Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #63211 1 lipca 2013, 10:44

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

ojej...wszystjkie zdjecia ?? oby szlo uratowac

dzisiaj zawiozę do informatyka to zobaczymy...oby uratował bo tam zdjęcia Rozalki od urodzenia tak do pół roczku...

Zgłoś nadużycie #63212 1 lipca 2013, 10:44

maryna Fajna mama

aniam napisał(a)

becikowe, chrzciny, urodziny, gwaidzka, troszkę było

o wlasnie... no to rzeczywiscie a kasa mu sie przyda jak ta lala!!!u nas ogolnei kasy sie nie daje tylko zawsze jakies prezenty...a becikowego to juz dawno nie ma..buuuuuuuuuuuuuu

Zgłoś nadużycie #63213 1 lipca 2013, 10:48

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

no bo tescie nigdy nie maja kasy...na weesele tez nam nic nie dali mimo ze prosilismy pieniadze... ale coz....

a to co innego...to tak jak moi teściowie.raz mieli zastrzyk gotówki jak działkę na jeziorem sprzedali ale podzielili na pozostałe rodzeństwo męża a jego pomineli ale w gatce to oni wszystkich równo traktują.ostatnio teśc takie wywody prawil moim rodzicom ja się spotkali jak w ciąży byłam i musiałam leżeć. moja mama przyjechała i w domu mi pomagała a teściowa łaskawie nas nawiedziła i jeszcze koło niej trzeba było skakać.ach jak zwykle temat rzeka ;)

Zgłoś nadużycie #63214 1 lipca 2013, 10:50

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi no 15 lat to juz cos!!! jak swietowaliscie ?? ? bedzie nas wiecej ?? ?hihi ;) ;) ;)

raczej nic nie przybędzie ;) chyba że spiralka nie zadziala :)

Zgłoś nadużycie #63215 1 lipca 2013, 10:53

seshella Fajna mama

aneta74 napisał(a)

a to co innego...to tak jak moi teściowie.raz mieli zastrzyk gotówki jak działkę na jeziorem sprzedali ale podzielili na pozostałe rodzeństwo męża a jego pomineli ale w gatce to oni wszystkich równo traktują.ostatnio teśc takie wywody prawil moim rodzicom ja się spotkali jak w ciąży byłam i musiałam leżeć. moja mama przyjechała i w domu mi pomagała a teściowa łaskawie nas nawiedziła i jeszcze koło niej trzeba było skakać.ach jak zwykle temat rzeka ;)

moi rodzice zawsze równo dzielą, ostatnio ze sprzedaży domu po babci też podzielili na 4, trzeba przyznać, że sprawiedliwie, mimo, że dla mojego brata taka kwota to pikuś przy jego zarobkach, a np. dla nas to duzy zastrzyk gotówki. z kolei od teściów to niczego się nie spodziewam, jakąs część ziemi na męża brata przepisali, a jemu raczej nic nie skapnie.

Zgłoś nadużycie #63216 1 lipca 2013, 10:55

ewelina6660 Fajna mama
Seshellka, cudnie wyglądasz :)

Zgłoś nadużycie #63217 1 lipca 2013, 10:58

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

moi rodzice zawsze równo dzielą, ostatnio ze sprzedaży domu po babci też podzielili na 4, trzeba przyznać, że sprawiedliwie, mimo, że dla mojego brata taka kwota to pikuś przy jego zarobkach, a np. dla nas to duzy zastrzyk gotówki. z kolei od teściów to niczego się nie spodziewam, jakąs część ziemi na męża brata przepisali, a jemu raczej nic nie skapnie.

Ja tam też na nic nie licze ale jak się pózniej słucha tych gadek bez pokrycia....

Zgłoś nadużycie #63218 1 lipca 2013, 10:59

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

dzisiaj zawiozę do informatyka to zobaczymy...oby uratował bo tam zdjęcia Rozalki od urodzenia tak do pół roczku...

ojej...szkoda by było
nam tez ostatnio poszedł dysk ze zdjęciami...ten przenosny...ale większość juz nagrana albo do odzyskania...po prostu były na dysku jako zapasowa kopia
ja zazwyczaj mam zdjęcia w kompie, w kompie firmowym,na CD i na dysku przenosnym...ale ostatnio zaniedbałam nagrywanie z braku czasu...i troche zdjęć wyleciało...na szczęście najwazniejsze są
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #63219 1 lipca 2013, 11:05

aneta74 Fajna mama
mam pojechać do poradni ginekoloigcznej dla dzieci. dzwoniłam przyjmują bez skierowań. m ma dopiero w czwartek ranek wolny chyba wytrzymam do czwartku?ale mam stresa

