Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63351 3 lipca 2013, 11:44

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

nikt, jest puszczony samopas w pokoju w którym leże. drzwi zamkniete żeby nie wychodził dalej.
Powinnam... czekam na twoje pomysły :D co proponujesz? rodzice i tescie pracują, moja babcia ma prawie 80 lat, jest prawi ecalkiem głucha i ma uszkodzony błednik. druga babcia jest sparaliżowana po wylewie. na opiekunke mnei nie stać, od dwóch miesiecy zalegamy z czynszem :P
więc jak? :D wpadasz do meni za gratisa zajmowac sie Hirkiem? :D

pewnie wszystkie wlecimy żebyś towarzystwo miała :)

Zgłoś nadużycie #63352 3 lipca 2013, 11:46

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

pewnie tak to sie wlasnie skonczy, ze sie wqrwie i powiem przez telefon :/

Hirek pewnie szczęśliwy bo może broić do woli :) a nie boisz się że się przewróci i coś sobie zrobi? ja ciągle za Alanem chodzę i pilnuje, no tylko że Alan od niedawna chodzi dopiero i się kiwa jeszcze i ma zachwiania

Zgłoś nadużycie #63353 3 lipca 2013, 12:12

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

nikt, jest puszczony samopas w pokoju w którym leże. drzwi zamkniete żeby nie wychodził dalej.
Powinnam... czekam na twoje pomysły :D co proponujesz? rodzice i tescie pracują, moja babcia ma prawie 80 lat, jest prawi ecalkiem głucha i ma uszkodzony błednik. druga babcia jest sparaliżowana po wylewie. na opiekunke mnei nie stać, od dwóch miesiecy zalegamy z czynszem :P

kobieto, z chęcią, rzucam robotę i jadę, może przeszkoliłabyś mnie w lodziarni :P

Zgłoś nadużycie #63354 3 lipca 2013, 12:13

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

pewnie tak to sie wlasnie skonczy, ze sie wqrwie i powiem przez telefon :/

spóbuj może z mamą porozmwiać by w weekend wapdli na kawę, a jak nie to przez telefon walnij newsa i nich mają do siebi epretensje

Zgłoś nadużycie #63355 3 lipca 2013, 12:22

aneta74 Fajna mama
dziewczyny wróciłam . ale miałam przeboje. mam popsuty zamek centralny w samochodzie i zamykam wciskając guziki ale musze pamiętac potem żeby w jednych drzwiach go wyciągnąć. zrobilam zakupy na rynku zapakowałam do bagaznika ale że stałam przy lumpeksie i bylam z kolezanką patrzymy cena dnia 10 zł więc co -idziemy . no to ja bach wcisnęłam guzik i zamknęłam drzwi . i czarna du...a bo wszystkie się zamknęły....same kombinowałyśmy ale lipa więc dzwonię do m-przyjechał z odsieczą z drabina i szczypcami takimi długimi.całe szczęscie że szyber był otwarty więc kumpela na ochotnika wdrapała się na dach samochodu i całe szczęscie dało rade otworzyc te dzyndzle od drzwi. potem juz kupa smiechu była a na początku myślałam że szybe trzeba będzie wybijac

Zgłoś nadużycie #63356 3 lipca 2013, 12:23

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ale mi Aneta narobilaś apetytu tymi gołąbkami...ja chyba raz w zyciu tylko robiłam
Wczoraj jedliśmy fasolke po bretońsku...Zuzka też oczywiście musiała troche zjeść bo to słone ślipka...mówię Wam...nie dało sie z nią potem wytrzymać ;-)

:) ) pierdziszka mała :) kupiłam dwie wielkie głowy beda gołąbki i kapustka gotowana :) i małosolne już zrobiłam bo tez nabyłam ;)

