Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63391 3 lipca 2013, 14:23

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

o której wasze dzieciaczki wstają rano? i potem drzemkę o której mają?

moj przewaznie budzi sie ok 8 lub 9.i dzemke ma ok godz 10.widocznie dosypia po nocy... a druga ddzemka to ok godz 14.i spi roznie nieraz pol godz.neiraz ponad godz...nie ma reguly... a no i na noc zasypia juz ok 22.godz....widze ze wiekszosc dzieci ma juz tylko jedna drzemke!! moj zawsze ma dwie jeszcze....kiedy oduczac ??

Zgłoś nadużycie #63392 3 lipca 2013, 14:27

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

a jak Oliwier? zdrowy już teraz? dzieciaczki śpią? jak Ci się udaje kłaść ich w jednym czasie? i jak zasypiają, sami?

daje rade...na szczescie amelka zasypia sama.wiec klade ja do lozeczka.kilka razy wstanie nieraz.ale nieraz to zasypia w ciagu minuty!!!Boze moj to chyba nigdy tak sam nie zasnie.... i ona spi u oliweira w lozeczku.a w tym czasie w kuchni usypiam oliwiera w wozku.i jak oba zasna to jade z nim do pokoju.i wtedy oddycham se przy fm i fb :) :) :)
amelka jest mega spokojna.moj nigdy taki nie byl..ona to aniol.moj to diabel nie usiedzi na miejscu i nigdy taki nie byl... 
razem staram sie im dawac jesc.usypiac. moj jak jest spiacy to marudzi.ona nie.wiec przeciagam ich nieraz do tej godz.zeby razem spali..daje rade..myslalam ze bedzie gorzej. w przyszly tydzien mam woolne od malej bojej ojciec ma urlop tydzien. a no i dostalam juz pierwsza polowe wyplaty!! ale sie ciesze wkoncu jakis swoj grosz!!!!

Zgłoś nadużycie #63393 3 lipca 2013, 14:27

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

ja jem tylko gałkowe, a nie  na patyku :P

Ania wszystko można obrobić- kulki też ;)

Zgłoś nadużycie #63394 3 lipca 2013, 14:29

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dziewczyny wróciłam . ale miałam przeboje. mam popsuty zamek centralny w samochodzie i zamykam wciskając guziki ale musze pamiętac potem żeby w jednych drzwiach go wyciągnąć. zrobilam zakupy na rynku zapakowałam do bagaznika ale że stałam przy lumpeksie i bylam z kolezanką patrzymy cena dnia 10 zł więc co -idziemy . no to ja bach wcisnęłam guzik i zamknęłam drzwi . i czarna du...a bo wszystkie się zamknęły....same kombinowałyśmy ale lipa więc dzwonię do m-przyjechał z odsieczą z drabina i szczypcami takimi długimi.całe szczęscie że szyber był otwarty więc kumpela na ochotnika wdrapała się na dach samochodu i całe szczęscie dało rade otworzyc te dzyndzle od drzwi. potem juz kupa smiechu była a na początku myślałam że szybe trzeba będzie wybijac

hihi ale jajaaaa!!!!! :) :) :)

Zgłoś nadużycie #63395 3 lipca 2013, 14:30

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka wczoraj:
http://www.youtube.com/watch?v=p3Trt-ZCMao&feature=youtu.be

cudna piłkarka :)
:D :D
Ewelina "brzuch i boczki" ?? ?? :/:/
nie mam pytań....

Zgłoś nadużycie #63396 3 lipca 2013, 14:31

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

zaczyna się "puszczac" i chodzi jak spiderman łapkami się klei do wszystkiego i drepcze. moja może dlatego taka przylepa że większośc czasu tylko ze mną .
no zasiedziałam się wczoraj przy tym allegro i jeszcze m zgwałciłam potem na śpiocha ;) dzwoni dziś i gada że chyba cos mu się sniło :) )

hihi ale numer...dobra jestes.... ze tez ci sie jeszcze chjcialo o tej godz...hi.. to sie nie obudzil ?? nie wierze.... chyba takii gwalt jest niemozliwy na spiocha.... ja tam od razu bym sie obudzila

Zgłoś nadużycie #63397 3 lipca 2013, 14:37

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

mój tez tak ma już mu zaczęlam zaznaczać w kalendarzu bo ciągle jęczy że on nie pamięta kiedy ostatni raz cos było

serio?hihi juz widze same czerwone kreski na kalendarzu..hihi

Zgłoś nadużycie #63398 3 lipca 2013, 14:40

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

No hej :) witamy jak dziewczyny się macie?

a my super się miewamy :D :D :D
dziewczyny mi obracają chatę w perzynę... :D Właśnie chwilę temu poszło kilka żabek (firanka) nawet nie chcę komentować jak wyglądają pokoje (podłoga, łóżka, stołki....) masakra. No ale cóż! Mama przecież musi nadrobić forum nie ?? :P

Zgłoś nadużycie #63399 3 lipca 2013, 14:40

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

nie mam pytań....

