Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63311 3 lipca 2013, 9:22

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

patrz jak dba o wnuczkę ;) a swoja drogą przydaloby się jej z raz klamke pocałować :)

no własnie :-)
ja nie mówię,że musi się jakos specjalnie zapowiadać, ale chociaz zwyczajnie zadzwonic, czy Zuzka jest w domu, bo się wybiera, przecież możemy gdzieś wyjechać, coś załatwiać, Zuzka może siedziec gdzie indziej...ale ja to traktuję zwyczajnie jako "kontrolę" i już.
Nawet moi rodzice, którzy czesto u nas bywają zazwyczaj dzwonią albo nawet na gg pytają czy jesteśmy, bo chcą zajrzeć
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63312 3 lipca 2013, 9:23

elka40 Fajna mama
Ale mi Aneta narobilaś apetytu tymi gołąbkami...ja chyba raz w zyciu tylko robiłam
Wczoraj jedliśmy fasolke po bretońsku...Zuzka też oczywiście musiała troche zjeść bo to słone ślipka...mówię Wam...nie dało sie z nią potem wytrzymać ;-)

Zgłoś nadużycie #63313 3 lipca 2013, 9:41

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Ale mi Aneta narobilaś apetytu tymi gołąbkami...ja chyba raz w zyciu tylko robiłam
Wczoraj jedliśmy fasolke po bretońsku...Zuzka też oczywiście musiała troche zjeść bo to słone ślipka...mówię Wam...nie dało sie z nią potem wytrzymać ;-)

haha, mały pierdzioch

Zgłoś nadużycie #63314 3 lipca 2013, 10:01

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ucz się ucz ;) ja tez sobie obiecuję że się pouczę ale na razie jakos mi się nie udaje ;)

no wlasnie przeciez ty tez sie musisz uczyc....bo na obczyznie teraz bedizesz mieszkac... ;)

Zgłoś nadużycie #63315 3 lipca 2013, 10:03

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

skończylam wystawiac częśc ubranek po Rozalce. jeszcze mi zostalo co nie co po Agacie ale to jutro bo dziś już nie dygnę.
dziewczyny czy wasze dzieciaczki tez takie przylepy się zrobily? moja na krok mnie nie odstępuje za nogawki łapie i tak lazi za mną krok w krok.no czasem się czym zajmie...ostatnio uwielbia szafki wyczaila garnek z olejem na frytki. juz drugi dzien się w nim moczy.a cisza wtedyyyy jakby dziecka nie było. minute spuszcze z oka a ta juz się natłuszcza ;)
i sama zaczyna wstawać najchętniej na tapczanie bo jak leci na pupę to ma miękkie lądowanie o zlazić się nauczyła z lóżka . takie małe postępy moje dziecko robi. gada dalej po swojemu ;)
dobra mykam spać

a chodzi juz sama ?? no fakt nadaje super jak mala przekupka..hihi...
moj myslalam ze bedzie gorzej z tym przylepianiem tymbardziej ze teraz zajmuje sie amelka..ale nie jest zle... 
czy ja dobrze widze ze prawie druga w nocy a ty nie spisz ?? ?
a no i golabki...mniam... tu bym zrobila ale co jestem w jakims sklepie to kurcze nie widze kapusty...uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #63316 3 lipca 2013, 10:08

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

przykro mi, ale teraz musisz na siebie uważać,
masz kogoś do pomocy ??

nie :/
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #63317 3 lipca 2013, 10:10

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

taa ??
fuj fuj, nigdy w życiu!!
za żadne pieniądze, zapomij, NEVER!!!!!!!!!1111
AAAAAAAAAAAAA,,,,,

a kto by za to kase brał?! sama przyjemność :D

Zgłoś nadużycie #63318 3 lipca 2013, 10:14

Ulla Fajna mama

aniam napisał(a)

ja jem tylko gałkowe, a nie  na patyku :P

wreszcie się przyznałaś :P

Zgłoś nadużycie #63319 3 lipca 2013, 10:16

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

No więc byłam wczoraj na zebraniu w żłobku...24 miejsca, było 50 osób, więc wiadomo...konkurencja będzie.
To przedszkole miało juz oddział żłobkowy wiec doswiadczenie mają.
Sprawa finansowa wyglada tak,że ja za 8 godzin dziennie 5 razy w tygodniu płaciłabym w granicach 520 zł miesięcznie.
Teraz płacę 600 zł opiekunce za trzy dni w tygodniu , dwa dni siedzi mama z Zuzką.
Czyli w sumie...finansowo niewiele by się zmieniło, a trzeba by dziecko budzić, wozić, no i oczywiście wydawać na leki bo bedzie częściej pewnei chorowało.
Jedyny plus to to,ze byłaby z dzieciakami.
No więc w sumie naprawde musze pomyslec.
Dopiero pod koniec sierpnia bedzie wiadomo czy sie dostała od września. Prezydent co prawda obiecywał,ze będa myslec o następnym oddziale jeśli chętnych bedzie duzo,ale czy to kiełbaska wyborcza nie jest to głowy nie dam.

