Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63711 11 lipca 2013, 10:55

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

Kuzynka, która ma 4 miesięczną corke powiedziałam mi, że ona to by się na drugie dziecko teraz nie zdecydowała, bo szkoda by jej było dziecka, że nie chciałaby jej zaniedbywać, że nie umiałaby dzielić tej  miłości między dwójkę. troche przykro mi sie zrobiło i wcale nie uważam żebym zaniedbywała Julię, a podobno miłości się wtedy nie dzieli na dwa tylko mnoży razy dwa.

no wlasnie sie mnozy razy dwa a nie dzieli!!!!!!!!!!!!!!!!!1 nie zgadam si e z kolezanka!!! nei sluchaj jej.....ja tez nie chce zeby oli byl jedynakiem.... szok jak sobie pomysle ze juz ponad 3 mc bylabym w ciazy.....

Zgłoś nadużycie #63712 11 lipca 2013, 11:17

kasia17 Fajna mama

Ulla napisał(a)

aniam jest farmaceutką i pewnie opracowuje jakiś nowy specyfik zmieniający smak spermy-powiedzmy na bananowy :D

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;)

Zgłoś nadużycie #63713 11 lipca 2013, 11:19

ewelina6660 Fajna mama
U nas szalenstwo wyjazdowe :) .W sumie to juz nas wszystkich spakowalam, jeszcze kilka rzeczy się suszy.Wieczorkiem tylko do Przyjaciołki musze skoczyc, bo zamowilam u niej w aptece  jakies cuda na dlonie w prezencie dla meza siostry na urodziny,bo ona ma problemy...ciagle jej skóra na dloniach peka.Aaaa no i jeszcze musze zabawki do auta spakowac.

Zgłoś nadużycie #63714 11 lipca 2013, 11:20

ewelina6660 Fajna mama
Jakied drobne zabawki do auta ma mi Przyjaciolka naszykować...zawsze nowe to na dluzej zajma czas.

Zgłoś nadużycie #63715 11 lipca 2013, 11:25

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Jakied drobne zabawki do auta ma mi Przyjaciolka naszykować...zawsze nowe to na dluzej zajma czas.

Życzę Wam,żeby Natalka dzielnie się spisała w podróży.Trzymam kciuki.
Ja też Zuzi musze kupic kilka nowych rzeczy, pierdółek takich ,zeby sie zajęła...tylko ze...widziałam kiedys w biedronce takie fajne grzechotki jak piłka zbydowana na zasadzie plastra miodu...mi samej sie to podobało...pomyslałam,ze Zuzka zajmie sie tym chwilę i jak mi sie trafi to jej kupie. No i poszlyśmy wczoraj do biedronki....są! No to dałam Zuzi ,zeby zobaczyć czy jej się spodoba...po 10 sekundach mi oddała...druga próba...oddała. Czyli jednak bez sensu.Trudno wyczuć co ją zajmie..najszybciej pęk kluczy albo jakichś kabli :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63716 11 lipca 2013, 11:28

elka40 Fajna mama
A tak wogóle to my mamy problem z obydwoma autami, a nasz mechanik ucieka po niedzieli na urlop....du....
Mąz się stresuje a ja zaczynam się cieszyć,ze jednak nic nie rezerwowaliśy bo wyjazd może sie opóźnić.My zawsze mamy problem z autem przed wczasami. Norma. A raz nawet po drodze nam sie zepsuło ale na szczęście na granicy zobaczyliśmy to wrócilismy się kawałek, znaleźlismy mechanika i szybko zrobił.

Zgłoś nadużycie #63717 11 lipca 2013, 11:29

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Życzę Wam,żeby Natalka dzielnie się spisała w podróży.Trzymam kciuki.
Ja też Zuzi musze kupic kilka nowych rzeczy, pierdółek takich ,zeby sie zajęła...tylko ze...widziałam kiedys w biedronce takie fajne grzechotki jak piłka zbydowana na zasadzie plastra miodu...mi samej sie to podobało...pomyslałam,ze Zuzka zajmie sie tym chwilę i jak mi sie trafi to jej kupie. No i poszlyśmy wczoraj do biedronki....są! No to dałam Zuzi ,zeby zobaczyć czy jej się spodoba...po 10 sekundach mi oddała...druga próba...oddała. Czyli jednak bez sensu.Trudno wyczuć co ją zajmie..najszybciej pęk kluczy albo jakichś kabli :D

Taaaaa Natalka tez się nimi sekundę pobawila,a chyba 19 zl kosztowala ta grzechotka, wiec bez sensu.

Zgłoś nadużycie #63718 11 lipca 2013, 11:29

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ojej...duzo zdrówka dla Wiktorka i dla Was wszystkich. Spróbuj na gardło Tantum Verde...mojej Zuzce smakowało i lubiła jak jej sie psikało :D

psikam wlasnie tez tamtum verde i tez lubi , zreszta to jedyny lek ktory z checia przyjmuje.

