Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63371 3 lipca 2013, 13:07

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a jest coś takiego? moja tez się strasznie poci w fotelku.
mój patent -zawsze w zapasie mam koszulke i przebieram jak jest mokra

no wiesz co...sa takie wkładki antypotne na allegro...kosztuja cos koło 100. Znalazłam taką za 30 z takiego materiału jak plaster miodu...mam z tego fotel w pracy i faktycznie jest niezły do siedzenia. Zamówiłam już. Jak sie nie sprawdzi to obszyję to na stałe pieluchą najwyzej i już. Przynajmniej sie nie zsunie.
Zobaczymy...Zuzka strasznei się poci w foteliku a długa droga przed nami , nie chcę,żeby się z niej lało.
Daję linka ale może najpierw wypróbuję i dopiero polecę Wam dalej, bo moze sie okazać,że kicha :-)
http://allegro.pl/twist-wkladka-antypotowa-do-fotelikow-i3340124537.html
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63372 3 lipca 2013, 13:10

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dobra ide te golabki robic bo mala zaraz wstanie.

a wczoraj jescze nerwa miałam. M zgubił klucz od słuzbowego auta. szukaliśmy ale gdzieś posiał. maja AC więc mówię ze musi zgłosić bo w razie kradzieży nie dadzą odszkodowania. bo trzeba zgłosić czy się zgubiło i potem jak dorobiło klucz że jest np. jeden nieoryginalny.zgłosił w pracy i wczoraj przyjeżdza i mówi że babka w biurze mu gada że szef go obciązy kosztami wymiany zamków i kluczy!!! k..a w takim suzuki to pewnie zawolaja sobie na serwisie z 5 koła. jak by nie mozna było dorobic drugiego klucza po cholerę zamki wymieniać. M mowi że mam się nie denerwować bo to gadka taka sam powiedział że za dorobienie klucza zapłaci ale jak za wymiane zamków to jedzie po bandzie i na wszystkie przkręty kwity pisze

I dobrze, niech się nie da wmanewrować!
Po co maja zmieniac zamki...przeciez jest AC ;-)

Zgłoś nadużycie #63373 3 lipca 2013, 13:14

Gosiulkovic Fajna mama
doberek kochane mamuśki :D
mam tydzień zaległości :D wczoraj próbowałam cosik nadrobić ale zdążyłam 1 niecałą stronę :D

aniam napisał(a)

wow, pieknie, duża dziewczynka
u mnie waga 9300g, a wzrost 83cm

Ania to Piotruś mega długi jest!!!! I dlatego sie taka chudzinka wydaje. Ja nie mogę. Moja 7 centów niższa i prawie 2 kg grubsza.

Zgłoś nadużycie #63374 3 lipca 2013, 13:18

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka wczoraj:
http://www.youtube.com/watch?v=p3Trt-ZCMao&feature=youtu.be

jej...świetna jest! i jak juz dobrze lata!piłkarz z niej swietny
nasza pokazała,ze umie i od tego dnia sie uwsteczniła :-)

Zgłoś nadużycie #63375 3 lipca 2013, 13:18

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka wczoraj:
http://www.youtube.com/watch?v=p3Trt-ZCMao&feature=youtu.be

jej...świetna jest! i jak juz dobrze lata!piłkarz z niej swietny
nasza pokazała,ze umie i od tego dnia sie uwsteczniła :-)

Zgłoś nadużycie #63376 3 lipca 2013, 13:20

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

Nie przejmuj się...facet zawsze patrzy na wszystko materialnie
może dlatego,ze to on się głównie martwi o pieniądze
U mnie tez swego czasu byla taka sytuacja...kupilismy dom, remont się juz kończył, ja akurat zmieniałam spiralkę więc mówię do męża ze może wykorzystamy ten moment...patrycja była jeszcze w pozdstawówce...a on,że nie chyba, bo u mnie w pracy cienko ( fakt,że było wtedy groźnie ) , nie wiadomo czy sie firma nie rozpadnie i co wtedy. Stwierdziłam,ze nie będe na siłę nic robiła i go zmuszała...ale potem sie okazało,że u mnie w pracy nic sie nei zmieniło i trzeba było zaryzykować jednak. dziecko byłoby juz w po komuni teraz :-)
No ale co się odwlecze .... :D

Ela ja myślę że wszystko ma swoje plusy!!! Może i miałabyś teraz dziecko po komunii ale my nie miałybyśmy Ciebie na forum!!!!!!!!! A to by była wieeelka strata!!!  :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #63377 3 lipca 2013, 13:24

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

tak gada moje dziecko :) ) http://www.youtube.com/watch?v=IQXy3Xiv6ZU&feature=youtu.be

Boże Aneta jaka ona słodka!!!!! :D :D no cudowna. Tak słodziachno gada że szok :D miałabym ochotę podejść i ją zacałować tak jak to robię z moją gadułką :D

Zgłoś nadużycie #63378 3 lipca 2013, 13:27

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

ale w preejakulacie tez sa plemniki :)

niby tak choć u nas chyba ten preejakulat pusty :D :D albo  nie wiem co :D tak jak pisałam u nas to działa :D I nie ty pierwsza Asia się dziwisz jakim cudem :D :D :D