Zgłoś nadużycie #63357 3 lipca 2013, 12:24

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

no wlasnie przeciez ty tez sie musisz uczyc....bo na obczyznie teraz bedizesz mieszkac... ;)

jeszcze do mnie to nie dociera aaaaaaaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #63358 3 lipca 2013, 12:27

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

a chodzi juz sama ?? no fakt nadaje super jak mala przekupka..hihi...
moj myslalam ze bedzie gorzej z tym przylepianiem tymbardziej ze teraz zajmuje sie amelka..ale nie jest zle... 
czy ja dobrze widze ze prawie druga w nocy a ty nie spisz ?? ?
a no i golabki...mniam... tu bym zrobila ale co jestem w jakims sklepie to kurcze nie widze kapusty...uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaczyna się "puszczac" i chodzi jak spiderman łapkami się klei do wszystkiego i drepcze. moja może dlatego taka przylepa że większośc czasu tylko ze mną .
no zasiedziałam się wczoraj przy tym allegro i jeszcze m zgwałciłam potem na śpiocha ;) dzwoni dziś i gada że chyba cos mu się sniło :) )

Zgłoś nadużycie #63359 3 lipca 2013, 12:30

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

nie :/

kurcze i jak dajesz radę pogodzić to leżeniem i opiekę nad Hirkiem?

Zgłoś nadużycie #63360 3 lipca 2013, 12:30

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

O dziewczyny...powiedzcie mi, czy któraś z Was kupowała jakąś wkładke przeciwpotną do fotelika?
Zuzia strasznie sie poci mimo klimy ( a przecież nie rozkręcę klimy za bardzo przy niej ), a pieluszka zjeżdża.
Kupowałyście? Macie jakies patenty?

a jest coś takiego? moja tez się strasznie poci w fotelku.
mój patent -zawsze w zapasie mam koszulke i przebieram jak jest mokra

Zgłoś nadużycie #63361 3 lipca 2013, 12:35

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ale kapa... chciałam rodzicom powiedzieć. teście dowiedzieli sie juz w piątek, jak u nas byli.
nie chce gadać przez telefon, bo to nie sa sprawy na telefon. widziałam się z nimi ostatnio na dzien matki-my u nich byliśmy. potem rodzice remot w domu mieli i my w krynicy bylismy.
chce, żeby do nas przyjechali. i miałam wczoraj neiciekawa rozmowe z ojcem. normalnie chcialam z nim pogodac, zeby przyjechali do nas, a on do mnei z pretensjami, ze jego nie stac, ze on jest zmeczony, ze robi od rana do nocy, a ja siedze w domu i mam czas zeby przyjechac. stweirdziłam "nie bylo tematu" wkurwiłam sie, bo co jak co, ale jeszcze sa weekendy, które rodzice spedzają na dzielce i jesli nawet nie chca zrezygnowac raz z wyjazdu na dzialke, to mogli by przyjechac w drodze NA, albo w drodze Z działki wuj mnei strzeli

przykro, może spróbuj z mamą porozmawiać?

Zgłoś nadużycie #63362 3 lipca 2013, 12:36

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

o której wasze dzieciaczki wstają rano? i potem drzemkę o której mają?

moja wstaje 7-8 i potem zasypia 12-13 na godzinę w porywach do dwóch i potem do 22 szaleje

Zgłoś nadużycie #63363 3 lipca 2013, 12:42

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka wczoraj:
http://www.youtube.com/watch?v=p3Trt-ZCMao&feature=youtu.be

ale zawodniczka :) no no i sexi mama też jest :) super wyglądacie obie

Zgłoś nadużycie #63364 3 lipca 2013, 12:48

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

kurcze szkoda ze bliżej siebie nie mieszkamy :( ja tam bym z chęcią wpadała do pomocy