Zgłoś nadużycie #63220 1 lipca 2013, 11:08

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

ojej...szkoda by było
nam tez ostatnio poszedł dysk ze zdjęciami...ten przenosny...ale większość juz nagrana albo do odzyskania...po prostu były na dysku jako zapasowa kopia
ja zazwyczaj mam zdjęcia w kompie, w kompie firmowym,na CD i na dysku przenosnym...ale ostatnio zaniedbałam nagrywanie z braku czasu...i troche zdjęć wyleciało...na szczęście najwazniejsze są

ja wlaśnie dysk przenosny kupilam specjalnie żeby zdjęcia zgrac ale zbrakło czasu.wczoraj zrobiłam ta fotoksiązkę weszło 68 zdjęc i mam jeszcze wykupione 200odbitek tylko też trzeba wysłać. no i jeszcze jeden kupon mam na fotoksiązkę.także prawie wszystko juz bym z kompa zciągnęła co wazniejsze . cholerka mam nadzieje że to odzyska

Zgłoś nadużycie #63221 1 lipca 2013, 11:12

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

mam pojechać do poradni ginekoloigcznej dla dzieci. dzwoniłam przyjmują bez skierowań. m ma dopiero w czwartek ranek wolny chyba wytrzymam do czwartku?ale mam stresa

nie denerwuj się...najprawdopodobniej cos z gruczołem piersiowym...moze za duzo jakiegos hormonu...bez paniki

Zgłoś nadużycie #63222 1 lipca 2013, 11:13

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ja wlaśnie dysk przenosny kupilam specjalnie żeby zdjęcia zgrac ale zbrakło czasu.wczoraj zrobiłam ta fotoksiązkę weszło 68 zdjęc i mam jeszcze wykupione 200odbitek tylko też trzeba wysłać. no i jeszcze jeden kupon mam na fotoksiązkę.także prawie wszystko juz bym z kompa zciągnęła co wazniejsze . cholerka mam nadzieje że to odzyska

sam komp chodzi?

Zgłoś nadużycie #63223 1 lipca 2013, 11:14

aneta74 Fajna mama
kurcze czytam że to raczej do endokrynologa by trzeba było iść? ale to chyba w tej poradni mi powiedza nie?

Zgłoś nadużycie #63224 1 lipca 2013, 11:16

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

nie denerwuj się...najprawdopodobniej cos z gruczołem piersiowym...moze za duzo jakiegos hormonu...bez paniki

własnie troszke poczytałam na necie że często się zdarza takie powiększenie gruczołu między 1-4 rokiem życia i juz tak nie panikuje ale stres jest

Zgłoś nadużycie #63225 1 lipca 2013, 11:17

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

sam komp chodzi?

włączam pokazuje się strona startowa z windowsem i potem juz tylko szary ekran

Zgłoś nadużycie #63226 1 lipca 2013, 11:17

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ojej....szkoda by bylo naprawde!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #63227 1 lipca 2013, 11:17

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

ach szkoda gadac......

Zgłoś nadużycie #63228 1 lipca 2013, 11:18

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

raczej nic nie przybędzie ;) chyba że spiralka nie zadziala :)

a no wlasnie przeciez ty masz spirale....zapomnialam

Zgłoś nadużycie #63229 1 lipca 2013, 11:18

maryna Fajna mama

aneta74 napisał(a)

bedzie git...moze to nic powaznego...jakis guziolek ..hormon czy cos...trzymam kciuki za zdrowko synowej

Zgłoś nadużycie #63230 1 lipca 2013, 11:23

elka40 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Ja tam też na nic nie licze ale jak się pózniej słucha tych gadek bez pokrycia....

taaaaaaaaa....moja tesciowa tez ostatnio jakby nigdy nic...najpierw dziadek nie przyszedł na chrzciny do wnuczki, babcia posiedziała godzinę i uciekła, a za kilka dni dzwoni do mnie z życzeniami imieninowymi i zapowiada,że w przyszlym tygodniu przyjdzie do wnuczki...nie wiem po jaką cholerę!
a mój mąz sie tak wkurzył,że na dzień ojca wogóle nawet z zyczeniami nie zadzwonił...powiedział,ze jak ojciec nie interesuje sie dziećmi i wnuczkami to on ojcem tez nie będzie.