Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63291 2 lipca 2013, 21:47

maryna Fajna mama
no nie wierze....laski ...gdzie wy ?? gwonki wogole dzis nie bylo.... i wogole wogole mega tu pustki... ide chyba zaraz spac.... maz juz chrapie...maly tez..ale czy ja tak szybko zasne ?? pewnie nie

Zgłoś nadużycie #63292 2 lipca 2013, 22:53

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

no nie wierze....laski ...gdzie wy ?? gwonki wogole dzis nie bylo.... i wogole wogole mega tu pustki... ide chyba zaraz spac.... maz juz chrapie...maly tez..ale czy ja tak szybko zasne ?? pewnie nie

dobranoc!!!

Zgłoś nadużycie #63293 2 lipca 2013, 22:53

mala24 Supermama
ja też jakoś śpiąca nie jestem ale się kładę, cóż innego robić?!?

Zgłoś nadużycie #63294 3 lipca 2013, 0:08

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

No czasem się zdarza,że rozmiar pliku sie zmienia niestety.
Ale według objawów jakie Aneta opisuje, to mi wyglada na problem z kartą graficzną, płytą główną albo samym systemem....wiec dysk byłby w porzadku a wtedy odzyska wszystko.....oby :-)

oby... jeszcze się nie przekonalam bo dziś sie nie wyrobilam do niego. drugi dzięn z rzędu co się wyszzykuję do wyjazdu to burza przychodzi.Co za pogoda masakra, wczoraj grad walił dzis tylko deszcz na szczęscie.normalnie kaloszki małej zamówilam bo te butki befado na taka pogode to kiepsko. u mnie trawa zero chodnikow to zaraz by czarne były te butki

Zgłoś nadużycie #63295 3 lipca 2013, 0:42

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Aniam,
nasza Iwona obrabia mężowi gałę :D ty będziesz następna :D

:) ) sezon letni to i ochota na lody wzrasta ;)

Zgłoś nadużycie #63296 3 lipca 2013, 1:03

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

nawet nie wiesz jak się denerwuje :( badanie mam na godzinę 12. moze wieczorem napiszę co i jak.

trzymamy kciuki będzie dobrze

Zgłoś nadużycie #63297 3 lipca 2013, 1:19

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Dziewczyny....ma któras cos takiego?
http://allegro.pl/kolo-fotelik-do-nauki-plywania-intex-56587-bestway-i3342113381...
Jak kapią sie Wasze maluszki?
Szukam czegoś co pozwoliłoby utrzymac si emałej na wodzi i tylko takie cos znalazłam dla dzieci w naszym wieku. Moze podpowiecie mi cos innego?

moja na razie tylko na płyciznie sie plumka ;)

Zgłoś nadużycie #63298 3 lipca 2013, 1:29

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

oj nie! mowy nie ma! już mam dosyc...tym bardziej,ze Zuzia łatwym kawałkiem chleba nie będzie z tego co widzę ;-)

Oj tak te nasze dzieciaczki to strasznie mądre czasami aż za bardzo :)

Zgłoś nadużycie #63299 3 lipca 2013, 1:51

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

U lekarza ok, serduszko bije. dalej mam leżeć, ale odstawiam większośc leków. zostaje tylko luteina i witaminy. troche mnei to martwi, bo przy Hirku brałam dodatkowo duphaston jakos do 20ego tc.... mam nadzieje ze bedzie dobrze na dodatek okazało się, ze przez ten tydzien co był, to źle brałam ten duphaston-miałam brac tylko przez dwa dni 2x po 2 tabletki, a bralam tak caly czas.
no i jeszcze na usg wyszlo, ze cos tam jest troche spłaszczone, co oznacza, że było zagrożenie poronieniem. lekarz mowi, ze powinno to wszytsko do normy wrocic, nastepne badanei z USG 17 lipca. moze być róznie-tak lekarz powiedział.
mam założona karte ciąży cisnienie 110/70, waga 64kg

więc dobre wiesci :) super ale i tak dalej trzymamy kciuki.
a ten duhaston to jakiś mocniejszy lek ?ja przy plamienich tez tylko luteine brałam...ale skoro gin kazal odstawić to znaczy pewnie że jest dobrze i nie trzeba brać...tak mysle sobie. będzie dobrze wszystkie ciotki trzymają kciuki

Zgłoś nadużycie #63300 3 lipca 2013, 1:52

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

jeny na fm cisza na fb cisza..co z wami ?? toz to nie weekend..........ide chociaz na chwile luknac na niemiecki bo dzieci spia

ucz się ucz ;) ja tez sobie obiecuję że się pouczę ale na razie jakos mi się nie udaje ;)

Zgłoś nadużycie #63301 3 lipca 2013, 1:58

aneta74 Fajna mama
skończylam wystawiac częśc ubranek po Rozalce. jeszcze mi zostalo co nie co po Agacie ale to jutro bo dziś już nie dygnę.
dziewczyny czy wasze dzieciaczki tez takie przylepy się zrobily? moja na krok mnie nie odstępuje za nogawki łapie i tak lazi za mną krok w krok.no czasem się czym zajmie...ostatnio uwielbia szafki wyczaila garnek z olejem na frytki. juz drugi dzien się w nim moczy.a cisza wtedyyyy jakby dziecka nie było. minute spuszcze z oka a ta juz się natłuszcza ;)
i sama zaczyna wstawać najchętniej na tapczanie bo jak leci na pupę to ma miękkie lądowanie o zlazić się nauczyła z lóżka . takie małe postępy moje dziecko robi. gada dalej po swojemu ;)
dobra mykam spać

