Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63511 8 lipca 2013, 7:51

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

widać sprawia małej frajdę takie pluskanie...
a jakie długaśne ma włsoki, nie myślałś, by je ściąc?
ja mam zamiar za 2 tyg. znów uchalstać swojemu, by cebulki się wzmocniły;d

a co ścinanie końcówek do cebulek?

Zgłoś nadużycie #63512 8 lipca 2013, 8:25

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

jestem, hej

no wiem czytalam. ale jestem dobrej mysli , zobaczymy jak usg wyjdzie

trzymam kciuki, wierzę, ze wszytsko jest w porządku

Zgłoś nadużycie #63513 8 lipca 2013, 8:27

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Aniu.......prosze Cie,bo umre ze smiechu. Co scinanie wlosow ma wspolnego z cebulkami.To jakis zabobon,Poki co nie chce jej scinac......szkoda mi.

cebulki i ścinanie ma dużo wspólnego, to zaden zabobon, jak miałam dłufie włsoy to starsznie mi wypadały, jak obcięłam to wiadomo od razu nie, ale mniej ich wyłazi, oczywiscie mówią o czasach przed ciążą, ale to moje zdanie

Zgłoś nadużycie #63514 8 lipca 2013, 8:28

aniam Supermama

seshella napisał(a)

a co ścinanie końcówek do cebulek?

nie mówię  o koćówkach, a o ścinaniu z długości

Zgłoś nadużycie #63515 8 lipca 2013, 8:38

aniam Supermama
dziewczyny, niedługo kolezanka z pracy wychodzi za mąż i chcemy kupić (wytypowali mnie bym poszukała czegoś fajnego na prezent) cos, co zostanie na pamiątkę, szef upiera się za kompletem filiżanek.
MAcie jakieś pomysły ??
ja proponowałam zestaw/półkę przypraw z zawartością, komplet noży... ale jemu się nie podoba, podrzućcie co jeszcze można kupic?

Zgłoś nadużycie #63516 8 lipca 2013, 8:40

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

nie mówię  o koćówkach, a o ścinaniu z długości

może jakby się ogolić na łyso to cos by się tam wzmocniło, ale tak to nie sądze, że wpływa na cebulki

Zgłoś nadużycie #63517 8 lipca 2013, 8:41

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczyny, niedługo kolezanka z pracy wychodzi za mąż i chcemy kupić (wytypowali mnie bym poszukała czegoś fajnego na prezent) cos, co zostanie na pamiątkę, szef upiera się za kompletem filiżanek.
MAcie jakieś pomysły ??
ja proponowałam zestaw/półkę przypraw z zawartością, komplet noży... ale jemu się nie podoba, podrzućcie co jeszcze można kupic?

ja bym chciała dostać porcelanowy serwis obiadowy z Ćmielowa, filiżanki dostałam 3 komplety i z żadnych nie korzystam, kawe pije z kubka

Zgłoś nadużycie #63518 8 lipca 2013, 8:58

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ja bym chciała dostać porcelanowy serwis obiadowy z Ćmielowa, filiżanki dostałam 3 komplety i z żadnych nie korzystam, kawe pije z kubka

no tak, ale tutaj kwota ograniczona, myślę, ze ok. 200-250zł, a taki komplet pewnie odpowiednio droższy :P

Zgłoś nadużycie #63519 8 lipca 2013, 9:09

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

no tak, ale tutaj kwota ograniczona, myślę, ze ok. 200-250zł, a taki komplet pewnie odpowiednio droższy :P

ale jakis obiadowy by chyba za to wybrał?bardzie przydatny ;) ja filiżanek tez podostawałm i powydawalam bo nie uzywam .

Zgłoś nadużycie #63520 8 lipca 2013, 9:12

aneta74 Fajna mama
my weekend pracowity cały w de ale już widac efekty pomału :) jeden pokoik do malowania już i o ogród w miare odchwaśćilam z wiekszego zeby posiedzieć mozna było a reszte kosiarak ekologiczna załatwi :)
nawet jedem miejscowy przyszedł pomagać ale przynajmniej sie dowiedzielismy pare rzeczy

Zgłoś nadużycie #63521 8 lipca 2013, 9:13

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

Asia gratulacje Ty juz półmetek przekroczyłaś :)

Zgłoś nadużycie #63522 8 lipca 2013, 9:14

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

MAcie jakieś pomysły ??

ładny wazon
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63523 8 lipca 2013, 9:17

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

to można coś tańszego znaleźć http://allegro.pl/komplet-obiadowy-ambition-baron-silver-30ele-61458-i3325553542...

