Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63691 10 lipca 2013, 22:18

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Kilka fotek z imprezy Haneczki ( dla tych co na fb nie wchodzą)

zdjęcia rewelacja , cudnie wyglądacie i ile dzieci :) superr

Zgłoś nadużycie #63692 10 lipca 2013, 22:19

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

aniam jest farmaceutką i pewnie opracowuje jakiś nowy specyfik zmieniający smak spermy-powiedzmy na bananowy :D

:) )

Zgłoś nadużycie #63693 10 lipca 2013, 22:24

aneta74 Fajna mama
a my wracamy do normy po dwudniowej wizycie dziadków ;) oj rozpiesciła by mi mała jakby dłuzej z nia była. a mała cwaniara widze i tak wykorzystuje sytacje bo wie że jak zapiszczy tylko to babcia juz leci.No ale dzięki niej moglam dzis spokojnie jechać po to zaświadczenie-pociągiem- zeszło mi 4 godziny ale zalatwiłam teraz mam czekać na decyzję

Zgłoś nadużycie #63694 10 lipca 2013, 22:56

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

bedzie dobrze. z pogoda we wrzesniu nie wiadomo moze Was miło zaskoczy,życze tego Wam bo nalezy sie wam suuper urlop.szkoda ze z tym ubezpieczeniem takie to pokopane ułatwiło by Ci życie jakbys spokojnie mogła tam do lekarzy chodzić

no wlasnie...zycie byloby piekniejsze ;)

Zgłoś nadużycie #63695 10 lipca 2013, 22:58

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a Ty nie przed okresem? ja tak mam że przed @ to wnierwia wszystko dookoła

no wlasnie ze nie..ostatnio wszystko mnie drazni.... okrez za dobra dwa tyg... a chlop to mnie tak wkur....jak nigdy..... masakra jakas..jak niemaly to maz.,......aaaaaaaaaaa co sie ze mna dzieje ostatnio ??

Zgłoś nadużycie #63696 11 lipca 2013, 7:40

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

W szoku jestem Ela , biedna Pati , kurcze pewnie sie strachu najedliscie;( zdrówka dla niej ;)
Apropos zdrowia Wiktor moj ma zapalenie gardla , zarazil sie bidok od nas;( Noc wczorajsza byla koszmarem , budzil sie co pol godziny i histeria byla, dostal przeciwbolowy i viburcol i nic nie pomoglo, co sie umeczylismy mmowie wam. Dzis pedzilismy z nim do lekarza bo temp dostal wysokiej , czerwone gardziolko , dostal Bakcerin i zobaczymy. Wlasnie zasnal , biedny taki jest, wspolczuje mu bardzo bo wiem ze okropnie sie czlowiek czuje i jeszcze zeby dwie jedynki na gorze na raz mu wylaza , juz sa na wierzchu , gluty ciagle leca , biedny oddychac nie moze i te upaly !!! Jej !
Maż ma urlop i nawet nad wode nigdzie nie mozna ojechac bo chorujemy na raty ;(
Aniam czemu ty sie wczesniej nie pucowalas ze nauczycielka bylas, a dlaczego przerwalas wykonywanie zawodu? I co dokladniesz dzialasz w farmacji ?
Gosiulkovic i Ela nie moge z tych waszych opisow o chlopach , to jednak dziwne stworzenia ;)

Ojej...duzo zdrówka dla Wiktorka i dla Was wszystkich. Spróbuj na gardło Tantum Verde...mojej Zuzce smakowało i lubiła jak jej sie psikało :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63697 11 lipca 2013, 7:43

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Kasia...przepiękne zdjęcia :-) Naprawdę. Widzę,ze Hania tez łysiutka :-) Jej...jak ja lubie takie łysolki :-) Zresztą mi sie bardzo wogóle podobają ludzie bez włosów :D A Wiktorek to chyba czysty tata, co?

