Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63631 9 lipca 2013, 12:09

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

niestety dopiero we wrzesniu...i nawet nie wiadomo jeszcze ktorego bo nie wiadomo kiedy maz urlopp dostanie ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?

korzystaj że jesteś z mężem, dużo na dwór wychódź, Amelki mu brakuje, koleżanki do zabaw, w pszyszłym tyg będzie lepiej już :)

Zgłoś nadużycie #63632 9 lipca 2013, 12:13

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

:) fajnie napisane tylko ja to szybko sie poddaje....

to się nie poddawaj...dla Oliwiera :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63633 9 lipca 2013, 12:19

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja chciałam żeby synek był Hubert, strasznie mi się to imię podoba!!! ale mąż się uparł że nie i koniec, niczym wybić nie mogłam

Hubert też mi się podoba

Zgłoś nadużycie #63634 9 lipca 2013, 12:47

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

dzieki kasia za mile slowa.... ja wiem ze rudy na czasie..ale naprawde wnet nie ma dnia zeby ktos nie mowil jakie on ma wlosy... ze ladne ze rude itd itp.... jak sobie pomysle jak pojdzie do szkoly i kazdy dzieciak bedzie sie z niego smial czy cos..to nie wiem co zrobie ?? chyba na lyso go zgole... ogoleni jest nietolerancja na tym swiecie...i tego sie boje ze bedzie jednym wielkim posmiewiskiem....zalamie sie chyba wtedyy!! :(

Martynka nie powazna jestes ;)
Przedewszystkim to Ty sama musisz najpierw pogodzic sie  z tym, ze Oliwierek ma troche inny, mniej oklepany i standardowy kolor wlosow , ale jak najbardziej naturalny , normalny i powszechnie spotykany u innych i wielu ludzi na świecie ! 
Kochana moja ulegasz jakims stereotypom o rudych wlosach , kiedys dla ludzi i dzieci bylo to cos nienaturalnego , tak samo jak ciemnoskory czy skośnooki czlowiek . Dzis dzieci juz w przedszkolach uczone sa tolerancji , wiedza o tym ze nie ma czegos takiego jak " ktoś inny" , juz prawie we wszystkich przedszkolach sa grupy integracyjne gdzie ucza sie dzieci rozne . Nasze spoleczenstwo  sie wkoncu wymiesza jak w roznych innych krajach na swiecie i chcac czy nie chcac wkoncu mlodsze pokolenia beda bardziej tolerancyjne niz nasze!
MARTYNKO BĄDŹ BARDZIEJ NA CZASIE I ZASZCZEP W DZIECKU WYSOKIE POCZUCIE WARTOŚCI BO OLIWIER JEST SUPER PRZYSTOJNIAKIEM NIE PRZECIETNYM A WYJATKOWYM I ON MA O TYM PAMIĘTAĆ. ON MA BYC DUMNY Z TGEO ZE NOSI NA GLOWIE TAKI PIEKNY KOLOR ;)

Zgłoś nadużycie #63635 9 lipca 2013, 12:53

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

korzystaj że jesteś z mężem, dużo na dwór wychódź, Amelki mu brakuje, koleżanki do zabaw, w pszyszłym tyg będzie lepiej już :)

no kumpela dzwonila ze przywiezie jutro amelke moze bedzie maly juz lepiej i tak nie gwiazdorzyl.............

