Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63611 9 lipca 2013, 11:36

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

wklejam kępielowe zdjęcia mojego dziecka...niestety znad jeziora iwększość się nie nadaje, bo mąż chyba zapomniał,ze mamy zoom w aparacie :-( :

super...te oczka

Zgłoś nadużycie #63612 9 lipca 2013, 11:39

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

dzieki kasia za mile slowa.... ja wiem ze rudy na czasie..ale naprawde wnet nie ma dnia zeby ktos nie mowil jakie on ma wlosy... ze ladne ze rude itd itp.... jak sobie pomysle jak pojdzie do szkoly i kazdy dzieciak bedzie sie z niego smial czy cos..to nie wiem co zrobie ?? chyba na lyso go zgole... ogoleni jest nietolerancja na tym swiecie...i tego sie boje ze bedzie jednym wielkim posmiewiskiem....zalamie sie chyba wtedyy!! :(

nie panikuj
po pierwsze wszystko bedzie zależało od tego czy bedzie się umial z tego wybronić...zamiast golić go na łyso wymysl dziecku cięta riposte dla wszystkich złośliwców, albo naucz go olewać takie docinki-to będzie najlepsze
Ja jestem piegowata...w szkole jak ktos nie miał na mnie argumentu to rzucał na koniec: a ty jesteś piegus!
Olewałam to totalnie i w sumie mało było takich przypadków. Najważniejsze,żeby Oliwier sam siebie zaakceptował z takimi włosami...wtedy spokojnie da sobie radę z rówieśnikami....a ty jako jego mam nie panikuj i nie rób sama z tego problemu dla dziecka :D Bo to Ty masz mu pokazac jak ma sie tym nie przejmować...olewka i humor to najlepszy sposób.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63613 9 lipca 2013, 11:40

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

obala się bo szybki jest. moja tez ostatnio na kolana caly czas leci bo chce biegac i nawet jak trzyma za ręce to i tak szlifa załapie. spokojnie jest na pewno dobrze. a kiedy się teraz wybieracie do Pl ? a zalatwiacie to ubezpieczenie żebys tam mogla z malym chdzic do lekarza?może warto by było?

no nic mi nie mow...bo jak na zlosc nie w pl....ciagle cos...wogole to mam agresje ..na wszystko wszystko mnie wkur....a maly to taki diabel..mam go dosyc...jestem swinia ale no juz tam mi dziala na nerwy ze szok..ciagle marudzi i mialczy.... jestesmy w chacie sami wiec moze brak mu towarzystwa...bo amelki w tym tyg nie pilnuje.....
wogole to juz o wszystkim mysle... zjezdzamy dopiero we wrzesniu.wiec wakacje nad morzem pewnie beda do duuupuuuu zimno itd.... latanie do okulisty.zalegly roczek malego i wogoel przerasta mnie wszystko....chcialam z miesiac zostac w pl ale maz mowi ze lepiej nei bo moze potem nei dostac wolnego by po nas znow przyjechac....boze jakie go glupie wszystko....az ryczec mi sie cchce.... wogloe to z tym ubezpieczeniem.... za duzo by pisac ale same komplikacje w tej pierd...olonej szwajcariiii......................

Zgłoś nadużycie #63614 9 lipca 2013, 11:43

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

I postanowiłam,ze zamorduję mojego męża ( chyba ).
Ja siedzę, wyszukuję miejsce na wakacje, szukam kwatery, zamiast pracować....blisko Polski.
Znalazłam..bliziutko,.miasteczo nie za małe nie za duże, góry, morze, wyspy na horyzoncie, apartament w centrum...do plaży 5 minut, do miasta 5-10 minut,plaże do wyboru do koloru....jutro trzeba wpłacić zaliczkę a ten sie zastanawia czy na pewno ta miejscowość...czy Zuzka dojedzie, bo może trzeba będzie gdzieś po drodze się zatrzymać i dalej nei pojedziemy ( no chyba w alpach z wyposażeniem w klapki i stroje kąpielowe ).No myślałam,ze go uduszę.Zawsze tak jest....jak go pytam o zdanie to on nic nie wie, a jak wszystko już ustalone to jemu się chce wszystko zmieniać bo ma wątpliwości! No tylko udusić!
Tak jest ze wszystkim!
Jakbym go kiedyś w jakieś złe miejsce wywiozła! Ja dziś pół dnia siedziałam i drukowałam mapy, wynajdywałam atrakcje dookoła a teraz wszystko o kant d... I jedyny apartament który nam pasuje też do d....
No brak mi słów!

a tam sie nie przejmuj..zamawiaj i koniec tematu!!postaw przed faktem dokonanym!!