Zgłoś nadużycie #63698 11 lipca 2013, 7:47

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a my wracamy do normy po dwudniowej wizycie dziadków ;) oj rozpiesciła by mi mała jakby dłuzej z nia była. a mała cwaniara widze i tak wykorzystuje sytacje bo wie że jak zapiszczy tylko to babcia juz leci.No ale dzięki niej moglam dzis spokojnie jechać po to zaświadczenie-pociągiem- zeszło mi 4 godziny ale zalatwiłam teraz mam czekać na decyzję

No zawsze to jakies odciążenie choć na trochę...fajnie,ze załatwiłaś.
ja też wykorzystuję...raz w tygodniu jak mała jest u dziadków to przywozą mi ja dopiero wieczorem i wtedy mogę sprzątnąć chałupę. Inaczej nei ma szans.
A co do wykorzystywania...nawet moja mam a zauwazyła że Zuzia jest spokojniejsza jak jest tylko z nimi....jak my sie pokażemy to od razu jej rogi rosną....to samo jest jak tylko z nami jest....grzeczne dziecko, ale jak ma i nas i dziadków to wykorzystuje to haniebnie!

Zgłoś nadużycie #63699 11 lipca 2013, 7:49

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

no wlasnie ze nie..ostatnio wszystko mnie drazni.... okrez za dobra dwa tyg... a chlop to mnie tak wkur....jak nigdy..... masakra jakas..jak niemaly to maz.,......aaaaaaaaaaa co sie ze mna dzieje ostatnio ??

Spokojnie...masz za dużo na głowie, ciagle problemy, do tego byłas sama to odwykłaś od męża...teraz musicie się do siebie na nowo przyzwyczaić...to normalne. Potrzeba czasu.

Zgłoś nadużycie #63700 11 lipca 2013, 8:55

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Aniam czemu ty sie wczesniej nie pucowalas ze nauczycielka bylas, a dlaczego przerwalas wykonywanie zawodu? I co dokladniesz dzialasz w farmacji ?

Kasiu, na samym początku pisałam, ze pracowałam w szkole, ale może Ci umkneło, teraZ TWORE NOWE produktyccccccccccc

Zgłoś nadużycie #63701 11 lipca 2013, 9:04

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

wow, jakie świetne zdjęcia, wyglądacie super!!
a ile dzieciaczków :) szok

Zgłoś nadużycie #63702 11 lipca 2013, 9:04

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

aniam jest farmaceutką i pewnie opracowuje jakiś nowy specyfik zmieniający smak spermy-powiedzmy na bananowy :D

haha, specjalnie dla ciebie, Ulcia, specjalnie dla Ciebie :P

Zgłoś nadużycie #63703 11 lipca 2013, 9:06

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

No zawsze to jakies odciążenie choć na trochę...fajnie,ze załatwiłaś.
ja też wykorzystuję...raz w tygodniu jak mała jest u dziadków to przywozą mi ja dopiero wieczorem i wtedy mogę sprzątnąć chałupę. Inaczej nei ma szans.
A co do wykorzystywania...nawet moja mam a zauwazyła że Zuzia jest spokojniejsza jak jest tylko z nimi....jak my sie pokażemy to od razu jej rogi rosną....to samo jest jak tylko z nami jest....grzeczne dziecko, ale jak ma i nas i dziadków to wykorzystuje to haniebnie!

bo wie, ze zawsze jakiegoś frajera znajdzie, by ustapił :P

Zgłoś nadużycie #63704 11 lipca 2013, 9:10

seshella Fajna mama
Kuzynka, która ma 4 miesięczną corke powiedziałam mi, że ona to by się na drugie dziecko teraz nie zdecydowała, bo szkoda by jej było dziecka, że nie chciałaby jej zaniedbywać, że nie umiałaby dzielić tej  miłości między dwójkę. troche przykro mi sie zrobiło i wcale nie uważam żebym zaniedbywała Julię, a podobno miłości się wtedy nie dzieli na dwa tylko mnoży razy dwa.

