Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63471 5 lipca 2013, 8:19

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

hehe...Zuzka ma to samo...przyjdzie, łapie za rękę i heja! Jak chowasz ręce, to szuka i wrzeszczy.

mam nadzieje ze jej to szybko przejdzie, a i najgorzej jest jak same w domu jesteśmy, bo jak z mężem to często sam łazi od jednego do drugiego

Zgłoś nadużycie #63472 5 lipca 2013, 8:31

aniam Supermama

seshella napisał(a)

a czy jakieś dziecko oprócz mojej Julii wstaje codziennie o 5 rano? ona od urodzenia nie wstała później niż 6.30 (raz jej się zdarzyło), nawet jak w nocy nie spała

ostatanio zdarza mu się budzić ok. 6:45, ale pomiziam przytulę i spi do 7-7:30

Zgłoś nadużycie #63473 5 lipca 2013, 8:47

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

ja tez myślałam o jednej drzemce, ale jakby nie wstawała o 5

Nie sądzę,zeby sie dalo wyregulowac drzemki...dziecko samo dorośnie do jednej w ciągu dnia....do tego jak jest bardziej gorąco to wiadomo,ze i męczące dla dzieci, więc śpią , jeszcze jak polataja po dworzu trochę. Nic na siłę...chca spac dwa razy-niech śpią
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63474 5 lipca 2013, 8:49

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

taka pogoda ze pewnie nie maja jak zajrzec chociaz ja to taki nałog że choc na chwilę a muszę zajrzeć

Tez nie mam za dużo czasu...nadrabiam w robocie,żeby spokojnie zdążyc przed urlopem i w miedzyczasie próbuję jeszcze znaleźć jakąś kwaterę jednak,żeby na luzie pojechać. Wiec też z doskoku...a po pracy zupełnei nie mam szans...pranie wstawiam juz trzeci dzień ! :-/

Zgłoś nadużycie #63475 5 lipca 2013, 8:54

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

mam nadzieje ze jej to szybko przejdzie, a i najgorzej jest jak same w domu jesteśmy, Bo jak z mężem to często sam łazi od jednego do drugiego

U mnie to samo, tylko zazwyczaj męża nie ma...albo pracuje,albo robi cos w ogrodzie,albo u mechanika...wczoraj juz sie wkurzyłam, bo codziennie ja mała usypiam...ona się wierci i marudzi a ja padam na pysk i przysypiam na fotelu. Jak usnie koło 22.30-23.00 to musze zrobic jeszcze masę rzeczy, których nei zrobiłam w ciągu dnia bo kiedy? Kładę się po północy a o 5.30 wstaję...czasem mam po prostu dosyć!

Zgłoś nadużycie #63476 5 lipca 2013, 8:55

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Nie sądzę,zeby sie dalo wyregulowac drzemki...dziecko samo dorośnie do jednej w ciągu dnia....do tego jak jest bardziej gorąco to wiadomo,ze i męczące dla dzieci, więc śpią , jeszcze jak polataja po dworzu trochę. Nic na siłę...chca spac dwa razy-niech śpią

no właśnie też wychodze z tego założenia, chociaż ostatnio cięzko ja uśpic po południu (chyba że w wózku na spacerze to moment usypia)

Zgłoś nadużycie #63477 5 lipca 2013, 9:24

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

no właśnie też wychodze z tego założenia, chociaż ostatnio cięzko ja uśpic po południu (chyba że w wózku na spacerze to moment usypia)

ja specjalnie Zuzki nie usypiam...po prostu pozwalam jej paść i już...przy jedzeniu, przy zabawie, jak juz padnie to przenoszę do łóżeczka i juz

Zgłoś nadużycie #63478 5 lipca 2013, 9:27

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

no wlasnei.. mala czy ty widzisz ze my ze soba tylko piszemy ?? a wogole to pisalam dzis do siostry bo jest jeszcze w szpitalu bo miala komplikacje przy operacji//wylal jej wyrostek i ma dren zalozony... :( nie wiadomo kiedy wyjdzie...nadal ja boli jak smok...dzis dopiero dostala kleik do jedzenia...

uuu nie ciekawie :/ to dłużej może być w szpitalu z tego co wiem i na antybiotyku bo jak jechałam na sale operacyją to się pytałam kiedy wyję i mi tłumaczyli :) ten kleik, bleeee :( w życiu nigdy już

Zgłoś nadużycie #63479 5 lipca 2013, 9:29

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

gwonka ?? i inne lasencje...co z wami ?? gdzie  sie podziewacie ??

ja jestem :) jak zwylke :) bez forum dzień to dzien stracony :)