Zgłoś nadużycie #63636 9 lipca 2013, 12:57

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Martynka nie powazna jestes ;)
Przedewszystkim to Ty sama musisz najpierw pogodzic sie  z tym, ze Oliwierek ma troche inny, mniej oklepany i standardowy kolor wlosow , ale jak najbardziej naturalny , normalny i powszechnie spotykany u innych i wielu ludzi na świecie ! 
Kochana moja ulegasz jakims stereotypom o rudych wlosach , kiedys dla ludzi i dzieci bylo to cos nienaturalnego , tak samo jak ciemnoskory czy skośnooki czlowiek . Dzis dzieci juz w przedszkolach uczone sa tolerancji , wiedza o tym ze nie ma czegos takiego jak " ktoś inny" , juz prawie we wszystkich przedszkolach sa grupy integracyjne gdzie ucza sie dzieci rozne . Nasze spoleczenstwo  sie wkoncu wymiesza jak w roznych innych krajach na swiecie i chcac czy nie chcac wkoncu mlodsze pokolenia beda bardziej tolerancyjne niz nasze!
MARTYNKO BĄDŹ BARDZIEJ NA CZASIE I ZASZCZEP W DZIECKU WYSOKIE POCZUCIE WARTOŚCI BO OLIWIER JEST SUPER PRZYSTOJNIAKIEM NIE PRZECIETNYM A WYJATKOWYM I ON MA O TYM PAMIĘTAĆ. ON MA BYC DUMNY Z TGEO ZE NOSI NA GLOWIE TAKI PIEKNY KOLOR ;)

az sie pobeczalam jak to czytalam....super napisalas!!! to chyba ze mna rzeczywiscie jest cos nie tak!!!!

Zgłoś nadużycie #63637 9 lipca 2013, 13:00

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

gratulacje!!

gratki dla zuch dziewczynki ;)

Zgłoś nadużycie #63638 9 lipca 2013, 13:07

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

no jakies takie przekonanie jest wsrod ludzi..... :( :( :( :( jeszcze niech  bedzie piegowaty i w okularach...Boze toz to nieszczesliwe dziecko................

nieszczesliwi sa ci ktorzy tak uwazają !!!

Zgłoś nadużycie #63639 9 lipca 2013, 13:11

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

az sie pobeczalam jak to czytalam....super napisalas!!! to chyba ze mna rzeczywiscie jest cos nie tak!!!!

Martynka pamiętaj ze liczy sie to co mamy w sercu a nie na zewnatrz ;)

Zgłoś nadużycie #63640 9 lipca 2013, 13:24

kasia17 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Martynka pamiętaj ze liczy sie to co mamy w sercu a nie na zewnatrz ;)

A i jak ci ludzie beda cos podgadywali ze jaki on ma kolor to przytakuj cos w tym stylu " prawda ze piękny , wyjątkowy " , odrazu im sie gęby zamkną.
A to co sobie mysla naprawde miej gleboko gdzieś!!!

Zgłoś nadużycie #63641 9 lipca 2013, 15:26

aneta74 Fajna mama
ja tylko na chwilkę na dłuzej zajrze wieczorkiem.
dzwonilam do lekarki usg w normie do kontroli za 3mce.
ale odpierdzielilam lepszy numer szykuje sie dzis do UP święcie przekonana że 9go mam termin patrzę w ta posrana książeczkę a tam 8my!!!!!!!!!!K.a mało zawału nie dostałam.zadzwonilam do UP babka mowi że musze mieć zaświadczenie od lekarza najlepiej na druku l4 że bylam z mala w szpitalu na badaniach.Lekarka jak dzwoniłam to wystawi tylko nie wiem czy na tym druku....i tak dzis musiałam jechać a jutro mam swistek i oswiadczenie dostarczyć i czekać na nowy termin. i zasiłku chyba w tym miesiącu nie będzie albo z dużym poslizgiem.....jak nie urok to sraczka za przeproszeniem://///

Zgłoś nadużycie #63642 9 lipca 2013, 18:48

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, niedługo kolezanka z pracy wychodzi za mąż i chcemy kupić (wytypowali mnie bym poszukała czegoś fajnego na prezent) cos, co zostanie na pamiątkę, szef upiera się za kompletem filiżanek.
MAcie jakieś pomysły ??
ja proponowałam zestaw/półkę przypraw z zawartością, komplet noży... ale jemu się nie podoba, podrzućcie co jeszcze można kupic?

tort z ręczników. są rózen warianty i ceny. wpisz w allegro . wygląda bardzo fajnie :0 kupoalismu dwa razy na wesela :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #63643 9 lipca 2013, 18:53

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

a czy ktores dziecko ma rude wloski jak moj maly ?? .... pamietam jak urodzolam a moja polozna ze szkoly rodzenia przyszla na sale poporodowa i powiedziala on bedzie mial rude wloski...zobaczysz!!! dla mnie to bylo jakbym w morde dostala...maskara.. mowie do niej...nie...oby nie to...ale coz czas pokazal ze rzeczywiscie sa rude......

no bez przesady.... włosy jak wlosy...

