz momentami nerwy puszczaja bo tyle sie dzieje. dzisiaj na starszaków nakrzyczałam kurcze bo mówię i mówię i nie dociera jak do ściany ecch . dobrze że m nie ma bo jemu to by się przy okazji oberwało w pierwszej kolejności

hihi a co tam chlop niech poczuje troche nerwa!!!!

Zgłoś nadużycie #63744 11 lipca 2013, 23:16

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

słuchaj Kasi jak nie teraz to kiedy? i żadne tam znaki tylko tak jak Kasia pisze jeszcze organizm nie był gotowy i tyle. teraz dbaj o siebie , potem urlopik w Pl i do dzieła :)

Zgłoś nadużycie #63745 11 lipca 2013, 23:16

maryna Fajna mama
uciekam nynki bo chlopaki moje juz dawno spia.a ja glowa.podlogi.i musialam mieso uszykowac na grila bo jutro znajomi przyjezdzaja na grila do nas..... jutro tu zajrze....milych i spokojnych nocek!!!

Zgłoś nadużycie #63746 11 lipca 2013, 23:17

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi a co tam chlop niech poczuje troche nerwa!!!!

wiesz zawsze jemu sie obrywa pierwszemu :) nie ma lekko ;)

Zgłoś nadużycie #63747 11 lipca 2013, 23:17

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

uciekam nynki bo chlopaki moje juz dawno spia.a ja glowa.podlogi.i musialam mieso uszykowac na grila bo jutro znajomi przyjezdzaja na grila do nas..... jutro tu zajrze....milych i spokojnych nocek!!!

dzieki i wzajemnie :)

Zgłoś nadużycie #63748 11 lipca 2013, 23:19

aneta74 Fajna mama
wiecie co moją coś napadło i wszystkim tak robi cacy cacy że w końcu liścia wali nas . tłumacze nie wolno , i nunu ale to tylko sie chichra i dalej swoje.nikt jej nie uczył sama se wykombinowała....

Zgłoś nadużycie #63749 11 lipca 2013, 23:27

aneta74 Fajna mama
szukam małej czegos do pchania na dworzu bo łapie się za wózek rowerek ale nie wygodnie jej bo wszystko wielkie nie wiem co wybrać
http://allegro.pl/wozek-chwytajacy-i-podrzucajacy-pileczki-jak-nowe-i3377923288....
http://allegro.pl/grajacy-wozek-dla-lalek-pchacz-fisher-price-i3391352728.html

Zgłoś nadużycie #63750 12 lipca 2013, 7:06

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Kasiu, poczekam na Ciebie do 2015 :)