Zgłoś nadużycie #63379 3 lipca 2013, 13:28

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

cześć dziewczyny :-)
wklejam zdjęcie jak moje dziecko je jogurt...sama...nawet kubeczka jej nietrzymałam...i oto efekt :D

aaaaa hahaha
wchłania jogurt przz skórę :D całą powierzchnią :D

Zgłoś nadużycie #63380 3 lipca 2013, 13:30

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

niby tak choć u nas chyba ten preejakulat pusty :D :D albo  nie wiem co :D tak jak pisałam u nas to działa :D I nie ty pierwsza Asia się dziwisz jakim cudem :D :D :D

u Nas też się sprawdza, już jakieś 5 lat

Zgłoś nadużycie #63381 3 lipca 2013, 13:33

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

haha...dobrze,że coś pamieta...mój mi zawsze na drugi dzień mówi,że nie pamieta ,żeby cos sie dzialo

mój tez tak ma już mu zaczęlam zaznaczać w kalendarzu bo ciągle jęczy że on nie pamięta kiedy ostatni raz cos było

Zgłoś nadużycie #63382 3 lipca 2013, 13:36

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

I dobrze, niech się nie da wmanewrować!
Po co maja zmieniac zamki...przeciez jest AC ;-)

no wlasnie ale ubezpieczenia w firmie robi zona szefa więc może ona cos kombinuje. ja też pracowalam w bezpieczeniach i wiem że nie ma wymogu zmiany zamkow przez ubezpieczyciela tylko zgłoszenie zagubienia lub dorobienia kluczyka

Zgłoś nadużycie #63383 3 lipca 2013, 13:37

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

doberek kochane mamuśki :D
mam tydzień zaległości :D wczoraj próbowałam cosik nadrobić ale zdążyłam 1 niecałą stronę :D

Ania to Piotruś mega długi jest!!!! I dlatego sie taka chudzinka wydaje. Ja nie mogę. Moja 7 centów niższa i prawie 2 kg grubsza.

No hej :) witamy jak dziewczyny się macie?

Zgłoś nadużycie #63384 3 lipca 2013, 13:41

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

to jest trudny temat, sama nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu, na szczeście jeszcze nie musze podejmowac takich decyzji, ja tylko jak cos to o opiekunce myśle, ale zobaczymy jak to wszystko się ułoży. boje się że jak się dziciątko urodzi i ja np bede karmic (julia godzinę potrafiła wisiec na cycu) to co ona będzie wtedy robić, tym bardziej że jeszcze mała będzie. no ale to narazie gdybanie, czas pokaże

noo to jest bardzo trudny okres. Przynajmniej w moim przypadku taki był. Asia też potrafiła dłuugo wisieć na cycku a Iwona akurat wtedy chciała kanapkę, piciu, soczek, siku, kupę, przebrać bluzeczkę bo przecież się polała- normalnie wszystko i wszystko na raz. Ile razy z Asią przy cycku szłam 1 ręką Iwonę podsadzałam na deskę na kibelek, albo jej piciu robiłam. No ale plusy takie z tego wyszły, że Iwona stała się szybka bardzo samodzielna. Nauczyła się sama robić siku na kibelek, podstawia sobie stołek i wyciąga jedzenie z lodówki, albo wafle ryżowe z szafki i jeszcze z Asią się dzieli.
Ty będziesz miała Asia jeszcze ciężej bo Julka mniejsza. Ale na szczęście masz rodzinkę do pomocy. A jak mniejsza pociecha podrośnie to będą razem z Julką trzymać sztamę. U mnie już gdzieś od ok miesiąca, jak Asia zaczęła stabilnie chodzić to harcują we dwie jak dzikie :D Psocą przy tym strasznie ale ja mam duuużo luźniej.

Zgłoś nadużycie #63385 3 lipca 2013, 13:42

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

no bo to jest śmieszne...a że przy tym brudzące..no przecież dziecko musi się nauczyć kiedys
Jeszcze kilka zdjęć z sesji w ogrodzie

cudowne zdjęcia bo i modelka cudowna :D

Zgłoś nadużycie #63386 3 lipca 2013, 14:04

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

aaaaa hahaha
wchłania jogurt przz skórę :D całą powierzchnią :D

noooo...maseczka jogurtowa :D

Zgłoś nadużycie #63387 3 lipca 2013, 14:06

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

cześć, my na weselu byliśmy, pierwsze wieczorne wyjście bez dziecka :) super sprawa, tym bardziej że Julcia grzeczna była i ładnie zasnęła babci :) a to mój połówkowy brzuszek:

hi hi Asia widzę że tutaj wszystkie lubią trochę podramatyzować :D . Wyglądasz ślicznie i kwitnąco. I możesz sobie darować te Twoje " Ja nawet nie chcę gadać" bo Ci już więcej nie uwierzę! ;)

Zgłoś nadużycie #63388 3 lipca 2013, 14:14

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

zobaczysz, tez Ci się szybciej brzuszek pokaże :) w 10 tygodniu to juz w spodniach ciazowych musiałam chodzić :) specjalnie dla Ciebie widok z boku :

oooo Asia wcale nie taki wielki. Ot zgrabniusi i tyle! :D
aleeee masz szpile :D :D hi hi :)

Zgłoś nadużycie #63389 3 lipca 2013, 14:20

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

O dziewczyny...powiedzcie mi, czy któraś z Was kupowała jakąś wkładke przeciwpotną do fotelika?
Zuzia strasznie sie poci mimo klimy ( a przecież nie rozkręcę klimy za bardzo przy niej ), a pieluszka zjeżdża.
Kupowałyście? Macie jakies patenty?

no moj tez sie poci..tyle kasy fotelik a dziecko jak zasnie nawet podczas klimy to az mokre ma wlosy.... jak jechalismy z pl do szwajcarii to byla jakaas masakra...tak sie balam ze go zawieje od klimy ...a jest cos takiego wogole ?? ?

Zgłoś nadużycie #63390 3 lipca 2013, 14:21

Gosiulkovic Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) ) sezon letni to i ochota na lody wzrasta ;)

aaaaa
Aneta padłam i leżę :D :D :D :D :D
hahahaha