Zgłoś nadużycie #63302 3 lipca 2013, 7:11

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

U lekarza ok, serduszko bije. dalej mam leżeć, ale odstawiam większośc leków. zostaje tylko luteina i witaminy. troche mnei to martwi, bo przy Hirku brałam dodatkowo duphaston jakos do 20ego tc.... mam nadzieje ze bedzie dobrze na dodatek okazało się, ze przez ten tydzien co był, to źle brałam ten duphaston-miałam brac tylko przez dwa dni 2x po 2 tabletki, a bralam tak caly czas.
no i jeszcze na usg wyszlo, ze cos tam jest troche spłaszczone, co oznacza, że było zagrożenie poronieniem. lekarz mowi, ze powinno to wszytsko do normy wrocic, nastepne badanei z USG 17 lipca. moze być róznie-tak lekarz powiedział.

wierzę, ze będzie dobrze, trzymam za to kciuki, by z maleństwem było wszystko dobrze

Zgłoś nadużycie #63303 3 lipca 2013, 7:12

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

:) ) sezon letni to i ochota na lody wzrasta ;)

ja jem tylko gałkowe, a nie  na patyku :P

Zgłoś nadużycie #63304 3 lipca 2013, 7:49

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

A wiec leż! Dbaj o siebie i maluszka :D Trzymamy kciuki i fajnie ,ze na razie wszystko ok :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63305 3 lipca 2013, 8:14

elka40 Fajna mama
No więc byłam wczoraj na zebraniu w żłobku...24 miejsca, było 50 osób, więc wiadomo...konkurencja będzie.
To przedszkole miało juz oddział żłobkowy wiec doswiadczenie mają.
Sprawa finansowa wyglada tak,że ja za 8 godzin dziennie 5 razy w tygodniu płaciłabym w granicach 520 zł miesięcznie.
Teraz płacę 600 zł opiekunce za trzy dni w tygodniu , dwa dni siedzi mama z Zuzką.
Czyli w sumie...finansowo niewiele by się zmieniło, a trzeba by dziecko budzić, wozić, no i oczywiście wydawać na leki bo bedzie częściej pewnei chorowało.
Jedyny plus to to,ze byłaby z dzieciakami.
No więc w sumie naprawde musze pomyslec.
Dopiero pod koniec sierpnia bedzie wiadomo czy sie dostała od września. Prezydent co prawda obiecywał,ze będa myslec o następnym oddziale jeśli chętnych bedzie duzo,ale czy to kiełbaska wyborcza nie jest to głowy nie dam.

Zgłoś nadużycie #63306 3 lipca 2013, 8:18

elka40 Fajna mama
aha...no i wczoraj nawiedziała nas teściowa...przyszła sobie koło południa...bez zapowiedzi...nawet nie dzwoniła,ze bedzie..czyli swoim sposobem :-/ Oczywiście zrobiła to po to,żeby sprawdzić opiekunkę. Szkoda,że sobie pod drzwiami nie postała. Albo nie trafiła w ten dzień kiedy dziecko jest u drugiej babci...swoja drogą ona nawet nie wie,że moja mama zajmuje się Zuzką...ona uważa,że obie sa za bardzo schorowane,zeby się zajmowac dzieckiem....ciekawa sprawa bo po marketach oczywiście ma siłę latac jak dzika...no nic.

Zgłoś nadużycie #63307 3 lipca 2013, 8:18

elka40 Fajna mama
aha...no i wczoraj nawiedziała nas teściowa...przyszła sobie koło południa...bez zapowiedzi...nawet nie dzwoniła,ze bedzie..czyli swoim sposobem :-/ Oczywiście zrobiła to po to,żeby sprawdzić opiekunkę. Szkoda,że sobie pod drzwiami nie postała. Albo nie trafiła w ten dzień kiedy dziecko jest u drugiej babci...swoja drogą ona nawet nie wie,że moja mama zajmuje się Zuzką...ona uważa,że obie sa za bardzo schorowane,zeby się zajmowac dzieckiem....ciekawa sprawa bo po marketach oczywiście ma siłę latac jak dzika...no nic.

Zgłoś nadużycie #63308 3 lipca 2013, 9:04

aneta74 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja jem tylko gałkowe, a nie  na patyku :P

:) e tam czasami mozna skusic sie i na patyku ;) )))
jeju wstałam zaraz jade po kapuche na gołąbki

Zgłoś nadużycie #63309 3 lipca 2013, 9:06

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

No więc byłam wczoraj na zebraniu w żłobku...24 miejsca, było 50 osób, więc wiadomo...konkurencja będzie.
To przedszkole miało juz oddział żłobkowy wiec doswiadczenie mają.
Sprawa finansowa wyglada tak,że ja za 8 godzin dziennie 5 razy w tygodniu płaciłabym w granicach 520 zł miesięcznie.
Teraz płacę 600 zł opiekunce za trzy dni w tygodniu , dwa dni siedzi mama z Zuzką.
Czyli w sumie...finansowo niewiele by się zmieniło, a trzeba by dziecko budzić, wozić, no i oczywiście wydawać na leki bo bedzie częściej pewnei chorowało.
Jedyny plus to to,ze byłaby z dzieciakami.
No więc w sumie naprawde musze pomyslec.
Dopiero pod koniec sierpnia bedzie wiadomo czy sie dostała od września. Prezydent co prawda obiecywał,ze będa myslec o następnym oddziale jeśli chętnych bedzie duzo,ale czy to kiełbaska wyborcza nie jest to głowy nie dam.

faktycznie finasowo podobnie .cięzki orzech do zgryzienia niby dobrze że byłaby z dziecmi ale z drugiej strony te choróbska.faktycznie musisz przemyslec..

Zgłoś nadużycie #63310 3 lipca 2013, 9:07

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

patrz jak dba o wnuczkę ;) a swoja drogą przydaloby się jej z raz klamke pocałować :)