Zgłoś nadużycie #63615 9 lipca 2013, 11:45

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

no nic mi nie mow...bo jak na zlosc nie w pl....ciagle cos...wogole to mam agresje ..na wszystko wszystko mnie wkur....a maly to taki diabel..mam go dosyc...jestem swinia ale no juz tam mi dziala na nerwy ze szok..ciagle marudzi i mialczy.... jestesmy w chacie sami wiec moze brak mu towarzystwa...bo amelki w tym tyg nie pilnuje.....
wogole to juz o wszystkim mysle... zjezdzamy dopiero we wrzesniu.wiec wakacje nad morzem pewnie beda do duuupuuuu zimno itd.... latanie do okulisty.zalegly roczek malego i wogoel przerasta mnie wszystko....chcialam z miesiac zostac w pl ale maz mowi ze lepiej nei bo moze potem nei dostac wolnego by po nas znow przyjechac....boze jakie go glupie wszystko....az ryczec mi sie cchce.... wogloe to z tym ubezpieczeniem.... za duzo by pisac ale same komplikacje w tej pierd...olonej szwajcariiii......................

trzymaj się dzielnie! to normalne,ze masz kryzys...maly bardziej wymagający ( pociesze Cię ,ze moja też mnie wkurza ) siedzisz całe dnie sama i jeszcze na obczyźnie...kazda by się podłamała...ale to minie...pomysl sobie,że niedawno marzyłas o tym,żeby byc z mężem...teraz jesteś...staraj sie tym cieszyć..reszta jakos się powoli ułozy.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63616 9 lipca 2013, 11:49

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

Dziewczyny byłam na usg, mój lokator w brzuszku to chłopczyk :)

super :)

Zgłoś nadużycie #63617 9 lipca 2013, 11:49

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

powiem Ci, że ja w domu z moją mała tez nie usiedzę, bo zaraz miałczy i nudzi jej się, ale wychodzimy na dwór i jest ok :) całe dnie na powietrzu spedzamy

Zgłoś nadużycie #63618 9 lipca 2013, 11:49

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

ej dziewczyny a wogoel to martwi mnie ze oliweirowi ucieka oczko..nieraz jedno a nieraz mam wrazenie ze dwa..... dzis naczytalam sie w necie...masakra.. chcialabym juz byc w pl i isc do okulisty z nim..bo az sie boje.... moze dlatego on sie ciagle obala bo nie widzi ?? (bo on lata jak szaolny.nie patrzac co pod nogami lezy i jest taki roztrzepany ze szok!!!!!!!!!!!!!!)lub widzi jakos krzywo ?? nie wiem co myslec o tym....

a kiedy się wybieracie do PL?

Zgłoś nadużycie #63619 9 lipca 2013, 11:50

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

Hej dawno mnie nie bylo znowu.
Asiula cudowna nowine przynosisz. Gratuluje chlopczyka, super sie Wam udało , Juleczka bedzie miala braciszka ;)
U nas ostatnio kiepsko, wszyscy chorujemy , pisalam na fb, ja angine mam, maz wlasnie sie zarazil i chyba wiktorek tez, juto musze do W-wy jechac i nie wiem jak to ogarnac, dodatkowo niunkowi wychodza jedynki i chodzi zaglucony i kazle, bylismy w pt u lekarza i niby dobzre jest ale cos czuje ze i jutro pojeziemy.
Gabrysia lezala w szitalu bo zlapala rotawirusa, w nd byly chrzciny Hani i wszyscy bylismy dretwi , mama i tata chyba od Gabrysi sie zarazili bo mieli rozwolnienie. A dzieciaki wsyztkie zasmarkane, ja na antybiotyku.

oj imprezka choruszków :/

Zgłoś nadużycie #63620 9 lipca 2013, 11:52

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

A i chyba Wam nie pisałam,że Zuzka znó zaczęła chodzić :D No bo poprzednio pochodziła jednego dnia i koniec! dwa tygodnie przerwy...wczoraj na plaży znów zaczęła i do tej pory nie przestaje :-) Więc może w końcu zacznie na dobre

nio to superowo!!