Zgłoś nadużycie #63705 11 lipca 2013, 9:21

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

Kuzynka, która ma 4 miesięczną corke powiedziałam mi, że ona to by się na drugie dziecko teraz nie zdecydowała, bo szkoda by jej było dziecka, że nie chciałaby jej zaniedbywać, że nie umiałaby dzielić tej  miłości między dwójkę. troche przykro mi sie zrobiło i wcale nie uważam żebym zaniedbywała Julię, a podobno miłości się wtedy nie dzieli na dwa tylko mnoży razy dwa.

eee Asia nie słuchaj głupot. Tak jej się tylko wydaje że by nie umiała miłości podzielić na 2. bzdura. każde dziecko ma swój jedyny niepowtarzalny kącik w sercu mamy (ja mówię o takich normalnych mamach) i żadne drugiemu przestrzeni nie zabiera.
Asia nnie bierz tego do siebie bo super że bedziesz miała drugie. Dzieciaczki się razem wychowają i będą mieć siebie nawzajem. gdzie tam "zaniedbywać".... ehhmmm

Zgłoś nadużycie #63706 11 lipca 2013, 9:31

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

eee Asia nie słuchaj głupot. Tak jej się tylko wydaje że by nie umiała miłości podzielić na 2. bzdura. każde dziecko ma swój jedyny niepowtarzalny kącik w sercu mamy (ja mówię o takich normalnych mamach) i żadne drugiemu przestrzeni nie zabiera.
Asia nnie bierz tego do siebie bo super że bedziesz miała drugie. Dzieciaczki się razem wychowają i będą mieć siebie nawzajem. gdzie tam "zaniedbywać".... ehhmmm

dokładnie, tym bardziej, że zarówno 2,3 czy 4 latek tez potrzebuje mamusi i wtedy jak dziecko się pojawia tez jest zazdrosne i może czuć się odrzucone. a ja jak się zdecydowałam na pierwsze dziecko to od razu nie chciałam żeby było jedynakiem.

Zgłoś nadużycie #63707 11 lipca 2013, 9:49

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

Głupoty gada...zresztą...każdy ma inne podejscie...nie słuchaj jej. Ona by się nie zdecydowała, to niech się nie decyduje...Ty się zdecydowałaś i dasz radę kochac oboje :D
Ja Ci moge powiedzieć,ze u mnie...pomimo,że jest taka duza różnica wieku...nic w miłości do Patrycji sie nie zmieniło...dziecko to nie jest zabawka,ze jedno odkładasz na bok bo masz nowe drugie :-)

Zgłoś nadużycie #63708 11 lipca 2013, 10:52

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Głupoty gada...zresztą...każdy ma inne podejscie...nie słuchaj jej. Ona by się nie zdecydowała, to niech się nie decyduje...Ty się zdecydowałaś i dasz radę kochac oboje :D
Ja Ci moge powiedzieć,ze u mnie...pomimo,że jest taka duza różnica wieku...nic w miłości do Patrycji sie nie zmieniło...dziecko to nie jest zabawka,ze jedno odkładasz na bok bo masz nowe drugie :-)

fajnie powiedziane!!!!

Zgłoś nadużycie #63709 11 lipca 2013, 10:53

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kasia...przepiękne zdjęcia :-) Naprawdę. Widzę,ze Hania tez łysiutka :-) Jej...jak ja lubie takie łysolki :-) Zresztą mi sie bardzo wogóle podobają ludzie bez włosów :D A Wiktorek to chyba czysty tata, co?

tez mi sie wydaje ze tatus...tak wlasnie patrzylam na foty i stweirdzam ze podobny do tatusia!!

Zgłoś nadużycie #63710 11 lipca 2013, 10:54

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Spokojnie...masz za dużo na głowie, ciagle problemy, do tego byłas sama to odwykłaś od męża...teraz musicie się do siebie na nowo przyzwyczaić...to normalne. Potrzeba czasu.

chyba tak jest.... ale dzis juz jest lepiej....kurrrwwwica mi jakos przeszla.... moze wczoraj i ostatnio jakies kiepskie dni maialm...no i maz wczoraj mnie wkurzyl.... o 23 jak sie obudzil to mnie przeprosil.... dobrze .....neich wie ze on jest winny!!!!!!!!!!!!