Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63591 9 lipca 2013, 7:25

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

ja filizanki uwielbiam i kawusie w nich pic, hmm? nie wiem co tu zaproponowac? A jaki macie budzet? Moze wogole jakis ladny zestaw talerzy i filizanek?

200-250zł

Zgłoś nadużycie #63592 9 lipca 2013, 7:28

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Asiula a siostra czy rodzice nie pomoga ci troszeczkę?

siostra w wawie mieszka, na sierpien na urlop przyjezdza, we wrzesniu maz ma trochę wolnego, a potem jak coś mamę bede prosic o pomoc. zreszta Julia z każdym miesiącem coraz lepiej sobie radzi np nie wnosze ja już po schodach do domu, tylko sama wchodzi a ja ją tylko za rękę trzymam i asekuruje.

Zgłoś nadużycie #63593 9 lipca 2013, 7:28

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

wklejam kępielowe zdjęcia mojego dziecka...niestety znad jeziora iwększość się nie nadaje, bo mąż chyba zapomniał,ze mamy zoom w aparacie :-( :

super fotki :)
zazdroszczę Wam :)

Zgłoś nadużycie #63594 9 lipca 2013, 7:29

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

I postanowiłam,ze zamorduję mojego męża ( chyba ).
Ja siedzę, wyszukuję miejsce na wakacje, szukam kwatery, zamiast pracować....blisko Polski.
Znalazłam..bliziutko,.miasteczo nie za małe nie za duże, góry, morze, wyspy na horyzoncie, apartament w centrum...do plaży 5 minut, do miasta 5-10 minut,plaże do wyboru do koloru....jutro trzeba wpłacić zaliczkę a ten sie zastanawia czy na pewno ta miejscowość...czy Zuzka dojedzie, bo może trzeba będzie gdzieś po drodze się zatrzymać i dalej nei pojedziemy ( no chyba w alpach z wyposażeniem w klapki i stroje kąpielowe ).No myślałam,ze go uduszę.Zawsze tak jest....jak go pytam o zdanie to on nic nie wie, a jak wszystko już ustalone to jemu się chce wszystko zmieniać bo ma wątpliwości! No tylko udusić!
Tak jest ze wszystkim!
Jakbym go kiedyś w jakieś złe miejsce wywiozła! Ja dziś pół dnia siedziałam i drukowałam mapy, wynajdywałam atrakcje dookoła a teraz wszystko o kant d... I jedyny apartament który nam pasuje też do d....
No brak mi słów!

nie przejmuj się, zamawiaj!!

Zgłoś nadużycie #63595 9 lipca 2013, 7:29

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Kurcze ale Wam zazdroszcze ja nie mam w poblizu zadnego jeziorka. Nawet nie wiem jak moj gucio maly zachowalby sie w wodzie ;) ?

Kasia w naszym rejonie dopuszczonę do kąpieli sa Borki w Radomiu i jezioro w Kozienicach (zawsze myślałam że tak syf, a nie tak dawno raki tam widziałam)

Zgłoś nadużycie #63596 9 lipca 2013, 7:29

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

A i chyba Wam nie pisałam,że Zuzka znó zaczęła chodzić :D No bo poprzednio pochodziła jednego dnia i koniec! dwa tygodnie przerwy...wczoraj na plaży znów zaczęła i do tej pory nie przestaje :-) Więc może w końcu zacznie na dobre

gratulacje!!

Zgłoś nadużycie #63597 9 lipca 2013, 7:30

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

ale w pażdzierniku będa mieli dwa tygodnie wolnego :) i potem jeszcze kaies tam chyba nawet w sumie więcej wyjdzie niz PL.
oby oby sie poukladało z tym mam największego stresa...

na pewno się ułoży, najważniejsze, ze dzieciaczki chętne były do wyjazdu, reszta się sama ułozy...