Zgłoś nadużycie #63524 8 lipca 2013, 9:19

seshella Fajna mama
albo klasyka http://allegro.pl/cmielow-quebec-serwis-obiadowy-18-el-na-6-osob-i3352057932.html
http://allegro.pl/serwis-obiadowy-18el-cmielow-akcent-e-i3353624161.html

Zgłoś nadużycie #63525 8 lipca 2013, 9:22

elka40 Fajna mama
cześć dziewczyny :-) no duzo nadrabiania po weekedzie to ja nie mam ;-)
ale nie dziwię się...pogoda super
wczoraj bylismy nad jeziorem, jestem w szoku...moje dziecko to urodzona foka :D po pierwszym szoku i kontakcie z zimniejszą wodą, zaczęła sie oswajać, babrać w wodzie i w piasku a po chwili już zasuwała na głęboka wodę...po szyję...żadnego strachu...fajnie pływała przy mojej pomocy, miała z tego radochę.
Aha..no i zastanawiałam sie nad zakupem tego żółtego koła fotelika do wody...w sobote na giełdzie mi sie trafiło nie uzywane wogóle za 12 zł...grzech by bylo nie wziąść...wczoraj od razu wypróbowaliśmy...Zuzce bardzo się podobało...machała sobie nogami pod wodą...i pływała zadowolona...oczywiscie nei za długo...wolała bez koła.
Na plazy miała koleżankę w swoim wieku i kolegę troche starszego i oczywiście bawili się razem.
Zdjecia jutro, bo aparat się trochę zapiaszczył i trzeba go przedmuchać :D

Zgłoś nadużycie #63526 8 lipca 2013, 9:23

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

to można coś tańszego znaleźć http://allegro.pl/komplet-obiadowy-ambition-baron-silver-30ele-61458-i3325553542.html

mam taki tylko niebieski. na żywo wyglada super jakby nie wiadomo jak drogi był

Zgłoś nadużycie #63527 8 lipca 2013, 9:24

elka40 Fajna mama

fajne i nawet cenowo do przyjecia

Zgłoś nadużycie #63528 8 lipca 2013, 9:31

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

cześć dziewczyny :-) no duzo nadrabiania po weekedzie to ja nie mam ;-)
ale nie dziwię się...pogoda super
wczoraj bylismy nad jeziorem, jestem w szoku...moje dziecko to urodzona foka :D po pierwszym szoku i kontakcie z zimniejszą wodą, zaczęła sie oswajać, babrać w wodzie i w piasku a po chwili już zasuwała na głęboka wodę...po szyję...żadnego strachu...fajnie pływała przy mojej pomocy, miała z tego radochę.
Aha..no i zastanawiałam sie nad zakupem tego żółtego koła fotelika do wody...w sobote na giełdzie mi sie trafiło nie uzywane wogóle za 12 zł...grzech by bylo nie wziąść...wczoraj od razu wypróbowaliśmy...Zuzce bardzo się podobało...machała sobie nogami pod wodą...i pływała zadowolona...oczywiscie nei za długo...wolała bez koła.
Na plazy miała koleżankę w swoim wieku i kolegę troche starszego i oczywiście bawili się razem.
Zdjecia jutro, bo aparat się trochę zapiaszczył i trzeba go przedmuchać :D

Super,czekamy na fotki :)
mi może teraz w tygodniu uda sie wypad nad jezioro bo weeken pracowity i nie było jak. m jedzie do de ale dalej bo do Lubecki miałam jechać z nim ale sobie chyba odpuszczę. bedzie wracał w piatek bo chce dalej remont u nas robić mówi że pózniej jeszcze pojedzie zarobkowo. więc na trzy dni po co bede jechać niech on popracuje tam a ja w domu. ogórki mi sie zaczynaja na ogrodzie ...

Zgłoś nadużycie #63529 8 lipca 2013, 9:34

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Super,czekamy na fotki :)
mi może teraz w tygodniu uda sie wypad nad jezioro bo weeken pracowity i nie było jak. m jedzie do de ale dalej bo do Lubecki miałam jechać z nim ale sobie chyba odpuszczę. bedzie wracał w piatek bo chce dalej remont u nas robić mówi że pózniej jeszcze pojedzie zarobkowo. więc na trzy dni po co bede jechać niech on popracuje tam a ja w domu. ogórki mi sie zaczynaja na ogrodzie ...

kurcze...włąnsie mi sie przypomnialo,ze jeszcze przed wczasami musże ogórki powkladać, bo w sierpniu bedzie za późno

Zgłoś nadużycie #63530 8 lipca 2013, 9:40

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

fajne i nawet cenowo do przyjecia

wydaje mi się lepsze niż filiżanki (tak naprawdę niewiele osób z nich korzysta) a z talerzy każdy :)