Zgłoś nadużycie #63644 9 lipca 2013, 18:54

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

jaki słodziak!!
wiesz, ze mi przypominasz moją uczennicę? w pierwszej chwili myślałam, ze to ta sama osoba :)

jaka uczennice? to ty nauczeycilka jeste? :D a czego uczysz? wych.sex.? :D

Zgłoś nadużycie #63645 9 lipca 2013, 18:55

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

uczennice ?? ty uczysz w szkole czy jak ?? a wogoel to szok ile osob juz mnie z kims pomylilo..hihi i bardzo czesto mowi ze kogos im przypominam....podobno kazdy z nas ma swojego sobowtora....

no... ja sie kiedyś nawet wgazetce z reala znalazlam...szok... szkoda ze nic mi za to nie zaplacili :P

Zgłoś nadużycie #63646 9 lipca 2013, 18:57

Ulla Fajna mama
Krótko i na temat:
1. wczoraj bylam u lekarza, dzieciaczek zyje i rośnie. dostałam recepte zas na leki, 100 w aptece zostawiona, a to tylko na 10 dni... ale kij z tym. mam dalej leżeć.
2. byłam dzis z hirkiem na szczepieniu - tak, kurfa, mimo, ze mam leżec, musiałam specjalnei wstac, ubrac sie umyc i jechac... "bo ty wiesz, jak to wyglada".... wierzcie mi-nie mam siły sie kłócić, naprawde... wiec mimo, ze maz tez jechal ("bo ktos hirka musi wsadzi i wyjąć z auta"), to ja tez musiałam... tego nawet nei warto komentować...
3. po tych tabletkach ratujących zycie mojego dziecka mam fatalne skutki uboczne - sram na miękko i zygac mi sie ciagle chce. prawie nic nie umiem zjesc,,, masakra... w ciągu tygodnia stracilam 2,5kg ponoc wygladam jak wrak-twarz zapadnieta, cialo cale wychudzone... tyle co teraz, to ja wazylam w 5ej klasie podstawówki...
4. mąz wziąl hirka, pojechał na zakupy i po moja prababcie, bo on jutro z rana jedzie w delegację... dobrze ze tylko na jeden nocleg..
a... no i z piersi zostały mi pryszcze...

Zgłoś nadużycie #63647 9 lipca 2013, 19:00

Ulla Fajna mama

seshella napisał(a)

jeszcze nie, w pierwszej ciązy jakby był chłopak miała byc Michał

moj ex...brrr....

ale imię fajne :)

Zgłoś nadużycie #63648 9 lipca 2013, 19:03

Ulla Fajna mama

seshella napisał(a)

Hubert też mi się podoba

ja chcialam Mikolaja :D mąż Franciszka :D więc trzeba było takie wybrac, gdzie obojgu przypadnie do gustu :D

Zgłoś nadużycie #63649 9 lipca 2013, 21:23

kasia17 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja chcialam Mikolaja :D mąż Franciszka :D więc trzeba było takie wybrac, gdzie obojgu przypadnie do gustu :D

Wiktor mial byc Frankiem ale maz sie nie zgodzil a mi Franek bardzo sie poddoba ;)
Ulcia pisalalm na fb ze bardzo ci wspolczuje, ale dacie radę bo nie macie wyjscia ;) Najwazniejsze zeby dzidzia rosla zdrowa a hirusiowi jakos wszystko wynagrodzisz ;)

Zgłoś nadużycie #63650 10 lipca 2013, 7:24

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

jaka uczennice? to ty nauczeycilka jeste? :D a czego uczysz? wych.sex.? :D

jaka dowcipna :P
była nauczycielka chemii i matematyki, a teraz pracuję w farmacji :P