Zgłoś nadużycie #63621 9 lipca 2013, 11:52

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

a czy ktores dziecko ma rude wloski jak moj maly ?? .... pamietam jak urodzolam a moja polozna ze szkoly rodzenia przyszla na sale poporodowa i powiedziala on bedzie mial rude wloski...zobaczysz!!! dla mnie to bylo jakbym w morde dostala...maskara.. mowie do niej...nie...oby nie to...ale coz czas pokazal ze rzeczywiscie sa rude......

śliczny jest i włoski dodają mu uroku, jest jedyny i niepowtarzalny :)

Zgłoś nadużycie #63622 9 lipca 2013, 11:53

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

uczyłam :)

wow...czego ??

Zgłoś nadużycie #63623 9 lipca 2013, 11:54

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

rude to gorsze?
nie przejmuj się!!

no jakies takie przekonanie jest wsrod ludzi..... :( :( :( :( jeszcze niech  bedzie piegowaty i w okularach...Boze toz to nieszczesliwe dziecko................

Zgłoś nadużycie #63624 9 lipca 2013, 11:59

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

nie panikuj
po pierwsze wszystko bedzie zależało od tego czy bedzie się umial z tego wybronić...zamiast golić go na łyso wymysl dziecku cięta riposte dla wszystkich złośliwców, albo naucz go olewać takie docinki-to będzie najlepsze
Ja jestem piegowata...w szkole jak ktos nie miał na mnie argumentu to rzucał na koniec: a ty jesteś piegus!
Olewałam to totalnie i w sumie mało było takich przypadków. Najważniejsze,żeby Oliwier sam siebie zaakceptował z takimi włosami...wtedy spokojnie da sobie radę z rówieśnikami....a ty jako jego mam nie panikuj i nie rób sama z tego problemu dla dziecka :D Bo to Ty masz mu pokazac jak ma sie tym nie przejmować...olewka i humor to najlepszy sposób.

:) fajnie napisane tylko ja to szybko sie poddaje....

Zgłoś nadużycie #63625 9 lipca 2013, 12:00

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

wklejam kępielowe zdjęcia mojego dziecka...niestety znad jeziora iwększość się nie nadaje, bo mąż chyba zapomniał,ze mamy zoom w aparacie :-( :

piękna i ta buzinka prawie cały czas uśmiechnięta :)

Zgłoś nadużycie #63626 9 lipca 2013, 12:01

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

powiem Ci, że ja w domu z moją mała tez nie usiedzę, bo zaraz miałczy i nudzi jej się, ale wychodzimy na dwór i jest ok :) całe dnie na powietrzu spedzamy

no i jak sie teraz obudzi musze z nim isc....bo ja tez na glowe chyba dostane..potem pojedziemy tramwajem do meza do pracy...moze troche go rozerwie i siebie przy okazji tez..........wrrrrrrrrrrrrrr wszystko mnie dzis i wczoraj wkurza...........

Zgłoś nadużycie #63627 9 lipca 2013, 12:01

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

A i chyba Wam nie pisałam,że Zuzka znó zaczęła chodzić :D No bo poprzednio pochodziła jednego dnia i koniec! dwa tygodnie przerwy...wczoraj na plaży znów zaczęła i do tej pory nie przestaje :-) Więc może w końcu zacznie na dobre

gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #63628 9 lipca 2013, 12:02

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

a kiedy się wybieracie do PL?

niestety dopiero we wrzesniu...i nawet nie wiadomo jeszcze ktorego bo nie wiadomo kiedy maz urlopp dostanie ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #63629 9 lipca 2013, 12:04

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

a mi się kojarzy raczej z sympatycznymi ludzmi, dlatego go rozważamy :)

ja chciałam żeby synek był Hubert, strasznie mi się to imię podoba!!! ale mąż się uparł że nie i koniec, niczym wybić nie mogłam

Zgłoś nadużycie #63630 9 lipca 2013, 12:06

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

dzieki kasia za mile slowa.... ja wiem ze rudy na czasie..ale naprawde wnet nie ma dnia zeby ktos nie mowil jakie on ma wlosy... ze ladne ze rude itd itp.... jak sobie pomysle jak pojdzie do szkoly i kazdy dzieciak bedzie sie z niego smial czy cos..to nie wiem co zrobie ?? chyba na lyso go zgole... ogoleni jest nietolerancja na tym swiecie...i tego sie boje ze bedzie jednym wielkim posmiewiskiem....zalamie sie chyba wtedyy!! :(

ja miałam kolegę który był rudy, bardzo sympatyczny i koleżeński, za bardzo się tym nie przejmował, kolor jak kolor, inny ale piękny i rzadko spotykany i oryginalny