Zgłoś nadużycie #63598 9 lipca 2013, 7:32

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

co do usg tak się martwilam że nie zdąże ale zajechaliśmy a sie okazało ze pan doktor operuje i zszedło dopiero po 14 stej.my byłysmy ostatnie czyli 7dme w kolejce ale potem szybko posżło bo niestety każdy dzieciaczek miał pusty pęcherz i nie szło zrobić badania. Nam się udało uffff.wszystkie wymiary były podane tylko z tego co zerknełam jajniki niewidoczne...? jutro mam dzwonić od 9 tej do lekarki to mi wszystko powie co i jak.

nie martw się na zapas, na pewno wszystko dobrze jest

Zgłoś nadużycie #63599 9 lipca 2013, 7:47

aniam Supermama

seshella napisał(a)

jeszcze nie, w pierwszej ciązy jakby był chłopak miała byc Michał

a nie moze być?
Przecież to łądne imię

Zgłoś nadużycie #63600 9 lipca 2013, 7:48

aniam Supermama

seshella napisał(a)

Kasia w naszym rejonie dopuszczonę do kąpieli sa Borki w Radomiu i jezioro w Kozienicach (zawsze myślałam że tak syf, a nie tak dawno raki tam widziałam)

haha, raki oznaką czystości wód, to faktycznie czyściutko macie

Zgłoś nadużycie #63601 9 lipca 2013, 8:02

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

wklejam kępielowe zdjęcia mojego dziecka...niestety znad jeziora iwększość się nie nadaje, bo mąż chyba zapomniał,ze mamy zoom w aparacie :-( :

cudowna jeeeeesstttttttttt ;)

Zgłoś nadużycie #63602 9 lipca 2013, 8:18

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

a nie moze być?
Przecież to łądne imię

ostatnio koleżanka tak synka nazwała, ale może i tak zostanie :) jeszcze zobaczymy, na imię Julii zdecydowaliśmy się dwa dni przed porodem :)

Zgłoś nadużycie #63603 9 lipca 2013, 8:24

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

żartujesz? kurcze dawno nie bylam w owych kapieliskach.

Zgłoś nadużycie #63604 9 lipca 2013, 8:26

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

żartujesz? kurcze dawno nie bylam w owych kapieliskach.

woda jest cykliczne sprawdzana przez sanepid i są to kąpieliska strzeżone, co prawda my tez jeszcze nie korzystaliśmy, ale mamy zamiar wybrać się z Julcią

Zgłoś nadużycie #63605 9 lipca 2013, 8:27

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

ostatnio koleżanka tak synka nazwała, ale może i tak zostanie :) jeszcze zobaczymy, na imię Julii zdecydowaliśmy się dwa dni przed porodem :)

Mnie i mię Michal kiedys bardzo sie podobalo , ale niesttey teraz tylko kajarzy mi sie z moim kierownikiem ktorego do konca zycia chyba juz nie bede trawila i az mmam ciarki jak slysze to imię ;)

Zgłoś nadużycie #63606 9 lipca 2013, 8:48

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Mnie i mię Michal kiedys bardzo sie podobalo , ale niesttey teraz tylko kajarzy mi sie z moim kierownikiem ktorego do konca zycia chyba juz nie bede trawila i az mmam ciarki jak slysze to imię ;)

a mi się kojarzy raczej z sympatycznymi ludzmi, dlatego go rozważamy :)

Zgłoś nadużycie #63607 9 lipca 2013, 8:49

aniam Supermama

seshella napisał(a)

nie ma co się przejmowac koleżanką, to Wam ma się podobać :)

Zgłoś nadużycie #63608 9 lipca 2013, 8:55

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

a mi się kojarzy raczej z sympatycznymi ludzmi, dlatego go rozważamy :)

mnie tez sie kojarzy sympatycznie :-) i można mówić : Misiu :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63609 9 lipca 2013, 11:32

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Rudy piekny kolor, bardzo na czasie. A tak naprawde czy to ma znaczenie jaki kolor? Dla mnie zadnego, najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe, a Oliwierek jest tak slodki ze brakuje slow i w kolorze rudym jest mu do twarzy ;)

dzieki kasia za mile slowa.... ja wiem ze rudy na czasie..ale naprawde wnet nie ma dnia zeby ktos nie mowil jakie on ma wlosy... ze ladne ze rude itd itp.... jak sobie pomysle jak pojdzie do szkoly i kazdy dzieciak bedzie sie z niego smial czy cos..to nie wiem co zrobie ?? chyba na lyso go zgole... ogoleni jest nietolerancja na tym swiecie...i tego sie boje ze bedzie jednym wielkim posmiewiskiem....zalamie sie chyba wtedyy!! :(

Zgłoś nadużycie #63610 9 lipca 2013, 11:36

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Mi sie jego włoski podobają bardzo.
Moja pierwsza kolonijna miłośc a wlaściwie wszystkich dziewczyn na kolonii miała własnie rude włosy :) wszystkie za nim szalały

hihihih