Zgłoś nadużycie #63719 11 lipca 2013, 11:30

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a my wracamy do normy po dwudniowej wizycie dziadków ;) oj rozpiesciła by mi mała jakby dłuzej z nia była. a mała cwaniara widze i tak wykorzystuje sytacje bo wie że jak zapiszczy tylko to babcia juz leci.No ale dzięki niej moglam dzis spokojnie jechać po to zaświadczenie-pociągiem- zeszło mi 4 godziny ale zalatwiłam teraz mam czekać na decyzję

zalety babci ;) od tego podobno sa zeby rozpieszczac ;)

Zgłoś nadużycie #63720 11 lipca 2013, 11:30

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

A tak wogóle to my mamy problem z obydwoma autami, a nasz mechanik ucieka po niedzieli na urlop....du....
Mąz się stresuje a ja zaczynam się cieszyć,ze jednak nic nie rezerwowaliśy bo wyjazd może sie opóźnić.My zawsze mamy problem z autem przed wczasami. Norma. A raz nawet po drodze nam sie zepsuło ale na szczęście na granicy zobaczyliśmy to wrócilismy się kawałek, znaleźlismy mechanika i szybko zrobił.

No mam nadzieje i trzymam kciuki zebyscie zdazyli przed wyjazdem.

Zgłoś nadużycie #63721 11 lipca 2013, 11:32

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

psikam wlasnie tez tamtum verde i tez lubi , zreszta to jedyny lek ktory z checia przyjmuje.

Biedny Wiktorek,ja wlasnie cala wielka kosmetyczke lekow spakowałam.

Zgłoś nadużycie #63722 11 lipca 2013, 11:34

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

Kuzynka, która ma 4 miesięczną corke powiedziałam mi, że ona to by się na drugie dziecko teraz nie zdecydowała, bo szkoda by jej było dziecka, że nie chciałaby jej zaniedbywać, że nie umiałaby dzielić tej  miłości między dwójkę. troche przykro mi sie zrobiło i wcale nie uważam żebym zaniedbywała Julię, a podobno miłości się wtedy nie dzieli na dwa tylko mnoży razy dwa.

nie słuchaj jej, może ona by nie umiała kochać dwójki ale ty tak :) i to w każdym wieku a i rodzeństwo będzie super :)

Zgłoś nadużycie #63723 11 lipca 2013, 11:36

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

chyba tak jest.... ale dzis juz jest lepiej....kurrrwwwica mi jakos przeszla.... moze wczoraj i ostatnio jakies kiepskie dni maialm...no i maz wczoraj mnie wkurzyl.... o 23 jak sie obudzil to mnie przeprosil.... dobrze .....neich wie ze on jest winny!!!!!!!!!!!!

czasem kłótnie są potrzebne do rozładowania atmosfery a i godzenie się potem jest przyjemniejsze :D

Zgłoś nadużycie #63724 11 lipca 2013, 11:37

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

no wlasnie sie mnozy razy dwa a nie dzieli!!!!!!!!!!!!!!!!!1 nie zgadam si e z kolezanka!!! nei sluchaj jej.....ja tez nie chce zeby oli byl jedynakiem.... szok jak sobie pomysle ze juz ponad 3 mc bylabym w ciazy.....

Martyna nie myśl o tym...widocznie tak miało być. jeszcze będzie rodzeństwo dla Oliwierka :)

Zgłoś nadużycie #63725 11 lipca 2013, 11:37

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

no wlasnie ze nie..ostatnio wszystko mnie drazni.... okrez za dobra dwa tyg... a chlop to mnie tak wkur....jak nigdy..... masakra jakas..jak niemaly to maz.,......aaaaaaaaaaa co sie ze mna dzieje ostatnio ??

ciaza?

Zgłoś nadużycie #63726 11 lipca 2013, 12:16

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kasia...przepiękne zdjęcia :-) Naprawdę. Widzę,ze Hania tez łysiutka :-) Jej...jak ja lubie takie łysolki :-) Zresztą mi sie bardzo wogóle podobają ludzie bez włosów :D A Wiktorek to chyba czysty tata, co?

Dzieki Elu ;)
Hania ma duzo wlsokow w czapce byla, ale chyba ja pomylilas z Alicją rowiesniczka Wiktora ;)
Synuś tak caly tata, przynajmniej wszyscy tak twierdzą ;)

Zgłoś nadużycie #63727 11 lipca 2013, 12:17

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

haha, specjalnie dla ciebie, Ulcia, specjalnie dla Ciebie :P

ale sie usmialam , naprawde sie to Uli fajnie zgralo ;)

Zgłoś nadużycie #63728 11 lipca 2013, 12:30

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

ej weź nie zawracaj sobie glowy glupotami ;) zazdrosci ci ;)

Zgłoś nadużycie #63729 11 lipca 2013, 12:31

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Dzieki Elu ;)
Hania ma duzo wlsokow w czapce byla, ale chyba ja pomylilas z Alicją rowiesniczka Wiktora ;)
Synuś tak caly tata, przynajmniej wszyscy tak twierdzą ;)

eeeeeee...no jasne...własnie cos mi sie duża wydawała ;-) sorki

Zgłoś nadużycie #63730 11 lipca 2013, 12:41

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

eeeeeee...no jasne...własnie cos mi sie duża wydawała ;-) sorki

spoko tyle ich tam ze ja smam sie mylę ;)