żaden interes :/

Zgłoś nadużycie #63320 3 lipca 2013, 10:29

elka40 Fajna mama
O dziewczyny...powiedzcie mi, czy któraś z Was kupowała jakąś wkładke przeciwpotną do fotelika?
Zuzia strasznie sie poci mimo klimy ( a przecież nie rozkręcę klimy za bardzo przy niej ), a pieluszka zjeżdża.
Kupowałyście? Macie jakies patenty?

Zgłoś nadużycie #63321 3 lipca 2013, 10:32

Ulla Fajna mama
ale kapa... chciałam rodzicom powiedzieć. teście dowiedzieli sie juz w piątek, jak u nas byli.
nie chce gadać przez telefon, bo to nie sa sprawy na telefon. widziałam się z nimi ostatnio na dzien matki-my u nich byliśmy. potem rodzice remot w domu mieli i my w krynicy bylismy.
chce, żeby do nas przyjechali. i miałam wczoraj neiciekawa rozmowe z ojcem. normalnie chcialam z nim pogodac, zeby przyjechali do nas, a on do mnei z pretensjami, ze jego nie stac, ze on jest zmeczony, ze robi od rana do nocy, a ja siedze w domu i mam czas zeby przyjechac. stweirdziłam "nie bylo tematu" wkurwiłam sie, bo co jak co, ale jeszcze sa weekendy, które rodzice spedzają na dzielce i jesli nawet nie chca zrezygnowac raz z wyjazdu na dzialke, to mogli by przyjechac w drodze NA, albo w drodze Z działki wuj mnei strzeli

Zgłoś nadużycie #63322 3 lipca 2013, 10:33

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

O dziewczyny...powiedzcie mi, czy któraś z Was kupowała jakąś wkładke przeciwpotną do fotelika?
Zuzia strasznie sie poci mimo klimy ( a przecież nie rozkręcę klimy za bardzo przy niej ), a pieluszka zjeżdża.
Kupowałyście? Macie jakies patenty?

nie słyszałam o czyms takim
nie mamy takiego problemu raczej

Zgłoś nadużycie #63323 3 lipca 2013, 10:38

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

no wlasnie przeciez ty tez sie musisz uczyc....bo na obczyznie teraz bedizesz mieszkac... ;)

razem moźecie się motywować :)

Zgłoś nadużycie #63324 3 lipca 2013, 10:40

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

a chodzi juz sama ?? no fakt nadaje super jak mala przekupka..hihi...
moj myslalam ze bedzie gorzej z tym przylepianiem tymbardziej ze teraz zajmuje sie amelka..ale nie jest zle... 
czy ja dobrze widze ze prawie druga w nocy a ty nie spisz ?? ?
a no i golabki...mniam... tu bym zrobila ale co jestem w jakims sklepie to kurcze nie widze kapusty...uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a jak Oliwier? zdrowy już teraz? dzieciaczki śpią? jak Ci się udaje kłaść ich w jednym czasie? i jak zasypiają, sami?

Zgłoś nadużycie #63325 3 lipca 2013, 10:41

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ale kapa... chciałam rodzicom powiedzieć. teście dowiedzieli sie juz w piątek, jak u nas byli.
nie chce gadać przez telefon, bo to nie sa sprawy na telefon. widziałam się z nimi ostatnio na dzien matki-my u nich byliśmy. potem rodzice remot w domu mieli i my w krynicy bylismy.
chce, żeby do nas przyjechali. i miałam wczoraj neiciekawa rozmowe z ojcem. normalnie chcialam z nim pogodac, zeby przyjechali do nas, a on do mnei z pretensjami, ze jego nie stac, ze on jest zmeczony, ze robi od rana do nocy, a ja siedze w domu i mam czas zeby przyjechac. stweirdziłam "nie bylo tematu" wkurwiłam sie, bo co jak co, ale jeszcze sa weekendy, które rodzice spedzają na dzielce i jesli nawet nie chca zrezygnowac raz z wyjazdu na dzialke, to mogli by przyjechac w drodze NA, albo w drodze Z działki wuj mnei strzeli

o kurczę...przykre to :-( moze trafiłas na zły nastrój ? daleko mieliby do Was po drodze na działkę?

Zgłoś nadużycie #63326 3 lipca 2013, 10:42

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

potem będą mieć pretensję że dowiedzieli się na końcu :/ a daleko mieszkają od Ciebie? jak się wogóle czujesz?

Zgłoś nadużycie #63327 3 lipca 2013, 10:43

mala24 Supermama
o której wasze dzieciaczki wstają rano? i potem drzemkę o której mają?

Zgłoś nadużycie #63328 3 lipca 2013, 10:47

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

o kurczę...przykre to :-( moze trafiłas na zły nastrój ? daleko mieliby do Was po drodze na działkę?

kilka kilometrów musieliby z drogi odbić

Zgłoś nadużycie #63329 3 lipca 2013, 10:48

Ulla Fajna mama

mala24 napisał(a)

potem będą mieć pretensję że dowiedzieli się na końcu :/ a daleko mieszkają od Ciebie? jak się wogóle czujesz?

no właśnie :/ jakies kilkanascie kilometrów

Zgłoś nadużycie #63330 3 lipca 2013, 10:48

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

kilka kilometrów musieliby z drogi odbić

no to nie szkodziłoby im raz odbić i przyjechać, ale nie przejmuj się, ich strata, ale pewnie będą się potem cieszyć :)