Zgłoś nadużycie #63480 5 lipca 2013, 9:30

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

na razie oglądala ją , rozchylila mocno pipochę i tyle. usg beda robic przez brzuszek. szukałam na necie i to takie przedwczesne dojrzewanie u dziewczynek. na razie mowila lekarka żeby sie nie denerwować że częste jest ale co jakis czas będziemy musieli na kontrol jechać

dobrzę że nic takiego :) i masz spokojną głowę że pojechałaś i wiesz co i jak

Zgłoś nadużycie #63481 5 lipca 2013, 9:31

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

a czy jakieś dziecko oprócz mojej Julii wstaje codziennie o 5 rano? ona od urodzenia nie wstała później niż 6.30 (raz jej się zdarzyło), nawet jak w nocy nie spała

oj kiepsko ale chyba Oli Płodek też wstaje o 5 :)

Zgłoś nadużycie #63482 5 lipca 2013, 9:33

mala24 Supermama

seshella napisał(a)

ja tez myślałam o jednej drzemce, ale jakby nie wstawała o 5

u Nas się nie da, był czas kiedy jedna drzemka wystarczała a wczoraj na rękach moich usnął po 18, przytulił się i zasnął

Zgłoś nadużycie #63483 5 lipca 2013, 9:33

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

nic mi nie mow...bo mam to samo.... nie pale nie pije ale fm i fb musi byc..hihi

jakiś nałóg trzeba mieć :D

Zgłoś nadużycie #63484 5 lipca 2013, 9:34

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

przez jakiś czas się martwiłam że dużo mi śpi ale stwierdziłam że jest aktywny bardzo to i odpocząć musi

Zgłoś nadużycie #63485 5 lipca 2013, 10:44

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja jestem :) jak zwylke :) bez forum dzień to dzien stracony :)

hihi ich auch!!ich auch!!

Zgłoś nadużycie #63486 5 lipca 2013, 10:46

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

uuu nie ciekawie :/ to dłużej może być w szpitalu z tego co wiem i na antybiotyku bo jak jechałam na sale operacyją to się pytałam kiedy wyję i mi tłumaczyli :) ten kleik, bleeee :( w życiu nigdy już

ojjj... to sie porobilo..a wiesz ze jakies dwa miesiace temu moja kuzynka zmarla na to ze wylal jej wyrostek.za pozno sie zglosila.dostala jakies zapalenie i wpadla w spiaczke z ktorej juz nie wyszla...
a mi sie wydaje ze po cesarce mi ten kleik bardzo smakowal... ciekawe jak to sie robi...bo ja bym, zjadla takie cosik ;) ... laski jak to sie robi ?? albo oni robia taka dobra jakas zupe mleczna... z jakimis kluskami czy jak...umieccie to robic ??

Zgłoś nadużycie #63487 5 lipca 2013, 11:07

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

ojjj... to sie porobilo..a wiesz ze jakies dwa miesiace temu moja kuzynka zmarla na to ze wylal jej wyrostek.za pozno sie zglosila.dostala jakies zapalenie i wpadla w spiaczke z ktorej juz nie wyszla...
a mi sie wydaje ze po cesarce mi ten kleik bardzo smakowal... ciekawe jak to sie robi...bo ja bym, zjadla takie cosik ;) ... laski jak to sie robi ?? albo oni robia taka dobra jakas zupe mleczna... z jakimis kluskami czy jak...umieccie to robic ??

kleik smakowity? bleee :( ja poszłam do lekarza i się pytałam czy jogurty mogę i jechałam na jogurtach :) zupa mleczna uszła jeszcze :) współczuję :( ja też do lekarza nie jestem żeby isć szybko ale wtedy wolałam nie lekceważyć i sama chciałam jechać

Zgłoś nadużycie #63488 5 lipca 2013, 11:35

ewelina6660 Fajna mama

seshella napisał(a)

Moja z reguly o 6, ale spac chodzi o 19.30

Zgłoś nadużycie #63489 5 lipca 2013, 12:03

ewelina6660 Fajna mama
Dla nie korzystających z fb :)
Wczoraj nad wodą :)

Zgłoś nadużycie #63490 5 lipca 2013, 13:42

Ulla Fajna mama

seshella napisał(a)

ciesz się że masz grzeczne dziecko, z moja za nic by to nie przeszło, ja juz czasem o 7 rano musze z nią na dwór wychodzić, bo nie daje żyć. zreszta nie wiem skad jej się to wzielo ale jak siedzimy w domu to cały czas za ręke łapie i tak musze z nią chodzić, a jak próbowałam to zignorowac to wyła na cały dom mała terrorystka

moje grzeczne dziecko zbiło dziś wazon z premedytacją. o konsekwencjach nie będe pisać, bo mi mops zapuka do drzwi :P
moj się może drzec ile chce, i tak z łóżka nie wstane :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.