Zgłoś nadużycie #63365 3 lipca 2013, 12:50

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

dziewczyny wróciłam . ale miałam przeboje. mam popsuty zamek centralny w samochodzie i zamykam wciskając guziki ale musze pamiętac potem żeby w jednych drzwiach go wyciągnąć. zrobilam zakupy na rynku zapakowałam do bagaznika ale że stałam przy lumpeksie i bylam z kolezanką patrzymy cena dnia 10 zł więc co -idziemy . no to ja bach wcisnęłam guzik i zamknęłam drzwi . i czarna du...a bo wszystkie się zamknęły....same kombinowałyśmy ale lipa więc dzwonię do m-przyjechał z odsieczą z drabina i szczypcami takimi długimi.całe szczęscie że szyber był otwarty więc kumpela na ochotnika wdrapała się na dach samochodu i całe szczęscie dało rade otworzyc te dzyndzle od drzwi. potem juz kupa smiechu była a na początku myślałam że szybe trzeba będzie wybijac

oo jakie przeżycia miałaś, dobrze że nikt Was za złodziei nie wziął :) dopiero by było

Zgłoś nadużycie #63366 3 lipca 2013, 12:55

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

spóbuj może z mamą porozmwiać by w weekend wapdli na kawę, a jak nie to przez telefon walnij newsa i nich mają do siebi epretensje

myslę tak samo :)

Zgłoś nadużycie #63367 3 lipca 2013, 13:00

aneta74 Fajna mama
dobra ide te golabki robic bo mala zaraz wstanie.

a wczoraj jescze nerwa miałam. M zgubił klucz od słuzbowego auta. szukaliśmy ale gdzieś posiał. maja AC więc mówię ze musi zgłosić bo w razie kradzieży nie dadzą odszkodowania. bo trzeba zgłosić czy się zgubiło i potem jak dorobiło klucz że jest np. jeden nieoryginalny.zgłosił w pracy i wczoraj przyjeżdza i mówi że babka w biurze mu gada że szef go obciązy kosztami wymiany zamków i kluczy!!! k..a w takim suzuki to pewnie zawolaja sobie na serwisie z 5 koła. jak by nie mozna było dorobic drugiego klucza po cholerę zamki wymieniać. M mowi że mam się nie denerwować bo to gadka taka sam powiedział że za dorobienie klucza zapłaci ale jak za wymiane zamków to jedzie po bandzie i na wszystkie przkręty kwity pisze

Zgłoś nadużycie #63368 3 lipca 2013, 13:01

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

haha...no to faktycznie miałas przygodę! dobrze,że dało rade otworzyć
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63369 3 lipca 2013, 13:03

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

zaczyna się "puszczac" i chodzi jak spiderman łapkami się klei do wszystkiego i drepcze. moja może dlatego taka przylepa że większośc czasu tylko ze mną .
no zasiedziałam się wczoraj przy tym allegro i jeszcze m zgwałciłam potem na śpiocha ;) dzwoni dziś i gada że chyba cos mu się sniło :) )

haha...dobrze,że coś pamieta...mój mi zawsze na drugi dzień mówi,że nie pamieta ,żeby cos sie dzialo

Zgłoś nadużycie #63370 3 lipca 2013, 13:07

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a jest coś takiego? moja tez się strasznie poci w fotelku.
mój patent -zawsze w zapasie mam koszulke i przebieram jak jest mokra

no wiesz co...sa takie wkładki antypotne na allegro...kosztuja cos koło 100. Znalazłam taką za 30 z takiego materiału jak plaster miodu...mam z tego fotel w pracy i faktycznie jest niezły do siedzenia. Zamówiłam już. Jak sie nie sprawdzi to obszyję to na stałe pieluchą najwyzej i już. Przynajmniej sie nie zsunie.
Zobaczymy...Zuzka strasznei się poci w foteliku a długa droga przed nami , nie chcę,żeby się z niej lało.
Daję linka ale może najpierw wypróbuję i dopiero polecę Wam dalej, bo moze sie okazać,że kicha :-)
http://allegro.pl/twist-wkladka-antypotowa-do-fotelikow-i3340124537.html