dokladnie o tym samym pomyslalam ogladajac ten film ale juz nic nie chcialam komentowac....zapraszam do mnie bo ty ewelina chyba nie wiesz jak wyglada brzuch flak i boczki...................aaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #63400 3 lipca 2013, 14:47

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

daje rade...na szczescie amelka zasypia sama.wiec klade ja do lozeczka.kilka razy wstanie nieraz.ale nieraz to zasypia w ciagu minuty!!!Boze moj to chyba nigdy tak sam nie zasnie.... i ona spi u oliweira w lozeczku.a w tym czasie w kuchni usypiam oliwiera w wozku.i jak oba zasna to jade z nim do pokoju.i wtedy oddycham se przy fm i fb :) :) :)
amelka jest mega spokojna.moj nigdy taki nie byl..ona to aniol.moj to diabel nie usiedzi na miejscu i nigdy taki nie byl... 
razem staram sie im dawac jesc.usypiac. moj jak jest spiacy to marudzi.ona nie.wiec przeciagam ich nieraz do tej godz.zeby razem spali..daje rade..myslalam ze bedzie gorzej. w przyszly tydzien mam woolne od malej bojej ojciec ma urlop tydzien. a no i dostalam juz pierwsza polowe wyplaty!! ale sie ciesze wkoncu jakis swoj grosz!!!!

no widzisz...a tak sie martwiłaś :-) dzieciaki mają towarzystwo, Ty świetnie sobie radzisz i jeszcze masz kasę...i ...dokładnie..nie ma to jak troche własnych pieniedzy " na waciki" ...nawet jak wydasz je na dom albo dzieci :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63401 3 lipca 2013, 14:47

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Ela ja myślę że wszystko ma swoje plusy!!! Może i miałabyś teraz dziecko po komunii ale my nie miałybyśmy Ciebie na forum!!!!!!!!! A to by była wieeelka strata!!!  :D :D :D :D

albo bylabym na forum z trzecim :D

Zgłoś nadużycie #63402 3 lipca 2013, 14:50

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

dokladnie o tym samym pomyslalam ogladajac ten film ale juz nic nie chcialam komentowac....zapraszam do mnie bo ty ewelina chyba nie wiesz jak wyglada brzuch flak i boczki...................aaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

albo do mnie...mąż ostatnio spytał czy znowu jestem w ciąży ....wredas

Zgłoś nadużycie #63403 3 lipca 2013, 14:50

Gosiulkovic Fajna mama
noooooo nadrobiłam
hurra! :D
lecę obiad pichcić he he :D
u nas po hamerykańsku jemy: lunch (ok 13 ja z dziewczynami) i dinner ok 19 :D :D jak chłop łaskawie do domu przybędzie. Także trzeba cosik ugotować na wieczór :D
pędzęęęęę :D
baj

Zgłoś nadużycie #63404 3 lipca 2013, 14:54

aniam Supermama

maryna napisał(a)

moj przewaznie budzi sie ok 8 lub 9.i dzemke ma ok godz 10.widocznie dosypia po nocy... a druga ddzemka to ok godz 14.i spi roznie nieraz pol godz.neiraz ponad godz...nie ma reguly... a no i na noc zasypia juz ok 22.godz....widze ze wiekszosc dzieci ma juz tylko jedna drzemke!! moj zawsze ma dwie jeszcze....kiedy oduczac ??

dziecko samo sobie wyreguluje potrzebę długości spania, ja swojego za bardzo nei przestawiałam, sam zadecydował, by mieć najpierw dziwe, a później jedną drzemkę, kiedyś musi zregenerować sily

Zgłoś nadużycie #63405 3 lipca 2013, 14:55

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

Ania wszystko można obrobić- kulki też ;)

o matko, ja nawet o tym nie pomyślałam, to jeszcze obrzydliwsze :P

Zgłoś nadużycie #63406 3 lipca 2013, 14:55

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

nie mam pytań....

ciekawe gdzie?

Zgłoś nadużycie #63407 3 lipca 2013, 16:19

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

u Nas zależy był czas że spał raz dziennie od 11 do ok 14 a teraz znowu ma dwie. ok 16 jeszcze się kimnie na godzinkę.

Zgłoś nadużycie #63408 3 lipca 2013, 16:20

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

a my super się miewamy :D :D :D
dziewczyny mi obracają chatę w perzynę... :D Właśnie chwilę temu poszło kilka żabek (firanka) nawet nie chcę komentować jak wyglądają pokoje (podłoga, łóżka, stołki....) masakra. No ale cóż! Mama przecież musi nadrobić forum nie ?? :P

oczywiście i to bez żadnych ale :)

Zgłoś nadużycie #63409 3 lipca 2013, 16:20

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

teraz możesz zaszaleć :)

Zgłoś nadużycie #63410 3 lipca 2013, 16:22

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

albo bylabym na forum z trzecim :D

to zawsze teraz możesz się postarać o rodzeństwo dla Zuzi :) Patrycja nie miała to teraz Zuzia by musiała mieć :D hi hi